Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4

#26 03-02-2020 o 04h50

Miss'na całego
Rillianne
...
Wiadomości: 351

No więc tego... Z jednej strony to było do przewidzenia, z drugiej miałam nadzieję, że Beemoov jeszcze coś z grą zrobi zamiast zwyczajnie porzucić. Wydawało mi się to trochę absurdalną opcją, ale - w sumie - patrząc na ostatnie "akcje" tej firmy (patrz: Klasyfikacja na Eldce) to nie stało się nic zaskakującego.
Dla mnie to oznacza koniec gry. Było miło, dobrze się bawiłam i nie żałuję tego czasu, ale bez eventów nie mam zupełnie nic do roboty. Zaliczyłam wszystkie "wyjazdowe" misje, zaliczyłam misje standardowe, mam wszystkie gwiazdy, mam wszystkie interesujące mnie ubrania, mam miejsce na każdym podium. Zostało mi jedynie deco, ale meblowania pokoju nigdy mnie nie interesowało. Przebieranie miss mnie znudziło, zwłaszcza, że wiąże się to z kopaniem w kodzie gry.
No nic. Szkoda. Ale głową muru nie przebiję. Mam tylko nadzieję, że pootwierają te Krainy, mnie co prawda nie robi to żadnej różnicy, ale komuś może się przyda.

Offline

#27 03-02-2020 o 18h01

Miss'nieobczajona
Sloviim
...
Wiadomości: 31

O nie... a tak liczyłam na cud /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
BŁAGAM, OTWÓRZCIE CHOCIAŻ KRAINY!
Nawet jeśli gra jest zamknięta, bez wycieczek nie będzie po co grać!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif


(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧przebieranki

Offline

#28 03-02-2020 o 18h02

Miss'na całego
Saori
Elfie to, elfie tamto. Wyelfię ci matkę.
Wiadomości: 269

Huh, szkoda straszna. Faktycznie sądziłam, że może coś się zadzieje w tym roku, ale cóż, to Beemoov, tu nadzieja zawsze zawodzi. Trzeba w końcu usunąć z zakładek i pożegnać się z grą, i tak praktycznie nie wchodziłam ostatnio. Może będę zaglądać by dokupić ubranka, których mi brakuje :')

I może nie byłam nigdy super związana z tą grą jeśli chodzi o forum i tym podobne, ale przez lata wchodziłam praktycznie codziennie choćby po to by wejść i zobaczyć czy może ewentualnie coś się wydarzyło. Pamiętam że gdy założyłam konto to było nawet częścią mojej dziennej rutyny przez dłuuugi czas i zawsze faktycznie fajne było dla mnie ubieranie Miss i przeglądanie innych. To były niezłe lata. Czy coś.


https://i.imgur.com/u6uphmT.png https://i.imgur.com/uJuhrY9.png

Offline

#29 03-02-2020 o 19h25

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Niestety ale się stało, raczej gry nie reaktywują. Chyba, że stanie się cud w co wątpie. Gdyby niestety się starali rozwijać grę to by mieli dużo graczy i przede wszystkim zysk z tego.

Offline

#30 04-02-2020 o 14h50

Miss'na całego
xNisiax
I know U love me :D
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 485

Jak będą tak dbać o wszystkie swoje gry, to długo nie pociągną. Jak wypuszczą nową, to olewają starą. Tak było z cromimi, z miss, potem z SF, i nawet elda, jak wprowadzili to coś bez sensu o wampirach...


https://thumbs.gfycat.com/ImpossibleCrazyDugong-max-1mb.gif

Offline

#31 05-02-2020 o 18h22

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Stało się i tyle. Szkoda nowych graczy bądź graczy, którzy będą zaczynać przygodę w miss fashion. Bo jak to grać wiedząc, że ta gra ma już zakończenie.
A już nie wspomnę o tym, że jeszcze trwa konkurs do 9 lutego..

Ostatnio zmieniony przez agatkaa91 (05-02-2020 o 18h23)

Offline

#32 06-02-2020 o 22h55

Miss'ok
alisen
...
Miejsce: Seoul
Wiadomości: 59

Jeszcze pamietam jak kilka miesięcy temu obiecywali czesciej nowe ciuszki i inne w sklepach ze wszystko bedzie sie pojawiac systematycznie i jeszcze jest jakis konkurs ktory trwa do 9 lutego i jestem ciekawa czy zostanie wyłoniony ten zwyciezca  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif
ogolnie to troche przykro bo zaczelam grac w 2019
i myslalam ze te wszystkie negatywne komentarze na temat tej gry ze bledy i no to zmotywuja ich do zmiany gry dodania aktualizacji a jednak sie mylilam  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


https://www.instagram.com/ali.cja1/ 

Offline

#33 07-02-2020 o 01h37

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Miss Fashion napisał

*
Niedawno gra Miss Fashion świętowała swoje 13 urodziny. Nine i ekipa Beemoov przez tyle lat pracowali nad jej rozwojem, co jest niezwykłym wyczynem dla gry wideo! (...) Z wielką przyjemnością wprowadzaliśmy do gry niezliczone nowości podczas rozwoju Miss Fashion i patrzyliśmy na wasz entuzjazm nawet po 13 latach istnienia gry!

Biorąc pod uwagę, że choćby The Sims obchodziło ostatnio 20 urodziny, to nie sądzę, żeby był to aż tak niezwykły wyczyn. A oni przynajmniej dali infografikę z cyferkami, żeby choć spróbować zrobić wrażenie. No chyba, że chodziło jednak o grę przeglądarkową - ale i tu można bez problemu znaleźć przykład choćby gry Plemiona, która będzie obchodzić w tym roku 17 urodziny i wciąż jest w stanie zachęcić do siebie nowych graczy. Beemov w tym momencie już nawet się nie chce sprawiać wrażenia, że im zależy - tak jak zauważyła xNisiax, mają swoją politykę opuszczania starych gier na rzecz nowych (no może za wyjątkiem SyFu, który chyba w pewnym momencie skończy jako historia, w którą gracze będą grać córką lub wnuczką obecnej Suśki XD).

Miss Fashion napisał

*
Odpowiadając na wasze pierwsze pytanie, w Miss Fashion nie pojawią się już żadne nowości, eventy, aktualizacje ani obniżki.

Thanks for literally nothing, guys! :)
To jest po prostu przykre, że po tych 13 latach dostaliśmy jedną sukienkę i wiadomość na forum. Podpinam się pod powyższe (jak i z forów z pozostałych opcji językowych) prośby o to, byśmy wciąż mieli dostęp do wycieczek! I kuferki ze wszystkich ubiegłych lat też mogłyby być dobrą opcją.


A teraz, gdy już wylałam wszystkie frustracje, to w ostatecznym rozrachunku nie żałuję tych 7 lat z MissFahion. Prawdopodobnie nawiązałam tu więcej znajomości niż w gimnazjum i liceum razem wziętych. ;) Chyba nauczyłam się tu też więcej - dyskutowania z ludźmi (+ ta ekscytacja ze zdobywania kolejnych rang na forum :D), co nieco o perspektywie i kompozycji (głównie dzięki opcji dekorowania domu), co nieco o dobieraniu strojów i historii mody (choć znów, głównie dzięki osobom, które tu spotkałam, a nie dzięki opcjom gry samej w sobie), a także o tym jak się nie poddawać w drodze do celu (udział w wyborach MissFahion i Deko).

Uważam, że ta gra wciąż ma potencjał, można było wprowadzić wiele zmian - jakieś misje związane z trendem eco-friendly, "utuczanie" i pokrycie miss tatuażami w myśl zmian jakie zachodzą ostatnio w przemyśle modowym, nowe krainy (Australia mogłaby być w tym roku nośnym tematem, myślę że nikt by się nie obraził za wycieczkę w kosmos), może jakieś ułatwienia dla nowych graczy, by nie musieli miesiącami zbierać na nowe sukienki do misji (nie, prezenty wysyłane przez starszych graczy w okresie świąt Bożego Narodzenia to nie jest wystarczająca pomoc). Szkoda...

Ostatnio zmieniony przez KimKas (07-02-2020 o 01h38)

Offline

#34 08-02-2020 o 15h47

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Dużo jest pomysłów i można naprawdę wiele stworzyć ale lepiej jest porzucić to wszystko. Szkoda bo gra miała bardzo duży potencjał. Mogli nawet komuś przekazać grę i może ktoś by to fajnie poprowadził..

Offline

#35 09-02-2020 o 13h00

Miss'całkiem całkiem
PrincessEsmera
...
Wiadomości: 80

Szkoda, po prostu szkoda  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
Mam tylko 57 poziom i wchodzę w grę codziennie a tu informacja że nie będzie już żadnych nowości.No, przynajmniej skupię się na zdobywaniu poziomów.
Mam nadzieje że może kiedyś zmienią zdanie i będą ją kontynuować.

Ostatnio zmieniony przez PrincessEsmera (11-02-2020 o 15h59)

Offline

#36 10-02-2020 o 15h47

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

To ja tylko powiem, że się żegnam i włączam wakacje. Może jeszcze kiedyś wpadnę, ale w sumie to po co. Dzięki za grę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#37 13-02-2020 o 20h46

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Ja też chyba wyślę swoją Miss na wakacje i tyle. Krainy by mogli chociaż udostępnić a tak wszystko zamarło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#38 14-02-2020 o 16h12

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Czytając forum przynajmniej wiem teraz czemu nie pojawiło się nic na walentynki, zabawne, że wchodzę tu codziennie i nic o tej sprawie nie wiedziałam.
Trochę szkoda gry tyle lat człowiek na niej siedział a teraz słyszy, że to już koniec.
Jednak cieszę się, że mogłam tu być na pewno będę wspominać ten czas miło, nie wiem tylko co teraz zrobić tak naprawdę z tym ostatecznym faktem końca no nic wypiję dziś za to lampkę wina.

Offline

#39 14-02-2020 o 19h41

Miss'nieobczajona
analiamoncada
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 44

Aż mnie zamurowało. Chciałam na forum zobaczyć co piszą bo walentynek pierwszy raz nie ma a gram tu prawie 7 lat. Dopiero dzisiaj przeczytałam że to koniec. Ta gra ma duży potenciał do zmian. Poza tym w salonie piękności można tworzyć miliony różnych i podobnych makijaży. Co mi się podoba. Krainy by mogli odblokować. Narazie w grze pozostaję. Bo ciężko tą gre porzucić jak się loguję codziennie od prawie 7 lat. /modules/forum/img/smilies/snif.gif

Offline

#40 15-02-2020 o 21h39

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Spędziłam tu kilka lat życia. Pamiętam, kiedy czekałam na każdy piątek, aby zobaczyć nowości. Nie powiem, że żałuje, ale naprawdę przykro mi, że tak to się kończy. Mam nadzieje, że otworzą te krainy i dodadzą kuferki, ale podejrzewam, że marne są na to szanse. Naprawdę szkoda, bo jak wielu pisało gra ma potencjał. To chyba wszystko co można było napisać.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#41 16-02-2020 o 12h36

Miss'Żółtodziób
nayuki12
...
Wiadomości: 11

No cóż mogę powiedzieć... kompletny byzsens... i po co w ogóle unowocześniali stare stroje?  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif Gdyby dodali nowe poziomy, ułatwienia dla nowych graczy i oczywiście wprowadzili nowości to ta gra mogłaby pociągnąć, być może i kolejne 13 lat... a tak no cóż... Szkoda... Grałam w tę grę od 2014 więc mam do niej ogromny sentyment...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif Może jeszcze zmienią zdanie. Zobaczymy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#42 20-02-2020 o 06h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Od dawna myślę co za pustki, nic się dzieje...
Zastanawiałam się nad porzuceniem strony i w sumie to teraz śmiało mogę to zrobić, nie ma sensu już tu wchodzić....

Offline

#43 20-02-2020 o 14h37

Miss'całkiem całkiem
Mi-chan
John wild wolf farmer
Miejsce: Ci dwaj źli goście; Team Body Horror aka SteinCraft
Wiadomości: 83

Ogólnie to trochę się nie dziwię bo w tym poście o końcu tej gry jest prawie 50 odpowiedzi a w innych nikt się nie udziela gracze mieli w tyłku i tak to forum o grę dopiero jak jest koniec to piszą swoje wypociny i żale XD wielkie


I'm so tired I'm so lazy
https://photo.missfashion.pl/pl/1/110/moy/87360.jpg

Offline

#44 20-02-2020 o 18h14

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Na forum udzielało się mało osób ale jednak jakoś forum żyło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Szkoda jednak, że gra odchodzi w zapomnienie. Wiele gier w które gram już parę lat jakoś potrafiło dostosować się do zmian, wprowadzać co chwile nowości, uatrakcyjniać. Ta gra miała duży potencjał ale niestety widocznie nie chcieli nic z tym robić i mamy efekt jaki mamy.

Offline

#45 27-02-2020 o 17h38

Miss'nieobczajona
Tola28
jeszcze jak
Miejsce: Morioh
Wiadomości: 18

Czyli gra pozostaje zostawiona na powolną śmierć. Heh, naprawdę szkoda. Chyba można było ją jeszcze jakoś odratować, ale co ja wiem. W sumie to nawet lepiej że przyznali że nic już tu nie zrobią, zamiast dawać fałszywą nadzieję. Gram w to od (chyba) siedmiu lat, przyzwyczaiłam się do wchodzenia tu, więc mam spory sentyment. Nawet jeśli jeszcze trochę pogram, to pewnie potem i jak stwierdzę że nie warto, bo no. Może czasem odwiedzę swoje konto. I tak grało się fajnie, mf mogę zaliczyć do "gier dzieciństwa", nawet jeśli to śmieszne.


https://discord.gg/XyTtcas
^serwer missfashion na discordzie

Offline

#46 02-03-2020 o 18h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 9

Bardzo szkoda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Może nie gram jakoś za długo ( 2-3 lata bodajże ), ale zdążyłam się przywiązać.
Skoro ta gra umiera, to zacznę wykupywać wszystkie stroje z nineland bo w sumie why not?
Mam nadzieję, że inne firmy nie zaczną robić tego z innymi starymi grami, np. stardoll bo się załamie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png(

Offline

#47 06-03-2020 o 01h58

Miss'Żółtodziób
Marinett1
...
Wiadomości: 1

Nie! Czemu uśmierciliście grę którą na wiele sposobów można było jeszcze rozwinąć...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  i tak będę grać bo w końcu tyle lat gram i lubię tą gre  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


Roza

Offline

#48 08-03-2020 o 18h10

Miss'całkiem całkiem
Hanare
Uzależniona od Yaoi :P
Miejsce: Hell
Wiadomości: 119

Skoro gra została uśmiercona, to było trzeba wszystkie podróże udostępnić, aby można było sobie pouzupełniać, to czego nam brakuje.

Offline

#49 09-03-2020 o 22h36

Miss'nieobczajona
Rochii
...
Wiadomości: 15

Hanare napisał

Skoro gra została uśmiercona, to było trzeba wszystkie podróże udostępnić, aby można było sobie pouzupełniać, to czego nam brakuje.






Aprobuję. Niech nie dodają nowości jak chcą ale niech chociaż podróże udostępnią albo same ubrania z nich.

Offline

#50 21-03-2020 o 21h25

Miss'całkiem całkiem
Mi-chan
John wild wolf farmer
Miejsce: Ci dwaj źli goście; Team Body Horror aka SteinCraft
Wiadomości: 83

Moglibyście odblokować miejsca na nowe zwierzęta bo nikt normalny nie będzie wydawał w martwej grze kasy specjalnie po to aby odblokować to miejsce


I'm so tired I'm so lazy
https://photo.missfashion.pl/pl/1/110/moy/87360.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4