Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 12

#101 24-07-2013 o 11h54

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Hehe właśnie jakaś dziewczynka na 4 poziomie dwa razy mnie wyzwała. Dwa razy po 500 mm! Bardzo mi się przydał taki zastrzyk kasy...


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#102 24-07-2013 o 12h55

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Jak ja zazdroszczę :<
Jak mnie wyzywają, to tylko za 10mm -_-'

Offline

#103 24-07-2013 o 13h07

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Mnie dzisiaj wyzwała dziewczyna na 6.poziomie chyba za 1000, a tak to wszyscy dziś przyjmują ode mnie zakłady (dolny pułap 500 MM) *_*


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#104 24-07-2013 o 13h15

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Aria napisał

Hehe właśnie jakaś dziewczynka na 4 poziomie dwa razy mnie wyzwała. Dwa razy po 500 mm! Bardzo mi się przydał taki zastrzyk kasy...

Jeśli to ta sama co mnie to się spłukała, bo też miałam takie dwa wyzwania po 500 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#105 24-07-2013 o 13h18

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Miała taki dziwny nick, chyba z dwoma X w nazwie
Edit: wróć, jedno X

Ostatnio zmieniony przez Aria (24-07-2013 o 13h19)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#106 24-07-2013 o 16h08

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

No to się zgadza, w takim razie na pewno się spłukała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#107 29-07-2013 o 20h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tak samo miałam dwa razy 500 MN z jakąś dziwną dziewczyną, pytała się czy nie bedziemy przyjaciółkami..

Offline

#108 29-07-2013 o 21h07

Miss'całkiem całkiem
trish95
...
Miejsce: Hen tam, gdzieś w oddali...
Wiadomości: 153

Mnie to nikt z niższych poziomów nie wyzywa na pojedynek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png, a jak ja to robię, to przeważnie ludzie przyjmują zakłady na 50 MM.
Wczoraj czy też przedwczoraj miałam nieprzyjemną sytuację. Wyzwałam kogoś na pojedynek, a ta osoba mi przesyła wiadomość, w której jest, że jestem świruską, że jest ładniejsza ode mnie. Napisałam, że może to zachować dla siebie. Myślałam, że może da sobie spokój, ale nie. Odpisała mi, że mam....no, powiedzmy, że  "pójść" zbierać banany na drzewach. I tak zyskałam swoją pierwszą w życiu osobę na czarnej liście.

Offline

#109 29-07-2013 o 21h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ah..rozumiem co to znaczy byc na czarnej liście. Mnie zablokowały już dwie osoby..ale chodzio inną sytuacje i jest mi przykro..no nic, jeśli chodzi o zakłady  to ja rzucałam po 500 lub 900 MN i one przyjmowały, jedna do mnie napisała, że  chcę oszukać gre przez wyzwania. Wybaczcie, ale chyba o to w tym chodzi. Wysyłasz i wygrywasz lub przegrywasz.

Offline

#110 29-07-2013 o 21h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A jak ktoś przyjmuje to sam jest sobie winien. Ja kiedyś przez przypadek (dla mnie te guziki powinny być odwrotnie, bo są nielogiczne) przyjęłam takie za 1000 bodaj, ale cóż. Ja przyjęłam, mogę mieć żal tylko do siebie.
Gorzej, że ostatnio jakoś nie przyjmują - a przynajmniej moich niemal nikt nie raczy - jak rzucają to po 20 MM a najbardziej mnie irytuje nowy zwyczaj "sprawdzania" czy wygrasz. Rzucam spore wyzwanie osobom dużo słabszym a one zamiast kulturalnie podzielić się pieniędzmi najpierw wyzywają mnie na pojedynek za darmo. A ja zawsze jestem taka pełna nadziei jak pojawia coś innego niż "0"...

Offline

#111 29-07-2013 o 21h36

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Mam dokładnie to samo,najpierw sprawdzają czy wygrają i potem odrzucają wyzwania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#112 29-07-2013 o 21h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Motionell napisał

Mam dokładnie to samo,najpierw sprawdzają czy wygrają i potem odrzucają wyzwania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

To samo, chociaż wiadomo, że jest prostszy sposób by to sprawdzić, ale przy okazji pokazują nam w oczy, że nie są takie łatwowierne. Jak ktoś jest czujny, to jest w tym wypadku denerwujące, jednak z drugiej strony ma u mnie plusa. x3

Właśnie... skąd wiadomo kto cię wysyła i czy w ogóle wysyła na czarną listę?

Offline

#113 29-07-2013 o 21h42

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Mnie denerwuje to, że właśnie w większości ani nie sprawdzają - wtedy chociaż statystyki zwycięstw rosną, ani co gorsza nie odrzucają - wtedy mogłabym w ich miejsce wyzwać kogoś innego a tak limit mi nie pozwala. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Wrrrr...


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#114 29-07-2013 o 21h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Yuki18 dlatego najlepiej zostawić im jakiś czas na przemyślenie wyzwania a potem je zwyczajnie pousuwać, bo zalegają niepotrzebnie.

Swoją drogą ostatnio często mam tak, że zaglądając w kartę miss widzę, że ma 500 czy 1000 MM a wyzwanie mogę rzucić za 150 najwyżej. A czasem nawet jedynie bez zakładu. Chyba wszystkie nie tracą ich tak szybko - w końcu od otwarcia strony wyzwań to jakaś minuta, dwie - bo jedna czy dwie, w porządku, ale to się staje nagminne.
I strasznie irytujące.

Ostatnio zmieniony przez Issi (29-07-2013 o 21h49)

Offline

#115 29-07-2013 o 22h26

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Issi napisał

Yuki18 dlatego najlepiej zostawić im jakiś czas na przemyślenie wyzwania a potem je zwyczajnie pousuwać, bo zalegają niepotrzebnie.

Swoją drogą ostatnio często mam tak, że zaglądając w kartę miss widzę, że ma 500 czy 1000 MM a wyzwanie mogę rzucić za 150 najwyżej. A czasem nawet jedynie bez zakładu. Chyba wszystkie nie tracą ich tak szybko - w końcu od otwarcia strony wyzwań to jakaś minuta, dwie - bo jedna czy dwie, w porządku, ale to się staje nagminne.
I strasznie irytujące.

No tak, ale kto wie? Może następna wyzwana Miss przyjęłaby bez wahania wyzwanie?
To gdybanie mnie drażni. Oczywiście, że usuwam ale zawsze z ciężkim sercem  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif Czasem się opłaca, ale rzadko.

Też to zauważyłam. Po wejściu na profil widać, że już ma tych MM mniej (może zakupy w końcu wyprzedaże? może przegrała przed chwilą zakład?) Wiem, że niskopoziomowe Miss mające nawet dużo tysiaków MM (doładowane pewnie) mogę wyzwać max na 500.

60 MN nie ma co wyzywać, bo są tak zajęte wypełnianiem pierwszych misji, że nie wiedzą nawet, że je ktoś wyzwał. Rzadko przyjmują a i tak niewielki to zysk.
Już bardziej opłacalne jest wyzywać te >200MN a najlepiej przekraczające 1k. (Dopiero odkrywają wyzwania i dają się skusić).

Ot, taki mój mały poradnik.

Ale uwaga.
Ostatnio przegrałam 1000MM z 2k użytkowniczką. oO
Skubana miała na sobie pełny strój Greckiej Bogini. (Gratulacje! Spryciula!)


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#116 29-07-2013 o 22h28

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Yuki18 napisał

Rzadko przyjmują a i tak niewielki to zysk.
Już bardziej opłacalne jest wyzywać te >200MN a najlepiej przekraczające 1k.
Skubana miała na sobie pełny strój Greckiej Bogini. (Gratulacje! Spryciula!)

Można rzucić za więcej niż 1000? ;O


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#117 29-07-2013 o 22h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chodziło o 1K Miss Nastroju.

Offline

#118 29-07-2013 o 22h38

Miss'całkiem całkiem
Seeryouslee
...
Miejsce: Stekene
Wiadomości: 141

Motionell, chodziło o wyzywanie Miss, które mają więcej MN : )
(Aw, @Issi, ubiegłaś mnie z wyjaśnieniem, dooh: 3)

W ogóle ja robię tak, że wysyłam zawsze dwa wyzwania jednej Miss... i zabawne jest to, że jak już przyjmują, to przyjmują obydwa, a wyzywam za największą stawkę. Nie wiem czy myślą, że rezultat będzie za drugim razem inny czy jak...

Z perspektywy osoby, która już wie o co chodzi w wyzwaniach i traktuje to jako główne źródło zarobków, cieszę się, że jako niskopoziomowa osoba nie dostałam żadnego takiego wyzwania : D

Ostatnio zmieniony przez Seeryouslee (29-07-2013 o 22h40)

Offline

#119 29-07-2013 o 22h38

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Motionell napisał

Yuki18 napisał

Rzadko przyjmują a i tak niewielki to zysk.
Już bardziej opłacalne jest wyzywać te >200MN a najlepiej przekraczające 1k.
Skubana miała na sobie pełny strój Greckiej Bogini. (Gratulacje! Spryciula!)

Można rzucić za więcej niż 1000? ;O

Nie, nie można.

1k MN
"Już bardziej opłacalne jest wyzywać te (w domyśle UŻYTKOWNICZKI) >200MN a najlepiej przekraczające 1k. (czyli UŻYTKOWNICZKI mające więcej niż 1000MN)"

MN to punkty nastroju, i to skrót jasny dla wszystkich o ile się nie mylę?

Nie rozumiem po co zacytowałaś resztę zdań.

Seeryouslee napisał

Motionell, chodziło o wyzywanie Miss, które mają więcej MN : )
(Aw, @Issi, ubiegłaś mnie z wyjaśnieniem, dooh: 3)

W ogóle ja robię tak, że wysyłam zawsze dwa wyzwania jednej Miss... i zabawne jest to, że jak już przyjmują, to przyjmują obydwa, a wyzywam za największą stawkę. Nie wiem czy myślą, że rezultat będzie za drugim razem inny czy jak...

Z perspektywy osoby, która już wie o co chodzi w wyzwaniach i traktuje to jako główne źródło zarobków, cieszę się, że jako niskopoziomowa osoba nie dostałam żadnego takiego wyzwania : D

A Wy obie ubiegłyście mnie.

Też jak tylko zobaczę, że ktoś ma powyżej tysiąca MM to wysyłam dwa wyzwania. Podwójna przyjemność (o ile nie trafi się taka Grecka Bogini). /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Ostatnio zmieniony przez Yuki18 (29-07-2013 o 22h44)


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#120 29-07-2013 o 22h55

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Dzięki,mój błąd /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#121 30-07-2013 o 14h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rzucam wyzwania i już kilka razy mi się zdarzyło, że odwracają je rzucając mi wyzwania bez zakładów. Czyżby wszystkie już się zorientowały? Chyba skończyła się już moja sielanka. Macie szczęście, bo już wszystkie użytkowniczki mnie rozgryzły... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#122 30-07-2013 o 14h53

Miss'całkiem całkiem
trish95
...
Miejsce: Hen tam, gdzieś w oddali...
Wiadomości: 153

Misa napisał

Rzucam wyzwania i już kilka razy mi się zdarzyło, że odwracają je rzucając mi wyzwania bez zakładów. Czyżby wszystkie już się zorientowały? Chyba skończyła się już moja sielanka. Macie szczęście, bo już wszystkie użytkowniczki mnie rozgryzły... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Mnie również czasami sprawdzają, albo rzucają wyzwania zwrotne, ale za znacznie mniejszą forsę (1 czy 2 przypadki).

Yuki18 napisał

Ale uwaga.
Ostatnio przegrałam 1000MM z 2k użytkowniczką. oO
Skubana miała na sobie pełny strój Greckiej Bogini. (Gratulacje! Spryciula!)

Dziś zawitała do mnie Grecka Bogini /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Co prawda tylko z suknią i 70 000 MN (Ja mam ponad 100 000!), ale i tak wygrała. Na szczęście było to tylko 10 MM, ufff.

Offline

#123 30-07-2013 o 15h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

trish95 napisał

Misa napisał

Rzucam wyzwania i już kilka razy mi się zdarzyło, że odwracają je rzucając mi wyzwania bez zakładów. Czyżby wszystkie już się zorientowały? Chyba skończyła się już moja sielanka. Macie szczęście, bo już wszystkie użytkowniczki mnie rozgryzły... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Mnie również czasami sprawdzają, albo rzucają wyzwania zwrotne, ale za znacznie mniejszą forsę (1 czy 2 przypadki).

Yuki18 napisał

Ale uwaga.
Ostatnio przegrałam 1000MM z 2k użytkowniczką. oO
Skubana miała na sobie pełny strój Greckiej Bogini. (Gratulacje! Spryciula!)

Dziś zawitała do mnie Grecka Bogini /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Co prawda tylko z suknią i 70 000 MN (Ja mam ponad 100 000!), ale i tak wygrała. Na szczęście było to tylko 10 MM, ufff.

I dlatego ja rzucam wyzwania u tych z dojnej części tabeli, bo i mniej godny strój się trafi i mniej doświadczona by zczaić o co chodzi, więc większe prawdopodobieństwo, że trafi się. ^ ^''

Offline

#124 01-08-2013 o 21h53

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Witam,
nie wiem czy to dobry temat, ale chciałam spytać od czego zależy wygrana w "bójce" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pozdrawiam! /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#125 01-08-2013 o 22h11

Miss'całkiem całkiem
Seeryouslee
...
Miejsce: Stekene
Wiadomości: 141

Jessica23, odpowiedź jest tutaj : )


Tak swoją drogą to od kiedy skończyły się wyprzedaże to nikt nie chce przyjmować moich wyzwań xD

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 12