Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 47

#126 29-12-2013 o 22h53

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Rosette - herbata? nigdy w życiu bym na coś takiego nie wpadła, cóż za pomysłowość, super! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Białej herbaty nie piłam, ale dzięki Twojej stylizacji umiem ją sobie chyba wyobrazić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Dyokira - słodka babeczka, aż muszę popić herbatą, żeby zabić trochę tę słodycz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Aeriss - cóż tu się dużo rozpisywać, po raz kolejny chylę czoła... !

Jesteście wspaniałe, czekam na więcej!

Co do mojego skromnego latarnika zdecydowałam się połączyć ten zestaw, bo dzięki temu strój stał się bardziej służbowy. Ten znaczek przypomina logo lub herb.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#127 30-12-2013 o 11h01

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Dyokira, Twoja miss nie tylko wygląda zupełnie jak słodka babeczka, jest przy tym absolutnie fantastyczna! Bez patrzenia w spoiler wiedziałam, co to /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Aeriss, z początku nie miałam pojęcia o co chodzi, ale dziewczyny szybko mnie olśniły. No jasne! Siedem grzechów jak żywe! Brawa za oryginalny pomysł!
A i jeszcze się cofnę do Anny Kareniny, Evelyn. Bardzo wierna filmowemu pierwowzorowi!

A teraz moja kreacja:

"- Wybacz, masz jakieś imię?
- Po 700 latach, w końcu zapytał.
- Jak mam się do ciebie zwracać?
- Nazywasz mnie... Seksowna.
- Tylko jak jesteśmy sami!
- Jesteśmy sami.
- No to do roboty, Seksowna."

Przedstawiam Wam jedyną i niezastąpioną... TARDIS!

//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14454.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#128 30-12-2013 o 13h50

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Link do zewnętrznego obrazka
Inspiracja kolorem - jak pewnie wszyscy zauważyli już - fioletem. Po raz pierwszy spróbowałam coś takiego zrobić i sądzę, że tragedii nie ma /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png. Chociaż wiem, że stylizacje 1 kolorowe są bardzo popularne, nie wytrzymałam i musiałam ją tu wstawić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Offline

#129 30-12-2013 o 16h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aeriss, kupiłaś mnie szczególnie dwoma stylizacjami - Nieczystości i Lenistwa. Twarz tej pierwszej to istne wyuzdanie, rewelacyjna interpretacja i nawet ta spodnica, której osobiście nie znoszę, tutaj sprawdziła się świetnie, tak kusząco ugięte kolano... ♥ A Lenistwo - co tu dużo mówić: kwintesencja śpiocha, misio w dłoni, przymknięte oczka... wypisz, wymajuj - ja xD

Dziękuję wszystkim za takie miłe komentarze odnośnie mojej babeczkowej babeczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Cóż, nie sądziłam, że się tak spodoba, bo jak każdy wie taki styl to nie jest mój styl, pastele i słodkość są mi totalnie obce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Shillo, mile połechtałaś moją dumę, dziękuję Ci za te słowa ♥

Aria, kolejna whovian na MF! Takie zaskoczenie ♥ Świetny pomysł, nie wpadłabym nawet na to, żeby zrobić budkę telefoniczną xD najlepsze jest użycie tej korony(czepeczki?) jako światełka, mistrzostwo ^^

Rainbow - wykorzystanie adwentowych ubrań - ciekawie Ci to wyszło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na tle księżyca i razem z tą słodką buzią miss jest naprawdę urocza.

Offline

#130 30-12-2013 o 16h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przeglądałam zawartość forum i  doznałam nagłego olśnienia (lepiej późno niż wcale), że umieściłam jakiś czas temu w cosplay'ach coś, czemu bliżej do inspiracji jak wiernej kopii  (uświadomiłam to sobie przy okazji tego tematu). Tak więc przedstawiam Wam Myszkę Minnie w wersji dla dorosłych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Link do zewnętrznego obrazka


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#131 30-12-2013 o 22h36

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Rosette
Yay, w końcu kolejna z Twoich herbat! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Tak bardzo czekałam na kontynuację po tych dwóch genialnych stylówkach i interpretacjach i nie zawiodłam się ani trochę. Twoja czarna herbata jest elegancka i wytworna jak samo moje wyobrażenie o angielskich salonach, a kolory dobrałaś perfekcyjnie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Aria
Nie oglądam Doctora Who (choć mnie znajomi namawiają, ale jak zobaczyłam ILE TEGO JEST... xd), ale Tardis kojarzę i muszę przyznać, że bardzo fajna inspiracja. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kolory pięknie pasują, a zrobienie kobiety eleganckiej i zmysłowej zamiast frywolnej i trzpiotowatej dobrze oddaje charakter zamieszczonego cytatu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Rainbow
Bardzo dobrze, że ją wstawiłaś! Super, że nie trzymałaś się tylko jednego odcienia, ale własnie pobawiłaś się i zdecydowałaś się dodać różne kolory, zwłaszcza gradientowe gacie są piękne. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Może tylko wywaliłabym broszę, bo trochę robi chaos na cycach, ale i tak jest naprawdę fajnie!

@Ikan
Twoją myszę już komentowałam w temacie z cosplayami, więc nic nowego nie powiem - dalej uważam, ze wykorzystanie tej kokardy jako mysich uszu było GENIALNYM posunięciem, a sama Minnie jest seksowna i fikuśna aż miło. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ja zaś zrobiłam Noc. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14559.jpg

Jestem w trakcie malowania ludzkiej wersji Księżniczki Luny z MLP:FiM i zainspirowało mnie to do wykonania Nocy na mysfeszyn. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Noc jest tajemnicza, dlatego nosi maskę. Utula nas do snu i daje odpocząć po ciężkim dniu, stąd harfa w jej dłoni, a jeśli ma dobry humor to gwiazdami i księżycem oświetla wędrowcom drogę do domu. Otoczona świetlikami królowa tyle piękna, co zagadkowa i enigmatyczna.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#132 31-12-2013 o 00h28

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Noc jest piękna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Na początku trochę nie pasowała mi harfa, ale po głębszym zastanowieniu to jest to baardzo dobry wybór /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#133 31-12-2013 o 10h14

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Nivata, noc śliczna, bardzo klasyczna. Brakuje mi jednak nieco księżyca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale świetliki śliczne.
Ikan, Myszka Minie ma czadowo-szałową minę, bardzo kreskówkowy efekt! Świetnie!

"Doktora Who" ciąg dalszy!

Dla wszystkich Whovianów: EXTERMINATE!

Dla całej reszty: poznajcie najgorsze, najpodlejsze, najgroźniejsze i najbardziej przerażające, pozbawione skrupułów, stworzenie we wszechświecie. Poznajcie Daleka!

//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14572.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#134 31-12-2013 o 11h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aria, to jest jeszcze lepsze od Tardisa! <3 Genialne wykorzystanie stelaża, a i maska świetnie wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Z czystej ciekawości, czego użyłaś jako niebieskiego światełka?

Offline

#135 31-12-2013 o 11h25

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

dyokira napisał

Aria, to jest jeszcze lepsze od Tardisa! <3 Genialne wykorzystanie stelaża, a i maska świetnie wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Z czystej ciekawości, czego użyłaś jako niebieskiego światełka?

To diadem z wycieczki w Chinach. Dostaje się przy którymś poziomie i wreszcie się przydał.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#136 31-12-2013 o 11h43

Miss'Żółtodziób
Rin-Pandorica
...
Wiadomości: 6

Aria: Tardis jest przepiękna, oops przepraszam Seksowna jest przepiękna, ale ten Dalek.. powala na kolana. Wspaniale!

Offline

#137 31-12-2013 o 12h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aria - Zarówno TARDIS jak i Dalek są genialni! Genialni! TARDIS jest świetna za sam pomysł - nadanie ludzkiej wersji wehikułowi czasu. Dalek jest niesamowity, za zastosowanie tych wszystkich dodatków, które nadają mu charakterku. Niesamowite.

Rainbow - Piękne użycie fioletu, bardzo magiczne. Samo od razu skojarzyło mi się z Andrzejkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

@Ikan - widziałam Twoją Minnie w cosplayach, ale dopiero tutaj pozwolę sobie ją ocenić. Jest cudowna! Taka szalona, seksowna - świetny pomysł, na przedstawienie postaci nieco inaczej niż ją widzą dzieci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

nivata - Kocham noc i Twoje przedstawienie nocy też kocham. Ma chyba wszystko, czego noc potrzebuje. Jest magicznie, charakterystycznie, a świetliki podbiły moje serce.

Offline

#138 31-12-2013 o 12h44

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Boże, tutaj są takie ciekawe stylizacje ...  i uczuć i przedmiotów, aż zabrakło mi słów na opisanie wszystkich stylizacji...

Aria - to jest niesamowite, jak oddałaś wygląd tych rzeczy - genialne

Nivata - kocham bardziej noc niż dzień - niczym wampir, więc ukazałaś jej piękno.

Aeriss - kocham twoją interpretacje 7 grzechów głównych ...  czytam Code Breaker, a tam są pokazane te grzechy jako ognie rodem z piekieł - każdy ma inny kolor ... Cóż, ale kobiece wersje to jest coś lepszego ^^

Rosette - twoja herbata to cudo, pisałam to wcześniej. A czarna to taka klasa sama w sobie.

Dyokira - przez ciebie mam ochotę na babeczkę, ale gdzie ja kupię taką ładną jak Ty?

Rainbow - kolorek nieźle Ci wyszedł moja droga. Bardziej przepadam za czarnym, ale inne kolory mi nie przeszkadzają.

Ikan - myszka Minie ... A gdzie Miki do pary ? xD


A ja zrobiłam Wiktoriański Zegarek z łańcuszkiem ... kocham takie dodatki ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14606.jpg

Offline

#139 31-12-2013 o 12h47

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Scarlet, zobaczyłam na forum, że dodałaś nowy post i wiedziałam, że się nie rozczaruję, spodziewając się nowej stylizacji. Genialne! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#140 31-12-2013 o 17h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ScarletWitch - rozwaliłaś mnie kompletnie. To przebija wszystkie stylizacje, jakie kiedykolwiek widziałam ♥

Porządkując swój profil natknęłam się na moją stylizację inspirowaną starożytnymi rzeźbami:
//photo.missfashion.pl/pl/1/14/gd/10471.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez dyokira (31-12-2013 o 17h49)

Offline

#141 31-12-2013 o 17h47

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Czyli jednak podobna do takiego zegarka byłam? Bardzo się cieszę, za takie słowa. Mam nadzieję, że domyśliłyście się, że dłonie to wskazówki zegara, a pasek to jego środek xD

Dyokira - to jest obłędne, wygląda jak prawdziwa rzeźba. Jestem zachwycona makijażem - jak ty to zrobiłaś, że jej twarz wygląda jak z marmuru O_o ...
gratulacje takiego efektu.

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (31-12-2013 o 18h36)

Offline

#142 31-12-2013 o 23h02

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Scarlet, świetny zegarek <3

Pomysł na rzeźbę bardzo oryginalny, chociaż usunęłabym czaszkę, szarfę i dopracowała make-up dla jeszcze lepszego odwzorowania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (01-01-2014 o 15h18)

Offline

#143 01-01-2014 o 15h12

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Dyokira, rzeźba to prawdziwe cacko! Makijaż jest zabójczy.


U mnie, faza na stylizacje "Doktorskie" trwa! Dzisiejsza stylizacja nie jest ani wymagająca, ani z tych, które zaciekawiają. Ale przedstawia moją ulubioną postać, więc musiałam ją zrobić...

Powiem tylko tyle:
Hello sweetie...

//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14677.jpg


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#144 02-01-2014 o 17h13

Miss'wow
Eldunari
Zapraszam na mojego bloga - czytaj, oglądaj, komentuj Multicoolturalną! :)
Wiadomości: 659

ScarletWitch jestem pod wrażeniem Twojej inwencji! W życiu nie wpadłabym na to, żeby próbować oddać strojem coś takiego... O.o
Natomiast na kolana powaliła mnie stylizacja Dyokiry...
Aria, niestety nie kojarzę Hello Sweetie, ale idealnie oddałaś zdjęcie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Z mojej strony kolejna inspiracja Wielkim Gatsby'm (to chyba film, z którego czerpię najczęściej...):

Link do zewnętrznego obrazka


http://2.asset.soup.io/asset/1585/6050_0c95.gif

_________________________________________


Offline

#145 02-01-2014 o 17h22

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Eldunari, nie kojarzę filmu, tzn kojarzę, ale tylko tyle, co ktoś mi kiedyś powiedział. I z tego co słyszałam, to bardzo fajnie oddałaś klimat. Wgl ładnie to wygląda.

Doktora Who ciąg dalszy! Tym razem znów nietypowa personifikacja, czyli...
Gallifrey.
I to Gallifrey w ostatnich dniach Wojny Czasu, Galifrey z obrazu

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14793.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#146 03-01-2014 o 17h05

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Tym razem moją inspiracją był... smok. Chciałam stworzyć miss, która będzie przypominała smoka władającego wodą. Efekty widać poniżej. :3

//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14898.jpg


Nie wzorowałam się na konkretnej grafice, ale podam przykładową:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#147 04-01-2014 o 18h12

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Oj...
Przymierzałam się do tego cosplayu długo a dokładniej odkąd zobaczyłam tą fryzurę w ofercie kenijskiej szczotki.

U Nine nie znalazłam idealnie pasujących ciuchów (nawet kolorystycznie) więc z tego co było stworzyłam to:
//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/15015.jpg

Bluzka Muzyka 2008
Spodenki Kawai
Rękawiczki Narciarskie (nie było dużej pojedynczej ani nic co mogłoby to zastąpić)
Naszyjnik: Strój Nenufar
Adidasy
Makijaż: 317 / 180 / 848 / 416 / 471 / 191

W makijażu zdecydowałam się na taki uśmiech... jedyny z widocznym językiem i chyba pasujący do stroju scenicznego.

Wzorowałam się na tym zdjęciu (wybrałam takie od razu z reakcją publiczności)

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



i najlepszy komentarz od Daft Punk /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#148 04-01-2014 o 18h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

OMG kocham Twój cosplay, Yuki. Od razu poznałam Miley i padłam ze śmiechu.
Ślicznie ją odwzorowałaś!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#149 04-01-2014 o 19h37

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Maka, od razu widać, że to smok. Świetny efekt łusek na spódnicy. Nawet oczy takie...smocze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Aria, twoja pomysłowość nie zna granic. W życiu bym nie wpadła, żeby zrobić personifikację miejsca. Całkiem zgrabnie ci to wyszło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Yuki18, śmieszny cosplay. Bardzo dobra kopia Miley.

A oto moja luźna inspiracja folkiem:

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#150 05-01-2014 o 21h57

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Link do zewnętrznego obrazka

Moja inspiracja jest chyba oczywista - organizacja Femen. I żeby nie było, że reprezentuję tu jakiekolwiek poglądy, po prostu przyszedł mi do głowy taki pomysł, a swoją opinię na temat działalności tych Pań zachowam dla siebie.

EDIT : Kot zrobiła papa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Jessica23 (06-01-2014 o 11h22)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 47