Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4

#51 25-03-2020 o 00h01

Miss'całkiem całkiem
lapin
...
Wiadomości: 87

Yees, nareszcie, już myślałam, że będziecie to ciągnąć w nieskończoność /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jest tyle wspaniałych gier, czemu nie sprzedacie projektów strojów z platformie z inną grą? Chciałabym zobaczyć te wszystkie sukienki w Honkai Impact 3rd albo w Simsach.
Tam jest super ale brak waszych strojów, serio. Najłatwiej porzucić.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#52 28-03-2020 o 20h49

Miss'Żółtodziób
lola1
...
Wiadomości: 1

A ja właśnie ją odkopałam  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png  no trudno, mam nadzieję, że będzie dostępna i będę sobie mogła trochę ją ogarnąć  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#53 28-03-2020 o 20h53

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Ja myślę, że nadejdzie taki czas, że ktoś miejmy nadzieję zainteresuje się tą grą i ją przejmie i odnowi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#54 30-03-2020 o 13h03

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Olsztyn
Wiadomości: 3

Usunięcie eventów to gwóźdź do trumny. Gra z różnymi eventami jest ciekawa i zachęcająca do tego aby dalej grać i codziennie wchodzić aby robić postępy. Podróże czasowe ogólnie to wszytsko to jest jakieś zaciekawienie do gry. Ale skoro administracja nie chce się starać aby gracze tu zostali to nik tego za nich nie zrobi. Ale mam nadzieję, że jeszcze ożyje

Offline

#55 31-03-2020 o 22h00

Miss'Żółtodziób
Toriswett
...
Wiadomości: 11

Przynajmniej coś wiadomo...

Offline

#56 01-04-2020 o 17h56

Miss'ok
Sarameda
...
Wiadomości: 72

Wielka szkoda.

Ja gram tyle lat i naprawdę, szkoda potencjału gry. Myślę, że wolą się skupić bardziej na Słodkim Flircie i Eldarii, ale jak będą i z tymi grami tak robić to cóż...

Offline

#57 01-04-2020 o 19h57

Miss'Żółtodziób
Virana
...
Wiadomości: 7

Szkoda, że jednak zdecydowali się na porzucenie gry :<
A już chciałam kuzynkę do grania ściągnąć- ale skoro gra niedługo umrze to nie ma to sensu  /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif  /modules/forum/img/smilies/sniff.gif


Offline

#58 10-04-2020 o 12h39

Miss'całkiem całkiem
Mi-chan
John wild wolf farmer
Miejsce: Ci dwaj źli goście; Team Body Horror aka SteinCraft
Wiadomości: 83

Serioo bimfu Bonus? nie pojawiają się nowe rzeczy w sklepie i ktoś ma płacić za odblokowanie podcza gdy 90% ludzi ma maksymalny poziom lub prawie maksymalny?


I'm so tired I'm so lazy
https://photo.missfashion.pl/pl/1/110/moy/87360.jpg

Offline

#59 12-04-2020 o 20h00

Miss'Żółtodziób
Harizunn
...
Wiadomości: 2

Jest mi przykro, że tak późno odkryłam tę grę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ledwo ją polubiłam, wręcz prawie pokochałam, a tutaj zonk /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#60 13-04-2020 o 23h08

Miss'nieobczajona
GioGio
...
Miejsce: Helvetica
Wiadomości: 24

Czy to oznacza, że krainy nie będą się też automatycznie włączały w dane święta? Masakra...

Offline

#61 21-04-2020 o 19h37

Miss'nieobczajona
Aname
...
Miejsce: Tokyo
Wiadomości: 22

Szkoda gierki, cóż ich strata nie będą mieli już graczy. Nawet krain nie otworzą. Smuteczeq


Miva_Hió

Offline

#62 22-04-2020 o 08h05

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Z tym włączaniem krain w święta zawsze były jakieś bugi, ale chyba już lepiej z bugami niż wcale.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#63 23-04-2020 o 16h20

Miss'nieobczajona
Sloviim
...
Wiadomości: 31

Czy jest szansa na to, że admini udostępnią krainy? Skoro zamykacie grę, to co Wam szkodzi?


(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧przebieranki

Offline

#64 25-04-2020 o 13h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Czy jest szansa na to, że admini udostępnią krainy???? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png

Offline

#65 27-04-2020 o 20h10

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Najbardziej szkoda mi podróży. Steampunk City i Kraina Halloween były moimi ulubionymi, ze względu na świetne ubrania i dekoracje. Skoro już skreślili grę, to co im szkodzi udostępnić wszystkie podróże dla graczy :C


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#66 28-04-2020 o 14h10

Miss'nieobczajona
Aname
...
Miejsce: Tokyo
Wiadomości: 22

Lol ja też najbardziej lubiłam te dwie krainy, widocznie im szkodzi  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif


Miva_Hió

Offline

#67 28-04-2020 o 14h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

OK, zrobiło mi się przykro, nie wiem, ale cóż... Może niedługo udostępnią Krainy, a jak nie - nie ma tu nic do roboty  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#68 29-04-2020 o 16h53

Miss'ok
alisen
...
Miejsce: Seoul
Wiadomości: 59

ej gierka moderatorzy czy cos tam idk nawet jesli gra ma 13 lat to nie znaczy ze macie ja zamykac tylko moze ruszycie dupe i byscie cos zmienili jakies nowosci? reklama gry?


https://www.instagram.com/ali.cja1/ 

Offline

#69 29-04-2020 o 22h17

Miss'Żółtodziób
vanessa27214
...
Wiadomości: 1

Racja, mogli by nadal udoskonalać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Szkoda

Offline

#70 30-04-2020 o 03h49

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

alisen napisał

ej gierka moderatorzy czy cos tam idk nawet jesli gra ma 13 lat to nie znaczy ze macie ja zamykac

Moderatorów proszę w to nie mieszać, my tutaj tylko forum pilnujemy, czasami konflikty rozwiązujemy i podpowiadamy, jak poradzić sobie z problemami w grze.
Grą zarządza administracja  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png I nawet my, moderatorzy, nie mamy z nimi większego kontaktu poza oficjalnymi konkursami. A wierzcie, że nam też zamknięcie gry się nie podoba, bo modki, to osoby, które długo grały w grę i sporo czasu w nią włożyły.
Osobiście obstawiam, że to kwestia dochodów, a nie wieku gry, bo inne stare gry jakoś są moderowane...


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#71 02-05-2020 o 22h02

Miss'na całego
BluszczTrujący
...
Wiadomości: 451

ErinBlack napisał


Moderatorów proszę w to nie mieszać, my tutaj tylko forum pilnujemy, czasami konflikty rozwiązujemy i podpowiadamy, jak poradzić sobie z problemami w grze.


Bardzo pozytywnie to świadczy o Was, pomimo że gra zamknięta - Wy nadal na posterunku. Dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


BluszczTrujący

Offline

#72 15-05-2020 o 13h38

Miss'Żółtodziób
Alixa
...
Wiadomości: 8

kurczę, minęło tyle czasu, a ja dalej nie mogę się z tym zakończeniem pogodzć...


We took a Polaroid
You signed your name upon it
I put it in my wallet
Hoping I'd see your face again

Offline

#73 15-05-2020 o 13h41

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Alixa napisał

kurczę, minęło tyle czasu, a ja dalej nie mogę się z tym zakończeniem pogodzć...

Rozumiem to doskonale, chociaż ja już się przyzwyczaiłam.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#74 15-05-2020 o 13h44

Miss'Żółtodziób
Alixa
...
Wiadomości: 8

KanapkaczusHighus napisał

Alixa napisał

kurczę, minęło tyle czasu, a ja dalej nie mogę się z tym zakończeniem pogodzć...

Rozumiem to doskonale, chociaż ja już się przyzwyczaiłam.



no, ja niby też, ale jednak z tyłu głowy jest coś takiego, że jednak nie chce się z tym pogodzić


We took a Polaroid
You signed your name upon it
I put it in my wallet
Hoping I'd see your face again

Offline

#75 17-05-2020 o 13h37

Miss'ok
alisen
...
Miejsce: Seoul
Wiadomości: 59

ErinBlack napisał

alisen napisał

ej gierka moderatorzy czy cos tam idk nawet jesli gra ma 13 lat to nie znaczy ze macie ja zamykac

Moderatorów proszę w to nie mieszać, my tutaj tylko forum pilnujemy, czasami konflikty rozwiązujemy i podpowiadamy, jak poradzić sobie z problemami w grze.
Grą zarządza administracja  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png I nawet my, moderatorzy, nie mamy z nimi większego kontaktu poza oficjalnymi konkursami. A wierzcie, że nam też zamknięcie gry się nie podoba, bo modki, to osoby, które długo grały w grę i sporo czasu w nią włożyły.
Osobiście obstawiam, że to kwestia dochodów, a nie wieku gry, bo inne stare gry jakoś są moderowane...



Wiem, właśnie dlatego napisałam "idk"
ale serio kilka małych aktualizacji dodanych przez administratorów, pracowników nie wiem cokolwiek kto takie rzeczy robi, jakieś reklamy i myślę, że liczba grających by się zwiększyła.


https://www.instagram.com/ali.cja1/ 

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4