Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 24

#101 15-03-2014 o 15h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Szczerze mówiąc podium (oprócz pierwszego miejsca, bo jest ono bardzo kreatywne) oraz wyróżnienia nie podobają mi się. Trochę zawiodłam się, bo moim zdaniem były fajniejsze kreacje np. Baba Jaga Maka lub Raroga Sartani, które niestety nie zdobyły żadnej nagrody.

Offline

#102 15-03-2014 o 15h37

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Doceniamy odmienne zdanie, jednak punkty powiedziały swoje ^^ W ocenie niestety musimy się też kierować takimi kryteriami jak czy pomysł nie jest już powtórką czyjegoś i czy w stylizacji nie znajduje się za dużo elementów z jednego zestawu. Liczymy, że kolejne wyniki będą bardziej satysfakcjonujące dla Ciebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dlatego właśnie dodałyśmy swoje komentarze, żeby każda stylizacja poczuła się doceniona. Nie da się nagrodzić wszystkich, więc chciałyśmy podarować chociaż parę słów za zaangażowanie uczestników ^^

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (15-03-2014 o 15h39)

Offline

#103 15-03-2014 o 17h12

Miss'Żółtodziób
kachu
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 4

Gratulacje dla wszystkich Miss, a szczególnie dla zwyciężczyni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Temat bardzo mi się spodobał, to stwierdziłam, że można spróbować i tak powstał Internet~!
Link do zewnętrznego obrazka
Co teraz byśmy bez niego zrobili? Nie można by oglądać filmików z kotami, grać w missfashion, być na bieżąco jeśli chodzi o informacje na świecie.

Offline

#104 15-03-2014 o 17h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Foxglove ja tylko wyraziłam swoją opinię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
I naprawdę doceniam to, że poświęciłyście czas, by każda z nas usłyszała kilka ciepłych słów o sobie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To bardzo miłe i bardzo się z tego cieszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#105 15-03-2014 o 21h23

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Nooo raczej, że Samira! Ten Bies pochłonął nasze dusze i serca, zauroczył chyba wszystkich, którzy zajrzeli do tego tematu. Wspaniała interpretacja i wykonanie, ogromne gratulacje dla pierwszego miejsca, bo innego być nie mogło!
Ja sama jestem bardzo mile zaskoczona moją obecnością na trzecim schodku, bardzo dziękuję za ponowne docenienie mojej stylizacji i wyróżnienie na podium!

Powiem Wam dziewczyny, że coraz bardziej mnie zaskakujecie. pozytywnie, oczywiście! Wkładacie tyle serca i zaangażowania w ten konkurs, że choć zaczyna się dopiero trzecia edycja to już zaskarbiłyście sobie tak ogromną sympatię i uznanie użytkowniczek! Zresztą to widać po emocjach, reakcjach i komentarzach, jakie się tutaj pojawiają. Mam nadzieję, że konkurs utrzyma się jak najdłużej, a Wam nie braknie zapału do jego organizacji, bo na chwilę obecną to najfajniejszy event robiony przez użytkowników. Pomysł z komentowaniem każdej stylizacji jest przefajny - każde zgłoszenie zostaje w ten sposób wyróżnione i docenione, a to przecież bardzo ważne, żeby pokazywać uczestnikom szacunek oraz serce! Brawo dla Waszej trójki, czapki z głów, nie mogę się doczekać, co jeszcze wymyślicie. A nowy temat jest bardzo ciekawy!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#106 15-03-2014 o 21h55

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Moje wyobrażenie prądu. Nie komputera, żarówki, lodówki czy tostera, ale czegoś, co pozwala działam tym wszystkim urządzeniom.
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Sentis (15-03-2014 o 21h59)

Offline

#107 16-03-2014 o 13h30

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Dziękujemy za dotychczasowe zgłoszenia i informujemy, że od teraz z każdym kolejnym tematem będziemy w poście z wynikami prezentować stworzone poza konkursem, powiązane z tematem stylizacje innych użytkowników lub jury ^^ Pozwoliłam sobie edytować posta z wynikami, dorzucając do niego przepiękną personifikację zegarka kieszonkowego w wykonaniu ScarletWitch ^^
Powodzenia wszystkim uczestnikom w kolejnych zgłoszeniach! <3

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (16-03-2014 o 13h31)

Offline

#108 16-03-2014 o 17h45

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Gratulacje dziewczyny!



Link do zewnętrznego obrazka


Największy wynalazek?Ja jednych to internet,dla innych druk, ale moim zdaniem największym wynalazkiem jest...szkoła!

Ostatnio zmieniony przez jula209 (16-03-2014 o 17h45)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#109 16-03-2014 o 18h57

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Gratulacje dla zwyciężczyń! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Poziom był tak wysoki, że z pewnością każdy widział innych faworytów na podium, to już chyba kwestia gustu. Po raz kolejny nie zazdroszczę jury zadania i po raz kolejny jestem zdumiona mega profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem. Nowy temat jest super, chwilowo cierpię na niemoc twórczą, mam nadzieję, że jak najszybciej minie i również będę mogła się zgłosić. Dziwie się Scarlet, że zgodziła się podać swoją stylówe jako przykładową, równie dobrze mogłaby wystartować z nią w konkursie i z pewnością zdobyłaby 1 miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Jessica23 (16-03-2014 o 18h59)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#110 16-03-2014 o 21h23

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Już wcześniej zgłosiłam swój pociąg parowy xD .. A wydałam na nią sporo kasy w postaci makijażu i niektórych dodatków... więc zostałabym nadal przy niej ^^
A mój zegarek, to jest taka pierwsza inspiracja ^^

Offline

#111 16-03-2014 o 21h58

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

A faktycznie jest i pociąg jakoś mi umknęło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#112 17-03-2014 o 15h13

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Koło, żarówka, internet... to na pewno wielkie i znane odkrycia. Ja przedstawiam cyber-oko, polski wynalazek roku 2013.

"Cyber-Oko służy do obiektywizacji badania stanu świadomości oraz prowadzenia terapii pacjentów zdiagnozowanych jako osoby w stanie wegetatywnym."
[Źródło]

Link do zewnętrznego obrazka

Dlaczego właśnie taka stylizacja?
Dla pacjentów zdiagnozowanych jako osoby w stanie wegetatywnym świat nie przestawia się w kolorowych barwach. Brak możliwości dobrego kontaktu ze światem zewnętrznym jest okropną katorgą. Cyber-Oko umożliwia komunikowanie się z otoczeniem poprzez wybór gotowych poleceń wyświetlanych na ekranie bądź obsługę wirtualnej klawiatury. Można rzecz, że to właśnie dzięki oczom ich świat nabierze barw. To wielki krok w stronę pomocy ludziom doświadczonych urazem lub udarem mózgu.
Wybór odcieni szarości jest wobec tego nieprzypadkowy. Tak samo jak oczy - w kolorze niebieskim i fioletowym.


Co do poprzednich wyborów:
Cieszę się, że moja wizja Baby Jagi się podobała. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Poza Samirą, miałam trochę inną wizję podium, ale trzeba przyznać, że dziewczyny się postarały. Gratulacje dla podium i wyróżnionych! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#113 18-03-2014 o 08h35

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

Barbie została stworzona przez Ruth Handler w 1958 na podstawie przeznaczonej dla dorosłych niemieckiej lalki Lilli. Barbie zadebiutowała 9 marca 1959 na nowojorskich targach zabawek, po wykupieniu praw do Lilli przez założoną przez Ruth i Elliotta Handlerów firmę Mattel.
Nazwa Barbie jest zdrobnieniem od imienia córki Ruth Handler, Barbary, dla której Ruth kupiła egzemplarz Lilli podczas pobytu w Szwajcarii. Pełne nazwisko lalki to Barbara Millicent Roberts. Stanowi ono tylko część wymyślonej biografii, w której występują między innymi chłopak Barbie - Ken i jej przyjaciółki - Midge i Teresa. Barbie ma również trzy młodsze siostry, czyli Skipper, Stacie i Chelsea. Z tych czterech sióstr najstarsza jest Barbie, następnie Skipper (Nastolatka, jest najlepsza w dziedzinie technologii, czyli zna się doskonale na telefonach, smartfonach, tabletach oraz laptopach), Stacie (Dziecko w wieku szkolnym, jest bardzo dobra w dziedzinie sportu) i ostatnia, najmłodsza z sióstr to Chelsea (Jest dzieckiem w wieku przedszkolnym, kocha kucyki, lalki i inne zabawki).

//photo.missfashion.pl/pl/1/23/moy/18391.jpg


Pierwsza Barbie (#1) dostępna była w dwóch wersjach – blond i brunette. Lalka ubrana była w biało-czarny kostium kąpielowy (‘black and white zebra striped swimsuit’) i czarne klapki (‘open toe shoes’), a jako dodatek miała białe, plastikowe okulary słoneczne, z niebieskimi szkiełkami. Lalka szybko stała się fenomenem i w pierwszym roku sprzedano ponad 35.000 jej egzemplarzy, głównie dzięki marketingowi, opartemu w dużej mierze na reklamach telewizyjnych… Pierwszy model Barbie kosztował zaledwie 3 $, a dziś, 50 lat później, te same lalki, zwłaszcza NRFB (Never Removed From Box) i MIB (Mint In Box) osiągają na eBayu ceny przekraczające kilka tysięcy dolarów…


wzór:

//photo.missfashion.pl/pl/1/23/moy/18392.jpg


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#114 20-03-2014 o 11h11

Miss'OK
Ikuna
:>
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 1 502

Większość mówi że największym wynalazkiem ludzkości jest internet, telewizja czy komputer. Jednak wielu ludzi pytanych co ich zdaniem było by wynalazkiem który zmieni bieg historii odpowiadają "Lek na raka". Choroba ta dla wielu oznacza wyrok śmierci, jedni mają siły walczyć inni się poddają. Jednak każdy ma mniejszą czy większą nadzieję że następnego dnia otworzy gazetę, włączy telewizor i zobaczy lub usłyszy słowa :  Rak pokonany, powstało skuteczne lekarstwo. Tak więc postanowiłam zaprezentować personifikację wynalazku który jeszcze nie powstał, ale może w najbliższej przyszłości ujrzymy lek na raka i choroba przestanie być wyrokiem śmierci.
Link do zewnętrznego obrazka


Wąż w tej stylizacji symbolizuje medycynę. Wielu naukowców i lekarzy wierzy że lek na wiele chorób, nie tylko raka skryty jest właśnie w roślinach które są obecne w stylizacji. Połączenie natury i medycyny dało już kilka zaskakujących efektów, więc czemu i nie tym razem? Lampa w dłoni miss jest światełkiem nadziei który niesie ze sobą ten wynalazek dla wszystkich którzy mieli kiedykolwiek kontakt z tą chorobą. Nie tylko chorych ale i rodzin oraz lekarzy którzy codziennie zmagają się z cierpieniem chorych.

Ostatnio zmieniony przez Ikuna (20-03-2014 o 11h32)

Offline

#115 21-03-2014 o 16h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wynalazek ciężko może to dostrzec, ale samo z siebie nie wyszło i ktoś musiał wpaść na ten "pomysł". Dzisiaj to nie jedna zmora dla rodziców a dla dzieci i facetów coś bez czego nie wyobrażają sobie pewnych napoi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Taki mały efekt który jak dla mnie podpada pod wynalazek, chociaż może nie jest jakoś szczególnie wysokich lotów typu koło, lekarstwo net itp ale jest spotykany wręcz na każdym kroku. Przedstawiam moją interpretację efektu chemicznego zwanego saturacją. Innymi słowy nasycenie cieczy gazem, a nie bawiąc się w górne nazwy i opisy xD przedstawiam świat bąbelków w piwie,wodzie,napojach gazowanych i wszelakiej innej odmianie tego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18534.jpg

Stylizacja jest trochę mieszanką stanu jaki ten gaz posiada i w jakich występuję ale głownie mogę bardziej przyrównać to do zachowania wody gazowanej w szklance.
Woda co prawda jest przedstawiana w kolorze niebieskawym ale tak naprawdę jest bezbarwna i bardziej pasuję mi tu kolor właśnie biały i przeźroczysty. Ubrania robią za tło wody a wszelkie okrągłe elementy to unoszące się bąbelki jakie uzyskujemy po wprawieniu napoju w "ruch". Przelewanie z butelki do szklanki pozwala zaobserwować nam przeróżnej wielkości kółka unoszące się w górę. Fryzura natomiast nawiązuję do efektu chwilowego spieniania się napoju,który czasami zanika a czasami zostaje jak na piwie w postaci piany /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png, mgiełka to zarazem płyn ale też i efekt uwolnienia się CO2 z butelki przez ciśnienie (czyli dobrze znany nam syk ^^)
Inspiracji raczej nie muszę podawać bo na google po wstukaniu "woda gazowana", jest dość obrazków ze szklanką i ubarwioną wodą bąbelkową.

Offline

#116 22-03-2014 o 12h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W Mezopotamii właśnie wynaleziono koło. Wszyscy z tego powodu świętują, bo ten wynalazek z pewnością ułatwi im pracę ( przewożenie ciężkich przedmiotów, a z czasem transport). Miss trzyma w ręku ten wielki wynalazek oraz tort, by uczcić ten dzień.

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18633.jpg

Offline

#117 22-03-2014 o 21h56

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Oto Gramofon kiedyś dawał on ludziom radość, umożliwiając słuchanie ulubionej muzyki. Dziś lata jego świetlności minęły, leży i kurzy się gdzieś na strychu. Mimo, że nie spełnia już swojej podstawowej funkcji, nadal jest piękny i przykuwa wzrok, zwłaszcza że został on pokryty prawdziwym złotem!

Link do zewnętrznego obrazka

Inspiracja :

Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#118 23-03-2014 o 17h08

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Drodzy użytkownicy,  przybywam ze smutną (lub nie) wieścią, że jesteśmy zmuszone przesunąć ostateczny termin wysyłania zgłoszeń na środę o godzinie 10:00 . Powód jest dokładnie taki jaki podawałam przy ogłoszeniu wyników - będę pod koniec tygodnia biegać po Oxfordshire i nie będę w stanie zorganizować wszystkiego jak zawsze. W takim razie wyniki zamiast w piątek,  pojawią się w niedzielę . Dzięki temu nie będzie żadnego opóźnienia w ogłoszeniu wyników,  a ja w spokoju załatwię swoje sprawy zawodowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wy natomiast macie odrobinę więcej czasu na zastanowienie się,  czy jeszcze nie chcecie wziąć udziału.
Dziekujemy za dotychczasowe zgłoszenia,  jak zwykle jesteście niesamowite <3

Offline

#119 23-03-2014 o 18h26

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Według mnie najlepszym wynalazkiem są instrumenty. Możemy przez nie wyrazić samego siebie poprzez rodzaj granej muzyki. Muzyka wydobywająca się z instrumentów zazwyczaj jest lubiana przez ludzi grane są koncerty których instrumenty są ważną częścią. Ludzie od wieków uczą się grać na instrumentach dla samego siebie jak też uczą się grać by móc w przyszłości zarabiać. Gdyby nie instrumenty nasz świat byłby nudny i smutny muzyka wydobywająca się z instrumentów to ważna część naszego życia.
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18697.jpg

Offline

#120 23-03-2014 o 22h07

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Wariograf, poligraf, zwany potocznie wykrywaczem kłamstw lub "detektorem kłamstw" – urządzenie służące do analizowania fizjologicznych reakcji organizmu człowieka, które są wykładnią emocji i jego reakcją na otoczenie zewnętrzne. Wariograf znalazł największe zastosowanie w pracy organów ścigania (jako narzędzie kryminalistyczne), chociaż dochodzi też do jego stosowania przez podmioty prywatne.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


A oto moja inspiracja:
Włosy są jak wyniki poligrafu - różnej wielkości szlaczki ;p (nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa), stylizacja zawiera wiele elementów imitujących kable i inne połączenia oraz przyciski, a kabel w ręku tylko czeka na podłączenie.
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18731.jpg

Offline

#121 24-03-2014 o 01h17

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

To ja przybywam z wynalazkiem, który odmienił życie wszystkich. Znajdziemy ją dosłownie wszędzie- w domach, samochodach, latarkach, piecach, magazynach, sklepach, latarniach na ulicy itp. Wynalazek ten powstał dzięki Thomasowi Edisonowi w 1879 roku. Przedstawiam Wam żarówkę elektryczną. Miss przedstawia moment pierwszego zapalenia się żarówki,  przepływający przez nią prąd wzburzył fryzurę oraz rozświecił wszystko dookoła. Rękawiczki są tutaj drobnym elementem iskierek (ze względu na nastroszone futerko na ich dole), a diadem jest częścią drucików.

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18745.jpg

Inspiracja:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#122 24-03-2014 o 15h03

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Wyobrażacie sobie dzień bez herbaty? Ja nie. Czarna, w torebkach, jednym słowem - ekspresowa. Idealna dla człowieka w porannym pośpiechu.

Rok 1908. Nowojorski importer herbaty - Thomas Sullivan - wpada na pomysł rozsyłania próbek herabaty przez swoich potencjalnych klientów. Początkowo towar zapakowany był w małe, jedwabne torebki, które z czasem zastąpiła gaza, a jeszcze później papier i sztuczny jedwab. Na ostateczny kształt torebki miał wpływ niemiecki inżynier Adolf Rambold, który z konopii manilskich i włókien termoplastycznych wyprodukował materiał o neutralnym smaku. Jeszcze do połowy lat 60. XX wieku herbata ekspresowa stanowiła zaledwie 7% rynku herbaty w krajach wysokorozwiniętych; była traktowana jako towar luksusowy. Obecnie szacuje się, że jest to 90%.

Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka

Niestety po nałożeniu welonu oczy miss wyglądają na otwarte, mimo że w makijażu zastosowałam zamknięte powieki. Nie mam na to wpływu. Mam nadzieję, że przymkniecie na to oko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (24-03-2014 o 15h05)

Offline

#123 24-03-2014 o 15h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Skorzystam z przesunięcia terminu zgłoszeń i również wezmę udział, choć przestraszyła mnie konkurencja, bo poziom wysoki, oj wysoki...

Pewnie niewielu z nas wyobraża sobie dzień bez telefonu... Chyba każdy nosi przy sobie komórkę i czuje sie bez niej jak bez ręki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Za wynalazcę telefonu uważa się Aleksandra Bella, który pierwszy opatentował ten wynalazek, lecz koncepcja narodziła się wcześniej. Jedno z pierwszych urządzeń skonstruował Antonio Meucci. Kiedy jego żona zachorowała, Meucci skonstruował telefon, dzięki któremu kobieta mogła z domu porozumiewać się z warsztatem. Później Włoch zmodernizował wynalazek tak, by można było się nim porozumiewać na znaczną odległość. Nie było go jednak stać na opłacenie patentu. W roku 1876 dwóch wynalazców, Elisha Gray i Alexander Bell, samodzielnie zaprojektowało swoje telefony. Obaj mężczyźni szybko udali się do urzędu patentowego; dzieliła ich różnica kilku godzin; Bell jako pierwszy opatentował swój telefon. Elisha Gray i Alexander Graham Bell stoczyli słynną bitwę prawną o wynalezienie telefonu; zwycięsko wyszedł z niej Bell. (źródło: wiki)
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/gd/18769.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#124 24-03-2014 o 17h01

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Agrafka - każdy chyba wie, jak czasem może uratować nas w najróżniejszych sytuacjach. Stosowano ją już za czasów cesarza bizantyjskiego Bazylego II. Kiedyś miały charakter ozdobny. Nowoczesną wersję agrafki wymyślił w 1849 r. Walter Hunt.

Link do zewnętrznego obrazka


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#125 25-03-2014 o 13h51

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Ogień to jeden z fundamentalnych wynalazków okresu prehistorycznego ludzkości. Wywoływano go przez tarcie, lub krzesanie iskier powstających przy uderzaniu o siebie dwóch krzemieni, ew. pirytu i krzemienia. Według mitologii greckiej to Prometeusz wykradł bogom ogień i nauczył ludzi jak go używać. Z mocy ognia korzystamy po dzień dzisiejszy...

Link do zewnętrznego obrazka

Moja Miss przedstawia płomienie ognia w wolnej interpretacji kolorystycznej poprzez przedstawienie poszczególnych etapów rozpalania ognia. Rozgrzane do wysokich temperatur iskry odskakują od źródła ognia a wszechobecny wiatr pomaga się rozprzestrzeniać i rozrastać. Czarny kolor symbolizuje dogaszający się płomień. Ogień... Tajemniczy i piękny lecz nieokiełznany i niebezpieczny przy bliższym kontakcie. Miss choć piękna, odstrasza śmiałków swoim wyrazem twarzy. Włosy rozwiewa jej wiatr a czarne elementy makijażu zostały wykonane przy pomocy węgla. (np drzewnego pozyskiwanego po spaleniu drewna.) Wypieki na policzkach wywołane zostały poprzez działanie wysokiej temperatury. Pamiętaj, ogień to nie zabawka...

Ostatnio zmieniony przez Sniezyczka (25-03-2014 o 15h45)


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 24