Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 7 8 9 10 11 ... 24

#201 11-04-2014 o 23h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dwie faworytki na podium i trzecia w wyróżnieniach całkowicie jestem zadowolona.
Dyokira to raczej było pewne miejsce ta babeczka ukazuję cały przesyt jaki ładuję się w ten mały deser aby przyciągnąć oko konsumenta xD
Evelyn druga faworytka też na podium i raczej Lillien i Foxglove wypowiedziały to co każdy zauważył w tej stylizacji. Idealnie odwzorowana zupka z każdym jej detalem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Lola886 gratuluję 3 miejsca chociaż jak dla mnie i mojego skrzywionego pedantyzmu za bardzo mnie raziły łączenia na spódnicy,sukience i fryzurze,pomponach. Nie mniej jednak w pełni oddana inspiracja deserem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Gratulację również dla wyróżnionych potraw i dziękuję za opinie jury. Fox nie wiem ja jakoś nie miałam problemów nigdy z tą bezą. No ale może aż tak przesadnie jak na moim zgłoszeniu to też nie rośnie, bardziej ją powiększam właśnie bitą śmietaną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Hmm ciekawe czy to co zamierzam przedstawić w następnym temacie podpadnie pod roślinność ale aż mnie korci aby użyć tej wielkiej włochatej spódnicy xD Nic na dzisiaj już łóżko się kłania jutro będzie głowienie się, aby kreacja miała ręce i nogi.

Offline

#202 12-04-2014 o 08h33

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 428

Nie mam pomysłu na jednego kwiatka, więc robię wszystko w jednym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Przedstawiam wam moją opiekunkę roślin xD
Link do zewnętrznego obrazka

A wiec... Moja opiekunka roślin opiekuje się każdym kwiatkiem z osobna. Można powiedzieć, że to całodobowy ogrodnik xD Konwalie, stokrotki, błękit niezapominajek, żółć słoneczników, fiolet fiołków, wianek z róż, róż delikatnych kwiatków wiśni, pod nieobecność pszczół sama wszystkie kwiatki zapyla, choćby pędzelkiem. Ale zaraz... Czemu są tu winogrona? Winogrona wzięły się dlatego, że opiekunka musiała je pozbierać z ziemi. Owoc, to też może być w pewnym rodzaju roślina /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez HankaPL (12-04-2014 o 08h37)

Offline

#203 12-04-2014 o 08h57

Miss'ujdzie
nana26
:)
Miejsce: Kraina Grzybów
Wiadomości: 210

Oto moja pokrzywa niby mała nie pozorna roślinka a jak się ją dotknie to strasznie boli.
Ma też pozytywne strony pomaga na reumatyzm a jak się z niej zrobi herbatę to pomaga na porost włosów

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19786.jpg

Ostatnio zmieniony przez nana26 (12-04-2014 o 08h58)

Offline

#204 12-04-2014 o 11h01

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

ojej! 3miejsce..naprawdę nie spodziewałam się znalezienia mojej miss na podium..na dodatek w tak zacnym towarzystwie!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ślicznie dziękuję za uznanie jury..
moją faworytką, na którą oddałam głos była Evelyn więc cieszę się, że towarzyszy mi na podium;) gratuluję wszystkim dziewczynom, tym wyróżnionym także, bo wszystkie kreacje były pomysłowe i piękne..a przede wszystkim smaczne!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#205 12-04-2014 o 11h12

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19796.jpg

Kto gdy był mały nigdy nie znalazł małej, niewinnej stokrotki rosnącej w wysokiej trawie ? Mój projekt to mała stokrotka która nadal rośnie w ziemi oraz w trawie jest ledwo widoczna ale ma swój niepowtarzalny urok. Mała, biała stokrotka jest pospolitym lecz bardzo pięknym kwiatem dlatego wybrałam właśnie ją dodałam też efekty ziemi oraz trawy.

Offline

#206 12-04-2014 o 16h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ależ ja mam time'a /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wyniki od dwóch dni, a ja dopiero teraz ogarnęłam - -'
Dziewczyny, moje szczere gratulacje. Wprawdzie moja faworytka wylądowała w wyróżnieniach - z czego również się cieszę - ale nie znaczy to, że reszta inspiracji nie podbiła mojego em żołądka. Na widok miejsca drugiego samoistnie poleciała mi ślinka, bo to jedna z moich ulubionych zup. Świetnie oddana faktura złocistego rosołu. Cupcake to mistrzostwo, pod względem wykonania i oddziaływania na wyobraźnie, a mus, na jego widok czuję w ustach smak schłodzonej czekolady. Gratulacje, dla podium oraz wszystkich wyróżnionych.
Po raz kolejny pragnę podziękować Fox i Lil za cudne komentarze pod adresem mojej kanapeczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Szykuje się kolejna ciekawa edycja i widzę już pierwsze efekty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Czekam na więcej ^^

Offline

#207 12-04-2014 o 17h04

Miss'na całego
Lucrecia
...
Miejsce: somewhere in Wonderland
Wiadomości: 262

Gratulacje dla zwyciężczyń, wyróżnionych i w ogóle dla wszystkich! Było wybornie<3


//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19872.jpg

Stylizacja inspirowana fiołkiem wonnym.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


https://media0.giphy.com/media/fwiCi6H3PKrYWDQ77P/source.gif

Offline

#208 12-04-2014 o 18h18

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Jej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jak miło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Gratuluję reszcie podium. Nie są to w prawdzie osoby, na które głosowałam,ale te stylizacje z pewnością oddają prezentowane desery. Uważam, że poziom tej edycji był bardzo wysoki.Cupcake dyokiry jest przeuroczy a chibi od Lillien w pełni oddaje jego słodycz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Cieszę się, że w wyróżnieniach znalazło się miejsce dla Nelumi i jej tortilli.

Offline

#209 12-04-2014 o 19h51

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Link do zewnętrznego obrazka

Przedstawiam Wam konwalię majową. Konwalia to gatunek byliny kłączowej i jest pod częściową ochroną gatunkową, dlatego bardzo proszę przechodząc obok niej nieobojętnie, tylko się przyjrzeć ;]

Inspiracja

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#210 12-04-2014 o 21h30

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Dwie z moich faworytek na podium (Evelyn, Lola886) i jedna w wyróżnionych (MariaANTONINA)! Super! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gratulacje, ludzie, bo kreacje naprawdę ciekawe! ^^ Już to pisałam, ale podziwiam organizatorki za ich robotę - wybór trudny (sama miałam problem przy głosowaniu), a jeszcze opinia na temat każdego stroju - to naprawdę miłe, ale i pracochłonne. Dziękuję więc bardzo za te opinie. I cóż, przyznaję, że uwielbiam gotujący/piekących facetów - może to właśnie dlatego, że mój tata lubi czasem upichcić coś specjalnie dla nas - nawet mimo tego, że sam tego nie zje. Tak jak napisała Lillien - to takie rozczulające! <3 Foxglove, naprawdę nie sądziłam, że ktoś zrozumie sens tych wielgachnych oczu, jeśli o nich nie napiszę - a jednak! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#211 12-04-2014 o 22h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kto oglądał "Piotrusia Pana" na pewno kojarzy Tygrysią Lilie. Jej imię pochodzi od pewnej rośliny o niezwykłych, pomarańczowych kwiatach z czarnymi akcentami na wysokiej łodyżce, której długie pręciki zdają się próbować sięgnąć ziemi. Chociaż dla zwierząt jest to jasna informacja, że roślina jest trująca dla mnie jej kolory są niezwykle piękne i fascynujące.

Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#212 12-04-2014 o 22h27

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Jak ktoś mnie zna, to wie, że kocham róże .. czerwone dostaje się częściej, ale białe mnie bardziej przekonują - ta delikatność i subtelność. A co by było gdyby połączyć te dwa kolory? To proste, jest to róża Osiria.

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19937.jpg


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (12-04-2014 o 23h23)

Offline

#213 13-04-2014 o 01h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19970.jpg

Piękny ale śmiertelny. Cieszy oczy ubarwieniem, organizm zatruwa swoim pojawieniem.
Muchomor- tak dostojny choć niebezpieczny.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#214 13-04-2014 o 14h30

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Roślina znienawidzona przez posiadaczy dużych trawników, ale za to kochają ją leniwce. Oto mleczyk!

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#215 13-04-2014 o 15h29

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Oto przed Państwem delikatna dama Clematis Josephine, znana również jako Powojnik:
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19988.jpg

Wymagająca i trująca, jednak jeżeli trafi na ogrodnika, który będzie potrafił umiejętnie znosić jej kaprysy oraz poświęci jej wystarczająco uwagi i troski, stanie się przepiękną ozdobą jego ogrodu.

Inspiracja:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#216 13-04-2014 o 16h10

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Bardzo dziękuję za miłe słowa, szkoda że nie ma w takim razie 4 wyróżnień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Jeśli chodzi o podium 1 i 2 miejsce mnie nie dziwi, stylizacje są cudowne. Rosół - nie zapomniałaś o pietruszce i marchewce, do tego ta spódnica wyglądająca jak pływające oczka tłuszczyku - ideał, lepiej bym tego nie wymyśliła. Babeczka - to jedna z tych, której szkoda byłoby mi zjeść bo jest za ładna, na 3 miejscu zobaczyła bym natomiast wyróżnioną Nocturne3 (na prawdę genialne odwzorowanie jednego z moich ulubionych deserów, truskawkowy sosik spływający po białej kopule mniam!). Brawa także dla Nelumi (róże w ręce wyglądają jak roladki, dbasz o szczegóły) oraz dla Lucreci, która udowadania, że stylizacja nie musi być przeładowana, aby wyglądała pysznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Co do roślin, to jest już tyle super zgłoszeń, że niedługo zabraknie dla mnie inspiracji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#217 13-04-2014 o 16h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W końcu doszłam do ładu z tą stylizacją.
Co prawda jest to może trochę przekręcona forma świata roślin ale przez wspomnienia z dzieciństwa z wypadów na wieś  i tak mi tu pasuję jako nieodłączny element wsi i jej krajobrazu.
Moja inspiracja siana jakie widujemy w okresie letnim na polach. Nie ta już nowocześnie zawinięta w roladę przez kombajn ale usypana ręcznie przez ludzi.

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19992.jpg

Tak zwany stóg siana. U góry czapka jest odnośnikiem drewnianej konstrukcji na której opiera się cała ta sterta.Welony służą za płótna,którymi się czasami przykrywa u góry stóg,a pajączek oczywiście nieodłączny element robactwa jakie można uświadczyć w nim.
Na upartego jest to przedstawienie ususzonej trawy,roślinności motylkowej już przerobionej przez człowieka ^^

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#218 13-04-2014 o 17h36

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Ja zrobiłam fiołka. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19999.jpg
Kwiatuszek niewielki, skryty pośród zieleni. Złote elementy mają oddawać jego złoty, słoneczny środek. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#219 13-04-2014 o 19h50

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Gratulacje dla podium!
Link do zewnętrznego obrazka
Wspomnienia z dzieciństwa,aby znaleźć tą czterolistną koniczynę!A ja już swoją znalazłam!
Ispiracja :
Link do zewnętrznego obrazka


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#220 14-04-2014 o 16h21

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20049.jpg

Przedstawiam Wam Fuksję- jeden z moich ulubionych kwiatów. Jest to rodzaj rośliny z rodziny wiesiołkowatych. Wiele z gatunków jest uprawianych ze względu na pięknie wiszące kwiaty.
Korona jest tutaj symbolem pręcików (pozwoliłam sobie umieścić ją na górze xD), fryzura oraz rękawki czy warstwy spódnic mają odwzorowywać te pęczki. Różnokolorowość włosów jest oznaką przejść pomiędzy kolorami.

Inspiracja:

Ostatnio zmieniony przez nelumi (14-04-2014 o 16h22)

Offline

#221 14-04-2014 o 19h43

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Dziewczyny gratuluję serdecznie! Poziom bym bardzo wysoki, więc każde miejsce jest prześliczne i godne zapamiętania. Po raz kolejny zdanie publiczności pokrywa się z oceną jury-niesamowite...

Od dziecka byłam zafascynowana bluszczem obrastającym cały mój dom i większą część drzew w ogrodzie, toteż nie musiałam długo myśleć nad tym, jaką roślinę wybiorę. Wbrew powszechnej opinii bluszcz jest rośliną pochłaniającą  wilgoć w dodatku wiecznie zieloną. Występuje w lasach całej Polski, gdzie podlega ochronie prawnej. W tradycjach wielu narodów od dawna obecny jako roślina symboliczna, zwłaszcza jako symbol wierności i trwałości życia. W starożytności odgrywał ważną rolę w kultach szeregu bóstw egipskich, greckich i rzymskich. Przed Wami drzewo obrośnięte bluszczem.

Link do zewnętrznego obrazka

Całe ciało mojej miss przedstawia stare drzewo. Jej cera jak i fałdy sukienki (w dwóch odcieniach.-im ciemniejszy kolor gałęzi-tym dana część drzewa jest starsza. Ta sama zasada dotyczy liści bluszczu, gdzie również wielkość odgrywa dużą rolę.) Pnącza oplatają ciało miss, stanowiące podporę dla rośliny, okrywając je niemal w całości. Złoty element to kwiat-występujący w odmianie bluszczu kwitnącego. Włosy symbolizują gałązki wyrastające z korony drzewa.

Edit: Zapomnialam o obrazkach.

Ostatnio zmieniony przez Sniezyczka (14-04-2014 o 19h50)


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#222 15-04-2014 o 00h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ślę ogromne brawa zwyciężczyniom, pozostałym uczestniczką i chylę czoła jurorkom, które wyłoniły spośród tych smakowitych stylizacji podium i wyróżnienia. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ale wróćmy do tematu.
Od zawsze bawiła mnie jedna nazwa, a mianowicie Rododendron. Według mnie jest to zabawny zbieg okoliczności iż taka śmieszna nazwa należy do tak przepięknych kwiatów. Śmiało można uznać, że króluje nad innymi kwiatami, nawet róże chylą płatki ku niemu.
Odmian jego jest od groma i ciut ciut. Różnobarwne pęki kwiatów otulone ze wszystkich stron liśćmi.
Przedstawiłam czerwoną odmianę, gdyż właśnie tego koloru okaz włada moim ogrodem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Zupka (15-04-2014 o 00h41)

Offline

#223 15-04-2014 o 10h48

Miss'ok
Eldan
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 54

Omszałe drzewo stojące w środku lasu.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#224 15-04-2014 o 23h33

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Widzę, że konkurs spadł na 2 stronę w grach, więc podbiję, aby każdy mógł go zobaczyć. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wszystkich zachęcam do wysyłania zgłoszeń, bo to wspaniała zabawa, a organizatorki robią kawał dobrej roboty. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Zgłoszone dotąd stylizacje są cudowne, mleczyk jest prześwietny, taki prosty, a taki pomysłowy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#225 16-04-2014 o 23h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziękuję za miłe słowa ♥

A ja polecę banałem - otóż zainspirowała mnie czerwona róża. Powiem szczerze, nie przepadam za tym kwiatem, zawsze wydawał mi się wyniosły i kojarzył z zaborczością, dlatego moja miss ma taką naburmuszoną minę. Oh well.
//photo.missfashion.pl/pl/1/26/gd/20224.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 7 8 9 10 11 ... 24