Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 31

#51 14-12-2013 o 22h16

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Aiamate napisał

Trochę szkoda, że w temacie nie odzywają się nowe użytkowniczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Chętnie obdarowałabym taką młodą duszyczkę i spełniła jej marzenie, kiedy -wiadomo- na początku jest trudno kupić wymarzone ciuszki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Z tym akurat się zgodzę. Móc wspomóc nowe graczki to wspaniałe uczucie, zachęcające do gry i udzielania się na forum. ^^



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#52 14-12-2013 o 22h22

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Zainspirowana Waszym postem, wysłałam koleżance fajną koszulkę, która jest dostępna dopiero od mojego poziomu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ot, niech poczuje Magię Świąt, która wyprzedza czas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Nie wiem czy byłam wystarczająco grzeczna w tym roku, żeby zasłużyć na prezent /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#53 14-12-2013 o 22h23

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Też składam taką prośbę. Nowe uzytkowniczki śmiało wyrażajcie swoje prośby (oczywiście z kulturą). Tylko raz w roku mamy taką okazję i dopuki mam za co robić prezento to będę robić.

Offline

#54 14-12-2013 o 22h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To wspaniałe uczucie, kiedy wysyłasz prezent użytkowniczce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Nawet nie zwracasz uwagi, że pieniądze spływają. Nie przejmujesz się kasą, (chyba, że się skończy xD), bo ważne jest to, że szczerzysz się do monitora formując paczkę. Prawda? Chyba czuję magię świąt...!

Offline

#55 14-12-2013 o 22h36

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Yuki18 napisał

Zainspirowana Waszym postem, wysłałam koleżance fajną koszulkę, która jest dostępna dopiero od mojego poziomu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ot, niech poczuje Magię Świąt, która wyprzedza czas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Nie wiem czy byłam wystarczająco grzeczna w tym roku, żeby zasłużyć na prezent /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ta informacja, ze mozna wysylac rzeczy, ktorych uzytkownik na swoim poziomie nie ma normalnie dostepnych powalilas mnie na kolana. Nie jestem jakims ultra zbieraczem ubran, wiec niezbyt dbam o zawartosc mojej szafy, ale jednak ogniki w oczach sie pojawily.
Ja zaprezentuje po HH, poki co funduszy mam troche i odkladam je na gwiazdy, po przyplywie gotowki przyjdzie czas na bycie dobrym duszkiem, teraz "zbierz je wszystkie" mode on /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#56 14-12-2013 o 22h57

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Powiedziałam, że nie byłam grzeczna w tym roku i dostałam... rózgę!
(albo szpicrutę, żebym była jeszcze bardziej niegrzeczna? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)

Tym razem Miss dostała spódnicę z garderoby.
Okazało się, że jest dostępna od 35 poziomu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Uwielbiam Święta 
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#57 14-12-2013 o 23h01

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Gdyby jednak ktoś chciałby podarowac mi cos droższego to poprosiłabym sukienkę sylwester 2011 w kolorze złotym oraz szal wieczór walentynkowy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png oczywiscie wszystkie inne mniejsze podarki również mile widziane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#58 14-12-2013 o 23h06

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Chętnie przyjmę coś delikatnego i subtelnego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Liczę na dobry gust mikołaja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#59 14-12-2013 o 23h12

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

Jejku, ja właśnie dostałam taki bezinteresowny prezent /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. A ucieszyłam się tak jak na prawdziwy. Mnie też ogarnął świąteczny nastrój i zaczynam buszować w poszukiwaniu prezentów.

Offline

#60 15-12-2013 o 00h10

Miss'na całego
Aeriss
...
Miejsce: Yaoiworld
Wiadomości: 252

Jaki fajny temat ; d sama chętnie komuś coś sprezentuję, jako że moi nieliczni znajomi już zostali obdarowani, wątek mi się przyda do podglądnięcia komu mogłabym sprawić przyjemność ^^ sama lubię niespodzianki, zwłaszcza takie w odcieniach turkusu i fioletu *.*

Ostatnio zmieniony przez Aeriss (15-12-2013 o 14h20)

Offline

#61 15-12-2013 o 00h21

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Jak tylko nadejdą HH, pobawię się w Aniołka, bo to zabawa fantastyczna.

Ucieszy mnie wszystko, co różowe, żółte albo fioletowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I jeżeli mogę mieć taką nietypową prośbę: bez drogich prezentów, błagam, bo robię się straszliwie zakłopotana, tym bardziej, jeżeli akurat nie mam funduszy, żeby się odwdzięczyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#62 15-12-2013 o 00h30

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

A ja przy okazji chciałam podziękować dwóm moim Mikołajkom, które sprezentowały mi niespodziewanie śliczne rzeczy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Kilka prezentów już wysłałam, a pewnie na tym się nie skończy. Święta. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#63 15-12-2013 o 01h27

Miss'nieobczajona
pieronek
...
Wiadomości: 24

Postanowiłam wysłać jeden prezent na próbę i, o rany, wkręciłam się na dobre. Bardzo chętnie wymienię się z kimś na prezenty, najlepiej jakieś drobiazgi, dzięki temu można obdarować więcej osób /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Do mieszkania chętnie przyjmę jakieś rośliny, a w kwestii ubrań to mam ostatnio fizia w tematyce piratów/elfów/indyjskiej (ale to tylko luźna sugestia, chętnie zobaczę coś niespodziewanego!).

Offline

#64 15-12-2013 o 01h50

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Z miłą chęcią kupie coś komuś ... Jam jestem dobry panicz i kupie to co chcecie .. przynajmniej do 5 k xD ... Bo na razie ciężko bez HH ... potem zobaczymy ^^

A co mnie, to kocham kolor Czarny, ale to każdy wie xD
Nie pogardzę kapeluszami, biczami, żakietami, żabotami, kokardami, coś tam ze złotymi elementami ... Po prostu wszystko co jest dobre, dla hrabiego xD

Dostałam multum rzeczy dotychczas i sama multum rozdałam ...
Aktualnie chwalę się prezentem od Nivaty - dziękuje, ten frak jest boski.
Wcześniej prezentem od Lillien - czarne botki, ze złotymi wstawkami
Mam też prezenty, które wykorzystam, ale wszystko po kolei xD

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (15-12-2013 o 01h51)

Offline

#65 15-12-2013 o 08h16

Miss'Żółtodziób
Faust
...
Wiadomości: 10

Nie bardzo śmiem się tutaj wypowiadać, zwłaszcza na etapie gry, w którym jestem. Ale ucieszyłoby mnie cokolwiek.
Choc z moimi aktualnymi funduszami byłbym w stanie odwdzięczyć się jedynie symbolicznym drobiazgami. ^^'

Offline

#66 15-12-2013 o 08h22

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 35

Moje serduszko również ucieszyło by się z kilku drobnych upominków związanych ze szkołą, mundurkami itp. Mnie nie stać niestety na rzeczy które chciałabym kupić. Odwdzięczę się upominkami.

Offline

#67 15-12-2013 o 09h02

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Hmmm...
A ja tak właściwie to nie wiem sama co chciałabym dostać.
Może jakąś bluzkę, albo może spódniczkę?
Może bransoletkę wesoło grzechoczącą, lub lśniący pierścionek?
Tyle już mam, a wciąż czegoś mi brak...
Lecz sama nie wiem czego...
Lubię niespodzianki, podarunki i prezenty!
Może ty zdecydujesz na co zasługuję?
Oczywiście! Nie bądź głupi, wszystko oddam...co do grosza
Więc się nie martw, tylko czekaj...na mój prezent.


.

Offline

#68 15-12-2013 o 09h15

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Dostałam moją spódniczkę od pewnej graczki. Jest nią yumegari. Z całego serca chcę jej podziękować. Również dziękuję:
-ScarletWitch za śliczne buciki, 
-Aria za piękną spódnicę,'
-dortnana  za słodką wiewiórkę
-Lola886 za upominek jakim jest abażur
-Diablica za upragniony top,
-chorino  za kapelutek
-Misa również za kapelusik
-Souseiseki za okulary
-Metropolice za kapelutek
Jeżeli jeszcze komuś się nie odwdzięczyłam to tylko dla tego, że brakuje mi miss monet. Mam długą listę graczek dla których wyślę prezenty. Mam nadzieję, że będą się podobać.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#69 15-12-2013 o 09h16

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Drogi Mikołaju,
przez cały rok starałam się być grzeczna i miła dla ludzi, gdybyś był tak miły ucieszyłabym się z każdego drobiazgu w odcieniach bieli i szarości. Bardzo podoba mi się bluzka studentka szkoła 2013 (ciemnoszara), bluzka muskaryna (która jest kapeluszem) w kolorze czarnym oraz pasek Lilaceae szary.
Z uszanowanie
Charlotte

Offline

#70 15-12-2013 o 09h36

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13389.jpg
Moja aktualna lista. Kolory: Pończochy Decora (różowo-niebieskie) Kolczyki Martine (fioletowe) Lód włoski (różowy) Bluzka Anioł (kremowo-złota) Spódnica Miroslava (różowo-niebieska) reszta czarna. Jeśli ktoś wysłał mi prezent, niech napisze na PW, odwdzięczę się.

Ostatnio zmieniony przez Metropolice (15-12-2013 o 09h45)


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#71 15-12-2013 o 09h45

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

To ja poproszę was Aniołki o wszystko co jest KWAII(słodkie). Dziękuję. Możecie do mnie wysyłać na priv co wy chcecie. W najbliższych dniach może zawita do was Aniołek. n


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#72 15-12-2013 o 09h48

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 35

Bardzo dziękuję za upominki. Gdy tylko osiągnę 10 poziom odwdzięczę się.

Offline

#73 15-12-2013 o 09h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kilka prezentów wysłałam, kilka dostałam, to takie miłe <3 to jest lepsze niż płatki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Gdyby ktoś mnie chciał obdarować drobiazgami, to chętnie przyjmę białe i bladoróżowe rajstopy Lillaceae oraz białą opaskę Kopciuszek (tak pod kątem cosplayu, który mi się zamarzył <3).
Dziękuję ślicznie za prezenty <3

Offline

#74 15-12-2013 o 09h59

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Tak samo jak inne dziewczyny ucieszę się z każdego prezentu w kolorze biały lub czarnym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zawsze najlepsze są niespodzianki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#75 15-12-2013 o 10h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Świetny pomysł :C nie ma na co kasy wydać, a raczej nie było, toteż czatuję co, kto chce i ostatecznie kupuję ;==; zaczekam na północ, coby mi trochę kasy przybyło, a jak jutro doładuję to jeszcze kogoś upoluję i zasypię prezentami, muaahhaha XD To takie fajne robić komuś niespodziankę.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 31