Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 31

#101 15-12-2013 o 14h45

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Wspaniale temat się rozkręca! Gwiazdka tak bardzo!

Już się pogubiłam komu dziękowałam, komu się odwdzięczyłam... a w sumie co szkodzi odwdzięczyć się jeszcze raz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Uwielbiam dawać prezenty mam nadzieję, że udaje mi się wpasować w gust- długo nad tym myślę i szpieguję.
Także Dziękuję Aniołeczki jesteście super!

Mam już piękną kolekcję okrągłych krzaków, kwiatków w doniczce, wawrzynu i nawet drzewko wiosenne <3 i nenufar <3! Mój ogród będzie taki piękny!

Kwiatki wiosenne (są prześliczne!) zapisałam na listę Świętego Mikołaja więc może jeżeli jakiś Aniołek szuka inspiracji i wskazówek (róż, niebieski, fiolet, pomarańcz- te bardziej wyglądające jak naturalne prymulki) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Edit:
Ja kwestię "odwdzięczania" rozumiem tak, że jak dostaniesz od kogoś prezent niespodziankę albo nawet planowany to przepełnia Cię taka radość i sympatia do tej osoby, że aż chcesz ściągnąć jej gwiazdkę z nieba byleby była tak szczęśliwa jak Ty! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (15-12-2013 o 15h11)

Offline

#102 15-12-2013 o 15h58

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Aniołku, aniołku pod choinkę chciałabym...
Link do zewnętrznego obrazka
Do wyboru, do koloru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
I jeszcze spódnicę 2013 w kolorze jasnego beżu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Z góry dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


.

Offline

#103 15-12-2013 o 16h11

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Ten event jest wspaniały, a pomysł na ten temat świetny. *^* Sama już zaczęłam losowo obdarowywać ludzi xD Chętnie się przyłączę~!

Aniołeczku,
ucieszę się naprawdę ze wszystkiego! A już w szczególności z Bodów Hermance (choć zdaję sobie sprawę, że to mrzonki)! Wszelkie zwierzątka, które można ustawić przy swojej miss (kotki, ptaszki, wiewiórki i inne) też byłyby mile widziane! Obiecuję się nimi dobrze opiekować! Wszelkie dodatki w kolorze fioletu, bieli, czerni, czerwieni czy niebieskiego także mile widziane! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie pogardzę także spódnicami czy wymyślnymi paskami. Ale ucieszę się naprawdę ze wszystkiego! <3

A sama pójdę teraz sama porobić za Aniołka, bo przyznam, że to naprawdę radość sprawia  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#104 15-12-2013 o 16h12

Miss'OK
Ikuna
:>
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 1 502

Skoro już możemy prosić aniołka o prezenty to i ja poproszę o coś, ale nie dla siebie lecz dla dziewczynki o nicku Senina. Jeśli któraś w Was chce wywołać uśmiech na dziecięcej buzi to każdy drobiazg ją ucieszy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#105 15-12-2013 o 16h15

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Poczułam się jak bogata ciotka małopoziomowych Missek <3

To uzależnia! To jest wspaniałe! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#106 15-12-2013 o 16h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hej Aniołki i inne Dobre Duszki!

Ucieszą mnie wszystkie prezenty, które są w stylu Alicji (z Krainy Czarów), albo takie w odcieniach pastelowych. Każdy taki drobny upominek sprawi mi wielką radość!

Offline

#107 15-12-2013 o 16h33

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 35

Z całego serca dziękuję za dane mi prezenty. Jest ich tyle. Ahhh są świetne.  Strasznie się cieszę, że ktoś pamięta o niedoświadczonych graczkach. Kocham was Aniołki ^^

Offline

#108 15-12-2013 o 16h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bardzo Wam dziękuję za prezenty, dortnana - za nieziemsko piękną spódnicę, nie spodziewałam się takiego prezentu!! Maka - za wspaniałą kokardkę. Jesteście cudowne!

Ostatnio zmieniony przez Howleenne (15-12-2013 o 16h44)

Offline

#109 15-12-2013 o 16h47

Miss'Żółtodziób
Wera29
...
Wiadomości: 1

Czy aniołek mógł by mi podarować jakąś spódniczkę i buty?   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#110 15-12-2013 o 16h55

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Ja ucieszę się z wszelkich różowych dodatków typu ozdoby do włosów czy rękawiczki, fajnie byłoby też dostać jakieś sweterki, kochane aniołki byłam bardzo grzeczna w tym roku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#111 15-12-2013 o 17h04

Miss'całkiem całkiem
Laura
...
Wiadomości: 119

Mnie ucieszy każdy drobiazg w różnych kolorach granatowym, fioletowym i każdym innym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png .

Offline

#112 15-12-2013 o 17h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jeśli jest jeszcze jakaś Duszyczka, to byłabym niezmiernie wdzięczna za jakieś delikatne butki pod kolor mojego obecnego stroju.

Ostatnio zmieniony przez Howleenne (15-12-2013 o 17h55)

Offline

#113 15-12-2013 o 17h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jest mi bardzo miło gdyż otrzymałam wszystkie rzeczy, które bardzo chciałam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Dziękuję za miłe niespodzianki! :*

Offline

#114 15-12-2013 o 17h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dostałam dzisiaj tyle miłości ♥☻

Offline

#115 15-12-2013 o 17h52

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Dostałam aż 3 prezenty! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jestem wszystkim bardzo wdzięczna i jeszcze raz dziękuję~! <3

Offline

#116 15-12-2013 o 18h08

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

O rany!
Też dostałam prezent od bogatej ciotki z wyższego poziomu!
Dziękuję ciociu Nina208 <3
(w sumie w obecnej stylizacji wyglądasz poważnie i stylowo jak ciocia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#117 15-12-2013 o 18h10

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Dziękuję,nie spodziewałam się tylu brązowych elementów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Teraz z chęcią przyjmę jakieś drobiazgi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
No i poodwdzięczam się jak będę na laptopie, z telefonu gorzej ;/


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#118 15-12-2013 o 18h14

Miss'całkiem całkiem
Mysiaa03
...
Miejsce: Gdzieś...w Małopolsce :D
Wiadomości: 135

Drogi Aniołku jeśli było by to możliwe bardzo prosiła bym o buty i jakieś małe dodatki do włosów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Najlepiej w kolorze czarnym,kremowym lub bordowym ♥

Ostatnio zmieniony przez Mysiaa03 (15-12-2013 o 18h14)

Offline

#119 15-12-2013 o 18h42

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Dziękuję wszystkim za urocze prezenty, strasznie fajna jest ta zabawa i to super, że mogę coś komuś wysłać i coś fajnego dostać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Niektórzy wrzucają swoją mikołajową listę to i ja się pochwalę co mi się marzy na gwiazdkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png :
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13437.jpg

Offline

#120 15-12-2013 o 18h54

Miss'na całego
Aeriss
...
Miejsce: Yaoiworld
Wiadomości: 252

Dziękuję za wszystkie prezenty ^^
Mam nadzieję, że nikomu nie strzeliłam żadnej gafy. Ach, nie przypuszczałam, że rozdawanie prezentów może być takie przyjemne ^^
TYLE WYGRAĆ ♥
Swojej listy nie daję, mało wymagająca jestem i zapełniłam ją drobiazgami ^^ ale jakby ktoś coś, to chętnie przygarnę coś w odcieniach fioletu i turkusu. ; D

Offline

#121 15-12-2013 o 19h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jest jeszcze kilka rzeczy, które chciałabym otrzymać:
Kolczyki Sinsaye Cannes : 230 MM -> 77 płatki - srebne
Opaska Dinah : 320 MM -> 107 płatki - czerwona
Bluzka Muskaryna : 470 MM -> 157 płatki - brąz
Sukienka Nereida : 760 MM -> 253 płatki - ciemny zielony
Sukienka marszczona : 1230 MM -> 410 płatki - purpurowy
Spodnie Filomena : 1340 MM -> 447 płatki - złoty
Byłabym bardzo wdzięczna! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez nina208 (16-12-2013 o 14h39)

Offline

#122 15-12-2013 o 21h40

Miss'nieobczajona
LalaBarbie
...
Wiadomości: 37

Jeśli znalazłby się jakiś dobry aniołek, to chciałabym go poprosić o jakieś ładne spódniczki czy buty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png kolorystyka obojętna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png z góry bardzo dziękuję, będzie to dla mnie ogromna radość <3

Offline

#123 15-12-2013 o 23h13

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13452.jpg Moja lista gdyby jakiś aniołek znalazł w sobie chęć pomocy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#124 16-12-2013 o 10h07

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Przejrzałam ostatnią stronę tego tematu i porozdawałam trochę prezentów - mam nadzieję, że Wam się spodobają! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ja również dziękuję za każdy prezent, który dostałam! Jest mi niezmiernie miło, że dostałam ich tak dużo i to takich trafionych, jesteście niesamowite, dziękuję!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#125 16-12-2013 o 13h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jeśli jakiś aniołek był by tak miły i mógł by mi podarować jakąś ładną sukienkę to była bym szczęśliwa.Z góry dziękuje /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 31