Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 ... 12

#51 13-07-2013 o 21h07

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

no ale jak już rzuciłaś za 20, to przyjęłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#52 13-07-2013 o 21h17

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Amik, masz tu ode mnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#53 13-07-2013 o 22h05

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Amik to ile potrzebujesz tych wygranych,aby przejść dalej?


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#54 13-07-2013 o 22h16

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

YooSti napisał

Amik to ile potrzebujesz tych wygranych,aby przejść dalej?

Mam 1117, potrzebuję 1300 :/

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc ;3

Offline

#55 13-07-2013 o 22h20

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Amik napisał

YooSti napisał

Amik to ile potrzebujesz tych wygranych,aby przejść dalej?

Mam 1117, potrzebuję 1300 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc ;3

O to nie muszę sie martwić, bo jak mi się nudzi to wysyłam bez zakładu słabszym ode mnie wyzwania.
Dziekuje za odpowiedź


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#56 14-07-2013 o 00h20

Miss'nieobczajona
Voda
...
Wiadomości: 39

Też tak macie, że osoby początkujące wysyłają wam wyzwania w dużych kwotach? ._.


Zapraszam na mojego bloga - wiele ciekawostek i poradników.

Offline

#57 14-07-2013 o 00h26

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Voda, chciałabym :C Niestety nie mam takiego szczęścia.

Offline

#58 14-07-2013 o 00h42

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

A mnie się zdarza i to często. Mam sposób na takich nowicjuszy - jestem cały czas zalogowana... I czasem resetuję IP. Wtedy wskakuję na szczyt listy do wyzwań (nie pytajcie mnie jakim cudem) i głuptaski wysyłają mi wyzwania <3
(Bo nikt mądry raczej by komuś z top5 klasyfikacji wyzwania za tysiaka nie puszczał) <3
Polecam w każdym razie, jeśli macie zwariowane IP : D *jedyny plus jej dostawcy Internetu*

Offline

#59 14-07-2013 o 01h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Voda napisał

Też tak macie, że osoby początkujące wysyłają wam wyzwania w dużych kwotach? ._.

Rzadko wysyłają, ale dosyć często przyjmują ode mnie. ^^

Trochę rozumiem, nie każdy jest obeznany z grą od początku i pewne rzeczy robi bezrefleksyjnie. Ja też kilkakrotnie się na tym złapałam. (na szczęście, na małych kwotach) Niemniej, to bardzo przyjemna i prosta forma zarobku.

Offline

#60 14-07-2013 o 13h08

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267

Mi jedna dziewczyna kiedyś wysłała dwa wyzwania za 1000 MM. Miałam odrzucić, bo myślałam, że to ktoś z wysokim poziomem chcę zarobić sobie pieniążki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zerkam na profil- 5 lvl. No to przyjmuje i 2000 do przodu xd

Offline

#61 14-07-2013 o 13h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mi kiedyś dziewczyna wysłała po 4 razy 1000 MM /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png wiecie ile sobie zarobiłam..czasami są ludzie z którymi warto grać w wyzwania.

Offline

#62 16-07-2013 o 22h45

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

@Ririanne - dużo jest takich ludzi ^^ Serio, ja sobie zarabiam głównie na nich, czasem po 100k dziennie. Oczywiście najwygodniej jest, gdy ktoś odrzuca wyzwania, a nie sobie tak u niego wiszą, ale ja po pewnym czasie po prostu je wszystkie wycofuję i zaczynam rzucać od nowa (żeby mieć czysto w pojedynkach <3)

Ach, czy wy też tak macie, że kiedy nie obejrzycie wyzwań, a macie ich dużo, to potem zalicza wam tylko co drugie? O_o

"Musisz wygrać co najmniej 1800 pojedynków. Aktualnie: 1654 na 1800."
Kocham tę grę T_T
Jeszcze tylko 146, ale ja już wykorzystałam dzienny limit ;-;

Czy jakaś dobra dusza zechce mi wysłać dwa wyzwania bez zakładu?

Offline

#63 16-07-2013 o 22h49

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Amik ja bym ci wysłała,ale wiesz,że nie moge /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#64 16-07-2013 o 22h52

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Amik łap dwa ode mnie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#65 16-07-2013 o 22h58

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

YooSti - wiem, wiem. Jesteś jedną z tych nielicznych osób, z którymi przegrywam! Aż kiedyś założę mój strój bojowy i sprawdzę czy w nim też tak jest! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Motionell - dziękuję!!! <333

A swoją drogą, wiecie, że wyzwania resetują się o 23, a nie o północy? Za 3 minuty można mi znów wysłać dwa wyzwania!

I...
"Przekroczyłeś dzienny limit 100 wyzwań bez stawki! (wyzwania w toku i/albo ukończone)"
Bardzo, ale to bardzo denerwuje mnie fakt, że ten tekst dotyczy również wyzwań z zakładem, mimo że nie powinien TT_TT

Offline

#66 16-07-2013 o 23h03

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Amik napisał

YooSti - wiem, wiem. Jesteś jedną z tych nielicznych osób, z którymi przegrywam! Aż kiedyś założę mój strój bojowy i sprawdzę czy w nim też tak jest! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A swoją drogą, wiecie, że wyzwania resetują się o 23, a nie o północy? Za 3 minuty można mi znów wysłać dwa wyzwania!

I...
"Przekroczyłeś dzienny limit 100 wyzwań bez stawki! (wyzwania w toku i/albo ukończone)"
Bardzo, ale to bardzo denerwuje mnie fakt, że ten tekst dotyczy również wyzwań z zakładem, mimo że nie powinien TT_TT

A spróbuj może się uda. To,że o 23 się resetują dowiedziałam się niedawno,więc nie kasuje bo same się skasują


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#67 16-07-2013 o 23h06

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Amik napisał

A swoją drogą, wiecie, że wyzwania resetują się o 23, a nie o północy? Za 3 minuty można mi znów wysłać dwa wyzwania!

Właśnie byłam ciekawa, dlaczego o 23, a nie o północy tak jak powinno być podsumowanie.
Ale skoro tak,to łap następne, ze mną wygrywasz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#68 16-07-2013 o 23h07

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Leeeeecą wyzwania do Amika! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Amik napisał

A swoją drogą, wiecie, że wyzwania resetują się o 23, a nie o północy?

I to by wyjaśniało sprawę, bo od pewnego czasu coś mi ciągle w tych wyzwaniach nie grało  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Ostatnio zmieniony przez Prakseda (16-07-2013 o 23h07)

Offline

#69 16-07-2013 o 23h12

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Link do zewnętrznego obrazka
I W BOJOWYM WYGRYWAM!
Ale w bojowym mnie jeszcze nikt nie pokonał. Na 27 poziomie kupiłam wszystki e najdroższe ciuchy i je wrzuciłam w to ^^" Ale teraz mogłabym zrobić nowy strój, bo są droższe cudeńka <333

Motionell - ponownie dziękuję

Prakseda - dziękuję, dziękuję <3
A promenada resetuje się o 14, a nie o 12, WIĘC : D

Offline

#70 16-07-2013 o 23h16

Miss'na całego
Nabi
...
Miejsce: Fairy Glade
Wiadomości: 458

Amik, jaką masz sukienkę w tym stroju bojowym? Cudna jest! *_*
I rzuciłam ci wyzwania :3

Offline

#71 16-07-2013 o 23h17

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Amik teraz to ja się będę bała brać udział w wyzwaniach.
Cieszę się że pomogłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#72 16-07-2013 o 23h21

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Ten bojowy strój jest straszny : D
Ma w sobie mnóstwo dziwnych rzeczy, jak np pasek od Britney, elementy Heroic i wgl.

Sukienka to "Halloweenowa Księżniczka", dosyć droga i dziękuję Nabi za wyzwania ;3

Spoko Yoo, ja już myślę nad nowym strojem bojowym i na pewno się nim z Tobą podzielę : D

Ooo, wiem. Ubierzmy jutro nasze miss dokładnie tak samo i wtedy się ze sobą zmierzmy! <333

Offline

#73 16-07-2013 o 23h23

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Amik napisał

Spoko Yoo, ja już myślę nad nowym strojem bojowym i na pewno się nim z Tobą podzielę : D

Ooo, wiem. Ubierzmy jutro nasze miss dokładnie tak samo i wtedy się ze sobą zmierzmy! <333

(idzie szukać podobnych ciuchów) Ok nie ma sprawy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#74 16-07-2013 o 23h26

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Za moich czasów najlepszym strojem bojowym była wściekleróżowa "Sukienka urodzinowa" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ale teraz, jak napisał Amik, ją już droższe stroje.

Ostatnio zmieniony przez Prakseda (16-07-2013 o 23h29)

Offline

#75 16-07-2013 o 23h28

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Prakseda - ja myślę teraz właśnie nad sukniami. Księżniczki ogółem są drogie, Lato jest chyba droższe... Muszę po prostu znaleźć czas i zrobić spis ciuchów, ot co.

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 12