Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 22 23 24

#576 31-08-2014 o 18h33

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Gratulacje dla podium i wyróżnionych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Prosiłabym też o spam na skrzynkę/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#577 31-08-2014 o 19h13

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Gratulacje dla całego podium.Zgadzam sę z Fox, lepiej poczekać, bo rok szkolny.Ale mam pytanie.Cszyli nie będzie, tego co myślicie o każdej stylizacji?
Też bym prosiła o spamik. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez jula209 (31-08-2014 o 19h13)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#578 31-08-2014 o 19h19

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

To  i ja chcę wtedy spamik~
Co do podium, gratulacje! Cieszę się, że Scarlet dostała nagrodę publiczności bo miała mój głos, a 1 miejsce jest wspaniałe, to aż zaszczyt stać na podium w takim towarzystwie z tak prostą stylizacją <3 Odnośnie przerwy tak jak już powiedziały dziewczyny każda z nas ma swoje życie i każda potrzebuje czasu by je sobie ułożyć. Mnie osobiście nawet to odpowiada bo niesamowitą frajdę sprawia mi branie udziału w takich 'mini konkursach', a ostatnio mam coraz mniej czasu, a wycieczka na którą przydadzą się pieniążki tuż tuż D:

Offline

#579 31-08-2014 o 20h03

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Tak, podium zacne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zgadzam się z dziewczynami, lepiej poczekać niż robić coś na *zakazane słowo* się. Widać, że autorki dają od siebie wszystko i zależy im na tym wątku, więc i my możemy dać im coś od siebie i wiernie czekać na nowy temat zaglądając tutaj n razy na dzień, bo przecież w ciągu pięciu minut może się coś zmienić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez KimDallas (31-08-2014 o 20h03)

Offline

#580 31-08-2014 o 22h00

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Dziewczyny!
Przede wszystkim dziękuję ogromnie za wyróżnienie (I TO PIERWSZE! ♥) i gratuluję całemu podium - pomysły autorek naprawdę zasługiwały na nagrodzenie, bo były świetne!
Wybory Stylizacji Inspirowanych od dłuższego czasu były jedynym konkursem-grą, który wymagał naprawdę sporo kreatywności i był prowadzony super profesjonalnie. Osobiście bardziej ciekawiło mnie podium wybrane przez jury, niż to z właściwych wyborów MF. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dla Was wszystkich należą się brawa za prowadzenie konkursu z wielkim sercem i za wkładanie w niego tyle czasu i pracy, bo wiemy, że nie każdego na to stać. ; ) Oczywiście rozumiem to, że zawieszacie Inspirowane, w końcu sama mam niemal identyczną sytuację u siebie (JESZCZE TYLKO 12 DNI DO WYLOTU AAAA), także absolutnie nie dziwi mnie Wasza decyzja. Pozostaje mi jedynie życzyć Wam wszystkiego najlepszego i ze zniecierpliwieniem czekać, aż nie pojawi się kolejna edycja. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

DZIĘKUJĘ ZA ŚWIETNĄ ZABAWĘ! ♥


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#581 01-09-2014 o 20h04

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

nivata napisał

Osobiście bardziej ciekawiło mnie podium wybrane przez jury, niż to z właściwych wyborów MF

Chyba to zdanie idealnie opisuje wasz konkurs /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Podium zacne, różnorodne, każda stylizacja przedstawiająca inną wizję! Pierwszemu miejscu kibicowałam, tym bardziej się cieszę.

Wasze wybory, jak i wybory alternatywne są lepszą częścią tej gry, bo dzięki nim powstało wiele kreacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Mam nadzieję, że wrócicie z jeszcze większym zapałem i mnóstwem  nowych pomysłów. Powodzenia!

Offline

#582 01-09-2014 o 21h56

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Jej, mam drugie miejsce i nagrodę publiczności O-o .. szok, naprawdę szok, ponieważ robiłam to spontanicznie, bo byłam przejazdem w domu i znów musiałam wyjeżdżać do Lublina, ale teraz jestem i widzę takie rzeczy... Znam waszą sytuację, bo byłam w obcym mieście tylko miesiąc, ale to ciąganie z bagażami to wcale nie taka łatwa robota... a i tak się okazuje potem, że czegoś się zapomniało xD

Gratuluje też swoim koleżankom z podium i wyróżnionym - sama bym nie umiała wybrać osoby z takiego grona.

A co do was, to odpocznijcie i wróćcie do nas w pełni sił ^^ I też proszę o spam ^^

Offline

#583 03-09-2014 o 01h11

Miss'na całego
Lucrecia
...
Miejsce: somewhere in Wonderland
Wiadomości: 262

Gratulacje dla laureatek i wyróżnionych!
W tej edycji najbardziej spodobały mi się stylizacje Nelumi, Nivaty i Rosette. Jednakże reszta zgłoszeń też była pomysłowa. ^^

Dziewczyny, nawet jeśli konkurs nie powróci, to i tak będziemy Was kochać. Cieszę się, że mogłam brać udział w tej wspaniałej zabawie. Dziękuję Wam za wszystkie opinie o mych stylówkach. <3 Zawsze starałyście się znaleźć w nich coś ciekawego, a na pewno nie było to łatwe.
Jeśli uda Wam się reaktywować konkurs, to również byłabym wdzięczna za wiadomość.
Oby wszystko się Wam ułożyło, tak jak zamierzacie!

Ostatnio zmieniony przez Lucrecia (03-09-2014 o 01h55)


https://media0.giphy.com/media/fwiCi6H3PKrYWDQ77P/source.gif

Offline

#584 03-09-2014 o 19h51

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Lucrecia napisał

Gratulacje dla laureatek i wyróżnionych!
W tej edycji najbardziej spodobały mi się stylizacje Nelumi, Nivaty i Rosette. Jednakże reszta zgłoszeń też była pomysłowa. ^^

Awww dostać pochwałę od Ciebie, to najlepsza wygrana ♥ Dziękuję!



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#585 04-09-2014 o 19h16

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Dziewczyny, może również zacznę od tego, że poproszę o info, jeśli konkurs wróci.

Kontynuując chciałabym jeszcze raz podziękować wam, za podjęcie się takiej inicjatywy, bo te wybory sprawiały, że nagle chciało mi się kombinować z ciuszkami. Nagle pojawiały się koncepcje w głowie i ogólnie nie wiem czemu, ale rozbudziły moją wyobraźnię również poza grą. Jeszcze raz wielkie dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

To całkowicie zrozumiałe, że musicie na jakiś czas to pozostawić i myślę, że nikt nie będzie się na was gniewał, bo w końcu na co /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#586 05-09-2014 o 18h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oj powrót po urlopie i taka smutna nowinka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
No trudno jak przedmówczynie zauważyły życie prywatne w pierwszej kolejności a później czas na dodatki ^^. Patrząc nawet po małej pewnie tylko puszcze opisu jaki się nam trafił na pm to w pełni rozumiem waszą decyzję i popieram.Wolę, aby powróciły Wybory kiedyś i z pełnym profesjonalizmem jaki ukazywałyście w każdej edycji niż aby stopniowo "jakość" się obniżała przez natłok obowiązków w realnym świecie.
Dziękuję za te wszystkie edycję jakie były, bawiłam się świetnie i motywowało mnie prawie za każdym razem aby kombinować ile wlezie ze zgłoszeniem. Nie wspomnę również o innych zgłoszeniach przy których nie raz miałam mega dylematy, aby wybrać faworytkę bo po prostu poziom był zawsze wysoki pod względem kreatywności jak i dbałości o całość stylizacji.

Gratuluję podium temat może mnie nie porwał chociaż raz próbowałam w wolnej chwili coś zmajstrować ale brakło czasu. Poza tym miałam frajdę z oglądania pełnego przekroju różnych wersji postapo. Jednak ja jestem pesymistką i nie ukrywam wole te z motywem wymarcia ludzkości, eksperymentów na ludziach czy wojen wyniszczających i dzielących na jakieś grupy ,więc moje typy pewnie by poszły tą ścieżką szukając faworytki.
Nie mniej podium jak i wyróżnienia są naprawdę zasłużone. Szalenie podobają mi się detale na ubraniach jak i historie do nich dołączone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dopisuję się do listy spamu. Jako że te Wybory bardzo mnie cieszyły, bo dawały mi wenę aby coś nowego i nie w moim tylko świecie personifikacji wymyślać będę wdzięczna za pm o reaktywacji ^^.Powodzenia w odhaczaniu listy obowiązków do zrobienia w realu życzę, oby poszła bez problemów i z niespodziewaną szybkością.

Offline

#587 16-09-2014 o 15h25

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Cześć dziewczyny! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Na szybciutko wrzucam nagrodę dla Eiry!
Wybacz mi, że to tak długo trwało, padłam ofiarą okrutnego braku czasu D:
Postanowiłam tym razem popisać się ołówkiem. Niestety, przypomniało mi to dlaczego nie lubiłam rysować tradycyjnie... Skaner zabił moją pracę x_x starałam się ją poprawić na komputerze. Mam nadzieję, że mimo wszystko będziesz zadowolona ;_;
//photo.missfashion.pl/pl/1/36/moy/28129.jpg

Offline

#588 16-09-2014 o 22h13

Miss'całkiem całkiem
Eira144
...
Wiadomości: 164

Jest przepiękny i nie mogę wyjść z podziwu O.O /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Bardzo dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kurcze uwzględniłaś nawet najmniejszy detal, jestem pod wielkim wrażeniem! A niech mnie ale warto było czekać na takie cudeńko! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jeszcze raz ślicznie dziękuję :*


Link do zewnętrznego obrazka
dreamwhim.blogspot.com

Offline

#589 17-09-2014 o 10h32

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Bardzo się cieszę, że Ci się spodobało .//w//.
Właśnie ze szczegółami miałam najwięcej problemu, bo słabo było widać jak to w ogóle wygląda na takiej małej postaci ;p Ale jakoś podołałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#590 11-10-2014 o 14h20

Miss'Żółtodziób
loleczka4
...
Miejsce: olecko
Wiadomości: 9

/modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Offline

#591 11-10-2014 o 15h35

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

loleczka4 upomnienie za spam.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 22 23 24