Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 19 20 21 22 23 24

#501 29-07-2014 o 15h04

Miss'ujdzie
Moridiana
...
Miejsce: Terra
Wiadomości: 206

Wreszcie nadszedł ten szczęśliwy dzień dla tej dość nietypowej pary. Już od dobrych kilkunastu lat są zawierane małżeństwa osób tej samej płci. I właśnie dziś jest taki dzień moja Miss i jej dziewczyna biorą ślub. Moja Miss ma na sobie marynarke i spodnie, bo to ona w tym związku pełni role mężczyzny, ale nie zapomniała tego, że jest kobietą dltego ubrała szpilki t biżuterię. Całość dopełnia delikatny kwiatek we włosach. Gołębie, które wypóśćiła z miłośćią swego życia symbolizują ich miłość.
Link do zewnętrznego obrazka


If you make a promise to yourself, you have to keep it no matter what.

Offline

#502 29-07-2014 o 16h31

Miss'na całego
Lucrecia
...
Miejsce: somewhere in Wonderland
Wiadomości: 262

Serdecznie gratuluję zwyciężczyniom, a szczególnie KimDallas, bo to na nią oddałam swój głos. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gratulacje należą się również wyróżnionym. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wszystkie wykazałyście się niesamowitą kreatywnością. Podziwiam Was, dziewczyny! ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25838.jpg

Oto moja wymarzona stylizacja ślubna, Na pewno mój ukochany odcień zieleni będzie dominujący, ale nie zabraknie też czerni i bieli. Wiem, że nie obędę się bez kapelusza i gorsetu.  Chciałabym, aby moja kreacja była w stylu epoki wiktoriańskiej.


https://media0.giphy.com/media/fwiCi6H3PKrYWDQ77P/source.gif

Offline

#503 29-07-2014 o 23h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cóż dodać dziękuję za nagrody oraz za kolejny fenomenalny portret /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Miło mi widzieć KimDallas na podium bo była w faworytkach ale przez to, iż pokój pomagałam jej doszlifować nie miałam sumienia aby głos decydujący poszedł na nią z mojej strony. Z ogrodem poradziła sobie bezbłędnie.
Cieszę się również za tak sporą ilość wyróżnień ponieważ mega przyjemnie było oglądać każde pomieszczenie i przyglądać się detalom.O pomysłach i klimatach w nich panujących nie mam co się rozpisywać bo były idealnie wpasowane w każdą historię.
Mam nadzieję, że od czasu do czasu na jakieś właśnie okazję będą pojawiały się takie posunięcia związane z deco bo było to bardzo miłą odmianą po tylko czystych stylizacjach misski /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Z tematyką ślubną raczej spasuję, chociaż nie mówię ostatecznie nie. Jednak wymarzonego ślubu nigdy nie planowałam i nie planuję bo to jakoś nie moje "dziewczęce marzenie" ^^. Tak więc jeśli zabraknie mojego zgłoszenia to powodzenia życzę i będę z pewnością śledziła zgłaszane stylizację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#504 30-07-2014 o 09h21

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Samiro, temat brzmi Inspirowane Modą Ślubną, a nie Twoja Wymarzona Sukienka Ślubna, wiec nawet jeśli nie masz tego ideału w głowie, zawsze możesz pokombinować z tym jak moda ślubna ma się aktualnie, kiedyś lub w innych kulturach ;] O to tu nam własnie chodzi ^^

Offline

#505 30-07-2014 o 10h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wiem Fox,że temat jest dość obszerny ale nie mój dział xD Ostatecznie jeśli z czymś wyskoczę to pewnie będzie z kultury orientalnej albo egzotycznej z dawnej epoki jako taki bardziej sentyment do historii którą czytałam z zainteresowaniem. Jednak jest to z lekka uzależnione czasowo też bo ostatnio bywam po 5-10 min w grze a z tym ciężko coś zrobić przemyślanego ^^

Offline

#506 30-07-2014 o 13h21

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Przedstawiam syrenia panne mloda:
//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25888.jpg

Otoz syreny maja bardzo ciekawe zwyczaje weselne. Po pierwsze nie przebieraja sie specjalnie na ta okazje, bo powiedzmy sobie szczerze- sciaganie lusek byloby dosc bolesne. Jednak kobiety jak kobiety- stroic sie lubia. Dlatego upinaja wlosy, robia bukiety z lilii i podwodnych roslin, farbuja wlosy i przystrajaja wszelkimi kolorowymi kamyczkami i bizuteria. Tu tez jest roznica miedzy naszym ziemskim weselem. Ich slubny kolor to rozowy! Jest to symbol przejscia panny mlodej z dziecka do doroslej kobiety. Ich wesele jest pelne symboli:
Panna mloda oprocz wspomnianego koloru, jeden pukiel wlosow ma specjalnie krotszy i przygotowany na ceremonie. Obraczka na palcu swiadczy ze jest w trakcie zaslubin. Takze tiara na glowie na to wskazuje, bowiem syrena otrzymuje ja od przyszlego meza jako znak oddania jej swojego serca, w zamian on odcina jej wspomniany pukiel, na znak jej wiernosci.
Syreny biora slub wylacznie z milosci, nie znaja ludkich uczuc jak zazdrosc i nigdy nie sa wyrachowane. Panna mloda moze spokojnie cieszyc sie z jej przyszlego, jakze  bajecznego zycia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#507 30-07-2014 o 14h49

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Jak dobrze wiadomo - arabski zwyczaj zakazuje chodzić kobietom z odsłoniętą twarzą. Moja panna młoda dzisiaj wychodzi za mąż za arabskiego szejka, więc dlatego zakryła swoje prawie całe ciało. Biel ma oznaczać szczęście panny młodej - ale czy na pewno ona się cieszy z niego? W końcu została ona tylko sprzedana przez rodzinę. Dlatego szare motyle oznaczają smutek i brak wyboru do szczęścia i miłości już niedługo żonie. Dzisiaj sen o księciu z bajki rozprysł niczym bajka. Miejmy nadzieję, że niedługo to się wszystko zmieni i Arabka będzie mogła się cieszyć pięknym i spokojnym życiem.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#508 30-07-2014 o 17h49

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Po wielu wspólnych rozmowach związanych z planowanym ślubem narzeczeni postanowili,że będzie on miał charakter kameralny i odbędzie się w ogrodzie,w gronie najbliższych im osób.Roxy na tę jakże ważną chwilę w swoim życiu postanowiła założyć prostą białą sukienkę z żakietem a całość dopełnić jasnoniebieskimi dodatkami i niewielkim bukiecikiem kwiatów.

Link do zewnętrznego obrazka


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#509 31-07-2014 o 19h02

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25964.jpg



Opis stylizacji:
Jako mała dziewczynka zawszę marzyłam o swoim wymarzonym weselu. Nigdy nie byłam nad morzem tak więc moja Miss tak jak ja marzyła o ceremonii ślubnej gdzie w tle widać błękitną wodę , a na twarzy można poczuć morską bryzę.Moja Miss uwielbia kolor zielony , który uosabia nowe życie ,nowy początek. Dla niej ten dzień jest właśnie początkiem na nowej drodze życia.Jest szczęśliwa co widzimy po jej uśmiechu i rumieńcach na policzkach. Suknia łagodnie powiewa na wietrze. Jest też uszyta z delikatnego i przewiewnego materiału , ponieważ ślub jest podczas letnich upałów. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#510 31-07-2014 o 22h05

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Emma jak każda dziewczyna chciała mieć piękne wesele.Po prostu jak z bajki.Na te okazję ubrała piękną suknie.
Link do zewnętrznego obrazka


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#511 01-08-2014 o 08h45

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Bardzo się się cieszę, że @Samira zdobyła I miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Również dziękuję za takie wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Po szybkiej konsultacji na temat mojego stroju zgłaszam się do  konkursu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Moda ślubna to nie tylko piękne suknie, byłyby one zbędne gdyby nie było naszych drugich połówek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Przedstawiam pana młodego jakich nie było mało w czasach gdzie nie było internety, GPS'u, a nawet zasięgu komórek. Trzymając mapę w ręku idzie po swoją narzeczoną, aby móc się pobrać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25978.jpg

*To jest moja pierwsza odsłona miss jako faceta, więc proszę o wyrozumiałość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez KimDallas (01-08-2014 o 08h46)

Offline

#512 01-08-2014 o 20h56

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Zanim przedstawię moją stylizację chcę przeprosić za moje głupkowate, dziecinne zachowanie, które pokazałam jakiś czas temu. Szczególne przeprosiny kieruję do Fox i Lilien. (Fox już w jakimś stopniu wie, co wywołało moje zachowanie, jednak nie chcę się tym usprawiedliwiać). Po jakimś czasie uświadomiłam sobie, że to co robicie  dajecie w stu procentach od serca i poświęcacie temu swój wolny czas. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe. Lil mam nadzieję, że ze zdrowiem jest już lepiej a Tobie Fox dziękuję za wyrozumiałość.

Mikruku dziękuję pięknie za chibika, jest przepiękny. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chylę czoła przed Twoim talentem.

Żałuję też, że nie udało mi się wziąć udziału w poprzedniej edycji, Zgłoszenia były naprawdę na poziomie. Gratuluję dziewczynom, również tym niewyróżnionym.

Przechodząc do rzeczy. Przenieśmy się do Indii,  kraju pełengo różnorodności kultury i krajobrazu, od pustyni, poprzez lasy tropikalne po wysokie góry. Obowiązkiem panny mlodej w Indiach jest udekorowanie sobie rąk i stóp henna lub mehendi. Podczas dekoracji przyjaciele i bliscy krewni wykonują radosne tańce i śpiewy. Odbywa się to zwykle przez całą nocą, więc henna pozostaje w bogatym ciemnym odcieniu. Kobiety ubierają się w zwiewne kolorowe szaty w akompaniamencie złotych dodatków. Wyraźny makijaż oczu dodaje im uroku.

Link do zewnętrznego obrazka

Stylizację zachowałam w czerwonych i złotych kolorach. Czerwony najbardziej kojarzy mi się z Indiami natomiast złoty to nieodłączny element ślubnej stylizacji. Odwzorowałam hennę na dłoniach i starałam się oddać zwiewność szat jak ich warstwy. Ciemna karnacja, czarne włosy, ciemne oczy i mocny makijaż to znak rozpoznawczy mojej panny młodej.

Kilka inspiracji:


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#513 03-08-2014 o 08h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Moja miss chciała wyglądać jak księżniczka w tym ważnym dniu dla każdej kobiety.
Inspirowała się kreacją Księżnej  Kate chciała wyglądać olśniewająco i wyróżniać się w tym pięknym dniu.

Strój jest zwiewny,delikatny i oczywiście biały.
Dodatki takie jak kwiaty i biżuteria są dopasowane pod gusta mojej miss.
Bukiet różowy z dodatkiem liści a biżuteria srebrna.Makijaż mojej miss jest dosyć delikatny gdyż nie lubi gdy za dużo się dzieje na jej twarzy.

Offline

#514 03-08-2014 o 10h02

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Ta młoda dziewczyna z burzą ciemnych loków przed chwilą wyszła za mąż. Zgodnie ze zwyczajem panującym wśród cyganów ubrania są kolorowe tak jak i strój panny młodej. Aishe w prawej ręce trzyma złoty klucz. Przypomina on jej uroczystą formułkę jaką wygłosił stary Cygan udzielając im ślubu: "Rzucam klucz do wody. Tak jak nikt go z niej nie wydobędzie, tak i nic nim nie otworzy, tak i was już nic nie rozłączy."
//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26105.jpg


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#515 03-08-2014 o 15h14

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Dziękuje za wyróżnienie ^^Nie spodziewałam się go przy tylu pięknych pokojach.Aktualny temat jest równie ciekawy.Idealnie wróciłam z wakacji żeby być może coś wymyślić./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#516 03-08-2014 o 21h28

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Drogie panie przypominamy, że zgłoszenie przyjmujemy do jutra do godziny 18:00. Więc jak ktoś jeszcze chce się zgłosić, to niech się spieszy ;]
Życzymy miłej zabawy i powodzenia!

Offline

#517 03-08-2014 o 23h51

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Mam nadzieję że nie odeszłam za bardzo od tematu ale prezentuje moją wizję druhny.

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26143.jpg

W ręce niesie lampion który ma za zadanie oświetlać drogę nowożeńcom.
Zaś czerwony kolor stroju symbolizuje miłość. Delikatny nie rzucający się w oczy makijaż podkreślający urodę miss ale nie przysłaniający prawdziwej gwiazdy wieczoru.


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#518 04-08-2014 o 10h18

Miss'nieobczajona
Haku
...
Wiadomości: 31

Dziękuję za miłe słowa odnośnie poprzedniej edycji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Obecna stylizacja to suknia ślubna wróżka z wieloma kwiatowymi zdobieniami i skrzydełkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26152.jpg


https://67.media.tumblr.com/21998684abb910acdb0d816f373bf0a5/tumblr_nwo5uqmimR1uyil2co1_500.gif

Offline

#519 04-08-2014 o 13h41

Miss'ujdzie
nana26
:)
Miejsce: Kraina Grzybów
Wiadomości: 210

Oto pierwsza suknia ślubna.  Powstała ona z surowców  jakie były dostępne w danym czasie.




//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26174.jpg

Offline

#520 04-08-2014 o 14h04

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Przede wszystkim chciałam pogratulować zwyciężczyniom i wyróżnionym poprzedniej edycji. Ogród Samiry był oczywiście fenomenalny, bezkonkurencyjny i byłabym zaskoczona, gdyby na pierwszym miejscu się nie pojawił. Jednak reszta prac była równie ciekawa, nastrojowa i na bardzo dobrym poziomie.
Gratulacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Z początku wahałam się, czy pójść w klasykę, czy w orientalizm. Rozważałam zrobienie ślubnego sari, w czym ubiegła mnie Śnieżyczka i chyba nawet dobrze się stało. Przychodzę więc do was z imperialistycznym przepychem, bogactwem, jak zawsze zafascynowana XIX - wiecznymi sukniami i tym, co kocham najbardziej - koronkami.



Biała suknia z welonem pojawiła się dopiero pod koniec XVIII wieku, a upowszechniła w XIX. Pierwotnie takie sukie miały duże dekolty i krótkie rękawy, a krojem przypominały stroje balowe. W latach 30/40 XIX wieku zaczęto je stopniowo zabudowywać.W drugiej połowie lat 60. XIX wieku modny stał się tren. Często dochodził nawet do kilku metrów. Suknia ślubna była też często pierwszą jedwabną suknią w życiu kobiety, gdyż jedwab, podobnie jak tren, uważano za niestosowny dla młodych panien. Zwyczaj ten upowszechnił się zwłaszcza w drugiej połowie XIX wieku, najpopularniejsze były wtedy suknie szyte z atłasu, który produkowano w wielu rodzajach i gatunkach. W tym czasie z mody wyszły zwiewne romantyczne sukienki, szyte z cienkiego bawełnianego muślinu, tiulu lub gazy.

Mojego ''trenu'' niestety trochę nie widać, bo przysłania go spódnica /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#521 10-08-2014 o 18h13

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Na początek szybkie ogłoszenie - opinie pojawią się w tygodniu. Mamy nieco spraw na głowie ^^ Ale nie przedłużając, oto..
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Portret w konkursowej stylizacji narysowane przez Miriku - prosimy o cierpliwość, nasza artystka kończy dzieło ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Opis graficzny na profil wykonany przez Astaelię

Po nagrodę należy zgłosić się do Astaelii, która wykona opis wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Sygnaturka i dopasowany awatar wykonanie przez Astaelię

Po nagrodę należy zgłosić się do Astaelii, która wykona nagrodę wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Serdecznie dziękujemy wszystkim za głosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W tej edycji otrzymałyśmy siedemnaście głosów od publiczności. Rozumiemy, że wybór był ciężki i liczymy, że będziecie równie zaangażowani w kolejnych edycjach ^^

Wszystkim serdecznie gratulujemy i ogłaszamy, że kolejny temat to...

Link do zewnętrznego obrazka
Wizji Apokalipsy jest bez liku. Jedni wierzą, że nasz skomputeryzowany świat w końcu zostanie przejęty przez sztuczną inteligencję i maszyny zawładną nad ludźmi. Inni utrzymują, że to coraz bardziej niebezpieczne badania sprawią, że na skutek skażenia świat jaki znamy się skończy. Niejeden powie, że to ludzie doprowadzą do swojej zagłady przez wojny między sobą. A może będzie to gwałtowna zmiana klimatu, która zmieni wygląd Ziemi? Tak czy inaczej, po "końcu świata", jakikolwiek by on nie był, nie będzie różowo. Pokażcie nam Wasze miss po Apokalipsie. Czy kryją się one w toksycznych ściekach przed zmutowanymi psami, czy może przemierzają lodowe pustkowia po nastaniu kolejnej Epoki Lodowcowej? Najważniejsze jest przeżycie, więc zaprezentujcie nam jak Wasze miss mają zamiar przetrwać w świecie postapo. A może wolicie pokazać je jako zmutowane potwory, jakie powstały po skażeniu? Krwiożercze wytwory maszyn? Albo może są nową bronią, jaką ludzkość wymyśliła w tych ciężkich czasach? Pokażcie nam swoje wizje Postapo!

INSPIRACJA
Ja osobiście uwielbiam klimaty postapo, co chyba można też zobaczyć w jednym z moich pomieszczeń deco ;] Tu natomiast przedstawiam Wam moją wizję osoby z czasów po końcu świata, gdzie żyje się w stężonych zanieczyszczeniach, a stracone w walkach z mutantami i maszynami kończyny zastępuje się mechanicznymi wszczepami z wszystkiego co się znajdzie i nada.
https://31.media.tumblr.com/b9447b8c3a74016d728ead5a225c0f6d/tumblr_n8ysydt3AB1sk4mwvo1_400.pngLink do zewnętrznego obrazka
To moja wizja. I nie mogę się doczekać Waszych pomysłów ^^

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 sierpnia do godziny 18:00. Zastrzegamy sobie 4 dni na ocenienie stylizacji i wykonanie nagród oraz dyplomów, więc wyniki pojawią się najpóźniej 29 sierpnia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Stała data, zawsze co drugi piątek ^^

Zasady jak zwykle te same /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jury składające się z Lillien, Astaelii, Miriku i mnie oceni stylizacje na podstawie niżej wymienionych kryteriów:

- Zgodność z tematyką inspiracji: 0/10
- Kreatywność wykonania: 0/10
- Ogół estetyki: 0/10
- Makijaż: 0/10
- Fryzura: 0/10
- Dodatki: 0/10
- Oryginalność pomysłu: 0/3 – to takie punkty ekstra ;] Jak ktoś wyjątkowo zaskoczy jury oryginalnym podejściem do tematu, otrzyma właśnie punkty w tej kategorii ;]

W razie gdy jakaś stylizacja nam szczególnie przypadnie do gustu, ale nie załapie się na podium, otrzyma wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Honorujemy maksymalnie trzy wyróżnienia.

Link do zewnętrznego obrazka
Aby nasza publika i same uczestniczki nie czuły się porzucone, honorujemy również Nagrodę Publiczności. Zasady są proste. Wiadomość z pseudonimem faworytki aktualnej edycji należy przesłać do mnie do dnia 28 sierpnia do godziny 20:00. Głosować mogą i uczestniczki edycji i publika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na podstawie zsumowanych głosów zostanie wyróżniona stylizacja, która najbardziej przypadła do gustu publiczności.

Po więcej informacji zapraszam do pierwszego posta konkursu.

Kto zostanie następną Miss Stylizacji Inspirowanych? ;]
Link do zewnętrznego obrazka

Życzymy powodzenia w konkursie i miłej zabawy! ^^

Lillien, Astaelia, Miriku & Foxglove

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (10-08-2014 o 19h05)

Offline

#522 10-08-2014 o 18h14

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Dziewczyny!


W tym miejscu zwykle czytacie opinie, jednak tym razem pojawią się one dopiero za parę dni. Niech żadna z Was nie czuje się więc zawiedziona ich chwilowym brakiem! (:
Ostatnio moje życie to prawdziwy rollercoaster i w ten weekend nie byłam już w stanie zmobilizować się do dalszej pracy, za co serdecznie Was przepraszam. Muszę odpocząć, by za parę dni być znów gotowa do walki (:

Skorzystam jednak z miejsca tutaj, by podziękować Wam wszystkim za ogromny odzew przy okazji zakończenia jubileuszowej edycji wyborów. Nie zdołałam Wam odpowiedzieć wtedy, więc chociaż tutaj podziękuję Wam za wszystkie Wasze opinie i zaangażowanie przy okazji ankiety. Szczególnie zaskoczyły mnie wiadomości napływające od nieznanych mi dotąd osób (dziękuję, że się ujawniłyście! ♥), a także od Sniezyczki, której reakcji kompletnie się nie spodziewałam (: To bardzo dla nas ważne, by wiedzieć, co myślicie na temat wyborów, dzięki temu jesteśmy w stanie wyciągąć stosowne wnioski na przyszłość. Za parę dni, oprócz opinii, postaram się również ułożyć podsumowanie wyników ankiet. Najpierw przedyskutuję je jednak z dziewczynami - w końcu jesteśmy wspaniałym, zgranym zespołem! Dziękuję Wam Kochane ♥

Jeżeli chodzi o wyniki bieżącej edycji, wtrącę parę groszy zanim za parę dni przeczytacie opinie: jestem absolutnie zaskoczona ilością zgłoszeń a także ostatecznymi wynikami podium! Oceny różniły się dosłownie setnymi punktów, co tym bardziej nas zaskoczyło (:

Życzę Wam powodzenia w kolejnym temacie, którego czas zgłoszeń wydłużyłyśmy, jak może zdążyłyście zauważyć, byśmy mogły zaległe sprawy dopiąć na czas.


Dziękuję za zrozumienie i pozdrawiam cieplutko!
Lillien

Ostatnio zmieniony przez Lillien (10-08-2014 o 18h40)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#523 10-08-2014 o 18h39

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Jak zawsze cudne podium! Co chwilę klikałam na ,,Sala gier''' zobaczyć czy sa juz wynki. I wreszcie są! Szkoda, że nic nie zajęłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png , ale nic nie szkodzi, może uda się w następnym temacie.A propos nowego temtu, bardzo trudny, ale coś wymyślę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Lillien nie martw się, lepiej żeys to zrobiła za parę dni po spokojnemu, bo jak się mówi ,,gdy się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy''!


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#524 10-08-2014 o 19h19

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Gratuluję całemu podium! A zwłaszcza Anawidze, która była moją faworytką.


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#525 10-08-2014 o 19h29

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Gratuluję całemu podium, szczególnie pierwszemu i drugiemu miejscu. Wyróżnienia jak najbardziej zasłużone, gdyż także miałam między nimi dylemat [choćby za piękną pracą Emmy1].

Ten temat konkursu jest... No cóż, dla mnie trudny, ale i tak wezmę udział ^^ Jak ja czekałam na wyniki, odświeżałam stronę, aby tylko je zobaczyć. No cóż, mam nadzieje, że coś wykombinuję c:

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 19 20 21 22 23 24