Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4

#1 30-01-2020 o 16h00

Administrator
...
Wiadomości: 112
Podziel się

*
Witajcie!

Wiele z was zadaje sobie pytania na temat przyszłości Miss Fashion. Zastanawiacie się, czy dalej będą się pojawiać nowości, czy być może gra zostanie zamknięta.

Niedawno gra Miss Fashion świętowała swoje 13 urodziny. Nine i ekipa Beemoov przez tyle lat pracowali nad jej rozwojem, co jest niezwykłym wyczynem dla gry wideo!

Odpowiadając na wasze pierwsze pytanie, w Miss Fashion nie pojawią się już żadne nowości, eventy, aktualizacje ani obniżki.

Z wielką przyjemnością wprowadzaliśmy do gry niezliczone nowości podczas rozwoju Miss Fashion i patrzyliśmy na wasz entuzjazm nawet po 13 latach istnienia gry!

To miejsce żyje dzięki wam. Gra Miss Fashion pozostanie więc otwarta. Dalej będziecie mogły się starać, aby wasza miss była najpiękniejsza! Wsparcie gracza również pozostanie otwarte.

Dziękujemy wam za wspaniałe i kreatywne wspólne lata.

Ekipa Beemoov

Notka od Nineland:

Witajcie moje kochane miss!
Również chciałabym powiedzieć coś od siebie.

Osobiście chciałabym podziękować wam z całego serca za te wszystkie, wspólne lata, waszą obecność, wasze wiadomości pełne miłości (lub nie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png), wasze rady i tak wiele innych rzeczy...! Tak bardzo dorosłam, zmieniłam się i tyle się nauczyłam dzięki Miss Fashion! Jestem za to tak bardzo wdzięczna… Dziękuję, dziękuję, dziękuję!
Dziękuję również mojej ekipie i całej ekipie Beemoov <3 <3 <3

Gra Miss Fashion zostaje otwarta. Możecie jeszcze odkryć tak wiele w tej grze! Dzięki wam nowości pojawiały się przez tyle lat!

Dziękuję wam wszystkim za wkład w różnorodność i budowę tak pięknej gry jak Miss Fashion!

Całuję was z całych sił,
Nine

Offline

#2 30-01-2020 o 18h03

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Przynajmniej w końcu (po roku!) jakieś konkrety. Można usuwać konto /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#3 30-01-2020 o 18h12

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Czyli jednak ją zabijają. Ok


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#4 30-01-2020 o 20h06

Miss'ujdzie
Yaone
...
Wiadomości: 204

Ciągle miałam nadzieję, że Beemoov myśli nad jakimiś dużymi zmianami w grze, żeby przyciągnąć nowych graczy, ale niestety się przeliczyłam. Szkoda, że na pożegnanie, skoro nie zamykają całkiem strony, nie dali dostępu do wszystkich wycieczek. Nie zrobiłam wszystkich misji w ŚK i teraz już nigdy ich nie wykonam. Trochę jeszcze pogram, bo mam sentyment do tej gry, ale pewnie niedługo już nikogo tu nie będzie. Dziękuję całej ekipie MF za te wszystkie lata, może kiedyś spotkamy się w innej grze.

Offline

#5 30-01-2020 o 23h21

Miss'na całego
Assiya
...
Wiadomości: 357

Faktycznie, szkoda z tymi wycieczkami. Można by było jeszcze trochę tam pograć(myślę że sporo osób ma jakieś gdzieś zaległości w wycieczkach).Smutek.


//photo.missfashion.pl/pl/1/94/moy/75120.jpg

Offline

#6 31-01-2020 o 09h18

Miss'całkiem całkiem
Miczuux3
...
Wiadomości: 108

Szkoda, że ta gra tak skończyła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Jednak fajnie byłoby gdyby pootwierać wszystkie krainy w takim wypadku. To już nie będzie to samo, ale garstka graczy, która została i chciałaby dokończyć misje w nich miałaby taką sposobność.


https://d.wattpad.com/story_parts/123/images/14982ba4d1d07a3256502647031.gif

Offline

#7 31-01-2020 o 12h45

Miss'całkiem całkiem
SnowRabbit
.
Wiadomości: 133

Hmm, hymm, chcę wierzyć że z tymi eventami będzie tak, że już nie wprowadzą w czasie ich trwania żadnych nowości typu nowe stroje, gwiazdy, ale w okolicach tych szczególnych, corocznych wydarzeń będą otwierać te krainy na określony czas z tą zawartością, która uzbierała się przez lata. Inaczej to będzie marnotrawstwo ich pracy i bliżej nieokreślona kara dla graczy, którzy przecież, według ich słów, tworzyli grę i jej społeczność. No ale tutaj wszystko jest możliwe...


https://4.bp.blogspot.com/-uE9TSreBtDg/V6OV17TirEI/AAAAAAAAIHc/DsNiOwKz7ggA1ePrgqTTzISkc2dAUIMMQCLcB/s1600/1470327162_Rabbit.png

Offline

#8 31-01-2020 o 13h28

Miss'ok
Nallaia
...
Miejsce: Cold Hearth Manor
Wiadomości: 74

Miss Fashion napisał

*
Niedawno gra Miss Fashion świętowała swoje 13 urodziny. Nine i ekipa Beemoov przez tyle lat pracowali nad jej rozwojem, co jest niezwykłym wyczynem dla gry wideo!


Beemoov popłynęło totalnie. Przy całej sympatii dla tej stronki, ale od kiedy Miss Fashion jest grą wideo ...  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif


https://i.pinimg.com/originals/7c/32/d2/7c32d2f0bd3791945551fb4c203a698e.gif

Offline

#9 31-01-2020 o 15h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 11

Pomysł z otwarciem wszystkich krain powinien zostać zrealizowany. Dla wielu z nas pozostało tam wiele misji do wykonania. A tak jak wiemy, że na nic nowego nie będzie to nie będzie żal chociaż poszaleć tam.

Offline

#10 31-01-2020 o 17h16

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

To jest pomysł po linii najmniejszego oporu, który nie namęczy adminów tej gry, a może nawet zyski przyniesie. Popieram.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#11 31-01-2020 o 17h44

Miss'nieobczajona
Aname
...
Miejsce: Tokyo
Wiadomości: 22

WOW! Nie mogę uwierzyć! Naprawdę szkoda,tę grę można było uratować. Niepotrzebnie straciłam na nią czas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


Miva_Hió

Offline

#12 31-01-2020 o 17h46

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: W-ek
Wiadomości: 8

Troche się przykro  robi, jak się widzi to wszystko.. /modules/forum/img/smilies/larme.gif

Podróże mogłyby zostać otwarte, bo z ich automatycznym otwieraniem mogą się pojawić różne bugi, co nie będzie nikomu wygodne.

Offline

#13 31-01-2020 o 17h52

Miss'całkiem całkiem
Mi-chan
John wild wolf farmer
Miejsce: Ci dwaj źli goście; Team Body Horror aka SteinCraft
Wiadomości: 83

XDDDDDDDD wbiję level tylko i w końcu może zdobędę podium i spadam z niej i tak wiało nudą  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif a i zastanawia mnie jedna rzecz po co w martwej grze moderatorzy? chyba tylko po to aby sprawdzali forum bo po nic innego nie mają co ogłaszać już /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif

Ostatnio zmieniony przez Mi-chan (09-02-2020 o 18h35)


I'm so tired I'm so lazy
https://photo.missfashion.pl/pl/1/110/moy/87360.jpg

Offline

#14 31-01-2020 o 18h03

Miss'całkiem całkiem
Corey
...
Miejsce: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 146

Ja również jestem całkowicie za. Niech będą chociaż dostępne krainy z tym co już tam jest o określonych porach. Mam nadzieję, że od strony technicznej/programistycznej jest to na tyle możliwe do zrobienia by przy małym nakładzie czasu czy pieniędzy pozostawić po sobie taką dawkę motywacji do gry dla starych wyjadaczy.
Mam ogromny sentyment do tej gry i mimo to się cieszę, że nie zamknęli tego całkiem bez żadnego mee czy bee.


https://i1148.photobucket.com/albums/o578/Majerankowa/Grafiki%20-%20Kwiecien%202016/Cartoons_zps9txiqda1.jpg

Offline

#15 31-01-2020 o 19h21

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Wielka szkoda, że jednak gra się zakończyła. Dla nowych graczy jak najbardziej ok. Ale dla starszych niestety. Czyli można po prostu przestać wchodzić już tutaj bądź zaglądać od czasu do czasu. Najbardziej szkoda jest mi eventów, ale cóż. Dobrze, że w końcu zdecydowali się powiedzieć co i jak i nie trzymać w niepewności. Ale kto wie, może ktoś wpadnie na pomysł i odtworzy nową Miss, bo jednak gra jest bardzo fajna. Ale potrzeba chęci żeby ją prowadzić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#16 31-01-2020 o 19h21

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Właśnie sobie uświadomiłam,że gram w tę grę prawie 7 lat. Nie nazwę tego czasu straconym,bawiłam się fajnie,poznałam kilka bardzo ważnych dla mnie osób,bez których nie byłabym teraz tu gdzie jestem. Nigdy się nie spodziewałam,że zwykła gra może tyle dać.
Fajnie,że zostawiają grę otwartą,ale również optuję za włączeniem krain. Wątpię,żeby nasze chcenie mogło spowodować,że je uruchomią,ale spróbować zawsze można /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

W sumie od czasu otwarcia Eldki można było zauważyć mniejszy ruch na MF /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#17 01-02-2020 o 01h23

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Motiś możliwe, że coś da. Na francuskiej wersji też wszyscy piszą o tym, żeby odblokowali wycieczki i te kuferki dali do sklepu chociaż. Niektórzy to tam wgl petycje tworzą XDDDDD

Online

#18 01-02-2020 o 09h46

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Jednak najgorsze obawy co do gry się spełniły. Szkoda, że gra "umarła" w taki sposób.


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#19 01-02-2020 o 10h47

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Ja myślę, że gra by dalej "żyła" gdyby cały czas była aktualizowana, nowe wycieczki, eventy, może jakieś inne rzeczy. A tak niestety z niej zrezygnowali. Szkoda bo gra była super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#20 01-02-2020 o 11h37

Miss'całkiem całkiem
gwiazdka9
...
Miejsce: Gdzieś daleko i bardzo wysoko... (śląsk)
Wiadomości: 112

Naprawdę bałam się, że zamkną grę, ponieważ mam do niej duży sentyment.(To w końcu 7 lat gry!) Nie spodziewałam się, że nadejdzie coś gorszego, porzucenie jej i wystawienie na powolną śmierć. Według mnie jest to najgorsza z możliwych opcji na jakie pszczółki mogły postawić. Już wolałabym aby definitywnie zakończyli grę, bo bez tego nadal będę mieć gdzieś tam nadzieję, że gra ożyję. (bardzo naiwnie, wiem). Mimo to wszystko, bardzo dziękuje za 7 cudownych lat razem, nie żałuję, że się tu zarejestrowałam <3


//photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75264.jpg

Offline

#21 01-02-2020 o 13h25

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Ta gra jest beznadziejnym wyborem dla nowych graczy, bo żeby mieć MM na jakieś sensowne ubrania, trzeba grać przez wiele miesięcy, więc powinni zachęcać starych graczy do gry. Ja też chcę kuferki.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#22 02-02-2020 o 23h30

Miss'całkiem całkiem
(ノ◕ヮ◕)ノ
Wiadomości: 88

Sama dołączyłam do gry niecałe 4 lata temu, gdy o grę niby jeszcze dbano, ale na samym forum widywałam cały czas te same osoby, widać było, że najlepsze lata już za nią. Ja też zbytnio się nie udzielałam, bo tak naprawdę gra nigdy nie była dla mnie na tyle fascynująca, by o niej dyskutować i nie mogę powiedzieć, że przez te lata się do niej przywiązałam. Mimo wszystko różnica nawet między moimi początkami a tym co mamy teraz jest ogromna. Spokojnie można powiedzieć, że forum jest martwe, nawet ci regularni gracze wypowiadają się coraz rzadziej, bo i o czym, skoro tylko w trakcie eventów cokolwiek się dzieje. Anyway, dołączyłam na tyle późno, że jakiegoś sentymentu względem tej gry nie mam, wręcz zwisa mi to i powiewa. Od początku sama forma nie wydawała mi się atrakcyjna - przebieranie Misski w końcu się nudzi, a ta Misska do tego jakaś mała, cały ten makijaż ledwo widoczny, no i zmiana wyglądu dość upierdliwa, bo żeby coś sensownego stworzyć trzeba było grzebać w kodzie, kto to widział żeby w ubierance przez tyle lat nie dodano opcji założenia kilku rzeczy z tej samej kategorii naraz... Sama formuła nieciekawa, ale niestety odezwało się moja słabość do misji, kolekcjonowania wszystkiego, do achievementów. I tak moim głównym celem w grze zostało zdobycie wszystkiego co da się odhaczyć, a są to poziomy i gwiazdy. Cel osiągnęłam częściowo, poziomy na głównej stronie i w Steampunk City odhaczone, w Świątecznej Krainie zostało mi kilka, z Krainą Halloween jestem BARDZO do tyłu i liczyłam, że w tym roku w końcu wszystko nadrobię... Do tego dalej nie mam wszystkich gwiazd! Kuferki mi zwisają, ale otwarcie Krain byłoby miłym gestem. Na ten moment jedyną rzeczą, która mi została - i która jest realna - jest zdobycie Miss'Deco, ale całe to stworzenie fajnego pokoju od zawsze było jakieś takie trudne i żmudne, że przez 4 lata stworzyłam dwa pokoje. XD.

No pobujam się tu jeszcze z miesiąc żeby zobaczyć czy wprowadzą jakieś zmiany, uzbieram te 100 tysi na wszelki wypadek i spadam, troche szkoda, że na MissFashion nie ma opcji wakacji jak na Eldaryi, niby wiem, że wakacje będą wieczne, ale trochę przykro mi na myśl, że Misskę zaraz otoczą muchy i będzie przymierać głodem. RIP MISFASZYN TAKI LOS JEST GORSZY NIŻ ŚMIERĆ.

Ostatnio zmieniony przez Sulion (03-02-2020 o 01h19)

Offline

#23 02-02-2020 o 23h30

Miss'nieobczajona
Nati402
...
Wiadomości: 35

Już kiedyś, zanim wprowadzili nowe misje, myślałam, że zamkną grę, bo nic się nie działo, a później zaskoczyli misjami i nowymi eventami. Teraz już nawet nie ma na co liczyć, smutne to.

Offline

#24 03-02-2020 o 00h45

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: W-ek
Wiadomości: 8

Sulion napisał

Sama dołączyłam do gry niecałe 4 lata temu

troche szkoda, że na MissFashion nie ma opcji wakacji jak na Eldaryi.


Grać 4 lata i nie zauważyć opcji po lewej stronie ''Jedź na wakacje''?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png

Offline

#25 03-02-2020 o 00h54

Miss'całkiem całkiem
(ノ◕ヮ◕)ノ
Wiadomości: 88

MonikaM97 napisał



Grać 4 lata i nie zauważyć opcji po lewej stronie ''Jedź na wakacje''?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png


XDDDDD

To chyba w pełni oddaje mój sentyment do tej gry. XD Dziękuję bardzo, uratowałaś moją Miss przed ponurym losem.

Ostatnio zmieniony przez Sulion (03-02-2020 o 00h56)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4