Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 29-06-2020 o 10h01

Administrator
...
Podziel się

*
Witajcie!

W związku z informacjami przekazanymi na początku roku oraz waszymi komentarzami, przeanalizowaliśmy zadawane pytania oraz wykonalność waszych próśb.

Dzisiaj powiemy wam, co dla was przygotowaliśmy!

Zacznijmy od różnych podróży dostępnych w biurze podróży.
Równolegle do wycieczek do Azji i Afryki, dostępnych przez cały rok, każdego roku będziecie mogły skorzystać z innych wycieczek!
Steampunk City, Kraina Halloween i Świąteczna Kraina otworzą swoje wrota o różnych porach roku, wystarczająco dużo. Dzięki temu będziecie mogły odkryć kilka cudów w butikach i uzyskać przedmioty, których jeszcze nie nabyłyście!

Oto daty, które warto zapamiętać :
>> Steampunk City
Od 10 marca od 00h do 24 marca do 23h59.
Od 1 sierpnia od 00h do 15 sierpnia do 23h59.

>> Kraina Halloween
Od 20 października od 00h do 2 listopada 23h59.

>> Świąteczna Kraina
Od 14 grudnia od 00 do 27 grudnia do 23h59.

Jeśli chodzi o gwiazdy, będą dostępne przez cały rok na promenadzie gwiazd, oprócz świątecznych gwiazd i gwiazd Halloween, które będą pojawiać się jedynie w tych wybranych okresach.

Życzymy miłego dnia <3

Ekipa Beemoov

#2 29-06-2020 o 11h23

Miss'wow
Trirura
...

Przynajmniej tyle dobrego

Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

#3 29-06-2020 o 12h06

Miss'nieobczajona
Aname
...
Miejsce: Tokyo

Super przynajmniej kupię coś fajnego  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Miva_Hió

#4 30-06-2020 o 23h55

Miss'całkiem całkiem
Corey
...
Miejsce: Po drugiej stronie lustra

Bardzo mnie to ucieszyło, mam jeszcze dużo do nadrobienia /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

https://i1148.photobucket.com/albums/o578/Majerankowa/Grafiki%20-%20Kwiecien%202016/Cartoons_zps9txiqda1.jpg

#5 01-07-2020 o 11h14

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland

Cudowna wiadomość! Ominęło mnie kilka nowości z wycieczek Halloween i Steampunk, a uwielbiam stroje z tych krain. Świąteczna też ma fajne ubrania. Cieszę się również na wiadomość, że gwiazdy będą dalej dostępne. Brakuje mi ich z połowę. Zrobiłam sobie screena dat i zapisałam w kalendarzu, żeby nie zapomnieć. Teraz tylko pozostaje regularnie się logować i oszczędzać MM na najbliższą wycieczkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dziękuję Beemoov /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Ostatnio zmieniony przez Yvonne (01-07-2020 o 11h18)

★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/dchFgLs/9c10ed030c8adcfd1bc3633505a126fd.gif

#6 01-07-2020 o 12h47

Miss'nieobczajona
GioGio
...
Miejsce: Helvetica

Bardzo się cieszę, że nie zostawili nas w niewiadomej. Przynajmniej wycieczki będą i gwiazdy sezonowe, trochę mi było przykro, że już nie zdobędę niektórych rzeczy z innych krain. Cieszę się, że się pojawiły.
Szkoda tylko, że jeszcze nic nie wiadomo o grach, ale to pewnie jeszcze sami nie wiedzą co z tym zrobić, skoro flasha już w ogóle nie będzie od przyszłego roku.
Mam cichą nadzieję, na powrót starych kuferków w postaci rzeczy do kupienia w sklepiku Nine, ale to bardzo mało prawdopodobne.

#7 01-07-2020 o 20h48

Miss'całkiem całkiem
Midwey
...

Ale wiadomość! Bardzo sie ciesze! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Uwielbiam te krainy. W steampunk mam troche do nadrobienia więc już nie moge sie doczekać!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A może jeszcze nas czymś zaskoczą w tej grze?!   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Midwey (01-07-2020 o 22h28)

#8 02-07-2020 o 14h53

Miss'Żółtodziób
...

Dziękuję! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

#9 05-07-2020 o 12h08

Miss'nieobczajona
Sloviim
...

Bosko!!! Jestem przeszczęśliwa <3
Dzięki Wam!!!!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧przebieranki

#10 07-07-2020 o 19h13