Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 10

#1 21-11-2015 o 19h54

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53146.jpg 
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53153.jpg

Witam wszystkich!
Mam zaszczyt przedstawić wam nasz, jakże inny, nietypowy, niereformowalny, regularny konkurs!
Czemu jest on taki inny? Nie posiada podium! Zamiast podium, będą pojawiały się nagrody od:

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53154.jpg

Tematy pojawiać się będą co tydzień w każdą niedzielę! Niezmiennie czas zgłaszania prac będzie do piątku wieczora, ale zanim przejdziemy do tematu, mniej przyjemna rzecz, czyli...
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53151.jpg
1. Przede wszystkim regulamin forum oraz miniregulamin działu konkursów.
2. Nie przyjmujemy gotowych kompletów od Nine/gwiazd - możecie wykorzystać tylko 4/17 elementów z gotowego kompletu, ale w granicach rozsądku oczywiście.
3. Stylizacje Waszych miss muszą być zdjęciami z szafy lub przyzwoicie zrenderowanymi obrazkami (tj. muszą być bez tła). Jest to pomoc dla nas przy wykonywaniu nagród.
4. Obowiązuje całkowity zakaz plagiatowania!
5. Do każdej stylizacji należy zamieścić opis, składający się co najmniej z dwóch rozwiniętych zdań, zwierający myśl i inspiracje autora.
6. Stylizacja nie może być cosplayem!
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53157.jpg
1. Po zakończeniu każdej edycji możecie podsyłać nagrody dla swoich ulubieńców do Majerankowa.
Najpóźniej do niedzieli godziny 12 w południe.
2. Was także obowiązuje całkowity zakaz plagiatu!
3. Możecie napisać kilka miłych słów o waszej ulubionej stylizacji. Załączymy je do nagrody w poście z wynikami


Pierwszy temat toooooo....
Link do zewnętrznego obrazka
Możecie dowolnie tworzyć, stwory, postacie, wróżki, rośliny, zwierzęta, ludzi, postacie magiczne, fantastyczne, jednak wszystkie one muszą mieć ścisły związek z lasem. Oprócz stylizacji nie zapomnijcie dołączyć opisu, im kreatywniejszy opis, tym większe szanse na nagrodę!
Macie czas do piątku 27.11.2015 do godziny 24:00.
Powodzenia!

Ostatnio zmieniony przez DarkSeaweed (22-11-2015 o 11h13)

Offline

#2 22-11-2015 o 00h17

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

To może ja będę pierwsza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
  //photo.missfashion.pl/pl/1/30/moy/23952.jpg


W lesie można spotkać różne stworzenia ale ja przedstawię coś co zawsze marzyłam żeby spotkać.
Elfa bo kto nie marzył żeby spotkać tą fantastyczną istotę zwłaszcza po obejrzeniu Władcy Pierścieni.

Ostatnio zmieniony przez Lajna (22-11-2015 o 00h55)


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#3 22-11-2015 o 00h45

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/gd/53166.jpg
Cornutum Rodent - w dosłownym tłumaczeniu nazwa ta brzmi "Rogaty Gryzoń". Dla gatunku tego charakterystyczne są: długi ogon, dwukolorowe futro, wytrzeszcz oczu oraz podobne do byczych, choć odpowiednio mniejsze, rogi. Osiągają one do 17 centymetrów wzrostu i 800 gramów wagi. Właśnie mamy okazję podpatrzyć młodego osobnika tego gatunku, skrywającego się wśród leśnej roślinności. Obecnie jest to bardzo rzadko spotykane zwierzę, występujące tylko w najgłębszych leśnych matecznikach, dlatego to wspaniałe, że udało nam się je spotkać.
Czytała Krystyna Czubówna


Zwierzątko takie powstało w mojej głowie bez żadnej konkretnej inspiracji, może poza moją sympatią do gryzoni ;>

Ostatnio zmieniony przez KimKas (22-11-2015 o 00h47)

Offline

#4 22-11-2015 o 11h12

Miss'całkiem całkiem
Ritsukaka
Lubię marzyć o piankach truskawkowych
Miejsce: Gehenna
Wiadomości: 154

Link do zewnętrznego obrazka

Wątpię w siebie i tą stylizację ale tbh kogo to obchodzi, zobaczymy jak wyjdzie!

Dirige Saltus - "Przewodnik Lasu" tym właśnie jest moja postać, jest przewodnikiem lasu. Dniem schowana w zaroślach, czekająca na ludzi w potrzebie, wychodzi i prowadzi ich do wyjścia, nocą błądząca wśród drzew z gorejącymi świecami. Dirige Saltus jest w połowie jeleniem, w połowie człowiekiem, to spokojne stworzenie okazuje sympatię do wszystkich i chętnie pomaga, jednak kiedy się ją zezłości, jej oczy ciemnieją, świece płoną ogromnymi płomieniami i intruz zostaje usunięty, na zawsze.

http://i63.tinypic.com/4j2aki.png

Moją inspiracją była własna wyobraźnia, zebrałam trochę ubrań z eventu Halloweenowego, więc uznałam, że trafiła się świetna okazja na wykorzystanie ich.


http://i58.tinypic.com/dhcqog.gif  http://i61.tinypic.com/k1v2u8.gif

Offline

#5 22-11-2015 o 12h05

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Wymyślone potwory
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53178.jpg

Kiedy nastaje noc, a w lesie jest ciemno jak w grobie,
nasza wyobraźnia nagle zaczyna ożywać, bardziej niż kiedykolwiek. W mroku widzimy potwory i stwory, których w rzeczywistości nigdzie nie ma. Dostrzegamy je tylko my, choć wcale tego nie chcemy. Ale im bardziej chcemy zapomnieć, tym wyraźniejsze się stają...

*Hej :] Przybywam ze stylizacją, którą chciałam wysłać do oficjalnego konkursu, ale niestety nie zdążyłam :[ No, ale może dzięki temu może zawalczyć gdzie indziej :3

Offline

#6 22-11-2015 o 13h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53184.jpg

Moja miss ubrała się jako wróżka leśna.

Eliza Sarnacka-Mahoney

O dwóch wróżkach

Mała wróżka z dużą wróżką
Poszły sobie polną dróżką
Podśpiewując, podskakując
Przytupując przy tym nóżką

Duża wróżka dużą różdżką
Ozdobioną wielką muszką
Zamachała i z obłoków
Wyleciała para smoków

Mała wróżka małą różdżką
Podrapała kwiatek w uszko
Wyszły z niego złote osy
Użądliły smoki w nosy!

Z dużą mała, wróżki dwie
Pomyślały: będzie źle
I uciekły, i do dzisiaj
Nikt już o nich nic nie słyszał.

Offline

#7 22-11-2015 o 14h17

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

ARMANA CZTEROSKRZYDŁA 
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/gd/53192.jpg
Armana Czteroskrzydła- jest to mityczne stworzenie umierające na czas wiosny i lata, odradza się dopiero w okresie późno-jesiennym. Jest to stworzenie latające, posiadające dwie pary skrzydeł. Mieszka na pozbawionych liści drzewach a konkretnie w ich koronach. Jej tak zwanym giermkiem jest zwykły szary wilk pomagający jej w polowaniach. Jak pewnie łatwo się domyślić jest to stworzenie mięsożerne. Żywi się ludzkim mięsem, co doprowadziło do tego, że gatunek ten został prawie całkowicie wytępiony. Ale na tym świecie żyje jeszcze około 50 Arman. Każda z nich ma na swoje rozkazy przynajmniej jedną watahę wilków. Więc strzeż się ich i lepiej mnie wybieraj się do lasu w chłodne jesienne czy zimowe wieczory.
P.S. większość tego tekstu została prze ze mnie zmyślona.

Ostatnio zmieniony przez llovek (22-11-2015 o 14h20)


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#8 22-11-2015 o 15h09

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Leśna wróżka śmierci

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53193.jpg

~ ...każdy las skrywa jakieś tajemnice... ~

Większość z Was pewnie myśli, że śmierć jest tylko jedna.
Niestety się mylicie.


Śmierć jest podzielona na cztery grupy wcieleń: skaliste wróżki śmierci, wodne wróżki śmierci, polne wróżki śmierci i leśne wróżki śmierci. Jej wcielenia nazywa się wróżkami, ponieważ są niesamowicie piękne.

Dzisiaj opowiem o leśnych wróżkach śmierci.
Są one całe ubrane na czarno. Mają niesamowicie jasną cerę i wypieki na policzkach. Z daleka sprawiają wrażenie ponurych, snujących się w ciemnych zakątkach lasu postaci. Wszystkie istoty żyjące w lesie boją się ich i przed nimi uciekają. Jednak niepotrzebnie. One podchodzą do istot, które kilka chwil przedtem umarły. I wtedy dusze tych stworzeń już nie czują strachu przed wróżkami. Patrzą się w ich głębokie, błękitne oczy i przy tykaniu zegarka, który trzyma wróżka, odchodzą na tamten świat szczęśliwe i spokojne. Tak naprawdę wróżki śmierci są dobre i dają spokój sercom umarłych.


Nic mnie nie inspirowało stworzeniem tej postaci. Przyleciała gdzieś z zaświatów do mojej głowy.


~

Offline

#9 22-11-2015 o 16h26

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Postanowiłam nie tworzyć nimfy, ani innej człekokształtnej postaci, a roślinkę.

Mało przyjazną roślinkę, czyli rosiczkę mięsożerną.

Chyba nie muszę tłumaczyć co i jak, zwrócę tylko uwagę na motylki, które czeka śmierć, co zapowiada cień czaszki.

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53197.jpg

Offline

#10 22-11-2015 o 17h00

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Jako że jedną stylizacje mam o takiej tematyce właśnie tak więcprzedzstawiam
Leszy, borowy, także laskowiec, boruta – w wierzeniach słowiańskich demon lasu, jego pan i władca zwierząt w nim żyjących[1].

W mitologi słowiańskiej

Ukazywał się pod postacią mężczyzny o nienaturalnie białej twarzy, którego wzrost zmieniał się w zależności od wysokości drzewostanu[2]. Przyjmował także postacie zwierzęce (wilk, niedźwiedź, puchacz), lub postać wichru[3].

Wobec ludzi był zasadniczo neutralny, a jego usposobienie zależało od tego, jaki przejawiali stosunek wobec lasu i jego mieszkańców. Bywało że wypędzał intruzów ze swojego królestwa[2]. Mógł zaprowadzić wędrowców w głąb lasu, bądź bezpiecznie z niego wyprowadzić, wysypać dzieciom zebrane runo leśne z koszyka, uchronić przed atakiem zbójców, wydać na pastwę dzikich zwierząt lub ochronić przed nimi[2].

Leszy (borowy, borowiec, laskowy, leśnik, gajowy, leśny dziad) przetrwał w polskich wierzeniach ludowych aż do końca XIX wieku (Bohdan Baranowski przytacza podanie, według którego borowy pomógł w ucieczce dezerterowi z carskiego wojska). Pojawiać się on miał najczęściej w postaci człowieka ubranego w mundur strażnika leśnego
inf Wikipedia
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/52903.jpg
Mój leszy inspirowany jest grą Wiedźmin

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#11 22-11-2015 o 17h25

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Się zgłoszę, co tam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Przedstawiam leśną królową elfek (tak, na stylizacji występują elfie uczy, jakby ktoś nie zauważył ^^ To na głowie lekko przysłania), która ma za zadanie opiekować się lasem i dbać o ich mieszkańców: nie tylko zwierzęta, ale także o inne magiczne leśne  stworzenia. Jest patronką leśniczych.
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53199.jpg


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#12 22-11-2015 o 17h45

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

W mojej szafie znalazło by się jakieś stworzonko z różnych legend, czy mitów.. Jednak tym razem zdecydowałam się pokazać w coś prostszego i bardziej możliwego do spotkania w lasach. Otóż przedstawiam:

Nietoperza
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/1a/5a/9d/1a5a9d4ea091b6b6a85ea4dfa50c082d.png

Stylizacja inspirowana tym uroczym ( jak dla mnie) stworzonkiem.
Pewnie zastanawiacie się skąd pomysł na białe włosy. Już tłumaczę. Białe włosy mają symbolizować wyjątkowość, co znaczy że są objęte ochroną gatunkową . 

Kilka sów o Nietoperzach


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#13 22-11-2015 o 21h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hamadriada


//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53214.jpg

Te niezwykłe istoty rodziły się i umierały ze swoim drzewem. Przedstawiam hamadriadę w czasie wynurzania się z korzeni. Wokół niej gromadzą się motyle, a z włosów, które wcześniej wplatały się gałęzie spadają liście. Po korzeniach wplatają się pędy wielkiego krzaka żółtych kwiatów. Istota wynurza się, by zażyć zabawy, jak często robi to za swoimi siostrami.


pozdrawiam[/smal]

Offline

#14 22-11-2015 o 23h25

Miss'na całego
Assiya
...
Wiadomości: 357

(Kiedy ja smarowałam opis, ktoś mnie ubiegł w dodaniu driady /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png No, ale jako, że hamadriady to bardzo specyficzny rodzaj driady, a i moja driada jest inna od stylizacji poprzedniczki, bez większych skrupułów dodaję wcześniej przygotowaną stylizację i opis /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  )

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53223.jpg

Gdzieś na obrzeżach miasteczka X znajduje się zabytkowy dworek, choć niewielki, widać, że został wybudowany przez kogoś bardzo bogatego. Dziś niestety jest w stanie lekkiej ruiny. Na poddaszu tego właśnie budynku znajduje się strych, pełen zakurzonych pudeł. Nikt tu już nie zagląda. Starszej pani, która tu mieszka sprawia problem wejście po schodach, a co dopiero dźwiganie pudeł. Nie mniej jednak, w rogu najdalszym od drzwi znajduje się stos bardzo starych pudełek, które sprawiają wrażenie jakby miały się rozpaść przy najmniejszym dotyku. Na każdym z nich widnieje napis: „ Pamiętniki Tessie Sollowberry". W środku znajdują się woskowane cylindry z fonografu. Nie za bardzo jest na czym je dzisiaj odtworzyć, ale w każdym pudełku znajduje się plik kartek związany sznurkiem. Pismo na transkryptach jest wyraźne i czytelne, jakby pisało je dziecko, które jeszcze nie zdążyło sobie wyrobić własnego charakteru pisma. Najwyraźniej ktoś uznał, że będzie to ciekawe ćwiczenie z pisania dla dziecka. Większość cylindrów zawiera niezbyt interesujące informacje na temat życia wiktoriańskiej arystokracji, jednak pośród kartek z najstarszego pudła, tego, w którym cylindry wydają się zniszczone, znajduje się jedna strona z bardzo osobliwym zapisem:

Treść transkryptu

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Niestety, widocznie miejsce na rolce się skończyło i nagranie się urywa.  A jeśli właścicielka osobliwego pamiętnika postanowiła w jakiś sposób  udokumentować dalszą część swojego spotkania z driadą nie zostało to umieszczone w pudełkach.


//photo.missfashion.pl/pl/1/94/moy/75120.jpg

Offline

#15 23-11-2015 o 02h29

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53232.jpg

Moja stylizacja to Kruk- inteligentny ptak o czarnych, paciorkowych oczach. Mistyczny strażnik ścieżki duchowej i tajemnic, określany również mianem ptaka proroczego czy wróżebnego. Sam las jest pewnego rodzaju tajemnicą, więc zasłużenie można nazwać kruki jego obrońcami. Mój kruk stanowi pieczę nad wszelkim leśnym stworzeniem- inteligentny, spostrzegawczy, pojętny, majestatyczny i nieco przerażający.


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#16 23-11-2015 o 14h24

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/gd/53233.jpg
Moja stylizacja przedstawia czarną wdowę. Gatunek jadowitego pająka którego jak sama nazwa mówi zjada ona swoich partnerów/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jest drapieżnym pająkiem ale jak każda kobieta wyjątkowoo pięknym:) Czeka tylko żeby rozszarpać swego ukochanego:)

Ostatnio zmieniony przez sandy123 (23-11-2015 o 14h27)


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#17 23-11-2015 o 14h41

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Moje pierwsze skojarzenie co, a raczej kogo można spotkać w lesie było dość "mroczne" aczkolwiek trafne, ponieważ na kogo można się natknąć jak nie na samobójcę? Biorąc pod uwagę taki lasy jak Aokigahara gdzie zbaczając ze szlaku można się natknąć na jakiegoś wisielca, ponieważ jest on miejscem masowych samobójstw wydaje mi się ono jeszcze dosadniejsze. Zatem moja stylizacja przedstawia wisielca, który już trochę sobie w lesie podyndał.

Link do zewnętrznego obrazka

Aokigahara


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#18 23-11-2015 o 16h11

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Widze, że tu same potworajki, wiec ja zgłosze cos bardziej kjut *w*

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53234.jpg

Oto moja leśna elfka.
Stylizacja zawiera baardzo duzo kwiatów, ponieważ je uwielbaiam (taka słabośc).
Pewnie odrazu przyjdzie wam na mysl, co jest, nie ten temat ty serze pleśniowy,
wiec zdradze wam, że w lesie wbrew pozorom jest od gorma polanek,
a wszystkich niedowiarków, którzy sądzą ze ich tam nie ma to zpraszam,
do naszych polskich puszczy xD.

Tak więc stylizacja przedstawia scenę, w której moja miss wraca z owej polany do swojego domku ukrytego miedzy konarami :3

Offline

#19 23-11-2015 o 18h58

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381




,,W lesie kryje się...tajemnicza postać zwana...."

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53240.jpg

Zanim zacznę historię dodam, że inspirowałam się legendarnymi stworzeniami Japonii. Lista jest bardzo długa, a niektóre ze stworków bardzo ciekawe.

,, W lesie kryje się Ōkami.
  Tajemnicza postać przypominająca białego wilka dawno temu niemal zginęła podczas pożaru wioski w której mieszkała wraz z rodziną.  Niedaleko znajdował się las. Kilkumiesięczne dziecko znalazła biała wilczyca - duch lasu. Z niewiadomych przyczyn zabrała ze sobą maleńką dziewczynkę i wychowała. Dorastając wśród duchów, zwykłych zwierząt oraz zieleni, nauczyła się rozmawiać z nimi. Nadano jej imię Okame ( z mitologii postać czczona jako "bogini wielorakiego szczęścia"(...)osoba o białej twarzy(...)). Dziewczyna zawsze nosiła maskę. Nigdy nie widziała innego człowieka. Tak naprawdę sama już nim nie była. Przebywając z bóstwami, otrzymała własne moce i była pewna, że jest jedną z nich. Minęło kilka wieków i w lesie pojawiało się coraz więcej ludzi. Zaczęli oni tępić duszki. Okame postanowiła wypędzić ich z jej domu. Musiała jednak pamiętać, że nie może zginąć, ponieważ jest ,,córką" białej wilczycy - najpotężniejszego z bóstw, czyli władczyni tego lasu. To oznaczało, że jest jedyną jej następczynią.          Bezszelestnie poruszała się w koronach gigantycznych, zielonych drzew, niezauważona przez przybyszy. Powoli podchodziła do nich od tyłu i używając swoich mocy, zamieniała ich w drobne gryzonie. Następnego dnia przyszło już tylko kilu ludzi. Dziewczyna zrobiła to samo co poprzedniego dnia, jednak niespodziewanie pojawił się czarnowłosy, wysoki i młody chłopak. Nie dał się jej zaskoczyć i ukrył się wcześniej w zaroślach. Okame natychmiast ruszyła przed siebie. Nie byłą głupia - kierowała się w stronę urwiska. Niestety, gdy była prawie na miejscu dogonił ją. Nie wiedziała co robić, więc zacisnęła pięści i spojrzała na niego. Chłopak odskoczył i stanął jak słup soli. Ukazały mu się oczy czerwone jak krew. Wyglądały zupełnie jak te u zwierząt, ale po chwili stały się brązowe i ...ludzkie. Młodzieniec zaczął do niej mówić jednak zrozumiał, że ona nie odpowie. Ku jego zdumieniu odpowiedziała, że nie zrobi mu krzywdy jeśli on i jego przyjaciele nie skrzywdzą duchów z tego lasu.
Później chłopak codziennie odwiedzał las i jego mieszkańców. Kilka lat później został ciężko zraniony, ale nie zmarł. Pojawiła się Okame. Czarnowłosy młodzieniec zamienił się w ducha lasu - takiego jak Okame, ale z czarna maską.

Legenda mówi, że nadal można ich spotkać w tym lesie.


Jest to całkowicie zmyślona historia, która pojawiła się, ponieważ mam bujną wyobraźnię i zamiłowanie do mitologii.


Offline

#20 24-11-2015 o 22h10

Miss'Żółtodziób
Depeshka
...
Miejsce: New York
Wiadomości: 9

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53285.jpg


Moja miss to stworek leśny, który swoją muzyką budzi i usypia wszystkich mieszkańców lasu. Interesuje się dzikimi roślinami, kocha muzykę, przyrodę i uwielbia wszystko co jest zielone.

Offline

#21 26-11-2015 o 11h16

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53328.jpg
Podbijam!~ Przypominam, że został ostatni dzień, czas oddawania zgłoszeń kończy się w piątek 27 listopada 2015 roku równo z wybiciem północy. ♥

Offline

#22 27-11-2015 o 15h38

Miss'całkiem całkiem
Mejas
Raven
Wiadomości: 115

Demon z wyspy Malokai

Link do zewnętrznego obrazka

Kiedyś, na małej, rajskiej wysepce Malokai, żyła kobieta z córką. Matka wychowywała ją samotnie i uczyła wszystkiego, co sama potrafiła. Wyspa była wszystkim co miały. Nauczyły się żyć z nią w symbiozie i stały jej częścią. Tak beztrosko mijały im lata. Młoda dziewczynka rosła i powoli stawała się kobietą, a jej matka staruszką. W przyrodzie wszystko ma początek i koniec. Młoda dziewczyna wiedziała o tym, ale mimo to było jej ciężko pogodzić się ze śmiercią matki. Nie odczuwała jednak samotności, bo zawsze towarzyszyli jej przyjaciele, czyli ptaki. Zawsze najlepiej je rozumiała i już od dziecka nawiązała z nimi niewyobrażalną więź. Sama nie zauważyła kiedy, ale zaczęła stawać się jednym z nich. Wiedziała, że nagle nie wyrosną jej skrzydła i nie będzie mogła szybować w przestworzach jak one, ale cieszyła się, że wtapia się w kolorowy las i może kontynuować dzieło matki, ochraniając go. Czyniła to bardzo dobrze, bowiem ludzie bali się tego miejsca, mówiąc, że jest nawiedzone przez ducha wyspy. Ci, którzy go widzieli opisują go jako kolorową bestię w ogromnym pióropuszu, z której wyrasta gąszcz roślin, a odkryte miejsca, wyglądające jak ludzkie kończyny oplątane są lianą. Ludzie nie widzący jej z bliska, rzeczywiście mogli tak pomyśleć. Jednak mieli rację w jednej rzeczy. Mimo, że naprawdę nie wygląda wcale strasznie, jest dość groźna, bowiem wyspa słucha jej rozkazów, a ptaki donoszą o wszystkim co się dzieje na całym archipelagu.


Link do zewnętrznego obrazka
Instagram [size=3]Avatar i sygnatura mojego autorstwa[/size]

Offline

#23 27-11-2015 o 17h40

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

To jeszcze ja!


Z czym kojarzy się las? Co widzisz, kiedy słyszysz to słowo?
Drzewa, noc, księżyc, ciemna, lekko już zarośnięta ścieżka. Wydeptana dróżka, która bynajmniej nie została stworzona przez ludzką stopę. Obdrapane z kory drzewa, obsypane morką i zimną ziemią, fragmentami roślin i strzępami futra.
Gęsta mgła, huczenie sowy i wycie. Przeszywające do głębi wycie wilków. Ale czy na pewno...
Stworzenie to nie zostało nazwane przez człowieka, bo ludzie nawet nie wiedzą o jego istnieniu. Połączenie legendy, świata natury i fantastyki. Wilkołak, lis i ludzkie zachowania. Istota idealnie przystosowana do funkcjonowania w lesie, a także w sforze. Hybryda będąca na szczycie łańcucha pokarmowego.
Dwunożna postać porośnięta futrem, łuskami i okryta zdobytymi skórami. Krwiożercza bestia, która ma we władaniu wszelkie inne zwierzęta żyjące w lesie. Rogi służą mu do obrony, ale też do ataku, a co najważniejsze, świadczą o jego wyższości w hierarchii.
Nie chcesz go spotkać, a jak już się na niego natkniesz, to możesz być pewien, że nikt się o tym nie dowie... Nigdy.

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53474.jpg

Offline

#24 27-11-2015 o 18h03

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ostatnie godziny na zgłoszenia! :3 Świetne stylizacje, dziewczyny. <3

Przypominam, że od północy do godziny 12 w niedzielę możecie także podsyłać nagrody dla swoich faworytów do mnie na priv. ^^


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#25 27-11-2015 o 20h40

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Morderca
http://i68.tinypic.com/103ee5g.png

Po tylu horrorach to w mroku może się tylko psychopatyczny seryjny morderca czaić. Żadnego konkretnego nie mam na myśli. Taki typowy i ogólny profil seryjnego mordercy, który jest socjopatą, nie ma sumienia. Nie boi się "pobrudzić rąk" XD. Wyczekuje w lesie na kolejną ofiarę lub w lesie przy drodze. Czeka na szansę gdy komuś popsuje się samochód, a on ruszy z pomocą. By zaraz potem porwać ofiarę, zabrać ja do swego domku (który jest niedaleko wraz z farmą). I tam zrobić rzeź niewiniątek i dołączyć osóbkę do kolekcji. Mniej więcej taki profil.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 10