Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 31

#126 16-12-2013 o 13h51

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Będę wdzięczna za biżuterię wszelaką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#127 16-12-2013 o 14h40

Miss'całkiem całkiem
Eira144
...
Wiadomości: 164

Drogi aniołku:-)  marzę by dostać:

Koszulę orieta (biała, beżowa albo jasno różowa), suknia evika (ciemno niebieska), torba studentka (jasny róż), sukienka nolwenne (kremowa), gorset rita (granatowo biała) i buty fred (brązowe):-)
   Z góry dziękuje  owym wpaniałym aniołkom:-)  postaram się odwdzięczyć za otrzymane prezenty.

Wesołych Świąt:-)
Eira /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Eira144 (16-12-2013 o 20h42)


Link do zewnętrznego obrazka
dreamwhim.blogspot.com

Offline

#128 16-12-2013 o 15h36

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 35

Gdybym mogła prosić o buciki w odcieniach czerwieni, różu oraz bieli byłabym szczęśliwa. Dostałam od Aniołków piękne bluzki, spódnice oraz dodatki lecz nie mam odpowiednich butów. Dziękuję.

Offline

#129 16-12-2013 o 16h05

Miss'Żółtodziób
butelka
...
Wiadomości: 2

Byłabym wdzięczna za coś z listy poniżej lub ten cudny, cudowny, boski frak :>

Ostatnio zmieniony przez butelka (16-12-2013 o 22h08)

Offline

#130 16-12-2013 o 16h18

Miss'nieobczajona
LalaBarbie
...
Wiadomości: 37

Dziękuję ślicznie za wszystkie prezenty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png sukienki są prześliczne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#131 16-12-2013 o 16h26

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Na który poziom jest ten przeboski biały frak pod listą Butelki? *-*

Offline

#132 16-12-2013 o 16h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kochany aniołki bardzo bym chciała jakąś część garderoby w kolorze czarnym bardzo cie proszę będę wdzięczna.Dziękuje z całego serca    /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Ostatnio zmieniony przez Majta50 (17-12-2013 o 11h21)

Offline

#133 16-12-2013 o 16h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Frak jest ze szkolenia przy poziomie 73.

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (16-12-2013 o 16h32)

Offline

#134 16-12-2013 o 16h52

Miss'na całego
Lucrecia
...
Miejsce: somewhere in Wonderland
Wiadomości: 262

Wdziałam ten wspaniały frak u Scarlet, a ma poziom 62.  x)


https://media0.giphy.com/media/fwiCi6H3PKrYWDQ77P/source.gif

Offline

#135 16-12-2013 o 16h54

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Lucrecia - Scarlet dostała ten frak ode mnie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#136 16-12-2013 o 17h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Drogi aniołku bardzo bym chciała czarne akcesoria i ciuszki a najbardziej słuchawki, była bym wdzięczna.Bardzo Ci dziękuje  /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Ostatnio zmieniony przez Majta50 (16-12-2013 o 17h46)

Offline

#137 16-12-2013 o 17h41

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 35

Bardzo dziękuję za prezenty. Dziewczyny jesteście wspaniałe . :**

Offline

#138 16-12-2013 o 18h49

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Ojej, zaroiło się u mnie od Pań Mikołajek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Bardzo bardzo dziękuję:
- Motionell za alkoholizowanie mojej miss <33
- Mikacz  za maskę, którą właśnie wykorzystuję
- Shillo za przecudowne skrzypce!
- Emma1 za spódnicę, na którą już mam kilka pomysłów
- @Pixies za odlotową parasolkę w równie odlotowym kolorze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)
- pieronek za parapetówkowy prezent /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png)
- Oliana za bojowy akcent (przyda się!)
- chorino za bluzkę, na której żabot nie mogę się napatrzeć (czemu nie mam takiej w realnym świecie!)
- @BluszczTrujący za sakwę na drobiazgi
- kawajka za czadowy dodatek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
- Jessica23 za przeprzeprzeprzeboskie okrycie, z którym aktualnie nie wiem, co zrobić, bo żaden ciuch nie wydaje mi się godny bycia noszonym z okryciem <3
- Hildee za wiosenno-letni akcent /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
- nivata za sukienkę, którą jest tak obłędnie żółta, że musiałam zrobić z nią stylówę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jesteście fantastyczne!

(Z kasą u mnie krucho, ale stopniowo się odwdzięczam, bo trudno się nie odwdzięczyć za to, że ktoś był tak bezinteresownie miły /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png))

Offline

#139 16-12-2013 o 19h23

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Ej, wiecie co, to prezentowanie jest świetne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Spłukuję się co chwilę, ale duża radocha przy obdarowywaniu! I ile prezentów w ogóle się dostaje i jakie różne <3 Coś wspaniałego ^^

Offline

#140 16-12-2013 o 19h56

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Buuu... a ja już powysyłałam, nie czytając co kto chcę, trudno mam nadzieję, że mimo to się spodoba wszystko, dane od serca <3

A! I jeśli ktoś nie ma kasy to na prawdę nie musicie się odwdzięczać, ja i tak miałam radochę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Jessica23 (16-12-2013 o 19h57)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#141 16-12-2013 o 19h57

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Po pierwsze to chciałabym wszystkim serdecznie podziękować wszystkim osobom, które obdarowały mnie jakimś drobnym prezencikiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Nie będę tu wymieniać nicków, bo po co? Osoby które coś mi wysłały dobrze wiedzą, że to zrobiły i że mimo wszystko magia świąt potrafi nie jeden kaprys z twarzy usunąć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Po drugie...mam bojowe zadanie..nie mam bladego pojęcia CO DOPASOWAĆ DO SPÓDNICY ANIOŁ, MOŻE MACIE JAKIEŚ POMYSŁY? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


.

Offline

#142 16-12-2013 o 20h00

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

Drogi Aniołku
bardzo bym  chciała dostać :

Koszula Farah (czerwoną)
kurtka Orieta i spodnie Orieta  (Białe ) ( kurtka szara lub jeansowa)
top Geraldine
naszyjnik Elsa
szorty Victorina (czarne , granatowe lub białe )
Szorty Bonnibelle (jasny jeans )

Z g óry dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png i postaram się odwdzięczyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

/modules/forum/img/smilies/bisou.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#143 16-12-2013 o 20h39

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Jeśli znalazłby się Aniołek który zechciałby mi podarować Torebkę Servane w ciemnych kolorach najlepiej w kolorze bordowym byłabym przeogromnie szczęśliwa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ale wszystkie inne torebki, ubrania czy przedmioty sprawiają radość. Dziękuję za wszystkie do tej pory otrzymane prezenty. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#144 16-12-2013 o 20h48

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za piękne prezenty, mam nadzieję, że moje choć trochę przypadły Wam do gustu, wybierałam to co wydało mi się godne uwagi i naprawdę ładne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#145 16-12-2013 o 20h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Są jeszcze dwie rzeczy, które bardzo chciałabym otrzymać. Jest to koszulka NY (czarna) dostępna od 76 poziomu i sukienka graphique od 89 poziomu. Minie dużo czasu zanim dojdę do tak wysokich poziomów. Dlatego będe bardzo wdzięczna za ten prezent /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#146 16-12-2013 o 20h58

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

To i ja na chwilę się dołączę do życzeń nim pójdę je spełniać.
Bardzo prosiłabym o białą marynarkę, ale najlepiej całkowicie białą, albo błękitną koszulę (zapiętą), która będzie dłuższa niż do połowy brzucha. :'D
O karabin nie proszę bo chyba nie ma tej opcji w grze. xD


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#147 16-12-2013 o 21h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Świetna inicjatywa i bezcenne efekty, czego doświadczyłam na własnej skórze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie proszę o prezenty, ale postanowiłam skorzystać z tematu po to by serdecznie podziękować dziewczynom, które postanowiły obdarzyć mnie bezinteresownie prezentami. Dziękuję jeszcze raz ! Sprawiłyście mi wielką radość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#148 16-12-2013 o 22h00

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Kolejna prośba, dla osób z wyższym poziomem. Jeśli jest dostępny biały, długi krawat (dłuższy od zwykłego) i bez żadnych ozdobników, to pięknie proszę o taki prezencik.
Przy okazji dziękuję tym wszystkim, którzy podarowali mi marynarki oraz koszule. Dziękuję bardzo <3


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#149 16-12-2013 o 22h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hej ,Dziewcyzny czy mogłabym was poprosić o jakieś meble.. i  ubrania.. Bardzo prosze iDziękuje . poniewaz kasy nie mam za dużo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  Dzięuje bardzo papa :**  /modules/forum/img/smilies/bisou.gif  /modules/forum/img/smilies/bisou.gif

Offline

#150 16-12-2013 o 22h28

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję za wspaniałe prezenty! *^* Dostałam naprawdę wspaniałe rzeczy - nawet moje wymarzone body (i to w czterech różnych, wspaniałych kolorach)! Serio, nie wiem jak wyrazić swoją wdzięczność! Prócz tego, dostałam też mnóstwo innych, równie świetnych rzeczy! Mam nadzieję, że każdemu odpowiednio podziękowałam.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Sama też bawiłam (i nadal bawię) się w Aniołka, bo trzeba przyznać, że to przednia zabawa. Mam nadzieję, że trafiłam prezentami w gust. ^^

Jeśli jakiś jeszcze Aniołek chciałby mi coś sprezentować, to proszę o zwierzaczki lub ubrania i dodatki w stylu azjatyckim. Będę wdzięczna :3

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 31