Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 21 22 23 24

#551 15-08-2014 o 23h59

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

A ja będę dziwna i sądzę, że to obcy z kosmosu zgotują nam małą niespodziankę i ze swoimi zdolnościami i bronią wytną ludzkość w pień xD Na niektórych ludziach będą prowadzić eksperymenty i sekcje. Pomyślałam, że moja miss może stać się niebieska przez różne czynniki .. skoro dzięki promieniom gamma banner stał się zielony xD ...Stała się sprzymierzeńcem przybyszów z kosmosu i pali żywcem kolejnych ludzi metalową dłonią wszczepioną w trakcie operacji.

//photo.missfashion.pl/pl/1/34/moy/26763.jpg

Offline

#552 16-08-2014 o 18h23

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Link do zewnętrznego obrazka

Przedstawiam wam duszę jednego z ostatnich ludzkich wojowników którzy zostali na świecie walcząc z dziwnymi stworzeniami.


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#553 17-08-2014 o 10h16

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

Link do zewnętrznego obrazka
Wszyscy walczą o życie już od 100 lat , niektórzy tracą nadzieję więc by przetrwać stają się potworami.
Moja miss jest właśnie taką osobą.

Ostatnio zmieniony przez MadziaG (17-08-2014 o 10h18)


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

#554 18-08-2014 o 00h37

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

-Pani zaraz zaczynamy. Powiedziała służąca swoim metalicznym głosem.
-Dobrze. Już kończę się szykować.
Po tych słowach ubrała maskę zasłaniającą jej prawdziwe oblicze.
//photo.missfashion.pl/pl/1/34/moy/26864.jpg
,,Drogi pamiętniku dzisiaj znowu wyszłam do tłumu.Znowu udawałam kogoś kim nie jestem nie byłam modelem 201567xZ tylko księżniczką Lajną,nadzieją resztek ludzkości,gdyby tylko wiedzieli kim jestem naprawdę..
Maszyny już od ponad 1000 lat władają Ziemią a ja mam na zadanie udawać przywódczynię rebeliantów tylko po to żeby myśleli że jest nadzieja której oni już nie mają..
Maska ukrywa moje obliczę które Matka nie skończyła jednak ludzie myślą że jest ona po to żeby chronić mnie przed szkodliwym powietrzem które zatruwa całą planetę. Moja świta również ukrywa twarze.Misja skończy się w momencie kiedy zostanie ukończona nowa maszyna moja siostra..201568xZ -Jej zadanie wymordować pozostałą przy życiu ludzkość skupioną w jednym miejscu...Ukrytą w podziemiach tokijskich metrów.Nim zostanie skończona minie pewnie jeszcze około 3 lata a po tym czasie wrócę tam gdzie moje miejsce na tron księżniczki obok Matki''
Zapis w systemie pamięci zakończony.


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#555 20-08-2014 o 09h41

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Wpadam drogie panie na moment, żeby wrzucić nagrodę dla KimDallas ^^ Opinie w toku, jesteśmy ostatnio trochę zajęte życiem prywatnym ^^
//photo.missfashion.pl/pl/1/34/moy/26932.jpg
Miri wymiata! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#556 20-08-2014 o 18h48

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

O mój boże! Co za cudo! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#557 22-08-2014 o 01h17

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Zostało nas tak niewielu, raptem 1000 osób na tym marnym świecie. Ludzie czują ,że koniec jest już blisko, chcą wszystko naprawić i przywrócić "stary ład" ale ja wiem ,że to ich wina... wszystko idzie ku zagładzie przez nich! one mówią ,że to wszystko ich wina i ja im wierzę, one mówią ,że ludzie zrobią mi krzywdę i ja im wierzę... bez ludzi będzie mi lepiej ,tylko ja sama tu zostanę ,ja sama i nikt inny! One mówią ,że tak będzie najlepiej... słyszę je bardzo wyraźnie... są na mnie złe że tak długo zwlekam ,że tak długo pozwalam ludziom żyć kiedy wszyscy powinni być martwi! Ale nie ja... Ja nie mogę być martwa! One mówią ,że ja powinnam żyć i panować nad ziemią, być jedynym człowiekiem na ziemi! Znalazłam dziś kuszę i zrobię to tak jak one tego ode mnie oczekują! Może wtedy dadzą mi spokój?!? aaaaaaaaaaa.... te wszystkie straszne rzeczy które mówią... chce żeby dały mi spokój! Znalazłam dziś kuszę i kiedy zostanę sama na Ziemi one na pewno dadzą mi spokój! Nie chce już słuchać tych strasznych rzeczy a one nie chcę zamilknąć ,one wciąż coś szepczą... Nie! One nie mogą zamilknąć, one muszą coś szeptać! Słyszę je... Chcą abym to zrobiła!


//photo.missfashion.pl/pl/1/34/moy/27020.jpg


Moja miss jest jednym z 1000 ocalałych ludzi po III wojnie światowej. Niestety nie chce się przyczynić do odnowy środowiska ,bo jak twierdzi powinna zostać sama na ziemi. Można przypuszczać że jest aspołeczna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ubrana jest cała na czarno w stylu gangsterskim ponieważ jeśli ma wykończyć resztę populacji to tylko z klasą jak w filmach z lat 70 chociaż myślę ,że za bardzo nie rozumie tego pojęcia!

To moje pierwsze zgłoszenie w tego typu konkursie a więc musicie mi wybaczyć wszystkie niedociągnięcia i interpunkcję  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Ostatnio zmieniony przez Yubin (22-08-2014 o 01h20)


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#558 25-08-2014 o 15h19

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Moj obraz postapokaliptyczny jest taki, ze nikt nie przezyl i zamiast ludzi sa tylko aniolki w niebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/34/moy/27200.jpg

Offline

#559 25-08-2014 o 17h59

Miss'całkiem całkiem
Eira144
...
Wiadomości: 164

W roku 3000prace nad robotem doskonałym dobiegły końca. Naukowcy z całego świata zebrani w grupę międzynarodową ROB. Mieli stworzyć tzw. sztuczną inteligencję, przewyższającą człowieka. Robot ten miał pomóc ludzkości w walce z napływającym zagrożeniem ze strony ciągle mutujących się wirusów. W pewnym momencie na świecie coraz więcej ludzi zaczęło chorować i umierać. Fale zachorowań dotykały coraz większą część społeczeństwa. Taki robot miał stać się idealną bronią w walce z wirusami i tym samym pomóc zdesperowanym ludziom w wynalezieniu lekarstwa i zahamowaniu epidemii. Jednakże zapomnieli że im potężniejsza broń tym trudniej ją kontrolować. Robot więc zamiast pomagać postanowił zniszczyć rasę ludzką. Pół wieku później człowiek niemal przestał istnieć i pozostała jedy nie garstka ocalałych. Jedynym ratunkiem i nadzieją stało się wynalezienie robota potężniejszego niż ten który opanował świat. Po kilku latach udało im się stworzyć taką maszynę, która tym razem stanęłą po ich stronie.
//photo.missfashion.pl/pl/1/35/moy/27215.jpg


Link do zewnętrznego obrazka
dreamwhim.blogspot.com

Offline

#560 25-08-2014 o 19h04

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Drogie panie! Dziękujemy pięknie za te kreatywne wizje świata po apokalipsie! Tym samym zamykamy zgłoszenia i otwieramy skrzynkę głosów do Nagrody Publiczności! ^^ Głosy z nickiem faworytki należy wysyłać do Lillien lub mnie, do dnia 28 sierpnia, godziny 20:00. Życzymy miłej zabawy! ^^

Offline

#561 29-08-2014 o 21h22

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Gdzież są te wyniki? Doczekać się ich nie mogę, nie będę mogła spać po nocach XD
Chyba że będzie po 22 ^^ A jak nie dzisiaj, to powinna pojawić się informacja, bo krwotoku z nosa dostanę! XDDD

Offline

#562 29-08-2014 o 21h40

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Vena cierpliwości xD Dziewczyny też mają swoje życie, nigdy nie wiadomo czy coś komuś nie wyskoczy.

Offline

#563 29-08-2014 o 21h46

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Baby kajam się! Lil mnie prosiła, żebym w opisie konkursu dała sobotę jako dzień ogłoszenia wyników, a ja jak głupi laciek dałam piątek XD Mamy coraz mniej czasu na konkurs, bo mamy ważniejsze sprawy na głowie aktualnie. Na razie musimy opinie odwiesić na haczyk, ponieważ przeprowadzanie całego naszego życia do innego kraju niestety pochłania trochę dużo czasu. Ale wrócą, nie lękajcie się!
Mamy nadzieję, że nadal nas kochacie i zapraszamy jutro ^^

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (29-08-2014 o 21h46)

Offline

#564 29-08-2014 o 21h59

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Nelumi - wiem, że mają swoje życie i ja nie mam o to pretensji, tylko że informacja by się jakaś przydała. I Fox napisała to, co chciałam usłyszeć, tyle - brak tematu C:

Offline

#565 30-08-2014 o 15h05

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Czekam z niecierpliwością ^^
Mam nadzieję, że podanie wyników jakoś się uda, biorąc pod uwagę ostatnie problemy z grafiką.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#566 31-08-2014 o 12h51

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Portret w konkursowej stylizacji narysowane przez Miriku - prosimy o cierpliwość, nasza artystka kończy dzieło ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Opis graficzny na profil wykonany przez Astaelię

Po nagrodę należy zgłosić się do Astaelii, która wykona opis wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Sygnaturka i dopasowany awatar wykonanie przez Astaelię

Po nagrodę należy zgłosić się do Astaelii, która wykona nagrodę wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Serdecznie dziękujemy wszystkim za głosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W tej edycji otrzymałyśmy piętnaście głosów od publiczności. Rozumiemy, że wybór był ciężki i liczymy, że będziecie równie zaangażowani w kolejnych edycjach ^^

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Ogłoszenie

Drogie Panie!
Niestety z przyczyn różnych, będziemy musiały na chwilę obecną kompletnie zawiesić działanie Wyborów Stylizacji Inspirowanych. Wspólnie uznałyśmy z dziewczynami, że lepiej będzie zrobić przerwę, niż ciągnąć konkurs, co chwila obniżając poziom grafik czy nie dotrzymując terminów. Jednak naszym celem był konkurs najwyższej jakości i nie chcemy patrzeć jak powoli zamienia się w pośmiewisko z robionymi na kolanie nagrodami i nudnymi tematami. Życie nas dopadło, krótko mówiąc i nie jesteśmy w stanie poświęcać tak dużo czasu na Wybory, jak mogłyśmy kiedyś. Nie ukrywamy, że jest nam przykro zawieszać zabawę, ale też przede wszystkim mamy na uwadze Wasze oczekiwania, których po prostu w aktualnym stanie rzeczy nie jesteśmy w stanie spełnić. No weźcie mnie zabijcie, ale ja się nie sklonuję, coby jedna Fox dawała czadu prowadząc projekty w pracy, a druga dopieszczała Wybory /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
To nie znaczy, że Wybory Stylizacji Inspirowanych znikają na zawsze! Mamy nadzieję, że jak się życie nieco uspokoi, to znajdziemy więcej czasu na prowadzenie konkursu ^^ Serdecznie dziękujemy za wspaniałe dwanaście edycji i nie mówimy ostatniego słowa!
Pozostańcie kreatywne! ^^

Lillien, Astaelia, Miriku & Foxglove

Offline

#567 31-08-2014 o 13h36

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Oh damn, moj blad-wydawalo mi sie, ze zgloszenia przyjmowane sa do 31. :< No niestety, przynajmniej moj budzet sie nie skurczyl. Z tego wszystkiego nie wyslalam tez glosu jednak serdecznie kibicowalam ScarletWitch. Ciesze sie, ze stoi na podium, szkoda, ze nie o stopien wyzej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Przerwa przyda sie Wam, z reszta jest zasluzona. Nam odpoczna porfetele, bedzie mozna odlozyc troche na kolejne stylizacje do czasu, kiedy zdecydujecie sie na nowa edycje.


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#568 31-08-2014 o 14h04

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Gratuluję całemu podium! c:
Stylizacje są jak najbardziej zasłużone na podium i... No to tyle, nie umiem się rozpisywać X3

Co do przerwy - mi to nie przeszkadza, szczerze powiedziawszy. Każdy musi znaleźć czas dla siebie, więc nie mam pretensji ^^
Masz rację Fox - lepiej dłużej poczekać na zajebiszty wystrzał, niż regularnie dostawać... No, gnioty, przepraszam ;-;

Jak będzie reaktywacja wyborów, to mnie powiadomisz na PW? Abym wiedziała, kiedy głosować etc. (:

Offline

#569 31-08-2014 o 14h22

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Dziewczyny, jasne! Jeśli ktokolwiek chciałby taki "spam" na skrzynkę, to dajcie tylko znać : D konkurs może nie będzie prowadzony regularnie, ale zdecydowanie chciałybyśmy utrzymać jak najwyższy poziom, z ciekawymi pomysłami i Waszym zaangażowaniem. Ale skoro ostatnio zabrakło nam nawet czasu na pisanie opinii (a na odpisanie na komentarze na swoim profilu czy zmianę stroju mojej misski tym bardziej!), to wolimy takie rozwiązanie. Naprawdę cieszymy się, że rozumiecie ^^ dziękujemy Wam za odzew, jesteście niezastąpione! ♥
I jeszcze raz gratulacje dla laureatek (:

Ostatnio zmieniony przez Lillien (31-08-2014 o 14h23)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#570 31-08-2014 o 16h09

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Gratulacje dla podium i wyróżnionych miss /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Przerwa w wyborach to dobry pomysł, najpierw życie, później przyjemności typu prowadzenie konkursu  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A podpisuję się pod prośbą Veny o informację, kiedy będzie reaktywacja, bo jeśli będzie w roku szkolnym pewnie nie zauważę.

Offline

#571 31-08-2014 o 16h17

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#572 31-08-2014 o 17h24

Miss'całkiem całkiem
Eira144
...
Wiadomości: 164

Jeszcze zbieram szczękę z podłogi O.o tyle niesamowitych kreacji i 1 miejsce chyba śnię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png dziękuję bardzo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png gratuluję również reszcie dziewczyn z podium i wyróżnionym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Co do przerwy to każdy ma swoje prywatne życie a to tylko gra, pozatym odwalałyście naprawdę kawał świetnej roboty choć nie musiałyscie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png bd czekać z niecierpliwością na wielki powrót, a tymczasem zróbcie co trzeba i nie zawracajcie sobie głowy wyborami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png w pełni zasłużyłyście na chwilę odpoczynku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png bd trzymać kciuki by wszystko wam wyszło tak jak planujecie...jak reaktywujecie wybory to także prosiłabym o wiadomość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
dreamwhim.blogspot.com

Offline

#573 31-08-2014 o 17h36

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Poproszę o "spam" na skrzynkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#574 31-08-2014 o 17h53

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

W takim razie tez poprosze o spam na skrzynke :>


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#575 31-08-2014 o 17h59

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Gratuluję całego podium oraz wyróżnionym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ja również poproszę o spam ^^


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 21 22 23 24