Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 10

#126 05-01-2016 o 19h19

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Jestem szczerze zaskoczona, że moje wodorosty zdobyły takie uznanie. Bardzo dziękuję Rebeka7, sarata123 i Karucchi za piękne nagrody ♥

Co się kryje pod śniegiem w mieście? Oczywiście samochody, takie jak ten niżej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/gd/55649.jpg
Polscy kierowcy nie mający garaży co najmniej raz w roku muszą się zmierzyć z białym puchem, który nieraz okazuje się paskudnym potworem, nijak nie dającym się do końca zeskrobać z szyb lub dachu. Żeby to się jeszcze zdarzyło w weekend, to pół biedy, ale zwykle samochód zasypany w nocy z niedzieli na poniedziałek dla wielu potrafi być, najdelikatniej mówiąc, bardzo irytujący.

Ostatnio zmieniony przez KimKas (05-01-2016 o 19h19)

Offline

#127 06-01-2016 o 01h07

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Pod śniegiem mogą kryć się (może nie dosłownie) ludzie.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/76/59/41/7659413cf9afccf72e93e565d2b7a987.png



Czy to ludzie śpieszący się do pracy lub do szkoły, czy to po prostu spacerujący po dworze w momencie, którym pada śnieg. Spadający śnieg może zasypać każdego zostawiając na ubraniach swoje płatki śniegu..

W moim przypadku jest tak, że to jedyny moment w którym jestem cała biała


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#128 06-01-2016 o 14h11

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

Dziękuje za śliczne dyplomy. Zaraz wylądują na profilu. Gratuluje wszystkim uczestniczką!


A według mnie pod śniegiem kryje się krasnal płci żeńskiej.

http://i67.tinypic.com/241mirl.png

Jest uroczą ozdobą trawnika latem. Ta nieszczęsna figurka została zapomniana i przykrył ją śnieg. Jej niegdyś czerwone usta i policzki wyblakły a złote warkocze wypłowiały.

Offline

#129 06-01-2016 o 17h24

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Ślicznie dziękuje za dyplom i gratuluję reszcie uczestniczek bo stylizacje były naprawdę świetne ^^


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#130 06-01-2016 o 20h56

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Ja myślę że pod śniegiem kryje się czerwona róża. Rośnie samotna w ogrodzie kwitnąc ostatnimi czerwonymi kwiatami .Śnieg okrywa ją swą białą puchową kołderką a ona stoi wytrwale piękna i urodziwa. Pawie pióra to padający śnieg.
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55731.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55829.jpg

Ostatnio zmieniony przez GOSKA77 (07-01-2016 o 22h55)


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#131 07-01-2016 o 03h46

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Pod śniegiem kryje się porzucony i niechciany prezent świąteczny, a jest to lalka.

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55778.jpg

Tradycyjnie historyjka (w której znajduje się opis stylizacji). Wymyśliłam ją dawno temu bo zawsze dostawałam pod choinke zabawki, które najmniej mi się podobały z tych, które można było dostać w sklepie, zabawne, że należały do tych drogich -_- Nigdy nie zapomne okresu w moim życiu kiedy dostawałam porcelanowe laleczki. Uwielbiałam je i dbałam ale potłukły się podczas przeprowadzek. Chciałam je mimo to zatrzymać ale mama się uparła, żeby wyrzucić. Historyjka została dopasowana odrobine do tematu.
Przepraszam, że tak was męcze ale nie ma limitu w związku z opisem więc zaszalałam.

Trochu horror (ostrzegam posiadających lalki i słabe nerwy, choć chyba niestraszny)

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#132 07-01-2016 o 16h44

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Moim zdaniem, pod śniegiem kryje się Duch/Zjawa
Zima kojarzy się z radością, dobrem. Chciałam pokazać także złą stronę zimy. Oto duch, który symbolizuje grady, deszcze, burze. Lornetka, którą trzyma w ręce, symbolizuje oczekiwania, na wiosnę, tak jak kwiaty na kapeluszu. Bo zło musi kiedyś ustąpić, i zamienić się w coś pięknego. Mój duch, już w Boże Narodzenie, przemienia się w anioła...

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/gd/55786.jpg

Inspiracje:
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Mam nadzieję, że nic nie pominęłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pozdrawiam !

Ostatnio zmieniony przez Smolarka (07-01-2016 o 19h24)


#1 soowon defender

Offline

#133 08-01-2016 o 18h11

Miss'nieobczajona
Ewa123x
I'm vampire.
Wiadomości: 18

Pod śniegiem, kryje się jeziorko, a dokładniej - Zamarznięta Woda

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/gd/55870.jpg

Kilka informacji o stylizacji

Ostatnio zmieniony przez Ewa123x (08-01-2016 o 18h17)


https://45.media.tumblr.com/tumblr_mddyuf3JuO1ri1mxoo1_250.gif

Offline

#134 10-01-2016 o 23h51

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Ogłoszenia parafialne!
Kolejną edycję naszego konkursu mamy za sobą, a więc tradycyjnie, nagrody od...


Mam nadzieję, że nic nie pominęłam, a teraz czas na nagrody od organizatorek, a tak więc:

Karucchi
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56104.jpg

hmurka444
http://i65.tinypic.com/207b534.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56105.jpg

Majerankowa
http://i65.tinypic.com/ac5s1h.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56106.jpg

DarkSeaweed
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56107.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56108.jpg

Cieszymy się, że po raz kolejny było tyle wspaniałych stylizacji, a tym czasem czas na kolejny, myślę również bardzo mroźny i zimowy temat, a mianowicie...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56109.jpg
Widzisz tam kawałek zmarzniętego wodorostu? Błyszczy się tam moneta? Może to skarb? Mknął Ci jakiś cień? O nie! To na pewno morski potwór! Czy to dłoń? Topielec?
Pokaż nam, co kryje się pod Twoim lodem!

Offline

#135 10-01-2016 o 23h59

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

XD Best tekst ever ,,serowakanapka zanleziona pod sniegiem'' jeszcze w takiej uroczej oprawie...  to wszystko wygląda tak, jakby znalezienie trupa pod sniegiem było czymś mega pozytywnym :3 Idealnie

Offline

#136 11-01-2016 o 00h02

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

serowakanapka napisał

XD Best tekst ever ,,serowakanapka zanleziona pod sniegiem'' jeszcze w takiej uroczej oprawie...  to wszystko wygląda tak, jakby znalezienie trupa pod sniegiem było czymś mega pozytywnym :3 Idealnie

Zwykle tego nie robię, ale mega cieszę się, że spodobało Ci się, jakoś nie chciałam dawać gore tła do wszystkich dyplomów xd

Offline

#137 11-01-2016 o 01h31

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Piękne nagrody, już robie nową stylizację na tą edycje.
Prześliczny rysunek  (zakochałam się!) oczywiście wszystko wyląduje w opisie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Kimuś rozwaliłaś mnie tym dyplomem XD Naprawdę cię kocham <3

Ja z braku lacku i czasu zrobiłam nagrodę tylko jednej osóbce ale widzę, że zagineła w transporcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#138 11-01-2016 o 08h30

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Bardzo dziękuję za śliczny dyplom <3 Już biorę się za tworzenie nowej stylizacji ^^


#1 soowon defender

Offline

#139 11-01-2016 o 12h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Co kryje się pod lodem......?

Pod moim lodem kryje się zamarznięta woda z rybami.
Jest pora zimowa i często zamarzają stawy,jeziora,rzeki a nawet oczka wodne z rybami.
Tak więc pomyślałam,że to będzie dobra inspiracja to mojej stylizacji.

Ciekawostka na temat ryb w oczku wodnym:
W tym okresie, przy bardzo niskiej temperaturze problemem dla zwierząt staje się utrudniony dostęp tlenu z powodu szczelnej tafli lodu, która pokrywa powierzchnię zbiornika. W takim przypadku zaleca się roztopienie go w kilku miejscach gorącą wodą – nie należy rozbijać go żadnymi ostrymi narzędziami.


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56127.jpg

Offline

#140 11-01-2016 o 12h29

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Bardzo dziękuję za dyplomy są naprawdę świetne:) Tradycyjnie zostaną umieszczone na profilu w opisie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Od razu może dodam stylizacje na obecną edycję.
W prawdzie będzie to tzw ''odgrzewanie kotleta''. Jednak ta stylizacja nie miała okazji wziąć udziału w żadnym konkursie, więc postanowiłam jej dać szansę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pod lodem może kryć się Potwór Morski
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/bb/3f/11/bb3f1134ba86264d4594762ad54a96f5.png


Dawno Dawno temu (p.n.e) miała miejsce wielka epoka lodowcowa ( Zlodowacenie,Glacjacja). Wszystkie  stworzenia żyjące pod wodą zostały uwięzione w grubej warstwie zamarzniętej wody, a wśród nich najbardziej niebezpieczny okaz.Potwór Morski.
Nikt nie wie jak on się tam znalazł, nikt nie wie czego szukał w tamtych rejonach.
Wiadomo jednak, że podczas zlodowacenia kontynentu nie zdążył uciec i został uwięziony w lodowym więzieniu.


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#141 11-01-2016 o 13h35

Miss'nieobczajona
Ewa123x
I'm vampire.
Wiadomości: 18

O jejku! Dziękuję za śliczne dyplomy <33 To dla mnie tak fascynujące, iż to był mój pierwszy konkurs. Życzę powodzenia w następnym konkursie! /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


https://45.media.tumblr.com/tumblr_mddyuf3JuO1ri1mxoo1_250.gif

Offline

#142 11-01-2016 o 15h01

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Pfff... matko co ja stworzyłam XD Franken-Fran-Serowa powraca.
Pod lodem znajduje się ten biedny wiewiór z epoki lodowcowej.
Początkowo chciałam zrobić z mojej miss orzecha, lecz to było ponad moje (mojej szafy oraz butiku) siły.
Tylko nie paczcie się mu w oczy... z tej perspektywy wygląda jakbyście to wy były jego orzechem ;-;

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56135.jpg

Jakby o dziwo (!) ktoś nie zakumaczył to ...

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#143 11-01-2016 o 15h24

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Pod lodem kryją się dwie foczki. Po raz pierwszy pływają w lodowatym morzu. Mają grube, ciepłe futro i zimno im nie straszne.
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56134.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#144 11-01-2016 o 15h29

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56136.jpg
Co kryje się pod lodem......?
O to przed państwem roślinka,lekko łodyszka wystaje poza lód dlatego na głowie ma śnieg.To coś niebieskiego za nią to odmenty stawu,ciemne ale nie czarne.
Zielony ciemny,suknia i spódnica,trochę jaśniejsza wstążka (właścicielom nie chciało się ściągnąć,i tak zostało)połyskujące w oddali jak i z przodu iskierki,to bród,gdyż staw jest bardzo zaniedbany.KONIEC,wiem bez sensu opis xd ale nie mam pomysłu.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#145 11-01-2016 o 19h39

Miss'nieobczajona
Saitohimera
...
Wiadomości: 28

Bardzo dziękuje za przyznane mi dyplomy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pod lodem kryję się zamarznięta łyżwiarka.
Zawsze ćwiczyła swoją jazdę na tym jeziorku w głębi lasu wydawało się że jest zamarznięte ale nie gdy lód się złamał nikt nie słyszał jej krzyków.Była to szybka śmierć z wychłodzenia dzięki czemu łyżwiarka zachowa swoje piękno już na zawsze... 
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56155.jpg

Ostatnio zmieniony przez Saitohimera (11-01-2016 o 19h39)

Offline

#146 11-01-2016 o 21h40

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Co się kryje pod lodem? Topielica! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Topielice to demony słowiańskie. Młode, martwe dziewczyny, które utopiły się w jeziorze. Jawiły się w zbiornikach wodnych jako piękne kobiety, i wołały o pomoc za każdym razem, gdy jakiś młodzieniec zabłądził w okolice jeziorka, w którym one urzędowały. Po co? Ano po to, by ów młodzieniec zechciał je uratować, i przy okazji sam się utopił.
Ale to, gdy było ciepło, i mogły się w tej wodzie taplać. A co, gdy tafla jeziorka była skuta lodem? Oj, pewnie nie musiały już udawać pięknych!

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51436.jpg

Na stylizację można patrzyć na dwa sposoby - uznając, że zielonkawy to kolor ubrań topielicy, oraz uznając, że zielona jest woda. xD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (11-01-2016 o 21h40)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#147 11-01-2016 o 22h12

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Bardzo dziękuję za przepiękne dyplomy /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#148 11-01-2016 o 22h45

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Na początku dziękuję za dyplomy, którymi już przyozdobiłam swój profil ^-^
Cieszę się, że ci się podoba, Likoś xD Też cię bardzo kocham <3

Według mnie pod lodem kryje się...
nurek xD
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56174.jpg
U Nine nie ma zbyt wielu elementów, które dałoby się wykorzystać w stroju nurka, ale jakoś sobie poradziłam ;] Dumna jestem z imitującego maskę nurka makijażu, ale też zdegustowana sama sobą, że nie udało mi się znaleźć nic, co przypominałoby butlę z tlenem na plecach. Dlaczego mój nurek ma aparat? Otóż z zawodu jest on fotografem, który zarabia na życie robiąc zdjęcia w najzimniejszych regionach planety Ziemi. Niedawno nauczył się nurkować i robić zdjęcia pod wodą i wiąże z tym duże nadzieje na przyszłość. Kto wie, może któraś z jego fotografii spod arktycznych lodów zdobędzie nagrodę w konkursie National Geographic?

Offline

#149 12-01-2016 o 10h46

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

Śliczne dyplomy zresztą jak zawsze. Gratuluję wszystkim uczestniczką. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dyplomy wylądują na profilu lecz nie wiem kiedy gdyż rozwaliłam laptop a na telefonie ciężko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png.

Offline

#150 12-01-2016 o 15h45

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Moim zdaniem, pod lodem kryją się zwłoki Panny Młodej

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56192.jpg

Historia mojej stylizacji



Pozdrawiam!


#1 soowon defender

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 10