Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 31

#76 15-12-2013 o 10h25

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

ojej, dziewczyny nie sądziłam, że temat tak się rozkręci../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png martwią mnie tylko teksty w stylu "odwdzięczę się", "napisz co chcesz to się zrewanżuję" czy "oddam co do grosza"../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png dziewczyny! to nie na tym miało polegać..chodzi o DAWANIE prezentów a NIE ODDAWANIE ich.. to, że ktoś coś nam podarował nie tworzy przymusu do rewanżu i na odwrót, to, że coś podarowaliśmy nie daje nam prawa oczekiwać rewanżu.. stworzyłam ten temat, żeby łatwiej było spełniać życzenia innych, a tu widzę powoli tworzy się zimna kalkulacja:( gdzie magia Świąt?


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#77 15-12-2013 o 10h33

Miss'całkiem całkiem
BonnieBennett
the baddest female
Wiadomości: 94

Przy moich funduszach nie zaszaleję z prezentami, aczkolwiek staram się każdemu wysłać jakiś drobiazg adekwatnie do preferencji 8) Jak wejdę na komputer to dokończę prezentomanię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jeśli chodzi o mnie, to nie mam jakichś konkretnych wymagań, stylizacje robię w każdym stylu, więc będę zadowolona z każdego drobiazgu. Choć najbardziej ucieszą mnie ciuchy w kategorii spódnice i sukienki. Dziękuję ^^

Ostatnio zmieniony przez BonnieBennett (15-12-2013 o 10h33)


https://33.media.tumblr.com/d4268c29a3c74dc7a5dea463627f3cf2/tumblr_nunkcfNan91sgqdobo1_540.gif

Offline

#78 15-12-2013 o 10h37

Miss'na całego
Oliana
...
Wiadomości: 311

To może i ja się "ogłoszę" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png. Chętnie przyjmę jakiś drobiazg /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Może być coś pasującego do "Spódnica Kurara" koloru ciemnego turkusu.  Ale cokolwiek mnie ucieszy  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#79 15-12-2013 o 10h41

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

Mam wielką prośbę. Bardzo chcę zrobić strój czarodziejki z marsa, ale na moim poziomie nie mam nic co byłoby podobne do tego co ma ona na głowie. Jeśli ktoś mnie poratuje będę wniebowzięta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez dona2 (15-12-2013 o 10h42)

Offline

#80 15-12-2013 o 10h53

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Zajęłam się sporządzaniem listy dla Mikołaja oto ona:

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13392.jpg

ale jak wspominałam wcześniej, ucieszę się z najmniejszego drobiazgu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez KimDallas (15-12-2013 o 10h53)

Offline

#81 15-12-2013 o 11h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Lola886 napisał

stworzyłam ten temat, żeby łatwiej było spełniać życzenia innych, a tu widzę powoli tworzy się zimna kalkulacja:( gdzie magia Świąt?

Podpisuję się pod tym całym sercem! <3 To oczywiście bardzo miłe, kiedy ktoś odwdzięczy się za prezent, który wysłałam, ale ja z pewnością nie wysyłam prezentów z myślą o tym, że coś dostanę w zamian. Bo i co to za przyjemność? To już lepiej pójść do sklepu i kupić sobie coś samodzielnie. Święta i kalkulacja nie powinny iść w parze.

Ja najbardziej lubię niespodzianki! A kiedy szukam prezentu dla kogoś, to sugeruję się przede wszystkim stylem tej osoby (często można wyłapać pewne niuanse obserwując zdjęcia tej osoby z Promenady Gwiazd).

Offline

#82 15-12-2013 o 11h10

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 35

Wysłałam prezenty kilku osobą. Mam nadzieję , że się podobają.

Offline

#83 15-12-2013 o 11h19

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Ja zajęłam się urządzaniem mieszkania, które dotąd było strasznie zaniedbane dlatego ucieszę się z każdej nawet najmniejszej rzeczy, która być może doda mi insipracji i sprawi, że będe wiedziała jak chce by to mieszkanie wyglądało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#84 15-12-2013 o 11h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

BonnieBennett napisał

Rozumiem, że liczenie na rewanż jest nie na miejscu, ale żeby nawet nie dostać podziękowań czy coś?

A tu akurat muszę Ci wytknąć hipokryzję, ponieważ ja od Ciebie słowa 'dziękuję' nie usłyszałam, choć dostałaś ode mnie prezent dwa dni temu. Nie wypominałabym Ci tego, ponieważ nie mam tego w zwyczaju, ale kiedy zabieramy się za strofowanie innych warto abyśmy sami nie mieli tego samego za uszami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#85 15-12-2013 o 11h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wszystko zależy od osoby /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Niektóre osoby podziękują w wątku, inne w pw.
Sama miałam przyjemność poplotkować w wiadomościach z innymi użytkowniczkami po obdarowaniu je prezentem, powymienianiem się planami na święta i poradami do ewentualnych stylizacji.
Miło jest dać coś komuś od tak, z czystych chęci albo pomocy do jakiegoś projektu- o to w tym właśnie chodzi. Czy podziękuje, to już ewentualna sprawa każdej osoby.
Przy wyborze prezentu, tak jak Cohelia napisała- pod czym sama się podpisuję, wchodzę często na profil i przeglądam stylizacje oraz pokoje, żeby w jakimś stopniu trafić w gust drugiej osoby, o ile nie rzuci cienia "potrzeb" tutaj w wątku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#86 15-12-2013 o 11h49

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

Szkoda, że nie można podarować rzeczy, które ma się w szafie. Na pewno każda użytkowniczka ma rzeczy, których nie używa, a z których inna dziewczyna byłaby zadowolona. A tak w ogóle myślę, że najwyższy czas powiedzieć WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

EDIT: Souseiseki już Ci mówiłam, że strasznie miło coś dostać wiedząc, że Mikołaj zadał sobie trud dopasowania prezentu do upodobań. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez dona2 (15-12-2013 o 11h53)

Offline

#87 15-12-2013 o 12h18

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Za to ja ogromnie ucieszyłabym się ze wszelakich akcesoriów - nakrycia głowy, buty, paski, torebki, no wszystko, w różnistych kolorach!

Póki co dziękuję Motionell za prezent, kochana! Ja zacznę obsypywać ludzi prezentami jak już wrócę do rodzinnego domku i zakoszę mamie nieużywaną kasę z jej fona :3


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#88 15-12-2013 o 12h23

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Tak się skupiłam na kupowaniu prezentów, że nie wszystkim jeszcze podziękowałam (zapomniałam o was...przepraszam). Dlatego tym, których pominęłam BARDZO DZIĘKUJĘ ZA PREZENTY, wszystkie mi się podobają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#89 15-12-2013 o 12h29

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 35

Również chcę podziękować za prezenty które dostałam. Są świetne. Wesołych Świąt, mam nadzieję, że podobają się również prezenty od mnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#90 15-12-2013 o 12h34

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Chciałam jeszcze raz podziękować wszystkim za prezenty. Bardzo podobają mi się. Dzięki wam skończę cosplaye szybciej niż myślałam. Tak naprawdę to wycieczka niezbyt mnie już obchodzi. Chcę obdarować jak najwięcej miss. Moja lista jest długa więc wycieczka może poczekać.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#91 15-12-2013 o 12h54

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

Dziękuję bardzo za wszystkie prezenty! Te niespodziankowe bardzo przypadły mi do gustu, na prewno się przydadzą ^^
Gdyby ktoś jeszcze chciał mi coś podarować najbardziej zależy mi na sukni rose (ciemnozielonej), ale nie obrażę się jeśli dostanę jakieś urocze spódniczki w szkocką kratkę (czarne lub ślizgońsko-zielone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ) albo ogółem coś w czerniach, zieleniach lub czerwieniach <3

Offline

#92 15-12-2013 o 12h56

Miss'nieobczajona
mery99
...
Wiadomości: 30

Bardzo chciałabym te wysokie kozaki *.*  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#93 15-12-2013 o 12h59

Miss'całkiem całkiem
BonnieBennett
the baddest female
Wiadomości: 94

Cohelia napisał

BonnieBennett napisał

Rozumiem, że liczenie na rewanż jest nie na miejscu, ale żeby nawet nie dostać podziękowań czy coś?

A tu akurat muszę Ci wytknąć hipokryzję, ponieważ ja od Ciebie słowa 'dziękuję' nie usłyszałam, choć dostałaś ode mnie prezent dwa dni temu. Nie wypominałabym Ci tego, ponieważ nie mam tego w zwyczaju, ale kiedy zabieramy się za strofowanie innych warto abyśmy sami nie mieli tego samego za uszami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nie dostałam od Ciebie żadnego prezentu. Może mnie pomyliłaś z inną użytkowniczką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

EDIT: Zwracam honor, nawet nie widziałam wiadomości, bo nie sprawdzam tych automatycznych. W takim razie przepraszam i dziękuję  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez BonnieBennett (15-12-2013 o 13h03)


https://33.media.tumblr.com/d4268c29a3c74dc7a5dea463627f3cf2/tumblr_nunkcfNan91sgqdobo1_540.gif

Offline

#94 15-12-2013 o 12h59

Miss'na całego
Komachi-Onozuka
Master Spark, da ze~★
Miejsce: Hakugyokurou
Wiadomości: 257

Witajcie, moja miss ucieszyłaby się z różnego rodzaju ozdób do włosów. : )

Offline

#95 15-12-2013 o 13h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziękuję jeszcze raz za prezenty, cieszę się z najdrobniejszej rzeczy, serio ♥ TYLE RAZY GWIAZDKA ♥♥♥ Dzięki nim mój cosplay wkrótce się zmaterializuje ♥
Przeglądam swoją szafę i cierpię na brak butów, okryć wierzchnich (tu jest wręcz tragedia) i nakryć głowy, gdyby ktoś chciał sprawić mi prezent to się nie obrażę  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  Generalnie styl gothic/steampunk, czerń, biel, brąz i fiolet ♥

Moja mikołajowa lista wygląda tak:
Kopciuszek : 30 MM -> 10 płatki BIAŁE BALERINKI
Woalka Tomohime : 250 MM -> 83 płatki CZARNA
Halloween Kawaii : 340 MM -> 113 płatki Z SZARYMI KOKARDKAMI
Pasek Lillaceae : 390 MM -> 130 płatki Z CZARNYMI KOKARDKAMI
Narzutka Isabella : 410 MM -> 137 płatki CZARNA
Bluzka Alicja : 430 MM -> 143 płatki BIAŁA
Spódnica Szkoła Stylo 2012 : 470 MM -> 157 płatki BIAŁA
Spódnica Lillaceae : 480 MM -> 160 płatki CZARNA
Strój Adwent 2010 : 490 MM -> 163 płatki BIAŁY
Belle : 740 MM -> 247 płatki CZARNA
Botki Kam : 590 MM -> 197 płatki CZARNE
Regina : 890 MM -> 297 płatki PŁASZCZ BRĄZOWY
Regina : 40 MM  -> 13 płatki TYŁ BRĄZOWY
Spódnica Sarrasims : 1230 MM -> 410 płatki CZARNA
Spódnica Doli : 1320 MM -> 440 płatki CZARNA
Spódnica Sonny : 2400 MM -> 800 płatki CZARNA
Spodnie Ogrodniczka : 410 MM -> 137 płatki BRĄZOWY
Buty Kat : 390 MM BRĄZOWE



I mam nadzieję, że choć trochę się wstrzeliłam w Wasz gust moimi prezentami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez dyokira (15-12-2013 o 17h35)

Offline

#96 15-12-2013 o 13h21

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Ale się rozkręciłyście. Miło, że osoby, które od niedawna grają się udzielają. Jeżeli chodzi o podziękowania to oczywiście dziękuję za wszystkie prezenty, ale tak ostatecznie to podziękuję kiedy event się skończy. Nawet wiem jak.
Już wykożystałam pantofelki od Mikacz
i bluzeczkę od Cohelii

Offline

#97 15-12-2013 o 13h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moja miss chciała by dostać od aniołka Kilka drobiazgów takich jak:

~~Suknia Meriem w kolorze żółtym.
~~Suknia Aida w kolorze niebieskim
~~Buty Malou w kolorze żółtym
~~Naszyjnik Vera w kolorze białym

I prosiła bym jeszcze o prezenty niespodzianki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Zorma (15-12-2013 o 13h34)

Offline

#98 15-12-2013 o 13h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja skorzystam z tematu, aby podziękować wszystkim za prezenty, którymi mnie obdarowano i przeprosić, że nie odpowiadałam na bierząco, ale grę odwiedzam tylko na telefonie i jest to troszkę utrudnione. Idea prezentów jest wspaniała, żałuję tylko, że każdej osobie można przesłać tylko jeden prezent...

Offline

#99 15-12-2013 o 13h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja też podziękuję raz jeszcze, za wszystkie prezenty, jesteście wspaniałe. Niektóre tak trafiają w mój gust, że aż podejrzewam, że macie umiejętność czytania w myślach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale wszystkie upominki, nawet te najmniejsze są po prostu wspaniałe, to takie kochane. A co mi tam. Już teraz, tutaj, korzystając z okazji, życzę graczom MF Wesołych Świąt! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#100 15-12-2013 o 14h44

Miss'nieobczajona
Diablica
...
Wiadomości: 22

Dzięki wszystkim za prezenty dzięki wam udało mi się zebrać prawie cały strój pogromcy wampirów.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 31