Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 27

#1 10-12-2015 o 18h28

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Postanowiłyśmy zakończyć naszą jednorazową karierę i zabrać się za nieco dłuższą formę konkursów.

Na tą okazję stworzyłyśmy nieco inną ich formę.
Zamiast podawania konkretnego tematu, każda z uczestniczek będzie losowała własny - ze stworzonej przez nas listy.

Temat 18 LOTERIADY to:
top 25 najpiękniejszych widoków według harmoszkuw


Interpretacja Zebranych przez nas zdjęć otaczającego nas świata, można się inspirować zarówno kolorystyką jak i klimatem/przypuszczalnym położeniem danego miejsca. Boska swoboda

Uwaga uwaga w związku z krzywdą jaką nam zafundowała ninie (zabrany dostęp do butików poza eventami), dajemy wam możliwość poddania waszych styl obróbce komputerowej.

Jednak istnieją warunki:
♥ Nie wolno zmieniać formatu waszych styl ♥
♥ Tło musi nadal pozostać przezroczyste ♥
♥ Do stylizacji można dodawać tylko ciuchy z eventów ♥
♥ Nie przerabiać tych elementów / nie dodawać własnych ulepszeń ♥
♥ Max 2 takie przedmioty + trzeba się z nich wyspowiadać w zgłoszeniu ♥

Ustawa ta wejdzie w życie razem z 14 edycją loteriady

◦●°• Numerków jest 20 ●°○•
!! Uwaga, bierzemy numerki z przedziału 1-20 :> !!
( najwyżej się dorobi, chociaż loteriada ostatnio taka mało popjular ;-; )

◦●°• Jak się losuje?●°○•
Wysyłacie do serowakanapka na priv maila z numerkiem a ja podaje wam temat waszej stylizacji.
Gdyby okazało się, że ktoś przed wami zarezerwował ten numer to poproszę was o jego zmianę. (Lista użytych numerków będzie aktualizowana, jednak nie będę mogła robić tego co 5 min, więc sytuacje z powtórkami mogą się zdarzyć.)

Lista zajętych numerków



Podejście do losowania jest jednoznaczne z wzięciem udziału.
Jeżeli nie macie siły zrobić stylizacji, dodajcie cokolwiek, powiązanego z tematem.
OSOBY KTÓRE NIE WYWIĄŻĄ SIĘ Z TEJ ZASADY TRAFIĄ NA LISTĘ WSTYDU ZAŁĄCZONĄ DO WYNIKÓW.

(oraz będą miały nasze nieprzychylne spojrzenia, co będzie oddziaływało na nasz wątek missart xD).


Nagrody:
Arty, dyplomy, odznaki


Jury, Harmoszki team:
Standardowo od lewej Serowakanapka, Stocking, PiezegDarczu, Kękąkę
Link do zewnętrznego obrazka
Zgłoszenia przyjmujemy do 17 Listopada bo heloin XD<--- dużo czasu


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (12-10-2017 o 22h07)

Offline

#2 11-12-2015 o 19h15

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Poznajemy zwierzęta krajowe~jakiś temat ekologiczny

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54063.jpg

Poznajemy zwierzęta krajowe
Środkami do nauki rozpoznawania zwierząt na podstawie głosów, zachowania i odżywiania, są wycieczki do Ogrodu Fauny Polskiej, filmy i zabawy. Dzieci poznają ssaki kopytne, drapieżne, ptaki wodne i gryzonie.

Korzyści
Podstawowa wiedza na temat biologii i ekologii kręgowców wyższych, ich liczebności, rozmieszczenia, przystosowań do życia w różnych środowiskach, podziału systematycznego; umiejętność rozpoznawania wybranych gatunków krajowych płazów, gadów, ptaków i ssaków oraz czaszek i śladów obecności zwierząt w terenie


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#3 11-12-2015 o 23h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oto kwiat! To, że nie mam pojęcia, jak się nazywa, czy to realny kwiatek itp. lepiej pomińmy...

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54081.jpg

Starałam się znaleźć w szafie jak najbardziej pasujące łaszki:

Link do zewnętrznego obrazka

Różowo bo musi być różowo. Z "akcentem" fioletu. Losując numerek 14 nie wiedziałam, że czeka mnie takie obrazek, ale coś się udało wygrzebać.

pozdrawiam

Offline

#4 12-12-2015 o 11h37

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

1. Zwierzę morskie w połączeniu z owadem

Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja przedstawia hybrydę ośmiornicy, która jest zwierzęciem zamieszkującym morza oraz motyla, który należy do owadów uskrzydlonych.

ośmiornica



motyl


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#5 12-12-2015 o 13h07

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

No więc... wybrałam numerek 4 - inspiracja piosenką
Ta stylizacja przedstawia szaloną piosenkarkę, która uwalnia się z łańcuchów.Nie będę dużo pisać, bo po co, zamiast to czytać możesz posłuchać sobie tej piosenki (polecam Hmurka444)
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54087.jpg

Offline

#6 12-12-2015 o 13h36

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381


8. Cosplay postaci z Vocaloidów

Wybierając swój szczęśliwy numerek miałam farta i trafiłam w najciekawszy (moim zdaniem) temat. Trochę słucham muzyki w ich wykonaniu, a moim ulubionym vocaloidem jest Luka. Przedstawiam:

Luka Megurine

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54088.jpg

do porównania



Niestety...bluzka się jej rozpięła x'D (czyli Ninie innej nie miała)
chciałam zrobić Miku, ale jakoś stroju U Nine nie mogłam znaleźć ;P

Offline

#7 12-12-2015 o 15h41

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Uwaga, uwaga. Ja wylosowałam coś, co prawdę mówiąc mocno mnie zawsze intrygowało swoim wyglądem, jednak coś, czego na pewno nie chciałabym wylosować. Ale cóż. Mus, to mus. Kto by chciał trafić na czarną listę? Nikt. Nawet ja x'D
Więc... Wylosowałam smoczy owoc. Ponieważ jestem po prostu zachwycona efektem końcowym (a tak na prawdę po prosu chcę dbać o wasze oczy, bo moich się już pewnie uratować nie da...), wrzucam trochę inspiracji, a samą stylizację ocenzuruję x'D

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
https://jatrotropowy.files.wordpress.com/2010/08/pitaya_fruit_wallpaper.jpg


OTWIERASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#8 12-12-2015 o 17h52

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

20. Inspiracja piosenką Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54108.jpg

Ta piosenka jest dla mnie szara jak dym, którym ostatnio ciągle oddycham, i ciężka jak te lateksowe buciory Lady Gragry, czy jak jej tam w missowym półświatku. Na tych skojarzeniach oparłam całą stylizację, bo szczerze mówiąc, nie cierpię tej piosenki i wcale nie miałam ochoty tworzyć pod jej inspiracją czegoś ładnego. Jest szaro i brzydko, bo tak miało być, o.

Offline

#9 12-12-2015 o 22h09

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Temat 18. Inspiracja Ratatuj (Ratatouille)
Ratatouille to jarska potrawa prowansalska. Danie to opiera się na składnikach warzywnych, przede wszystkim na bakłażanach, cukinii, papryce, cebuli i pomidorach.
Link do zewnętrznego obrazka
Zawsze dostaję oczopląsu jak patrzę na talerz ratatouille, więc starałam się, aby moja stylizacja była bardzo kolorowa i nieco chaotyczna.
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/54116.jpg

Offline

#10 13-12-2015 o 12h28

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

24. Inspiracja/Cosplay postaci Barbary z Nikomedii

nie wypowiadam się na ten temat bo ktoś mnie pozwie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
więc od razu wstawiam misskę:
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/54136.jpg

Inspiracja

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


wiem żem się nie popisała, ale nie moja wina że nie kupiłam tego halloweenowego kielicha skąd miałam wiedzieć że będę robić cosplay jakiejś świętej osóbki? hę?
edytowałam bo zrobiłam błąd ortograficzny

Ostatnio zmieniony przez llovek (13-12-2015 o 14h09)


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#11 14-12-2015 o 17h55

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Czas oddawania stylizacji macie do 10 stycznia, jednak w związku z tym, że wyszły wszystkie numerki, loteria zakończy się razem z ostatnim dodanym zgłoszeniem :>
NIKOGO NIE POSPIESZAMY, TO TYLKO INFORMACJA

Offline

#12 14-12-2015 o 19h27

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

19. Inspiracja ślimakiem morskim
https://nalasrala.files.wordpress.com/2012/11/234947.jpg?w=714
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54218.jpg
GLAUCUS ATLANTICUS – ŚLIMAK, DRAPIEŻNIK, KANIBAL I ZŁODZIEJ nazywany  również potocznie błękitnym smokiem

Offline

#13 15-12-2015 o 20h19

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

A więc tak, wybrałam numerek 23 i miałam zainspirować się kobiercami wschodnimi, nie wzorowałam się tak dokładnie na żadnym z nich bo jak święcie byłoby to zbyt trudne (całe szczęście to wciąż jest inspiracja!), więc stworzyłam taką, która najbardziej opisywałaby je w ten sposób, wzorki, kolorki, odcienie na "dywanie". Chciałam zrobić o ton ciemniejszą, ale niestety Nine mi na to nie pozwoliła
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/54254.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#14 16-12-2015 o 06h45

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Ja po wylosowaniu numerku 15 miałam przedstawić kartę do tarota (wyjaśniono mi że był już taki konkurs o kartach tarota ale organizatorzy tego konkursu wymyślili to wcześniej) No tak więc mam przedstawić kartę do tarota... A oto ona:
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/54277.jpg
Po prostu tak bardzo mi się spodobała... A oto stylizacja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/54276.jpg
Myślę że się spodoba...

Offline

#15 17-12-2015 o 15h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

21. Inspiracja Brokatem! Brokat, brokat, jak najwiecej brokatu.

Co prawda uwielbiam robić błyskotki ale inspiracja brokatem, którą wylosowałam dała mi trochę do myślenia. Miałam kilka opcji ale wycieczka do miasteczka która się ukazała dodała mi sporo możliwości do stworzenia w końcu efektu, który mnie interesował /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Brokat jak to brokat błyskotki masa kolorów do wyboru i zastosowań ^^. Moja inspiracja pochodzi z Shining Jar a jako, że mam ostatnio nastrój na róże, fiolety i błękity wybrałam te odcienie pod stylizację. Miss przedstawia po prostu zamknięty brokat w wodzie. Ilość i intensywność brokatu wsypanego do słoika jest kwestią gustu. Można naprawdę zrobić wypełniony w całości słoik a można jak na zdjęciu przedstawionym dać tylko delikatnie. Ja oczywiście poszłam w opcję z przepychem bo jeśli zabawa brokatem to po co się ograniczać xD


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54386.jpg

Offline

#16 26-12-2015 o 12h13

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

10. Inspiracja rafą koralową


Zupełnie nie miałam pomysłu na stylizację do tego tematu, ale wrzuciłam na mikołajową listę ten ogon, więc strzeliłam coś syreniastego. Mam nadzieję, że nikomu nie przeszkadza pomykająca po rafie koralowej syrena? x"D

Zresztą, same stwierdziłyście, że ostatecznie może być byle co związanego z tematem. xDD


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54953.jpg


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#17 26-12-2015 o 15h20

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

No moze byc cokolwiek, jak juz nie ma sie pomyslu kompletnie tylko robi w desperacji. xDD

Offline

#18 27-12-2015 o 00h05

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Temat nr.6, czyli inspiracja ciastem-roladą.
Wybrałam wersję czekoladową, jako że wydaje mi się najpyszniejsza ;D.
Rolada kojarzy mi się z takim zawijaskiem z warstw, więc próbowałam go chociaż trochę odtworzyć. Na głowie ma posypkę, jakby kto pytał.

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54988.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#19 30-12-2015 o 10h34

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Numerek 5 - inspiracja origami
http://i67.tinypic.com/34td1jl.png
Zainspirowałam się poniższym smokiem. Starałam się by stylizacja sprawiała wrażenie poskładanej i kanciastej. By przypominała origami. Te czarne świecidełka to konfetti XD.
http://i63.tinypic.com/25pijwy.jpg
Trochę miałam wolną rękę, bo mogłam zainspirować się ogółem origami lub poszczególną figurą. Wybrałam smoka XD. Kocham smoki.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#20 30-12-2015 o 15h25

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55274.jpg

"Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym
Tnie jak czarne nożyce lęk który ją ogarnia"


//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55275.jpg

Żeby pokazać Wam jedną z moich inspiracji, które natchnęły mnie do stworzenia tej stylizacji, przytoczę fragment listu Juliusza Słowackiego do jego matki:

"Mickiewicz bardzo już ostygł w poezji. W rozmowach ciągle religią na plac wyprowadza, jako obecnie żyjący człowiek nie podoba. Jeden z Polaków powtórzył mi zdanie Mickiewicza o moich dwóch tomikach... on powiedział, że moja poezja jest śliczna, że to gmach piękną architekturą stawiony, jak wzniosły kościół, ale w kościele Boga nie ma... Prawda, że śliczne i poetyczne zdanie?"

Oczywiście Mickiewiczowi chodziło o to, że poezja Słowackiego jest niby śliczna, ale pusta, o czym później sam Juliusz się dowiedział i wściekł się na Mickiewicza, z którym jak wiadomo nie był dobrych stosunkach.

Jako "praktykująca" chrześcijanka ubolewam, że zwłaszcza na zachodzie jest wiele pięknych kościołów i katedr, w których bywają tylko turyści, wiatr i zbłąkane ptaki, przez co są "puste" i "nie ma w nich Boga".

Na początku posta zacytowałam fragment piosenki Stana Borysa "Jaskółka uwięziona", która była moją kolejną inspiracją (stąd uwięzione w kopule ptaki).



cały tekst



W swojej stylizacji przedstawiłam kopułę pod osłoną nocy. Na jej twarzy maluje się pustka, bo choć cała jest w złocie i bogactwach - nie ma w niej Boga, jedynie zbłąkane ptaki, które nie mogą odnaleźć wyjścia z tej olbrzymiej klatki, jaką jest katedra. Od pasa w górę Miss znajduje się "szpic" kopuły.

Inspiracja, którą podesłały mi Harmoszki ^^

Ostatnio zmieniony przez Iremi (30-12-2015 o 15h27)

Offline

#21 02-01-2016 o 15h12

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Ja z kolei wylosowałam inspirację iluzją optyczną ;3 Wprawdzie Harmoszki polecały stworzyć coś kolorowego, ale jako żem jest przekorna cholera...

http://i63.tinypic.com/52at4y.png


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#22 02-01-2016 o 18h39

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

Najpierw chce przeprosić wszystkich za to, co ujrzycie niżej. Nie miałam pomysłu na stylizacje, a że nie będę miała komputera przez najbliższy tydzień (może dłużej)  to postanowiłam coś dodać. Nikt nie chce być dodany do listy wstydu. Wracając do tematu, oto moja praca. Temat to: Ubierz swoją miss w ciekawy sposób ozywając samych okrągłych kształtów (fryzura i makijaż tez). Jakby ktoś nie zauważył to jest taki ptak(?), który chce wszystkich obudzić, dlatego ma w reku okrągły budzik. Dla pomocy dodaje małą pomoc jakby ktoś miał jakieś wątpliwości  co do okrągłości niektórych rzeczy. //photo.missfashion.pl/pl/1/70/gd/55453.jpg                                               

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#23 02-01-2016 o 19h03

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Inspiracja modliszką która imituje kwiat
To zrobiłam coś co ma przypominać na pierwszy rzut oka niewinność a tak naprawdę zje nie ostrożną ofiarę nim się obejrzy.


//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55458.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#24 03-01-2016 o 10h30

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

No i moja kolej. Miałam zainspirować się tymże wierszem - http://www.twojecentrum.pl/poezja_piekna.php?id=1530%20

A oto efekt mojego się-inspirowania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png :

Link do zewnętrznego obrazka

Przedstawiam starą, niemodną już, choć bardzo wytworną lalkę. Od dawna leży, nieużywana i niechciana (w oczach współczesnych dziewczynek nie może równać się z popularną Barbie) i jedynie zbiera kusz (mgła przez Miss i "to szare" na jej głowie ^^). Starałam się w makijażu oddać to, że jest tylko rzeczą i nic nie czuje: makijaż miał być trochę przerysowany, jak to często u lalek, ładny, ale jednocześnie pusty i martwy. Czy mi się udało - wy już oceńcie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#25 09-01-2016 o 14h38

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Inspiracja potworek potworem z obrazka

Jest to dość luźna inspiracja, gdyż, muszę przyznać, potwór z żadnej strony mnie nie zachwycił. Może też dlatego tak późno dodaję stylizację. Robienie jej do takiej kreaturki to średniej klasy przyjemność /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

No, i cóż więcej mogę dodać. Miłego porównywania życzę :3

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55928.jpg

Offline

Strony : 1 2 3 ... 27