Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 ... 33

#26 10-06-2013 o 17h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jakby ktoś chciał, założyłam opko o kosmitach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

//www.missfashion.pl/forum/t871,1-kosmitki-wsz%C4%99dzie-s%C4%85-kosmitki.htm#p0

Offline

#27 10-06-2013 o 17h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Lissa napisał

Piszę się na takie RPG. <3
Jeżeli chodzi o mnie, to ciut bardziej wolę postacie męskie.

Yay! :3 Jeszcze ktoś woli być chłopakiem /modules/forum/img/smilies/content3.gif
Tylko, że do jednego gangu potrzeba parę osób, a jak już było wspomniane - męskie role słabo się rozchodzą. ;-; I wtedy dorobiłoby się postacie żeńskie. A potem co? Tak czy inaczej ze wszystkiego niektórzy potrafią zrobić romans ;______;

Offline

#28 10-06-2013 o 21h18

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Okey to się tak wbiję. Mam pytanie czy byliby jacyś chętni na RPG w klimacie kryminału? Wicie jest zbrodnia, ale nie wiadomo kto zabił. Próba rozwiązania zagadki, niesłychane alibi itd.
Myślałam nad czymś takim, ponieważ jakoś nie zauważyłam takiej tematyki. Więc chciałabym wiedzieć czy komuś by się to spodobało. Jeśli tak to z wielką chęcią stworzyłabym coś takiego. :'D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#29 10-06-2013 o 21h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Asuu napisał

Okey to się tak wbiję. Mam pytanie czy byliby jacyś chętni na RPG w klimacie kryminału? Wicie jest zbrodnia, ale nie wiadomo kto zabił. Próba rozwiązania zagadki, niesłychane alibi itd.
Myślałam nad czymś takim, ponieważ jakoś nie zauważyłam takiej tematyki. Więc chciałabym wiedzieć czy komuś by się to spodobało. Jeśli tak to z wielką chęcią stworzyłabym coś takiego. :'D

Ja osobiście nie znam się na kryminałach, ale dołączyć bym mogła, pod warunkiem że regulamin nie będzie wymagający typu; "Przynajmniej jeden post dziennie" i przez takie punkty muszę rezygnować z ciekawych opowiadań.

Ale wiesz co... Na SF mam przyjaciółkę, która uwielbia wręcz kryminały. Fanka Sherlocka Holmsa, mogłabyś ja zapytać czy chciałaby dołączyć. Może zrobi konto tutaj/albo już ma...

Właśnie! Może zrobić opowiadanie o Sherlocku, tylko jak chcemy zmienimy postaci, np; Zamiast Sherlocka będzie Victor, a zamiast Watsona będzie ktoś inny...

Offline

#30 10-06-2013 o 21h38

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Ja nie jestem wymagająca zwłaszcza, że przy kryminale trzeba się trochę namyśleć. Generalnie nie myślałam o Sherlocu, ale to także jest dobrym pomysłem. Trochę pomieszać parę rzeczy i byłoby coś genialnego.
Byłoby super gdyby twoja przyjaciółka w tym uczestniczyła. Ba nawet ja bym się cieszyła z pomocy, bo mam jakiś tam wstępny szkic. :'D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#31 10-06-2013 o 21h52

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

Ja bardzo chętnie~ Mi prawie każdy temat pasuje x3

Offline

#32 10-06-2013 o 21h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wysłałam jej wiadomość z pytaniem o to czy w ogóle by chciała dołączyć. Nie mam pojęcia kiedy dostanę odpowiedź, ale jak już to pewnie niedługo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Co jeszcze do mnie to w kryminale pewnie mogłabym wziąć udział 3/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Aż nie mogę się doczekać 8D

Offline

#33 10-06-2013 o 22h03

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Fivatt bardzo się cieszę, że także byś chciała. :'D
Lorelei Dziękuję, ale to bardzo dziękuję. ; ; Czy przesadzę pytając czy byś chciała zobaczyć jak wygląda fabuła, kiedy ją skleję? :'D Byłabym wdzięczna bo nie wiem czy coś takiego mogłoby się komukolwiek spodobać. :'D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#34 10-06-2013 o 22h08

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

To nie mogę się doczekać aż coś stworzysz. Zawsze jak czytam kryminały muszę się powstrzymywać, żeby nie przeczytać na początku ostatniej strony. Rzadko mi się udaje. xD A tu się tak nie da. Buu. ;-; Cóż mogę rzec? Ciekawie będzie samemu się pobawić w rozwiązywanie takich łamigłówek, a nie biernie czytać co opowiada narrator. C:

Offline

#35 10-06-2013 o 22h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Asuu napisał

Lorelei Dziękuję, ale to bardzo dziękuję. ; ; Czy przesadzę pytając czy byś chciała zobaczyć jak wygląda fabuła, kiedy ją skleję? :'D Byłabym wdzięczna bo nie wiem czy coś takiego mogłoby się komukolwiek spodobać. :'D

Pewnie... Mogłabym przejrzeć fabułę, którą nam tu wymyśliłaś, chętnie bym przeczytała i podała opinię  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  Nie bój się, nie będę krytykować tak, że dopadnie cie depresja  /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Offline

#36 10-06-2013 o 22h15

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Fivatt mam nadzieję, że podołam twoim oczekiwaniom. W końcu sama kocham kryminały i zawiodłam się nie widząc tutaj żadnego. ; ;
Lorelei jesteś Bogiem. *-* I krytykuj ile chcesz, w końcu zależy mi by fabuła była w miarę przejrzysta, by wspaniała akcja powstała. :'D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#37 10-06-2013 o 22h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Asuu napisał

Lorelei jesteś Bogiem. *-* I krytykuj ile chcesz, w końcu zależy mi by fabuła była w miarę przejrzysta, by wspaniała akcja powstała. :'D

Jest tylko jeden problem...
Nie za bardzo znam się na kryminałach  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif
Wiem o tym tylko małe skrawki, a resztę o kryminałach dowiedziałam się od tej mojej przyjaciółki. Jak chcesz to mogę tę twoją już napisaną fabułę przesłać przyjaciółce, to ona też wyrazi o tym opinię. Ale postaram się podejść do tego jak najlepiej, by to opowiadanie, było "Opowiadaniem Miss 2013" : )

Offline

#38 10-06-2013 o 22h21

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

Nie martw się, na pewno podołasz. C: A tak robiąc lekki off-top, kto jest twoim ulubionym autorem kryminałów? Ja uwielbiam Cobena. (Myron ♥)

Offline

#39 10-06-2013 o 22h21

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Lorelei widzisz mi zależy na punkcie widzenia dwóch osób. Jednej która nie zna się na kryminałach, bo chciałabym by wszyscy załapali mniej więcej fabułę i by ich zaciekawiła. A Gdyby twoja przyjaciółka także mogła to ocenić to byłoby bosko. :'D
Zaraz Ci wyślę mój pierwszy zarys fabuły. c:


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#40 11-06-2013 o 18h52

Miss'Żółtodziób
Sorvinka
...
Miejsce: London
Wiadomości: 6

Witam witam kochaniutkie xD
Zdaje się, że Lorelei coś tu o mnie wspominała i dodatkowo męczyła mnie na SF. Oczywiście żartuję, bo każda wiadomość od niej bardzo mnie cieszy i nie śmiem oskarżać ją o męczenie.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Tak, tak uwielbiam kryminały i byłabym zainteresowana tego typu opowiadaniem. Z tego co tu wyczytałam widzę, że Asuu ma jako tako gotową fabułę, więc byłabym zachwycona gdybym mogła rzucić na nią oczkiem  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#41 11-06-2013 o 21h39

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Sorvinka za razem dziękuję i przepraszam, za to wszystko co musiałaś przejść. c':
Byłabym wdzięczna gdybyś rzuciła okiem na to co napisałam, chociaż jest to pierwszy szkic. Każda uwaga i krytyka pomoże w stworzeniu fabuły. Chociaż jak pewnie nie trudno się domyślić, rozpoczęcie gry będzie dość trudne i czuję sporo roboty.
Zaraz podeślę Ci szkic fabuły.
Jeśli ktoś jest zainteresowany taką grą w klimacie kryminału niech śmiało piszę i nawet żuci pomysłem. W końcu chodzi o to by wszystkim się podobało. :'D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#42 12-06-2013 o 16h10

Miss'Żółtodziób
Blanka
...
Wiadomości: 7

zapraszam do mojego opowiadania "Czarny Pan Na Rowerze" C:


http://i58.tinypic.com/w99qpv.jpg

Offline

#43 12-06-2013 o 23h10

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

Skoro tak dużo tutaj pomysłów na RPG, to chętnie pomogę przy fabule.

Może przy okazji wkopię się do jakiegoś fantasy.
Zazwyczaj zajmuję role męskie, ale w miss fashion pozostaję kobietą xD
Rola płci pięknej for me? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#44 13-06-2013 o 13h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja bym tak bardzo chciała się gdzieś wreszcie zapisać!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif 
Wasze pomysły są iście interesujące ^^ Chyba bym wolała pisać jako chłopak...ale ewentualnie mogę być dziewczyną...(hahahaha, ale dziwnie to brzmi xD)
Jednak ja nie lubię zbytnio  wątkówi miłosnych (przytulaski, buziaczki i tym podobne..) Nie moje klimaty chyba xd Zawsze jakoś jestem tą jedyną (lub tym), która jest jakaś niedostępna, a od flirtów ucieka .__.''  Wkurzają mnie opowiadania miłosne z demonami, wampirami, wilkołakami czy jeszcze inne dziwactwa..No przepraszam, ale te "stwory" wymienione wyżej przeze mnie powinny być straszne krwiożercze, okrutne i pragnące zła! A tak patrzyłam ostatnio i co zobaczyłam? Romanse człowiek z demonem *buzi-buzi*. Jeszcze lepiej...demon zamiast zły i okrutny to słodki, kochany i zapominający o tym do czego właściwie został stworzony...Jak chcą takich romansów to niech będzie człowiek i anioł, a nie....No cóż...Nie będe się rozpisywać bo zaczęłam o tym mówić nawet nie wiem dlaczego..
Ale fantasy, kryminały, horrorki, przygodówki....Oh! Yes! Yes! /modules/forum/img/smilies/coeur.gif
Chyba, że gangi jeszcze...Och tak tak! Wtedy mogę  uwolnić swoją bezczelną i wredną strone!  Hyhy...Fajnie..

Ostatnio zmieniony przez Error (13-06-2013 o 14h20)

Offline

#45 13-06-2013 o 16h44

Miss'Żółtodziób
Sorvinka
...
Miejsce: London
Wiadomości: 6

Droga Error!
Co do tych romansów to masz rację. Uważam podobnie i staram się omijać tego typu opowiadania szerokim łukiem.
O dziwo ja też lubuję się w pisaniu postaciami męskimi, co dla niektórych bywa trochę dziwne xD Ale przecież na tego typu stronkach są raczej same dziewczyny i często jest niedobór postaci męskich. Sama wiesz jak jest, co ja będę przymulać...
Chciałam jedynie nadmienić, że szanowna osóbka Asuu ma zamiar stworzyć wątek w stylu kryminału właśnie, o czym było tu już co nieco pisane. Jeśli byłabyś zainteresowana to w swoim i jej imieniu zapraszam na priv ^^

Offline

#46 15-06-2013 o 19h25

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

//www.missfashion.pl/forum/t976,1-anielskie-liceum-mrok-i-światło.htm#p0

Zapraszam do mojego opowiadania o anielskim liceum /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#47 16-06-2013 o 09h46

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Jak nie chcecie się bawić w "szkolne miłostki" to zapraszam do Misji w kosmosie autorstwa @Westerplatte


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#48 17-06-2013 o 15h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Error napisał

Ja bym tak bardzo chciała się gdzieś wreszcie zapisać!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif 
Wasze pomysły są iście interesujące ^^ Chyba bym wolała pisać jako chłopak...ale ewentualnie mogę być dziewczyną...(hahahaha, ale dziwnie to brzmi xD)
Jednak ja nie lubię zbytnio  wątkówi miłosnych (przytulaski, buziaczki i tym podobne..) Nie moje klimaty chyba xd Zawsze jakoś jestem tą jedyną (lub tym), która jest jakaś niedostępna, a od flirtów ucieka .__.''  Wkurzają mnie opowiadania miłosne z demonami, wampirami, wilkołakami czy jeszcze inne dziwactwa..No przepraszam, ale te "stwory" wymienione wyżej przeze mnie powinny być straszne krwiożercze, okrutne i pragnące zła! A tak patrzyłam ostatnio i co zobaczyłam? Romanse człowiek z demonem *buzi-buzi*. Jeszcze lepiej...demon zamiast zły i okrutny to słodki, kochany i zapominający o tym do czego właściwie został stworzony...Jak chcą takich romansów to niech będzie człowiek i anioł, a nie....No cóż...Nie będe się rozpisywać bo zaczęłam o tym mówić nawet nie wiem dlaczego..
Ale fantasy, kryminały, horrorki, przygodówki....Oh! Yes! Yes! /modules/forum/img/smilies/coeur.gif
Chyba, że gangi jeszcze...Och tak tak! Wtedy mogę  uwolnić swoją bezczelną i wredną strone!  Hyhy...Fajnie..

Ty wiesz co?! Ja to nawet też chętnie do jakiegoś horrorku zapisała :3
Jak tak o tym wspomniałaś to jakoś i mnie się zachciało XD
Tylko, żeby zrobić taki horror, żeby był w miarę z regulaminem XD Żeby to nie było Piła, Szczęki, czy chociażby The Ring XDD

Offline

#49 17-06-2013 o 16h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Etto... *wychyla łepek*
Kurna, czuję się jak na przesłuchaniu w sprawie Kazika *^*
Okej, to... No. Założyłam opko o wampirach i ich łowcach, jednak (mam nadzieję), ze wampiry nie będą takie słitaśne jak te ze Zmierzchu, tylko takie wiecie, takie bestyjki rodem z Hellsinga =w= Chętnych zapraszam:
//www.missfashion.pl/forum/t1008,1-pogromcy-wampir%C3%B3w.htm#p0

Offline

#50 19-06-2013 o 16h42

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Również gorąco zapraszam do wspomnianego przez JuriNeko wątku :3
//www.missfashion.pl/forum/t1008,1-pogromcy-wampir%C3%B3w.htm#p0


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

Strony : 1 2 3 4 ... 33