Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 24

#151 31-03-2014 o 17h33

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 428

Moją inspiracją jest talerz słodyczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#152 31-03-2014 o 19h53

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19201.jpg

Jestę tortillę~!
Strój inspirowałam tortillą, huh. Pomidorek, kurczak, sałatka, ogórek, cebula, jajeczko i inne.. Kwiaty w ręce tak jak i jedna ze spódnic oraz jeden z naszyjników i pasek mają odzwierciedlać cebulę. Złote kolczyki to kukurydza. Wybrałam ten pasek ze względu na fakt, iż niekiedy tortillę podaje się w małych kawałkach zwiniętych sznureczkiem by się nie rozpadła :>

Inspiracja~

Offline

#153 01-04-2014 o 03h01

Miss'na całego
Lucrecia
...
Miejsce: somewhere in Wonderland
Wiadomości: 262

Moją inspiracją jest przepyszny włoski deser.
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19228.jpg

Tiramisu:


https://media0.giphy.com/media/fwiCi6H3PKrYWDQ77P/source.gif

Offline

#154 01-04-2014 o 15h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziękuję bardzo za ten temat może zacznę od tego xD Ostatnio przyłapałam samą siebie, iż przez jakąś blokadę w wyszukiwaniu pomysłów często gęsto ląduję w próbach tworzenia codziennych stroi a to już nie bawi mnie tak mocno /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ten temat pozwala mi trochę ruszyć moje turbiny w głowię i pomyśleć nad możliwymi kombinacjami, aby wpasować się do tematu i efektem dodatkowym też jest kilka innych pomysłów na później w trakcie buszowania w sklepie z ubraniami.
Faworytka wylądowała w wyróżnieniach to i tak jest już jakiś plus. Podium w jakimś stopniu było do przewidzenia (pomijam tutaj siebie ofc xD). Herbatka wyszła rewelacyjnie a projekt Ikuny posiadał w sobie tyle nawiązań i symboli, że ciężko było nie docenić wkładu pracy nad nim.Ja mogę tylko podziękować za wyszukanie wystarczającej ilości punktów, które pozwoliły mi usiąść na schodku oraz za wszystkie opinie do stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Temat jest mi w jakimś stopniu bliski, w końcu każdy z nas wcina coś albo z musu albo z zachcianki ^^ może udami się zdecydować co koniec końców przedstawię bo na razie waham się pomiędzy swoją słabością do czekolady a zachcianką, którą dość często ostatnio przyrządzam czyli sushi xD Chociaż patrząc na zgłoszenia to trzeba będzie się mocno przyłożyć do tego aby poziomu nie obniżyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#155 01-04-2014 o 18h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jako że współlokatorka przywiozła ze sobą michę ciastek, postanowiłam wykorzystać pomysł i zrobić cupcake! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/gd/19262.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez dyokira (01-04-2014 o 21h43)

Offline

#156 01-04-2014 o 19h02

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Menu na dziś? Klasyczny, domowy rosół z makaronem posypany świeżą pietruszką. Przywodzi na myśl smak babcinej kuchni.
Do miski zabłądziły resztki włoszczyzny oraz ziele angielskie.
Smacznego!
Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



PS To zdecydowanie moja ulubiona zupa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (01-04-2014 o 19h03)

Offline

#157 01-04-2014 o 20h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Moja miss jest ananasem z sałatki owocowej. W pióropuszu ananasa są czerwone kwiaty, by ozdobić tą potrawę. W tej mieszance owoców dodałam truskawkę oraz arbuza.

Ostatnio zmieniony przez nina208 (09-04-2014 o 16h36)

Offline

#158 01-04-2014 o 20h15

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Gdy widziałam prace innych zobaczyłam wielkie potrawy a ja wybrałam mały, słodki i delikatny owoc czyli malinę która używana jest do wyrobów deserów jak i tez pyszna jest sama w sobie

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19259.jpg

Offline

#159 01-04-2014 o 23h06

Miss'OK
Ikuna
:>
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 1 502

Ojej dziękuje za tak duże wyróżnienie i pozytywne opinie na temat mojej stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png...tak wiem jestem mocno spóźniona, ale mam nadzieję że mi wybaczycie. Szczerze to się nie spodziewałam że zajmę miejsce na podium. Herbatkę  Evelyn pokochali chyba wszyscy, a stylizacja Samiry jest taka orzeźwiająca. Gratuluje dziewczyny.

A teraz życzę powodzenia pozostałym dziewczynom xD Mam już nawet swoje faworytki <3 Trzymam kciuki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#160 02-04-2014 o 11h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Miało być coś innego ale przez te słodkości też poszłam w desery xD
Moja wersja tortu pavlova z miętą, granatem, kiwi sorbetem malinowym i bitą śmietaną. Na ogół prosta wersja zawiera truskawki i drugi rodzaj kontrastujących owoców, ja lubię trochę przesłodzoną wersję z lekka mieszaniną kwaskowatośći jaką dają maliny. Deser dla leniwych i nie mających talentu kulinarnego, wyjdzie za każdym razem i smakuję bardzo dobrze z każdą wersją owoców ^^
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19270.jpg

Offline

#161 02-04-2014 o 14h40

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Genialne stroje, mnie nadal ten temat przerasta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zazdroszczę wam wyobraźni i pomysłowości. Znów nie umiałabym wyłonić faworytek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Robię się przez was głodna, a może raczej łasa na słodycze <3


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#162 02-04-2014 o 15h34

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Cudne podium dziewczyny!
Link do zewnętrznego obrazka
Tak,wiem,że już kilka osób zrobiło truskawkę ale miałam strój,i bym chciałam go wykorzystać!
Mmmmmm,każdy napewno pamięta ten smak,świeże truskawki z bitą śmietaną.Kocham <3 !


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#163 02-04-2014 o 18h51

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

A więc po moją inspiracje zajrzałam do mangi Kuroshitsuji ... - Sebek świetne i wymyślne dania gotuje, a to, że Ciel uwielbia słodycze to deser jest obowiązkowy.

Nie przedłużając dłużej zrobiłam Strawberry Mille Feuille
Jest to francuskie ciasto, z bitą śmietaną, polewą i owocami... Ja wybrałam truskawki (w mandze są brzoskwinie, a właśnie na drugim obrazku są truskaweczki xD).

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19301.jpg

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (02-04-2014 o 18h53)

Offline

#164 03-04-2014 o 19h21

Miss'ujdzie
nana26
:)
Miejsce: Kraina Grzybów
Wiadomości: 210

Oto moja miss stała się ona bitą śmietaną. Jest delikatna i lekka jak buch ale jak dobrze ubita to z miski ani rusz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19343.jpg

Ostatnio zmieniony przez nana26 (03-04-2014 o 19h22)

Offline

#165 03-04-2014 o 20h38

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Zgłoszenie:

Mój tata nie lubi słodkości, jednak ostatnio stwierdził, że zrobi dla mnie i mojej mamy ciasto. Byłam ciekawa, co zrobi. Szczególnie że powiedział, że sam tego ciasta spróbuje. Okazało się, że zrobił... ciasto cytrynowe! Było przepyszne - słodkie, ale także lekko kwaskowe - nic więc dziwnego, że zniknęło tak szybko, że nie zdążyłam zrobić zdjęcia ciasta, które zainspirowało mnie do stworzenia tej oto kreacji:

Link do zewnętrznego obrazka

Wzorowałam się na cieście taty. Cytrynowe ciasto z lukrem, kwaśnym musem malinowym, masą (serkiem?) cytrynową i do ozdoby listkami mięty. Niestety, jak wspominałam, ciasto znikło szybko, a ja nie zrobiłam zdjęcia. W poszukiwaniu obrazów natrafiłam na to zdjęcie, które najbardziej przypominało mi ciasto taty:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)




Wyniki konkursu:
Jak miło! Wszystkie dziewczyny, których kreacje tak bardzo mi się podobały, stanęły na podium! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A moja faworytka na trzecim miejscu, extra! Trzeba przyznać, że wybór musiał być naprawdę trudny - poziom był niesamowity!
Dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że moje Cyber-Oko się podobało, choć mówiąc szczerze, byłam zaskoczona, gdy przeczytałam, że przez pewien czas było faworytem!

Aktualny konkurs:
Temat jest naprawdę świetny i znowu wysoka poprzeczka! xD Mam już swoje trzy faworytki, a pewnie świetne kreacje się jeszcze pojawią. Dodajmy do tego, że ciasto cytrynowe jest chyba już moim trzecim czy czwartym pomysłem na ten konkurs. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Resztę opublikuję w innym temacie (Stylizacje Inspirowane), jak tylko zbiorę MM na odpowiednie ubranka~

Offline

#166 03-04-2014 o 21h35

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Podano do stołu.
Zaserwowałam dziś dla Państwa klasyczne spaghetteri bolognese, gorące wręcz parujące, posypane mozzarellą oraz przyozdobione świeżą bazylią.
Buon appetito.   

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#167 04-04-2014 o 09h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziewczyny znowu szokują niezwykłymi pomysłami i oryginalnymi przedstawieniami.
Powiem Wam szczerze, że zgłodniałam przeglądając powyższe kreacje, mniam. Sam pomysł na temat rewelacyjny. Również postanowiłam coś stworzyć.

Jestem miłośniczką jedzenia, uwielbiam nowe smaki i zestawienia, dlatego gdybym mogła do zarzuciłabym w temacie wieloma kreacjami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Postanowiłam jednak zaprezentować przekąskę obok której nie potrafię przejść obojętnie.
Jest wiele pomysłów na jej przepis, ale głównym składnikiem praktycznie zawsze jest chleb i ser. Jako tradycjonalistka skupiam się przeważnie na trzech składnikach, są to ser, szynka i gotowane jajko. Przed Państwem moja interpretacja sandwicha.
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19360.jpg

Pyszny, ciągnący się ser, zapach grilowanej, chudej wędliny i delikatne, cienkie plastry jajka. A to wszystko zamknięte w ciepłej i zarumienionej chlebowej skorupce nierzadko w towarzystwie wyśmienitego sosu i liści sałaty bądź szpinaku. U mnie hipnoza murowana /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#168 05-04-2014 o 12h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Widząc temat uznałam, że zrobię coś co lubię.. sernik? jakąś zupę? już wiem, herbatę! Ale w tym momencie moja mama przyniosła mi LODY MALINOWE, które sama zrobiła.
W czekoladowym wafelku mieściły się piękne kulki różowych lodów z kawałkami owoców. Rozpływały się w ustach i mimo że nie jestem amatorką lodów, te mogłabym jeść wiadrami.
Dodatkowo, wkrótce nadejdzie upragnione lato, a kto nie uprzyjemnia sobie wolnego czasu na słońcu porcją lodów? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Link do zewnętrznego obrazka

Niestety, wzór został skonsumowany i nie mogę zamieścić tutaj mojej inspiracji, ale opis powyżej powinien chociaż w małej części odzwierciedlić to piękno. ♥

Offline

#169 05-04-2014 o 14h48

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Nie do końca tak to miało wyglądać, ale tyle czasu już nad tym siedzę, że mam dość i zgłaszam to co jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Przedstawiam wiśnie w czekoladzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Karnacja mojej miss reprezentuje czekoladę, ubrania wiśnie, a złote dodatki "złotko" w które zawinięta jest ta pyszna czekoladka.

Link do zewnętrznego obrazka

Inspiracja :
Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#170 05-04-2014 o 16h35

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Aż ślinka cieknie na widok tych pyszności. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#171 05-04-2014 o 20h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja mogę powiedzieć, że o ile same prawie pyszności to widać też kobiecą stronę w zgłoszeniach jak na dłoni, przewaga słodyczy w stylizacjach xD Znowu nie będzie łatwo znaleźć faworytkę więc nic nie zostaje tylko życzyć powodzenia jury w doszukiwaniu się ujemnych punktów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#172 05-04-2014 o 22h49

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ej miało być bez tego żółtego paska, nie wiem jak ja dodałam to zdjęcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#173 05-04-2014 o 23h02

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Jessica osobiście uważam, że z tym żółtym paskiem pod czerwoną kokardą wygląda to śliczniej. Tak byłoby za mało złota, a idealnie pasuje w tym miejscu i nie odstaje. Podoba mi się bardziej z nim :>

Offline

#174 05-04-2014 o 23h10

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Nelumi to pocieszające <3 Dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#175 06-04-2014 o 00h55

Miss'ok
Nocturne3
Jeśli chcesz, by nikt cię nie poznał to przebierz się za człowieka!
Miejsce: Ankh-Morpork
Wiadomości: 52

To ja prezentuję swoją panna cottę z sosem truskawkowym czyli jedyny deser, który mi wychodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Panna cotta to rodzaj deseru pochodzącego z Włoch. Podaje się go w formie babeczki polanej sosem. Można też dodać owoce, orzechy, albo czekoladę. Może być o smaku kiwi, owoców leśnych, truskawek. Do wyboru do koloru!
Link do zewnętrznego obrazka

Inspiracja:

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 24