Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 47

#76 16-12-2013 o 21h22

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Michael świetny, jak żywy... oj, dobra, to nie miało tak zabrzmieć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Jessica23, podoba mi się zwłaszcza duszek, jest uroczy!
Asuu, różowy absurd nieco psuje bukiet, mało różowy.
Solei, Twój renifer, tak bardzo mroczny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ja ze swej strony, zainspirowałam się, nieco może mało znaną w Polsce wokalistką, Bjork. A konkretnie kawałkiem "Pagan Poetry" http://www.youtube.com/watch?v=KqF8_UcUQdQ
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Aria (16-12-2013 o 21h53)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#77 16-12-2013 o 21h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aria, fajnie wybrnęłaś z niezakrytych cycków /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png zrób Bjork z "Oceanii", proszę proszę *____*

Offline

#78 16-12-2013 o 21h30

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Dziękuję Shiki za uznanie, a zwłaszcza tobie @Pixies za docenienie mojej absurdalnie różowej personifikacji oraz Jacksona. Nie pomyślałam, że ktoś w ogóle doceni inspirację "Smooth crimminal" a co dopiero naszą piękną stroną. xD
Aria wyszło na to, że po co machiny do ożywiania zmarłych kiedy ja to robię. xD
Dobra żartuję... xD
Faktycznie dopiero później dostrzegłam bardziej różowy bukiecik ale teraz nie chce mi się w to bawić. Muszę nacieszyć się Jacksonem zanim zacznę inspirować się innymi postaciami, albo teledyskami. P:
Aria gratuluję pomysłu i jak napisała powyżej @Dyokira ciekawie wybrnęłaś z tej sytuacji. xD

Ostatnio zmieniony przez Asuu (16-12-2013 o 21h32)


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#79 16-12-2013 o 21h37

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Co tu robią zdjęcia z niezakrytymi cyckami...? xd

Michael świetny! Bardzo fajnie podkreśliłaś jego gacie do mierzenia wody w piwnicy i widoczne skarpetki, a wersja z mikrofonem to już w ogóle 100% MJ z tego teledysku. Brawissimo! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#80 16-12-2013 o 21h41

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

nivata dziękuję za uznanie. Widocznie nie tylko mnie rozbawiają te skarpetki. xD
Gdyby był karabin w sklepie to pewnie wyglądał lepiej niż mikrofon, ale co tam. Teledysk jest długi i mistrzowski, więc można z niego czerpać garściami. I przy okazji jestem w szoku, że tyle osób go kojarzy... Bo moi znajomi w ogóle nie słyszeli o "Smooth crimminal". >:


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#81 16-12-2013 o 21h47

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

No jakże to tak, toć "keny keczułoki" to klasyk!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Swoją drogą byłoby super, jakby Nine dorzuciła nam jakąś długą broń palną do sklepów, bo te pistoleciki nie zawsze się sprawdzają w ganksterskich stylówkach. Taka kolekcja poza prawem.  Jeśli kiedyś takie itemy się pojawią to koniecznie zrób wersją MJ+karabin!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#82 16-12-2013 o 21h47

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Dziękuję za miłe słowa ;D aż mi się milej na duchu zrobiło, że mnie ktoś docenia ;D

Podobają mi się Duchy Świąt Bożego Narodzenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png naprawdę świetnie zgrane elementy strojów. Jedne z lepszych stylizacji na mf /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Świetna jest też stylizacja inspirowana kaczką Daisy ;D uwielbiam bajki, ale akurat o niej nigdy nie pomyślałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A wyszło naprawdę fajnie i co najważniejsze widać w niej Daisy ;D

I Michael... każda wersja stroju jest niesamowita. Gratuluję pomysłów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Król żyje ;p

Offline

#83 16-12-2013 o 21h48

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Jak się pojawi to od razu kupię karabin i dam MJ z samego końca teledysku. W końcu bez tego nie będę czuła się spełniona. A teraz szukam koszuli by zrobić stylizację na jego zdjęcia za kulis "Smooth crimminal". A później nie wiem kogo wezmę na celownik, ale może jakąś kobietę. xD


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#84 16-12-2013 o 21h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ariaa - Nie ma to jak król internetów, Cage xD Świetna inspiracja Bjork jest wspaniała. Podpisuję się pod tym co napisała @Dyokira - Chciałabym zobczayć kiedyś kreację inspirowaną teledyskiem "Oceania"...

Ostatnio zmieniony przez Pixies (16-12-2013 o 21h52)

Offline

#85 16-12-2013 o 22h11

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

Lupo za ten strój jesteś u mnie number one /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png kocham Deepa, a zwłaszcza w fabryce czekolady.
Asuu stylizacja genialna i tak cukierkowa, że aż zaczynam widzieć na różowo
Aria fajny pomysł z Bjork fajnie wyszło o wiele lepiej niż oryginał /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

EDIT: Chciałabym zrobić Edwarda Nożycorękiego, ale nie mam odpowiednich akcesoriów ;(

Ostatnio zmieniony przez dona2 (16-12-2013 o 22h15)

Offline

#86 20-12-2013 o 12h49

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Przede wszystkim, dziękuję wam dziewczyny, za te wszystkie wspaniałe słowa. Nie miałam pojęcia, że ten pomysł z duchami do tego stopnia się spodoba, jestem przeszczęśliwa!

Maka- Twoja Daisy jest obłędna, taka urocza i równocześnie z jej zadziorną minką i przymrużonymi oczami, ideolo! "pierzasta" spódniczka to był strzał w dziesiątkę, a i nawet fryzurka świetnie pasuje.

Evelyn i jej Królowe Śniegu są piękne, a pomimo chłodu, jaki ze sobą niosą, mają również aż podejrzanie miłe uśmiechy ;> Również i mi bardziej się spodobała biała wersja, chociaż uroku nie można odmówić żadnej. Czarne kontrastowe włosy to świetna odmiana od bieli czy bardzo jasnego blondu, jakie się zwykle stosuje.

Śnieżynka KimDallas jest rozkoszna, chociaż nie do końca pasuje mi w niej ten welon, ściąga całą postać ku dołowi, przez co robi się ciut ociężała- a przecież śnieżynki są lekkie, delikatne i niemalże nieuchwytne.

Solelei oderwała się od standardowego połączenia brąz + czerwień przy układaniu swojego reniferka i zrobiła to w koncertowym stylu. Te skarpetki <3

Lupo i Willi Wonka to majstersztyk. Od razu widać, kogo przedstawia, ideał. Jestem wielką miłośniczką tego filmu, co roku w okresie świątecznym oglądam go po dwa, nawet trzy razy i jak dotąd mi się nie znudził.

Assu, różowa stylóweczka: jak na parodię MF, za mało cycki widać xD Wielkie, napompowane melony. Poza tym odzwierciedliłaś tę grę bardzo trafnie :'D

Natomiast Twój Michael, chociaż osoby jego nie znoszę, to wybicie się na szczyty możliwości w tym temacie. Jest bezbłędny, chociaż unikam jego muzyki jak mogę, a i teledysków nie oglądam, jedno spojrzenie wystarczyło, bym rozpoznała kogo widzę. Nawet mina jest idealna!

Jessica23, Twoja Królowa Śniegu jest taka... taka... doskonała... wygląda na delikatną, niczym śnieżynka, łagodną niczym śniegowy puch, a jednocześnie dystyngowaną i elegancką. Coś wspaniałego. Prostota kreacji doskonale oddaje zimowe krajobrazy, zalane śnieżną bielą i minimalistyczne.
A Świateczny Duszek jest do schrupania! Taki słodki!

Aria, Bjork nie jest mi znana, ale mając porównanie, mogę śmiało stwierdzić, że wyszła Ci bardzo elegancko. I ta cenzura piersi XD Rozłożyła mnie na łopatki XD

Ostatnio zmieniony przez Rosette (20-12-2013 o 12h50)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#87 20-12-2013 o 20h03

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Dzisiaj trochę poszalałam i mam dwie stylizacje. Jedna inspirowana zimą, a druga pluszowym miśkiem ;D Mój misiek to taki misiek prezentowy, w sam raz pod choinkę ;D


//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13728.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13729.jpg

Offline

#88 20-12-2013 o 20h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

*idzie wytulić misia*
Jej, nie sądziłam, że tyle brązu może wyglądać tak dobrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#89 20-12-2013 o 20h20

Miss'całkiem całkiem
Eira144
...
Wiadomości: 164

Uwielbiam zimę, a widząc tyle wspaniałych stylizacji królowej śniegu postanowiłam stworzyć moją własną interpretację zimowej pani /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13734.jpg


Link do zewnętrznego obrazka
dreamwhim.blogspot.com

Offline

#90 20-12-2013 o 23h16

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Jedna z ładniejszych "królowych śniegu" jakie miałam okazje tutaj zobaczyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png śliczna, na prawe gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#91 21-12-2013 o 13h18

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

lupo
Zima jest bardzo zimowa - tajemnicza, chłodna, iskrząca i piękna. Bardzo mi się podoba, że dałaś jej jedne skrzydełka zielone - taki symbol nadziei, że zima będzie łagodna i wszystkiego do końca nie zamrozi. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Pluszowy miś też jest bardzo ładny, ciepłe brązy doskonale do siebie pasują, a te loczki ładnie imitują misiowe uszka! <3

Eira144
Twoja zimowa pani także jest bardzo ładna. Elegancka, piękna, przypomina trochę Królewnę Śnieżkę z tymi czerwonymi ustami i czarnymi włosami. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To taka bardziej wczesna zima, z miękkim, puchowym śniegiem. Bardzo fajnie!

Ja zrobiłam dla mojej miss strój inspirowany carską Rosją. Bardzo lubię ten okres w historii Rosji, gdzie wszyscy byli tacy piękni i eleganccy (oczywiście jeśli było ich stać... ;x), a ubrania ze świątecznego sklepiku u Nine pozwoliły mi zrobić tę kreację. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/gd/13781.jpg

Ostatnio zmieniony przez MariaANTONINA (21-12-2013 o 13h21)


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#92 21-12-2013 o 14h26

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

To naprawdę kawał dobrej carskiej Rosji. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Mufka idealnie tutaj pasuje, a ta czapka, do której dołożyłaś tę fancy ozdobę jest śliczna. <3 Może tylko więcej złota niż srebra bym tu widziała, ale i tak jest osm!

Ostatnio zmieniony przez nivata (21-12-2013 o 14h27)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#93 21-12-2013 o 14h47

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Maria - UWIELBIAM ten strój! Dodatki są zachwycające ^^ no i MOJA UKOCHANA MUFKA <3 To przechodzi ludzkie pojęcie, jak ja kocham mufki :D i tak bardzo mi jej brakowało, gdy tworzyłam moją Kitty do Alternatywnych Wyborów ;_; tak bardzo mi się kojarzy z arystokracją z tamtych czasów! Pięknie Ci to wyszło i popieram Niv, czapka z ozdobą + ozdoba przy pasku, wyglądają przebosko!

Eira144, śliczna pani zima! Może mogłaby być mniej opalona i wtedy już całkiem wyglądałaby jak Królowa Śniegu ^^ miętowy szal świetnie wybija się na tle bieli. Och, i jestem absolutnie zakochana w tej spódnicy!

Lupo, zaprezentowałaś naprawdę ciekawe stylizacje :) podpisuję się pod stwierdzeniem, że zielone skrzydła bardzo podkreślają całość pierwszego stroju. Z kolei miś pluszowy ma genialną fryzurę, która tak trochę kojarzy się właśnie z uszkami przytulanki i pasuje do równie włochatej spódniczki :D lepiej bym tego nie wymyśliła!

Aria, mnie również spodobał się ten gorset, którego użyłaś. Wraz z naszyjnikiem naprawdę przywodzi na myśl strój z teledysku ^^ jestem zachwycona - Bjork jest cudowna!

Ostatnio zmieniony przez Lillien (21-12-2013 o 14h47)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#94 21-12-2013 o 15h01

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

MariaANTONINA, ach, zachwyciłaś mnie tą kreacją <333 Bardzo rosyjska, bardzo carska, bardzo klimatyczna. W takim stroju można by się pokazać na ulicach dziewiętnastowiecznego Petersburga.

Offline

#95 21-12-2013 o 17h42

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Aż mi się przypomniała moja ulubiona bajka "Anastazja" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png w takiej sukni z pewnością można by było iść na bal, który odbywa się na początku bajki  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#96 22-12-2013 o 00h48

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ok, wiem, że było milion świątecznych elfów i innych skrzatów, ale po prostu MUSIAŁAM zrobić swojego. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13807.jpg

Wesołych Świąt!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#97 22-12-2013 o 10h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13812.jpg

Offline

#98 22-12-2013 o 11h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W związku z ostatnim postem @Laptitexxpuce informuję, że od tej pory wszystkie posty, które będą ograniczały się do samego obrazka będą bezzwłocznie usuwane z tematu. Muszę przypomnieć, że obowiązkowy jest przynajmniej jednozdaniowy komentarz do stylizacji, choćby opisujący co było inspiracją do jej stworzenia.

Offline

#99 23-12-2013 o 16h52

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Link do zewnętrznego obrazka
Suicide Pin Up Girls

Suicide Girls to strona internetowa oraz agencja artystyczno-fotograficzna, która zrzesza alternatywne modelki erotyczne, które występują w sesjach tematycznych, nawiązujących do pin up'u. Są to dziewczyny odważne, pewne siebie, swobodne, wytatuowane i wykolczykowane, farbujące włosy na dzikie kolory.

Różne przykłady, które mnie zainspirowały w mniejszym lub większym stopniu:



O tych modelkach oraz stylu dowiedziałam się od Nivaty zupełnie przypadkiem, po ułożeniu stylizacji w tematyce Pin Upu, po zakupie cudownej sukienki "Karuzela" ze świątecznego butiku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A potem już jakoś tak poleciało. Zakochałam się w tych dziewczynach, namiętnych, odważnych, prowokujących. Spodobała mi się pewna agresywność w kolorach i tatuażach, które to przeniosłam tutaj. No i niemałą frajdą było wytatuowanie całej ręki mojej lalki- nie prędko się z nią rozstanę <3
Oto kilka propozycji ode mnie, jakie powstały na ostatnich dniach:

]https://31.media.tumblr.com/d6b4ce6c48fa024db00d0bffd705d651/tumblr_my3q97NdVp1skovmpo1_400.pnghttps://31.media.tumblr.com/77363b8ff2b69f96fd787616741a46d7/tumblr_my9lem5WSp1skovmpo1_400.png
https://24.media.tumblr.com/25fa27f76d9712d08fdd91006d9f48a3/tumblr_my9lfyjmD81skovmpo1_400.pnghttps://24.media.tumblr.com/a032ffb5fd58aab8932b1149e5995b8d/tumblr_my9mgbvJEJ1skovmpo1_400.png



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#100 23-12-2013 o 17h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Matko, Rosette one są wspaniałe! Każda z osobna, tak bardzo przykuwają wzrok! Kocham styl Pin Up i kompletnie mnie nie zawiodłaś. Nie mogę odwrócić od nich wzroku, są jak wyjęte z obrazka. Te fryzury, ten tatuaż... Wow /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Pin Up tak bardzo.

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 47