Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 31

#26 14-12-2013 o 20h02

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

A tak właściwie, najbardziej liczę na zaskakujące niespodzianki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#27 14-12-2013 o 20h05

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/gd/13351.jpg

Pełna lista prezentów które bym chciała. Odwdzięczę się za nie pojutrze i w kolejnych dniach. Jeżeli mi wyślesz któryś z nich napisz co ty byś chciała. Dziękuję ^^


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#28 14-12-2013 o 20h17

Miss'nieobczajona
Diablica
...
Wiadomości: 22

Dzięki Foxglove za naszyjnik. Ja w sumi chciałabym bluzke i spódnice granatową demon.

Offline

#29 14-12-2013 o 20h19

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Ja ucieszę się z każdego prezentu  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#30 14-12-2013 o 20h27

Miss'nieobczajona
Diablica
...
Wiadomości: 22

Dzięki BlueRose i chorino.  Teraz myślę nad zestawem pogromca wampirów w czarnym i granatowym kolorze. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#31 14-12-2013 o 20h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja tam lubię prezenty- niespodzianki. Zawsze coś kiedyś się przyda i pozwoli się użyć niespodziewanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#32 14-12-2013 o 20h33

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Dziękuję pięknie za wszystkie prezenty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#33 14-12-2013 o 20h40

Miss'nieobczajona
Diablica
...
Wiadomości: 22

Jak dobrze wiecie, że kocham robić niespodzianki.

Offline

#34 14-12-2013 o 20h43

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

NIESPODZIANKII! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ucieszy mnie każdy prezent, bo wszystko prędzej czy później się przyda. <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#35 14-12-2013 o 20h51

Miss'ujdzie
Kapral
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 245

nivata napisał

NIESPODZIANKII! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ucieszy mnie każdy prezent, bo wszystko prędzej czy później się przyda. <3

I ja tak samo, ucieszę się z każdego drobiazgu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jedyna konkretna rzecz na której mi zależy to "Torebka Hermance" bo mam za niski poziom aby kupić ją sobie sama.

Offline

#36 14-12-2013 o 20h58

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Łeeee.... ja tam wolałam kiedy było takie zamieszanie "co komu się spodoba", przynajmniej moim zdaniem. Ja się pogubiłam już komu zrobiłam prezent, ale z chęcią zrobie kolejne. Już nie wiem kto co dostał.
Ja wolę nie spodzianki bo przecież najlepsze to sam fakt, że ktoś zrobił dla ciebie prezent /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez dortnana (14-12-2013 o 21h02)

Offline

#37 14-12-2013 o 21h03

Miss'ujdzie
Kapral
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 245

Rany w ciągu kilku sekund dostałam trzy prezenty <3 Zrewanżuje się wam jutro dziewczyny bo zostało mi 41 mm /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#38 14-12-2013 o 21h09

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Absolutnie wszystko, co pastelowe, urocze i kobiece!! ♥ Uwielbiam otrzymywać i wysyłać innym prezenty! A jeśli komuś jeszcze się nie odwdzięczyłam, bądź nie odwdzięczę od razu, to tylko dlatego, że problem stanowią ograniczenia gry. Obiecuję zrobić to w takim wypadku w poniedziałek - dzielę koty, pralkę i w związku z tym też IP z Fox, i niestety nie mogę wysłać prezentów do osób, do których ona wysłała je jako pierwsza. Tak więc o ile nie złamię hasła WiFi sąsiadów wcześniej, to z pewnością odeślę prezenty w poniedziałek, gdy będę u rodziców /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#39 14-12-2013 o 21h14

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Lillien napisał

dzielę koty, pralkę i w związku z tym też IP z Fox, i niestety nie mogę wysłać prezentów do osób, do których ona wysłała je jako pierwsza.

Miałyśmy ten sam problem z Marią, ale odkryłam przed sekundą, że mój telefon ma przypisany swój numer IP (nie wiedziałam, że tak się da xd) i mogę z niego zalogować się na MF i powysyłać prezenty tym samym osobom, co ona. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Więcej klikania i mały ekran, ale udało się!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#40 14-12-2013 o 21h20

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

Dziękuje za prezenty, które dostałam do tej pory <3 Gdyby jakiś aniołek chciał mi coś jeszcze podarować, będę bardziej niż wdzięczna za bluzkę klara czarną lub suknię rose ciemnozieloną. Ale ucieszę się też z prezentu-niespodzianki (najlepiej w ciemnych kolorach) <3

Offline

#41 14-12-2013 o 21h30

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Dajcie spokój tym odwdzięczę się. Miło jest, że ktoś chce się odwdzięczyć, ale naprawdę dla mnie tego nie musicie robić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Specjalnie nawet męczyłam się wymyślając wierszyk by każdy wiedział, że nie musi mi wysyłać prezentu z podziękowaniem.

Ostatnio zmieniony przez dortnana (14-12-2013 o 21h30)

Offline

#42 14-12-2013 o 21h30

Miss'całkiem całkiem
Miyane
...
Wiadomości: 80

Spódnice, spodnie i butki w ciemnych kolorach są bardzo mile widziane - prezenty niespodzianki również ^^

Sama staram się wysyłać prezenty dosyć szybko, ale często długo czasu zajmuje mi odnalezienie tego 'jedynego' ^^'


挨拶は時の氏神
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

Offline

#43 14-12-2013 o 21h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Czuję się, jak taki "pan da" pisząc w tym temacie, ale co tam xD To ja też ładnie poproszę o... w sumie cokolwiek, ja się z wszystkiego ucieszę, bo to przecież prezent /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jakieś pastelowe kolorki mnie zadowalają, ale mocniejsze w sumie też, no cóż - liczy się gest. Staram się odwdzięczać i dziękuję już za wszystkie prezenty jakie otrzymałam, dziewczyny jesteście cudowne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#44 14-12-2013 o 21h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziękuję za otrzymane prezenty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nivata! Ty wiesz, że ja do tych rajstop przymierzałam się już z dwa tygodnie i myślałam czy je przygarnąć? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Trafiłaś w moje rozkminy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#45 14-12-2013 o 21h42

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ha! To mi się udało, cieszę się! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

W sumie jestem w dobrym, świątecznym nastroju i z racji tego jestem skłonna wysłać komuś droższy prezent, tak więc jeśli ktoś ma upatrzoną jakąś kieckę czy buty do 20k to pisać, jednej osobie mogę taki gifcior zrobić. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jeśli ofc wcześniej już jakiegoś prezentu nie wysłałam.

Ostatnio zmieniony przez nivata (14-12-2013 o 21h42)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#46 14-12-2013 o 21h46

Miss'nieobczajona
yumegari
...
Wiadomości: 17

*podpatruje temat i zaciera rączki*

Offline

#47 14-12-2013 o 21h58

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Średnio mi się podoba ta idea /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png prezenty powinny być spontaniczne i bezinteresowne, wysyłanie listy życzeń wygląda materialistycznie i przywodzi na myśl dbanie o własny interes. Nie chcę niczego, z przyjemnością nawysyłałam już masę prezentów- trochę jajcarskich i zupełnie bez gustu, trochę poważnych i starannie dobranych i kilka nowym graczkom, które mi zostawiły jakąś miłą wiadomość na poczcie w międzyczasie.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#48 14-12-2013 o 22h04

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Ale przy okazji otwierania prezentów, miło jest zobaczyć coś co się komuś podoba.


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#49 14-12-2013 o 22h08

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Moim zdaniem ta akcja jest świetną okazją do poznania innych ludzi :) osobom, którym chciałam wysłać prezenty, i tak je wysyłam, niezależnie od tej akcji :) sama też nie postrzegam siebie jako osoby materialistycznej - po prostu lubię dawać i o trzymywać prezenty, a co w tym złego? Poza tym, o ile milej sprawdzić też tu w temacie, komu można sprawić miłą niespodziankę i być może też całkiem nieoczekiwanie nawiązać nowe przyjaźnie! Uważam, że właśnie czegoś takiego brakowało - dla mnie to temat, gdzie publikujemy swoje listy do Świętego Mikołaja, kto chce, z tego skorzysta i nie ma żadnego przymusu - dzięki temu każdy może się poczuć jak taki dobroczynny aniołek :D

Ostatnio zmieniony przez Lillien (14-12-2013 o 22h10)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#50 14-12-2013 o 22h10

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Trochę szkoda, że w temacie nie odzywają się nowe użytkowniczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Chętnie obdarowałabym taką młodą duszyczkę i spełniła jej marzenie, kiedy -wiadomo- na początku jest trudno kupić wymarzone ciuszki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 31