Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 6 7 8 9 10 ... 47

#176 17-01-2014 o 11h17

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Shiawase - mój brat tego często słucha i tylko dlatego znam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Miss ubrana bardzo fajnie i podoba mi się jej mina. Te włosy - trudno, musimy się pogodzić z faktem, że wiele kapeluszy nie pasuje do większości fryzur /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

A moja inspiracja... rozmarzyłam się ostatnio o beztrosce czasów szkolnych. A kiedy dużo o niej myślałam, przeszedł mnie dreszcz, gdy w mojej głowie zmaterializował się obraz... straszny...! Matematyca! (samą matmę lubiłam, ale matematyca była straszna, typowy przykład belferki-starej-panny)

//photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15989.jpg

Strzeżcie się.

Offline

#177 17-01-2014 o 11h48

Miss'całkiem całkiem
Lili708
...
Wiadomości: 127

Hildee rewelacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mi przypomina moją nauczycielkę z czasów szkolnych, panią od ekonomii straszna baba, no cała ona i ten wyraz twarzy jak żywa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#178 17-01-2014 o 12h22

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Hildee skąd znasz moją nauczycielkę od matematyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ?


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#179 17-01-2014 o 12h25

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

O nie, Hildee, ona wygląda jak moja nauczycielka z podstawówki!
Czy wszystkie matematyczki wyglądają tak samo?!

Gratuluję pomysłu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#180 17-01-2014 o 12h27

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

nisiam, chyba wszystkie paski nachodzą na ten frak i nie wygląda to dobrze. A nad butami można by się zastanowić, zobaczę później czy inne będą mi odpowiadały c:


Nie wiem, może uczyłam się w dziwnych szkołach, bo sama nigdy nie trafiłam na "belferkę-starą-pannę" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ale zdaje się, że wyszła Ci idealnie!


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#181 17-01-2014 o 13h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Muszę, po prostu muszę się odnieść do tej stylizacji. Foxglove, Twoja inspiracja to mistrzostwo ! Patrick Bateman w kobiecym wydaniu.
Aria, taka Dama Kameliowa jeszcze w moich wyobrażeniach nie zawitała. Interesująca kreacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A elfica? Cud, miód i orzeszki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Rosette, kompletnie nie znam się na tematyce, ale lubię takie zestawienia jak Twoje. To jest extra i kojarzy mi się z dynamiką.
Asuu, nie znam tego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png więc ciężko mi się odnieść do charakteru postaci. Chociaż kucyk pony kojarzy mi się z przejaskrawieniem i niewinną słodkością, a to zawarłaś w jakimś stopniu w swojej inspiracji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Shiawase, nie jest źle, ba, jest extra. W końcu to inspiracja a nie cosplay /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Eira144 No odlot jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Odnoszę wrażenie jakbyś połączyła dwie kowbojki w jedną - grzeczną damę i energetyczną umm...poganiaczkę ^^
Itasagi, zrobiłaś błyszczącą Mortycję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Czad !
Rainbow, ten Twój kotek taki trochę egipski trochę domowy, ale niewątpliwie strój wskazuje na kocicę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Tylko fakt, kotek przy kotku? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I widzę, że taszczy ze sobą śniadanie ^^
Hildee, kosa ja z koszmaru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Udana, oj udana.

Przedstawiam Wam swoją inspirację - Cukierkowy sen /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15996.jpg

Offline

#182 17-01-2014 o 13h44

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Hildee - świetna jest! ;D Właściwie tylko w gimnazjum miałam straszną nauczycielkę matmy (i to młodą ;O), a matmę i tak lubię. Mina matematycy jak najbardziej odpowiada tej, którą prawie zawsze miała moja nauczycielka ;D A tej linijki w ręku aż strach się bać...

Ikan - Aż mam ochotę na jakiegoś cukierka... ;D Słodka (i smaczna) miss! ;p

Offline

#183 17-01-2014 o 15h05

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Ja chyba też chodziłam do jakiś innych szkół /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
w podstawówce miałam matematyczkę damulkę jak ich mało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png w gimnazjum kobieta do rany przyłóż /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png a w liceum znowu miałam starą pannę ale z tych ani złośliwych, ani nic z tych rzeczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jedna z najlepszych nauczycielek jakie miałam w życiu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#184 19-01-2014 o 00h52

Miss'ok
Sarameda
...
Wiadomości: 72

A ja próbuję swoją miss wystylizować na Fluttershy z MLP Friendship is Magic. Na razie są to takie początki, mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej i ładniej.



Link do zewnętrznego obrazka

Fluttershy w wersji ludzkiej:
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#185 19-01-2014 o 09h03

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Sarameda jak na początek to bardzo ładnie, chociaż wywaliłabym tą wiewiórkę i tatuaż z twarzy. Pomyśl tez nad zmianą fryzury na krótszą i będzie elegancko.

Offline

#186 19-01-2014 o 11h22

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Bardzo fajny temat, powiem szczerze, nie zaglądałam do tej zakładki tylko ze względu na to, że myślałam, że nic ciekawego tu nie ma. Cóż za miłe zaskoczenie

Co do mojej stylizacji, nie miałam jakiegoś szczególnego wizerunku za którym bym podążała. Po prostu wybrałam rzeczy, które dla mnie do siebie pasowały i zazwyczaj tak robię. Tutaj miss zbudowana z butów łosia, skarpetek łowcy, które nade wszystko mi się podobają, spódnicy mój mały pantofelek, i chciałam żeby gorset w jakiś sposób pasował do dołu, więc górę wybierałam na końcu ;] Takie tam małe coś.

A oto ona:

https://imagizer.imageshack.us/v2/260x430q90/38/ldvx.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#187 19-01-2014 o 13h04

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

łooj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png jest piękna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#188 19-01-2014 o 13h28

Miss'ok
Sarameda
...
Wiadomości: 72

CharlotteYork dziękuję za poradę. Tylko właśnie ona ma tam tatuaż na policzku, ale faktycznie, lepiej wygląda bez tego tatuażu na mordce i bez tego wiewiórka na ręku.

Link do zewnętrznego obrazka

Zastanawiam się czy nie spróbować wystylizować mojej miss na wszystkie kucyki, tylko z Rainbow będzie problem, bo przecież ona ma kolorowe włosy.

Sartani Ciekawy pomysł. Widzę, że nie tylko ja czasami dopasowuję ubrania, bo pasują ^ ^

Jeśli mogę, to chciałabym pokazać, według mnie, najlepsze stylizacje jakie zrobiłam. A która według Was jest najlepsza? Coś może gdzieś powinnam zmienić?

Biała Dama Inspiracja: Tak bawiłam się ubraniami, aby wymyślić coś fajnego. W międzyczasie patrzyłam na film, nie pamiętam dokładnie tytułu, ale kobitka miała na filmie sukienkę i kapelusz.
Link do zewnętrznego obrazka

Suknia Ślubna Inspiracja: Ogólnie przeglądałam suknie ślubne, nie mam konkretnego zdjęcia, bo kilka z nich mnie zainspirowało.
Link do zewnętrznego obrazka

Królowa Syrena Inspiracja przy wszystkich trzech: Słuchałam muzyki z bajek Disneya- lubi syreny, dlatego chciałam się pobawić. Wszystkie rysunki syren mnie zainspirowały/były wzorem.
Link do zewnętrznego obrazka

Księżniczka Syrena
Link do zewnętrznego obrazka

Wróżka Syrena
Link do zewnętrznego obrazka

Diablica Inspiracja: Moja osoba. Zawsze chciałam mieć ubrania w paski. Mam póki co tylko spódnicę, poza tym gdzieś mi na necie mignęło ubranko w paski.
Link do zewnętrznego obrazka

Jeszcze mam takie pytanie na koniec:
Czy też tak macie, że podobają się Wam jakieś ubrania, ale nie wiecie z czym je dopasować? Próbujecie wszystkiego, ale to i tak nic nie daje i dopiero jak np. wchodzą jakieś ubrania i o pasuje jakiś element. Ja tak mam np. ze spódnicą konstelacja. Jest śliczna, chciałabym ją do czegoś wykorzystać, no wykorzystałam do wróżkowej syrenki, ale to jeszcze nie jest to.

Ostatnio zmieniony przez Sarameda (19-01-2014 o 18h29)

Offline

#189 19-01-2014 o 13h32

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Królowa syrena jest chyba najlepsza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Tak, tak, też często tak mam, że coś mi się mega podoba, a nie wiem co dopasować, albo mi się wydaję, że nic nie pasuję :< Ale to już chyba taki urok gry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#190 19-01-2014 o 13h35

Miss'ok
Sarameda
...
Wiadomości: 72

Nisiam pewnie o to im chodziło, żeby czekać nie wiadomo ile na to, aby zrobić naprawdę fajny strój. Acz widziałam, bo czasem podczas wyzwań widzę naprawdę ciekawe stylizacje i dochodzę do wniosku, że nie mam za grosz pomysłów xD

Dziękuję, jednak ciągle w stylizacjach czegoś mi potrafi z czasem brakować. Tylko nie wiem czego.

Offline

#191 19-01-2014 o 13h37

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Hildee - jak moja matematyca z podstawówki… tylko ona grubsza była ;o
Ikan - osobiście mi nie przypadło do gustu, ale zamysł całkiem dobry - po prostu te świąteczne ozdoby totalnie mi tu nie pasują…
Sarameda - drugiej twojej Fluttershy przydałyby się podkolanówki, trochę zgrzyta mi twarz, makijaż jest jakiś dziwny. Za to Suknia Ślubna podbiła moje serce, jest PRZEPIĘKNA.
Sartani - świetny klimat, ale te motylki coś mi zgrzytają.

//photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16120.jpg

Dziwna ta moja stylizacja, ale byłam kilka dni temu na łyżwach i pierwszy raz zobaczyłam coś takiego na lodowisku… Trzy młodziutkie dziewczyny, wyglądały na licealistki, ubrały się w identyczne ciuchy - sukienkę, zakolanówki, uroczą narzutkę i długie rękawiczki. Wszystko w bieli i odcieniach szarości. Wyglądały tak pięknie, że aż mnie zwaliło z nóg, a gdy zaczęły pokazywać swoje umiejętności to całe lodowisku przystanęło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png No i… Postanowiłam zrobić coś podobnego. Nie wyszło dokładnie tak, jak chciałam, ale zamysł mniej-więcej spełniłam. Mam nadzieję, że jeszcze je zobaczę i zrobię fotę, by pokazać wam pierwowzór /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Georgina (19-01-2014 o 13h37)


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#192 19-01-2014 o 13h48

Miss'ok
Sarameda
...
Wiadomości: 72

Georgina Dziękuję! Ajej zapomniałam o nich XD

Ciekawa stylizacja. Miałaś szczęście, że spotkałaś dziewczyny ubrane w takie ładne stroje! Podejrzewam, że już ich nie spotkasz-> z reguły tak jest, że jak widzimy coś fajnego lub kogo to na ogół tylko raz, a wielka szkoda, bo człowiek za pierwszym razem nie myśli, by zrobić fotkę.

Offline

#193 19-01-2014 o 14h20

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Tak, miałaś szczęście ;D
Ja częściej na ulicach spotykam osoby, które jak widzę to łapię się za głowę i zastanawiam, skąd Ci kosmici przybyli /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ale fakt, czasem zdarzy się przypadek, że spotyka się kogoś z wybitnym gustem i grubym portfelem, żeby swoje stylizacje realizować, chociaż wiem, że czasem pozory mylą i potrafią stworzyć mega fajne stylizacje za grosze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Tym bardziej ukłon w ich stronę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#194 19-01-2014 o 16h00

Miss'ok
Sarameda
...
Wiadomości: 72

Nisiam zgadzam się! Znacie Goka czy jak tam się pisało Jego nazwisko...to przecież jak były te pojedynki, On kontra znani projektanci to chyba tylko raz albo dwa razy przegrała Jego tania stylizacja, a to naprawdę coś, że jednak tyle razy wygrywał.
Może warto, tworząc stroje dla naszych miss, popatrzeć na Jego kombinacje i stworzyć coś podobnego? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png



EDIT

Mam nadzieję, że nikt mi głowy nie urwie, ale wystylizowałam swoją miss na króliczka playboya:

Link do zewnętrznego obrazka

Czarne rękawiczki, bo nie ma na grze tych białych mankietów, a czasem noszą czarne rękawiczki, rajstopy w siateczkę czarna długa tunika oraz królicze uszka, kołnierzyk. Myślę czy nie uzbierać na taki ogon, bo niektóre mają takie materiałowe ogonki przy stroju, a widziałam, że takowy można kupić. Mam jeden, ale jest niebieski i raczej nie będzie pasować. Ewentualnie zamiast misia uzbieram na tackę, bo przecież one często z tackami są na zdjęciach.

Fotki nie będę dodawać, bo nie wiem czy można, a jak można to wybiorę jakieś ładne ^ ^

Ostatnio zmieniony przez Sarameda (19-01-2014 o 16h23)

Offline

#195 19-01-2014 o 18h00

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Sarameda, jeśli mam być szczera, to stylizacje są fajne. Jednakże w kostiumie Białej Damy zmieniłabym koniecznie buty, ale to natychmiast /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png, w sukni ślubnej parasolka za bardzo zlewa się z tłem, i Diablica w ogóle jakoś mi nie pasuje, ale to tylko moje gadańsko, nie przejmuj się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Zatem chciałabym pokazać również swoje stylizacje, które zrobiłam, a które -wydaje mi się- są ciekawe

Oto moja pierwsza stylizacja, jaką kiedykolwiek zrobiłam w tej grze. Mam do niej wielki sentyment, więc nie potrafię jej usunąć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Coś w stylu anioła zemsty

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Tutaj chciałam zrobić słodką laleczkę, poniekąd wyszła mi też pastereczka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Akurat inspirowałam się świętami, bo stwierdziłam "tyle ładnych ciuchów"

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



I ostatnia, taka gejsza, właściwie zrobiłam ją wczoraj, więc pewnie będą ją jeszcze nie raz przerabiać.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Wszelkie sugestie są mile widziane, wiadomo że człowiek lubi zachwycać się tym co zrobił, ale czasem zdania innych osób są bardzo przydatne, tym bardziej że ja jestem w ubraniach zakochana /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Edytowany za Foxglove, która uświadomiła mnie po co ta zakłądka jest ;] Dziękuję.

Ostatnio zmieniony przez Sartani (19-01-2014 o 18h12)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#196 19-01-2014 o 18h07

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Sartani, stylizacje są naprawdę ładne, ale to dział "Stylizacje Inspirowane" a nie "Pochwal się szafą". Rozumiem dodanie ciucha zainspirowanego świętami czy gejszami, ale dodanie stylizacji gdzie "nie miałaś konkretnego zamysłu i jakoś tak wyszło" podpada pod offtop. W dziale "Nasza Postać" można się pochwalić dokonaniami stylizacyjnymi, tu pokazuje się stylizacje zainspirowane czy to muzyką, filmem, książkami czy miejscami, jak pisała Lillien w poście zakładającym wątek.

Sarameda - pytanie o to która stylizacja jest najlepsza to do działu "Ciuchy". Nie wyjaśniłaś nawet inspiracji stylizacji, które uważasz za swoje najlepsze. Ludzie, nie spamujcie na oślep!

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (19-01-2014 o 18h10)

Offline

#197 19-01-2014 o 18h10

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Wybacz Foxglove widocznie nie umiem czytać i za bardzo się zapędziłam.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#198 19-01-2014 o 18h33

Miss'ok
Sarameda
...
Wiadomości: 72

Foxglove a nie można trochę mniej agresywniej? Napisałaś ten post w takiej agresywnej powłoczce. Następnym razem napisz poty łagodniej, bo wychodzi z tonu wypowiedzi Twojego postu, jakbyśmy nie wiem jakiego offtopu narobiły i zaśmiecały forum, poza tym jeśli się nie mylę admin jest od zwracania uwagi, nie zabieraj im roboty ;P

A co do strojów, widziałam kilka postów, w którym ludzie piszą sugestie, więc nie widzę problemu, by ktoś takowe pisał tudzież się o nie zapytał.

Żaden problem edytować post. Czasem tak jest, że człowiek wdroży się w rozmowę i zapomni czegoś dopisać.

Sartani Również dziękuję za poradę.

Ostatnio zmieniony przez Sarameda (19-01-2014 o 18h35)

Offline

#199 19-01-2014 o 18h42

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Forum to społeczność. Administracja nie spędza tu całego swojego czasu i czasem można zwrócić uwagę, bo inaczej się zrobi kompletny syf. Nie wiem gdzie widziałaś agresję w moim poście. Zrobiłyście trochę sałaty, jedynie to wytknęłam i nie trzeba się obrażać. Nawet Wam dałam linki do wątków, gdzie możecie pisać takie posty, taka ze mnie dobra ciocia. Więc zamiast unosić się dumą, czasem lepiej jest po prostu przyjąć krytykę i nie powtarzać błędu na przyszłość.

To jak z cosplayerami. Cosplay do cosplayu, inspiracja do inspiracji i tak dalej. Po to jest różnorodność wątków, żeby nie wrzucać wszystkiego do jednego wora.

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (19-01-2014 o 18h43)

Offline

#200 19-01-2014 o 22h31

Miss'ok
Sarameda
...
Wiadomości: 72

Przeglądałam zdjęcia z panną młodą. Znalazłam taki rysunek:
http://www.paulinakowalska.com/wp-content/uploads/2011/10/panna-mloda2-682x1024.jpg , duże zdjęcie jest, to zarzucam samym linkiem. Zainspirowało mnie to, to stworzenia kolejnej sukni ślubnej:

Link do zewnętrznego obrazka

Nie jest podobna o tej ze zdjęcia, ale bardzo podobają mi się kreacje ślubne z diademami i takimi lśniącymi ozdóbkami.

Ostatnio zmieniony przez Sarameda (19-01-2014 o 22h48)

Offline

Strony : 1 ... 6 7 8 9 10 ... 47