Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 9 10 11 12 13 ... 24

#251 26-04-2014 o 12h39

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Piękne Podium dziewczyny! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dziękuję za miłe słowa Foxglove i Lillien
Link do zewnętrznego obrazka
Ja postanowiłam zrobić najokrutniejszą nauczycielkę na świecie (oprócz mojej nauczycielki od matematyki,o której wiem wszytko,gdzie mieszak(dokładnie),kiedy się urodziła,oraz jej mąż i jej dzieci,znam też numery jej auta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ),przedstawiam wam Dolores Jane Umbridge ! Która oczywiście jest cała na różowo.Nie mogło także zabraknąć jednego z jej kotów!
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez jula209 (28-04-2014 o 15h17)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#252 26-04-2014 o 13h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziękuję za przemiłe komentarze oraz muszę przyznać, że przyjemna niespodzianka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Kalkulowałam bardziej, iż na podium staną bardziej pewne kwiatki a tu takie zaskoczenie.
Cieszę się, że Lucrecia zdobyła wyróżnienie i nagrodę publiczności. Stylizacja była dla mnie osobiście wręcz wcielonym kwiatkiem dlatego też myślałam, że nawet zobaczę ją na podium xD.
Gratuluję Śnieżyczce za bez konkurencyjną stylizację oraz Ikan za perfekcyjne przedstawienie runa leśnego, które sama miałam ochotę stworzyć ale stwierdziłam, że pewnie bym przesadziła z dodatkami znając samą siebie, a tu wyszło idealnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dziękuję za komentarze i niestety z przykrością również poświęciłam "grabie" ponieważ ograniczyły mnie warstwy, nie miałam jak jej tam wcisnąć już xD. Tu może zaskoczę niektórych ale Harrego Potera za bardzo nie znam ( jedną część dawno temu oglądałam) coś czuję, że albo odpuszczę albo się zmuszę do przeglądnięcia jakiejś części w poszukiwaniu inspiracji xD.
Taka notka dla zgłoszeń uważajcie z tymi postaciami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png w ogłoszeniu jest mowa, że cosplaye nie będą brane pod uwagę ^^

Offline

#253 26-04-2014 o 15h26

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Wreszcie temat, w którym będę mogła spróbować swoich sił /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Panie i panowie, oto... Fawkes! Ten złoto-czerwony feniks należał do Dumbledore'a. To z jego piór zrobione były rdzenie różdżek Harry'ego Pottera i Lorda Voldemorta!
Feniksy pod koniec swojego życia płoną - stąd właśnie w mojej stylizacji płomień - a potem odradzają się na nowo z popiołów. Ich łzy mają lecznicze właściwości, a różdżki z ich piórami mają niezwykłą moc.
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/20805.jpg

Dla wszystkich, którzy nie są zorientowani w Potterowskim temacie polecam Harry Potter Wiki (wpisujecie w google i wybieracie pierwszy wynik). Tam możecie znaleźć inspiracje.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#254 26-04-2014 o 17h15

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Lucrecia, w jakim szoku?! Twój fiołek zachwycił wiele osób - gratuluję serdecznie wykonania i pomysłu, i również dziękujemy za słowa uznania na temat wyników! Cieszymy się szalenie z tylu ciepłych słów ^^

Dyokira, jejku, dziękuję za życzenie powodzenia z moimi ósemkami. Szalenie Ci zazdroszczę, że pozbyłaś się już dwóch. Ja dopiero walczę i ta walka mnie przeraża. Dopiero jedna usunięta chirurgicznie, bo wszystkie mam zatrzymane w dziąsłach :c mam nadzieję, że Ty jakoś przetrwasz tę górną, wychodzącą Ci aktualnie. Trzymam ogromnie kciuki :) Cieszę się, że również podium Ci się podobało, o wyróżnienie otarłaś się jak Nelumi, dosłownie odrobinkę. Twoja róża była szalenie kreatywna - wierz mi ;)

Nelumi, nie ma za co, sama zapracowałaś na to solidne wyróżnienie genialną stylizacją, więc gratuluję <3 Ja tylko żałuję, że znowu brakło Ci do wejścia na podium tak niewiele D: I dziękuję za słowa wsparcia, przydadzą się bardzo!

Ikan, to my dziękujemy! Zaskoczyłaś nas swoim pomysłem tak pozytywnie... rewelacyjnie oddałaś temat :D To były pomysły, które ujęły nas swoją kreatywnością, bo w końcu świat roślin to pojęcie szerokie. Dziękuję też za słowa otuchy i dopingowanie mnie w kwestii ósemek. Każde wsparcie przyda się bardzo, bo czasami brakuje sił na to, co przechodzę. Z jednej strony już ósemka usunięta i potwierdzam to, co powiedziałaś - to ogromna ulga i komfort. Trzymam się tego jak tonący brzytwy :)

Sniezyczko, serdecznie dziękuję Ci za słowa otuchy! Od razu mi lepiej, mając takie wsparcie... Współczuję Ci serdecznie z powodu Twojej historii. Widzę, że Ty również przeżyłaś swoje w tej kwestii... U mnie sprawa jest o tyle paskudna, że nawet nie trzeba wyolbrzymiać problemu, bo jest naprawdę  źle. W ciągu dwóch miesięcy pozbyłam się trzech stałych zębów z powodu ósemek, a tylko jedną ósemkę udało mi się póki co usunąć - i to chirurgicznie, bo są zatrzymane w dziąsłach :( mam całą poranioną szczękę przez gojące się rany i miewam dni, że zastanawiam się, jak długo to jeszcze potrwa. Grunt, że teraz jest już lepiej i ból mi tak nie doskwiera. Chibika nadrobię w ciągu najbliższych dni, bo rysowanie, tak jak ten konkurs, sprawia mi największą radość :D Równocześnie bardzo się cieszę, że temat tak przypadł Ci do gustu - my też jesteśmy ogromnymi fankami Pottera i z niecierpliwością czekamy na zgłoszenia!
A odpowiadając na Twoje pytanie: temat wyborów dotyczy wszystkich książek z uniwersum potterowskiego, a więc nie tylko kanon 7 tomów głównych powieści się liczy.

Samiro, ogromnie dziękujemy za komentarz! Podejrzewałyśmy, że nasz wybór podium może być niemałym zaskoczeniem, jednak po rozdzieleniu punktów za oryginalność pomysłu i wykonania, wybór stał się jasny :) Nie chodzi o silenie się na oryginalność, bo czasem zbyt łatwo jest przekombinować, ale Twój stóg siana to po prostu błyskotliwa koncepcja, do tego mistrzowsko zrealizowana! Sprytnie zauważyłaś, że nie wspomniałyśmy nic na temat tego, czy chodzi nam o żyjącą, czy już zebraną roślinność ;D I ujęłaś nas tym!

Co do Pottera: zdajemy sobie sprawę, że wybór tematu dotyczącego jakiegoś fandomu jest decyzją ryzykowną, jednak też nie jest to przypadkowe działanie z naszej strony :) Świat potterowski przede wszystkim czerpie mnóstwo z realnej historii na temat czarownic, podań i wierzeń ludowych o stworzeniach i innych magicznych przedmiotach - tak jak wspomniała Majerankowa, polecamy Harry Potter Wiki do poszukiwania inspiracji!

To przeogromny świat, w którym prawie każdy znaleźć może coś dla siebie - i tutaj przytoczę anegdotę z mojego życia. Temat mojej ustnej matury z języka polskiego (jeju, a było to już ładnych parę lat temu!) skupiał się wokół baśniowych światów w literaturze i filmie, gdzie jednej z egzaminatorek (choć była dosłownie oburzona, że stawiam Pottera w swojej pracy obok "Alicji w Krainie Czarów"!) udowodniłam jak silnie zaszczepiona w rzeczywistości jest ta powieść i ile wiedzy dotyczącej mitologii świata i historii trzeba posiadać, by stworzyć taki świat.

A zatem Samiro Tobie, jak i wszystkim innym, którzy jeszcze nie mieli okazji zaznajomić się z tą serią - serdecznie polecam książki (szalenie przystępne!), a nawet filmy, według mnie świetnie zrealizowane - i zapraszam serdecznie do naszego tematu! :D

Ostatnio zmieniony przez Lillien (26-04-2014 o 17h21)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#255 26-04-2014 o 21h44

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Link do zewnętrznego obrazka

Bellatrix Lestrange była wyjątkowo, nawet jak na śmierciożercę, okrutną i żądną krwi czarownicą. Nigdy nie liczyła się z nikim i z niczym, najważniejsza była dla niej czystość krwi, do której respekt i szacunek wyniosła z domu. Z tego powodu nienawidziła każdego, kto zadawał się z mieszańcami lub osobnikami niemagicznymi i nie mógł się poszczycić czystością krwi. Była niezwykle inteligenta, co z jej wybuchowym i gwałtownym charakterem oraz doskonałym opanowaniem Czarnej Magii sprawiało, że zajmowała wysoką pozycję wśród najniebezpieczniejszych czarodziejów swoich czasów. Większość osób, z którymi się zadawała, traktowała z wyższością i pogardą, bez względu na ich status społeczny.

Offline

#256 26-04-2014 o 22h22

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Moje gratulacje dla pań na podium i wyróżnionych,śliczne kreacje.Chcę podziękować Lillien i Foxglove za bardzo miłe komentarze.Lillien,wiem przez co przechodzisz ,ja z moimi ósemkami też wylądąwałam na chirurgii szczękowej.Szczęście w nieszczęściu operacyjnie usuneli mi za jednym zamachem wszystkie cztery, mam nadzieję że twoje cierpienia szybko się skończą.Foxglove współczuję z powodu autka,najgorzej jak wszystko zaczyna się w nim sypac po wizycie u "specjalistów " ,nic tylko im stale na ręce trzeba patrzeć.
Okey pora przejść do tematu wyborów.

Przedstawiam moją interpretację wierzby bijącej.

Link do zewnętrznego obrazka

Wierzba bijąca rośnie na błoniach Hogwartu i strzeże tajemnego przejścia do wrzeszczącej chaty.


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#257 27-04-2014 o 11h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Na wstępie chciałabym przesłać całusa Lillien, wszystko będzie dobrze! Jak widać, chyba wszystkie tu obecne łączymy się z Tobą w bólu. ♥

Ach te chochliki-psotniki! Nic tylko figle im w głowie! Denerwujące, maleńkie stworzenie! A jak uszy bolą od ich piskliwych dźwięków! Nic nie jest tak złośliwe jak Chochlik Kornwalijski.

Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#258 27-04-2014 o 12h07

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Zawsze kiedy oglądałam Harrego Potera wyobrażałam samą siebie jako czarownice z nieograniczonymi mocami magicznymi, którymi moglabym uleczyć, zabić, stać sie niewidzialną czy inne tego typu rzeczy. Chcialabym bardzo mieć demoniczne skrzydla które bedą pokazywać moj majestat i grozexD
A więc tak jako kobieta czaro władna chcialabym wyglądać:
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Joanna (27-04-2014 o 12h08)

Offline

#259 27-04-2014 o 14h17

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 428

Link do zewnętrznego obrazka
Moją inspiracją jest zaklęcie patronusa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Przedstawiam wam patronusa Luny Lovegood!
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez HankaPL (27-04-2014 o 18h40)

Offline

#260 27-04-2014 o 15h05

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Uczucie niepokoju i grozy wraz z lodowatym powietrzem wtargnęło do Wyborów Stylizacji Inspirowanych. Dementor przybył tu chcąc wyssać całe szczęście i pozostawić po sobie uczucie pustki a może nawet wyssać duszę...
Dementorzy mają humanoidalny kształt, osiągają wielkość do trzech metrów;  całe ich "ciało" jest okryte czarnym, postrzępionym płaszczem. Są ślepi, swoje ofiary odszukują, wykrywając ślady pozytywnych uczuć, którymi się żywią.  Stałe przebywanie w obecności dementorów może doprowadzić do trwałej zmiany osobowości oraz psychiki. Całe szczęście, że Patronus Luny jest w pobliżu...
Link do zewnętrznego obrazka
W swojej stylizacji starałam się oddać lekkość i zwiewność szat a całą stylizację utrzymać w czerni, symbolizującej śmierć.  W końcu który dementor odważyłby się paradować w różowych ciuszkach? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Mój dementor jest właśnie w locie-stąd duży nakład materiału i jego rozłożystość. Patroluje azkaban i ma nadzieję na jakąś duszę... Na tyle na ile było to możliwe zakryłam twarz miss (wybaczcie mi brak eventowych elementów... :< Nadal ich nie posiadam, chlip)

Inspiracje (zachęcam serdecznie do obejrzenia by wczuć się w klimat śmierci.)

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Edit: Oczy miss sa zamkniete, tutaj jednak wygladaja na otwarte :c

Ostatnio zmieniony przez Sniezyczka (27-04-2014 o 15h45)


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#261 27-04-2014 o 16h39

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

"Ron zaczął uczyć Harry’ego gry w szachy czarodziejów. Od szachów mugoli różniły się tym, że figury były żywe, co sprawiało wrażenie, że dowodzi się oddziałami w bitwie. Komplet figur Rona był bardzo stary i zniszczony. Jak wszystko, co posiadał, należał kiedyś do któregoś z członków jego rodziny - w tym przypadku do dziadka. Starość figur nie była jednak wcale ich wadą. Ron tak dobrze je znał, że bez trudu skłaniał je do robienia tego, co zechciał.
Harry grał kompletem pożyczonym od Seamusa Finnigana i miał spore trudności. Figury nie miały do niego za grosz zaufania i wciąż udzielały mu rad, co go trochę deprymowało. „Nie stawiaj mnie tutaj, nie widzisz jego laufra? Rusz się tym, nie możemy sobie pozwolić na jego stratę”.
"


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/20873.jpg

Oto moje wyobrażenie jednego z pionków w szachach czarodziejów. Specjalnie nie wzorowałam się na filmie - chciałam, by była to moja własna interpretacja jednej z czarnych figur. Specjalnie dałam w stylizacji czerwone oczy, aby podkreślić, że szachy te nie są takie zwyczajne - dają rady, poruszają się i niszczą inne pionki. Czemu czerwone? Cóż, takie mi pasowały. Jeśli zrobiłabym jeszcze białego - dałabym mu błękitne paczałki.

Offline

#262 27-04-2014 o 18h47

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Bez zbędnych wstępów i opisów przedstawiam Wam personifikację całego domu Slytherina. Kuszące, acz nieco surowe, mroczne i niedostępne oblicze, pewność siebie, potęga, czyli wszystko, co moim zdaniem powinien mieć uczeń tego domu.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#263 28-04-2014 o 12h48

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

moja personifikacja Kamienia Filozoficznego, potrzebnego do stworzenia Eliksiru Życia../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/20900.jpg


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#264 28-04-2014 o 15h52

Miss'na całego
Lucrecia
...
Miejsce: somewhere in Wonderland
Wiadomości: 262

Hedwiga — sowa śnieżna należąca do Harry'ego Pottera.

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/20916.jpg


https://media0.giphy.com/media/fwiCi6H3PKrYWDQ77P/source.gif

Offline

#265 28-04-2014 o 16h33

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Pomimo tego, że całkowicie nie mogę przebrnąć przez tę serię (ani się za nią zabrać) postanowiłam stworzyć uniwersalny obraz współczesnej adeptki szkoły magii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/20917.jpg

Offline

#266 28-04-2014 o 20h19

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Pegaz – bardzo rzadkie stworzenia, mogą uzdrowić nawet człowieka (tylko takiego, którego kiedyś pokochał) śmiertelnie chorego. Są bardzo szybkie i poruszają się cicho nawet w złych warunkach.Są piękne i eleganckie. Mają duże oczy, bujną grzywę i muskularne łopatki. Najczęściej spotykane są pegazy maści białej, jednak zdarzają się też czarne. Są piękne i eleganckie. Mają duże oczy, bujną grzywę i muskularne łopatki. Najczęściej spotykane są pegazy maści białej, jednak zdarzają się też czarne.

Za bardzo nie przepadam za Harrym, ale pegazy podobały mi się już w mitologi greckiej i miałam ochotę go zrobić. Zazwyczaj lubuje się w czarnych kolorach, dlatego też mój skrzydlaty konik jest w tym owym kolorze. (Te kopyta są doskonałe do niego xD).


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/20948.jpg

Offline

#267 01-05-2014 o 00h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Podium świetne i fakt, kreatywność stogu siana powala na kolana (hmmm nawet się zrymowało). Gratulacje dziewczyny, macie realnie kreatywne i fantastyczne pomysły.

Fox, Lillien fakt, czasem zapominam ze grzyb to grzyb xD Mój błąd w ogólnej tematyce no ale ^^

Co do tematyki HP... przeczytałam wszystkie książki, obejrzałam wszystkie ekranizacje i po dziś dzień dla rozluźnienia lubię po nie sięgać.

W Harrym Potterze trytony zostały przedstawione niezbyt ujmująco i pociągająco swoim wyglądem. Bardziej na wzór mitologii greckiej niż podań i legend.
Mawia się, że tryton odwzorowywał płeć męską, który jest odpowiednikiem syren, przedstawiających postać pół kobiety pół ryby.
Zazwyczaj o zielonej skórze i włosach. Mężczyźni byli silnie i dobrze zbudowani, kobiet zaś wabiły urodą oraz śpiewem.

Przedstawiam więc swoje wyobrażenie przedstawiciela pół ryby, pół człowieka, bo tylko tak wyobrażałam sobie żeńskie przedstawicielki trytonów w HP zanim zobaczyłam ekranizację.

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21090.jpg

Offline

#268 02-05-2014 o 20h53

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Wracając do kwiatków i innych roślin /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png najbardziej podobały mi się stroje :
- Lucrecia - zaczęłam robić orchidee i naglę patrzę, a użyłam tych samych butów, spódnicy i kapelusza, cóż za jednomyślność, oczywiście z tej stylizacji zrezygnowałam. Wszystko jest tutaj takie kwiatuszkowe i ten piękny fiolet /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
- ScarletWitch - piękny strój, ale naj naj bardziej podoba mi się fryzura i makijaż, cudo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
- Nelumi - niesamowita dbałość o szczegóły, nawet włosy odzwierciedlają kształt i kolor kwiatu, nie mówiąc już o kreacji - idealna konstrukcja (czy jak to tam nazywają projektanci ;P )
- Ikan - mój głos, szkoda że zdobyłaś tylko 3 miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Idealne runo, nawet o króliczku pomyślałaś i te naramienniki wyglądające jak żołędzie - czad /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Jeśli chodzi o nowy temat to niestety sobie odpuszczę, bo to kompletnie nie moje klimaty. Mam już wiele faworytek, więc czekam na rozstrzygnięcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png <sowa wybierzcie sowę!>

Dziewczyną jak zwykle dziękuję za miłe słowa! Wybaczcie mój spóźniony refleks.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#269 02-05-2014 o 21h18

Miss'ujdzie
Moridiana
...
Miejsce: Terra
Wiadomości: 206

Wila – kobieta, a właściwie widmo kobiety, która hipnotyzuje mężczyzn swą urodą i wdziękiem. Wile zasiedlają lasy, jeziora, góry i obłoki. Potrafią dowolnie zmieniać postać. W formie zwierzęcej mogą ukazać się jako łabędzie, konie, sokoły, węże albo wilki, najbardziej jednak kuszące i niebezpieczne są pod postacią pięknych młodych kobiet o długich, białozłotych, spływających na ramiona włosach, lśniącej skórze, ubranych w mgliste szaty i pląsających w blasku księżyca. Młodzi mężczyźni, którzy ulegną ich urokowi, zupełnie tracą rozum – są otępiali, często zapominają o jedzeniu, piciu czy spaniu.Wile podobno łączyły się z ludźmi, statkowały i wychowywały dzieci, najwyraźniej bez szkody dla własnego gatunku. Wile są maskotkami bułgarskiej drużyny quidditcha. Babcia Fleur i Gabrielle Delacour była wilą. Co więcej, właśnie jej włos zawiera różdżka Fleur. Sama Fleur jest ćwierć wilą.

A oto moja interpretacja wili:
Link do zewnętrznego obrazka


If you make a promise to yourself, you have to keep it no matter what.

Offline

#270 02-05-2014 o 23h08

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Moja miss to kobieca wersja Godryika Gryffindora. Odważna i waleczna, zawsze gotowa pomóc słabszym i potrzebującym.
                                               //photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21226.jpg

Offline

#271 03-05-2014 o 01h23

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Osobiście muszę się przyznać ,że książek nie czytałam .Tak wiem co to oznacza.Jednak oglądałam pare części filmu . Za każdym razem moją uwagę zwracał Zakazany Las.Wstęp do Niego jest zakazany,lecz jakże kusi swoją tajemniczością.Moja Miss jest Mgłą otaczającą zewsząd ten Las. Jest ona tajemnicza,pełna grozy , a nawet kapryśna.Choć Jej wygląd jest niepozorny to nie jednego może przyprawić o gęsią skórkę.

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21237.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#272 03-05-2014 o 01h52

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21240.jpg

(Edit: tsss, teraz dopiero zauważyłam, że ktoś już zrobił Slytherin. Eh, najwyższa pora zacząć przeglądać wszystkie zgłoszenia ;_; Gdyby można było zmieniać zrobiłabym inny herb no ale cóż, niech już zostanie D: )

Inspiracja herbem Slytherinu- nakrycie głowy jest odzwierciedleniem tego małego węża na górze herbu. Naszyjnik miał odwzorowywać owy krzyż nad głową dużego węża. Sam wąż w rękach miss raczej wiadomo co przedstawia- jest główną postacią znajdującą się w centrum herbu. Złoto na bluzce miss jest inspirowane napisem Slytherin na zdjęciu w spoilerze.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez nelumi (03-05-2014 o 16h46)

Offline

#273 03-05-2014 o 17h23

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Felix Felicis - złoty eliksir przynoszący szczęście. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png moja wersja nosi koronę, ponieważ osobiście uważam go za króla (w tym wypadku królową) eliksirów.

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21273.jpg

Ostatnio zmieniony przez MariaANTONINA (03-05-2014 o 17h24)


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#274 03-05-2014 o 20h10

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

UCIEKAJCIE, KTOŚ PODRZUCIŁ DO ŁAZIENKI ŁAJNOBOMBĘ, ZARAZ WYBUCH.... FUUUJ!!!!

Niepozorna brązowa kulka, ale w momencie wybuchu rozbryzguje się łajnem na wszystkie strony, a nieprzyjemny, zielonkawy fetor poczuć można z odległości nawet kilkudziesięciu metrów. Największe utrapienie woźnego Filcha w Hogwarcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21281.jpg

Offline

#275 04-05-2014 o 13h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No cóż Dementor został zaklepany a na kombinację ze smokami niestety nie mam na razie czasu więc skończyło się na prostym przedmiocie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Złoty znicz to kojarzę w zupełności z jednej części którą oglądałam więc po inspirację aż tak mocno sięgać nie musiałam xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21308.jpg

Bardziej postawiłam na ruchomy znicz niż ten jeszcze w stanie spoczynku leżący spokojnie w pudełku stąd te wszystkie elementy wiatru i dynamiki przedstawiające smugi i wizualne miraże.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 9 10 11 12 13 ... 24