Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4

#76 03-06-2020 o 15h56

Miss'Żółtodziób
DJlady
...
Wiadomości: 4

Gram w te grę ok 3 lata? tak naprawdę dopiero zaczęłam zabawę z tą grą a już ją zamykają to trochę smutne bo ta gra miała duży potencjał szkoda bo właśnie ostatnio się zastanawiałam nad tym czy beemoov wprowadzi potężne zmiany w tej grze.Jeżeli zamykają z powodu tego że jest mało graczy to trochę złudne nadzieje no bo beemoov mam wrażenie że olało tę grę w porównaniu do np. SF ..
Pozdrawiam wszystkich graczy mam (złudne) nadzieje że wycieczki przywrócą..
i eventy.... Współczuję toszkę graczom którzy osiągneli coś w tej grze a teraz gra zostaje bez nowych atrakcji. Pewnie gierka na samym początku zapewniała duży sukces ..
/modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#77 05-06-2020 o 13h58

Miss'Żółtodziób
KiraKiraKiller
...
Wiadomości: 2

jakby gra bylaby bardziej aktualizowana i dopracowywana, graloby w nia wiecej osob i rowniez wiecej osob by ja polecalo znajomym, ale niestety, wybor tworcow, naszczescie nie usuwaja gry

Offline

#78 07-06-2020 o 17h24

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

KiraKiraKiller streściłaś to, co wiele użytkowników miało na myśli. Stwórcy od 2018 zaniedbywali tę grę, wielu użytkowników mówiło, że ubrania są plastikowe, na początku eventów były bugi, doświadczonym użytkownikom się nudzi itd.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#79 08-06-2020 o 22h00

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Ja już tu prawie nie wchodzę bo i po co? Chyba, żeby tylko sprawdzić czy coś gra ruszyła ale niestety. Jedynym rozwiązaniem byłoby gdyby twórcy po prostu ją przekazali komuś innemu.. I może wtedy gra by ruszyła

Offline

#80 09-06-2020 o 12h57

Miss'Żółtodziób
Yeonjun
...
Miejsce: Seoul
Wiadomości: 3

Zgadzam się z panią powyżej.
Administracja mogłaby przekazać grę w inne ręce, było by znacznie lepiej zobaczyć grę w odświeżonej wersji z przynajmniej kilkoma aktualizacjami or something


https://www.instagram.com/txgyu_/   

Offline

#81 01-07-2020 o 00h01

Miss'nieobczajona
Ada44334433
...
Wiadomości: 24

oh wow mam te konto 7 lat już i mimo że teraz wchodzę tu może raz na rok jak mi się nudzi to przykro widzieć że twórcy ją porzucili /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png sentyment do tej gry pozostanie mi już na zawsze bo to kiedyś była moja ulubiona gra haha


http://i64.tinypic.com/24ln9fr.gif

Offline

#82 01-07-2020 o 09h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Jak to jest w końcu z tymi gwiazdami? Myślałam ze gwiazdy już się nie pojawiają. Od początku roku żadna mi się nie pojawiła aż do dziś. Dzisiaj mi się pojawiła. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png

Offline

#83 01-07-2020 o 10h04

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Maggie13 napisał

Jak to jest w końcu z tymi gwiazdami? Myślałam ze gwiazdy już się nie pojawiają. Od początku roku żadna mi się nie pojawiła aż do dziś. Dzisiaj mi się pojawiła. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png

Bo takie nowe-nowe gwiazdy się już nie pojawiają. Te które widzisz teraz, to gwiazdy z eventów. Więcej o tym TUTAJ.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4