Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 47

#1 01-12-2013 o 21h46

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

@Cohelia : Aby zapobiec spamowi wszystkie posty ze stylizacjami pozbawione komentarza informującego o źródle inspiracji do stylizacji, bądź zawierające sam tylko obrazek będą usuwane z niniejszego tematu.

---

Po konsultacji z moderatorkami, postanowiłam w końcu założyć ten wątek. Zauważyłam, że brakuje na forum miejsca, gdzie można byłoby publikować stylizacje, które powstały pod wpływem inspiracji postaciami fikcyjnymi, osobami, książkami, filmami, muzyką, miejscami - krótko mówiąc, czymkolwiek, co podpowie wam wasza kreatywność, a co nie jest ściśle cosplayem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jako ogromna fanka MIKI, już od pewnego czasu miałam w głowie pomysł na cykl stylizacji, nawiązujących do jego teledysków i stylu ubierania się. Mika jest naprawdę fantastyczną, utalentowaną osobą, o nietuzinkowym stylu, który w jakiś dziwny sposób do mnie przemawia! A zatem oto moja miss w wydaniu MIKA - Blame It On The Girls /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Poniżej link do tego teledysku dla zainteresowanych. Enjoy!

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12468.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12432.jpg

ZOBACZ TELEDYSK »


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#2 02-12-2013 o 00h15

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Świetnie ci wyszła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Dobry pomysł z tym wątkiem. Teraz można własne wersje różnych postaci

Ostatnio zmieniony przez dortnana (02-12-2013 o 00h16)

Offline

#3 02-12-2013 o 22h08

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Dziękuję, Dortnano! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png bardzo się cieszę, że Ci się spodobał ten strój, układanie go sprawiło mi naprawdę mnóstwo radości.

A dziś z mojej strony słodycz wybijająca zęby i morderczy atak kolorów!
Oto moja absolutnie nieświadoma i niewinna dziewczynka, stworzona na fali inspiracji teledyskiem MIKI - "Lollipop".


//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12592.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12593.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12598.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12591.jpg

Ostatnio zmieniony przez Lillien (02-12-2013 o 22h59)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#4 02-12-2013 o 22h39

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

To i ja dorzucę swoją inspirację~

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4484.jpg

Link do zewnętrznego obrazka

Kocham niebieskowłose laseczki!

Ostatnio zmieniony przez Georgina (02-12-2013 o 22h43)


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#5 02-12-2013 o 22h56

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Fajny temat. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ubranie Miki jak z niego zdjęte, a proces powstawania niebieskowłosej panny Georginy to nawet pamiętam! Oba projekty wyszły super. <3


Ja w sumie nie wiedziałam, czy wrzucić moją obecną stylówę w cosplay czy tu, ale ostatecznie nie mogę nazwać tego co zrobiłam 100% cosplayem, więc oto jestem tutaj. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Inspiracja Florence Welch (LOVE LOVE LOVE) i luźna interpretacja jej wyglądu w teledysku do Dog Days Are Over. Nie zmieniałam koloru włosów, a makijaż przypisany był w sumie do tej bardziej japońskiej stylizacji, ale hej. W końcu to inspiracja, a nie wierne odzwierciedlenie, więc czuję się rozgrzeszona. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12600.jpg

Link do zewnętrznego obrazka
>> TELEDISKOS <<

Ostatnio zmieniony przez nivata (02-12-2013 o 22h57)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#6 02-12-2013 o 23h14

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Jej, cieszę się, że się podoba :D Mikę kocham i darzę szczególnym uczuciem, więc na pewno będzie tego na dniach więcej, bo mam już pomysł na kolejne stylizacje :)

Georgino, pamiętam to Twoje wcielenie i zawsze mi się ono podobało! Śliczna dziewczyna jest śliczna - fajny dodatek pod postacią butelki, haha! A tak przy okazji, ja też lubię takie kolorki, choć sama przywiązana jestem do rudego na amen ;D

Nivata, bardzo, bardzo lubię Flo (jestem taka oryginalna w tej kwestii!), a ten strój wyszedł serio świetnie. Coś mi dzwoniło jak zobaczyłam Cię w klasyfikacji, ale nie wiedziałam, w którym kościele. Najlepsze, że te włosy wyglądają niemal idealnie jak włosy Florence w tym teledysku, są po prostu insane ;D

Ostatnio zmieniony przez Lillien (02-12-2013 o 23h15)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#7 02-12-2013 o 23h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nivita
Jako fanka Florence Welch i całego jej zespołu muszę Ci powiedzieć, że zauroczyłaś mnie swoją stylizacją! Nie mogę się napatrzeć, jest taka... Floreniasta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Genialny pomysł.

Offline

#8 04-12-2013 o 21h56

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

A ja powracam z moim projektem stylizacji zainspirowanych teledyskami Miki :D tym razem wzięłam się za przeuroczy klip do "Happy Ending". Kocham te baloniki i gadające białe rękawiczki!

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12703.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12697.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12698.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12701.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12700.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12702.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#9 04-12-2013 o 22h26

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Kocham "Happy Ending" <3 I piosenkę, i teledysk. A ta stylizacja idealnie oddaje klimat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#10 05-12-2013 o 10h56

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

To jak ten balonik oplata się wokół nadgarstka jest troszkę straszne. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale stylizacja faktycznie ładnie oddaje klimat piosenki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#11 05-12-2013 o 19h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Lillien, ta ostatnia stylizacja jest świetna! Te kolory ♥

Moje luźne nawiązanie do wygooglowanego obrazka:
//photo.missfashion.pl/pl/1/10/gd/7320.jpg
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#12 05-12-2013 o 20h36

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Lillchen, dziękuję!! :D To najlepszy komplement, że udało mi się zachować urok tego klipu. Ja również kocham tę piosenkę, a teledysk jest taki pomysłowy i radosny, że aż chce się żyć :) I bardzo dobrze, bo tekst jest przecież dość dołujący i realistyczny.

MariaANTONINA, fakt, też o tym pomyślałam, gdy zobaczyłam ten teledysk po raz pierwszy, ale było to już kilka lat temu! Teraz raczej uważam, że to urocze, kojarzy mi się z takimi animacjami kukiełkowymi jak "Koralina". Przedmioty martwe żyją tu własnym życiem i nadają genialnego klimatu całości. Bardzo się cieszę, że uważasz moją stylizację za udaną - naprawdę, dziękuję :D

Dyokira, wow, dziękuję! ♥ Szczerze mówiąc, kolory mnie samą zaskoczyły, bo przecież czerwień powinna się raczej gryźć z takimi fioletami, a tu taka niespodzianka! Bardzo przyjemnie tworzyło mi się tę stylizację, bo też i rzadko ubieram swojej miss spodnie, a jednak chciałam zachować trochę indywidualności i mojego stylu tutaj, zamiast po prostu skopiować cały ciuch Miki :) tak bardzo się cieszę, że Ci się podoba!
Dzięki też, że podzieliłaś się tu swoją własną inspiracją! Pamiętam z finałów ten ciuch i powiem to raz jeszcze, jak kiedyś w wątku o defiladzie - wyglądasz GENIALNIE :) uwielbiam takie klimaty i wciąż szczerze podziwiam pomysł wykorzystania tych tatuaży na udach, by wyglądały jak wzór na rajstopach! Wyszło niesamowicie, podoba mi się tak samo bardzo, jak i za pierwszym razem, gdy go zobaczyłam :D

Ostatnio zmieniony przez Lillien (05-12-2013 o 20h38)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#13 05-12-2013 o 22h10

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

I ja dodam coś od siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Moją inspiracją są zazwyczaj bajki, więc postanowiłam na tapetę wziąć królewnę śnieżkę i wyszło mi coś takiego:
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/gd/12860.jpg

Ostatnio zmieniony przez lupo (12-12-2013 o 21h27)

Offline

#14 06-12-2013 o 11h14

Miss'ok
Amara
...
Wiadomości: 51

Dziś Mikołajki, więc razem z siostrą postanowiłyśmy przygotować stylizację pomocników Świętego Mikołaja. Oto nasze świąteczne skrzaty:
//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12773.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12774.jpg

Ostatnio zmieniony przez Amara (06-12-2013 o 11h36)

Offline

#15 06-12-2013 o 11h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Amara, świetna z Was para. Wyglądasz na elfa, który prócz doglądaniem prezentów zajmuje się również pilnowaniem swojej ekscentrycznej siostry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Bardzo mi się podoba Wasz pomysł.

Ostatnio zmieniony przez Ikan (06-12-2013 o 12h02)

Offline

#16 06-12-2013 o 12h20

Miss'ok
Amara
...
Wiadomości: 51

Ikan, dzięki za komplement /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Cieszę się, ze nasz pomysł jest czytelny. Rzeczywiście zależało nam na tym, by stworzyć dwie przeciwstawne sobie postacie. Jednego uporządkowanego i poważnego skrzata i drugiego, który stanowiłby jego całkowite przeciwieństwo – trochę szalonego świątecznego elfa, który ma tysiąc pomysłów na minutę i ciągle wpada w jakieś tarapaty.

Offline

#17 06-12-2013 o 15h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

lupo, seksowna ta Twoja Śnieżka ♥
Amara, śliczne obie stylizacje. Jedna jest czysta, schludna, elegancka, druga nieco zwariowana, ale mimo wszystko każdy element do siebie pasuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A ja, ku czci moich gimnazjalnych muzycznych guru, na fali wspomnień (łohoho lat temu) stworzyłam stylizację inspirowaną postacią Heleny z teledysku My Chemical Romance "Helena". Podarowałam sobie fragment czerwieni na sukience (choć i taką wersję mam w szafie). Nie bardzo wiedziałam, jakie włosy dobrać, może ktoś coś zasugeruje? Ale i tak jestem zadowolona z efektu. I nie mogłam się oprzeć kotkowi ♥
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/gd/12819.jpg Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez dyokira (06-12-2013 o 17h01)

Offline

#18 06-12-2013 o 16h36

Miss'Żółtodziób
Miledina
...
Wiadomości: 9

Muszę powiedzieć, że fajnie wyglądamy obok siebie siostrzyczko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dyokira, dzięki za miłe słowa. Trochę obawiałam się, czy nie przesadziłam z dodatkami, ale nie potrafiłam oprzeć się temu złotemu paskowi kojarzącemu się z łańcuchem choinkowym, kolczykom laskom i zielonym okularom.

Offline

#19 06-12-2013 o 17h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dyokira - bardzo ciekawa inspiracja. I bardzo udana! <3

Mi też udzielił się się mikołajkowy nastrój. A co tam, już czas! Moja inspiracja zielono-czerwonymi barwami świąt, elfami, mikołajami i tą całą świąteczną szopką, którą uwielbiam: //photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12827.jpg

Offline

#20 06-12-2013 o 22h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moją inspiracją stały się ostanio lata 60, a przede wszystkim Twiggy, która jest niekwestionowaną ikoną epoki. Twiggy została nowym kanonem piękna kiedy ścięła włosy na krótko.
Bardzo żałuję, że w grze jest niewiele ubrań w odcieniach pastelowej pomarańczy / pastelowej zgniłej pomarańczy, ponieważ był to jeden z wiodących kolorów ubrań w tamtych latach, a sama Twiggy bardzo często sięgała po ubrania w takich barwach.

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12858.jpg

Offline

#21 06-12-2013 o 23h03

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

O rany, ile boskich stylizacji! Jesteście niesamowicie kreatywne :D

Lupo, świetna Śnieżka! Taka niedosłowna, a jednak od razu wiadomo, o kogo chodzi! Z jakiegoś powodu moją uwagę zwróciły jej czerwone włosy, które uważam, że genialnie tu pasują. Myśląc "Śnieżka", wszyscy widzą brunetkę. Dlatego tak zakochałam się w Twojej interpretacji - jest taka nieszablonowa, podziwiam! ♥

Amara, genialnie wyszedł Wam z siostrą ten temat. Zwłaszcza spodobał mi się pomysł szalonego elfa świątecznego, zielone włosy wiele na ten temat mówią! Boskie, świąteczne stylizacje - gratuluję :)

Dyokira, świetna kreacja! Nie lubię My Chemical Romance, ale ta postać jest rzeczywiście bardzo inspirująca. Świetnie wyszło! Włosy, które wybrałaś, osobiście mi bardzo się podobają i nie zmieniałabym tutaj niczego :) podobają mi się te pojedyncze akcenty koloru. Jednolicie czarna sukienka była świetnym wyborem!

Pixies, pięknie! Blond bardzo pasuje do tego elfika i te złote buty! Bardzo podoba mi się też ten uśmiech, wprawił mnie w taki pozytywny, świąteczny nastrój :D

Cohelia - GENIALNA Twiggy ♥ Jestem absolutnie zakochana!! Podbiłaś mi serce swoimi ostatnimi stylizacjami prosto z lat 60. Sama chciałam wykorzystać ten płaszczyk właśnie w takiej formie, ale nie czuję się w żaden sposób zawiedziona faktem, że pierwsza zrealizowałaś ten pomysł - nie sądzę, by wyszło mi tak świetnie, jak Tobie! Kiedy teraz tak o tym myślę, to faktycznie, nie ma wystarczająco pomarańczowych ciuchów u Nine. Ale ta cytrynka pasuje tu prześwietnie! Zachwycam się i czekam na więcej :D


A u mnie krótka przerwa pomiędzy kolejnymi inspiracjami Miką. Na fali nowości u Nine, ułożyłam coś, co nie mogło mi dać spokoju, od kiedy zobaczyłam ten kapelusz w sklepie. Moi drodzy, Lady Gagi nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, zatem... ;D

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12861.jpg

Ostatnio zmieniony przez Lillien (06-12-2013 o 23h06)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#22 06-12-2013 o 23h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cohelia
Cud, miód i maliny. Pamiętam jak kiedyś ukradłam gazetę mojej mamy 'dla dorosłych pań' i akurat przeczytałam artykuł o Twiggy. Kompletnie oniemiałam z wrażenia i jako mała dziewczynka stwierdziłam, że piękniejszej kobiety chyba już nie zobaczę. W każdej zabawie kazałam na siebie mówić Twiggy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Także Twoja inspiracja spowodowała, że moje serducho aż zabiło dwa razy szybciej. Lata 60 mają swój urok i Twoja kreacja, zdecydowanie, ten urok pokazuje.

EDIT
Lillien, dziękuję prześlicznie. Dotychczas nie odzywałam się w stosunku do Twoich WSPANIAŁYCH inspiracji i kreacji, ale miałam swój powód. Ja po prostu kocham Twoje stylizacje, a strasznie nie lubię się powtarzać. Wiesz, że jesteś wspaniała i tym oto słowem zakończę wywód /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Pixies (06-12-2013 o 23h11)

Offline

#23 07-12-2013 o 12h20

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Dziękuję z miłe komentarze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Lillien, Twoje stroje są naprawdę świetne. Pomysł na Lady Gagę jest bardzo fajny, zwłaszcza to wykorzystanie łabędzia. To takie typowe dla Gagi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Masz ogromne wyczucie stylu i to widać w Twoich stylizacjach

Offline

#24 07-12-2013 o 12h54

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Mnie także udzielił się świąteczny nastrój - stąd najnowsza kreacja. Zainspirowały mnie liczne zdjęcia "mikołajek", które przewijają się w internecie:

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12886.jpg

Offline

#25 07-12-2013 o 14h39

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Pani Mikołajowa jak się patrzy, ale taka raczej w wersji sexy time. xD Bardzo podoba mi się to, ze wykorzystałaś bransoletki na nogi z tymi butami, wyglądają jak całość! W ogóle ta pelerynka jest kjutna, chciałabym ją. <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

Strony : 1 2 3 ... 47