Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 ... 47

#26 08-12-2013 o 10h46

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Ja postanowiłam wykonać personifikację świątecznego prezentu i dziecięcej radości, która towarzyszy zbliżającemu się Bożemu Narodzeniu - bo nikt tak jak dzieci nie odczuwa magii i niezwykłości płynącej ze świąt. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12974.jpg

Bardzo podoba mi się ta lalkowa Lady Gaga - jest tak samo oryginalna, niecodzienna i charakterystyczna jak sama piosenkarka! Bardzo dobrze użyłaś tego łabędziego kapelusza Lillien, pasuje do Gagi jak do nikogo. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez MariaANTONINA (08-12-2013 o 10h50)


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#27 08-12-2013 o 11h09

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Moja ulubiona to dziewczyna z niebieskimi włosami Georginy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png nie dość, że fajnie wygląda to jeszcze naprawdę podobna to dziewczyny ze zdjęcia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratulacje !!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#28 08-12-2013 o 11h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maka, te włosy są stworzone do Twojej stylizacji, rewelacyjnie wykorzystany kolor ^^ I popieram Nivatę, bransoletki na nogach wyglądają super.
MariaANTONINA, świetnie! I spódniczka dała fajny halkowy efekt, że o klimacie nie wspomnę ♥

Offline

#29 08-12-2013 o 14h15

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Maria, czad! Jest słodko, dziewczęco i cukierkowo, a przy tym świątecznie. Taka bożonarodzeniowa laleczka z lukru. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#30 09-12-2013 o 16h32

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Maria, sama słodycz, jak zawsze. Ta stylizacja pasuje do Ciebie- urocza i niemalże lepka od lukru ^^


Chciałabym przedstawić pierwsze dwie z trzech stylizacji inspirowanych "Opowieścią Wigilijną" Charlesa Dickensa. Kierowałam się ilustracjami znalezionymi na Wikipedii, oraz własną wizją- oczywiście na tyle, na ile pozwala mi aktualnie MF /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Oczywiście należy pamiętać, że nie starałam się odwzorować w 100% wedle opisów w książce, ale potraktowałam je jako wskazówki.



Duch minionych świąt Bożego Narodzenia:
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13064.jpg
"Dziwna to była postać. Niby dziecko, a jednak podobna nie tyle do dziecka, ile do starca, widzianego przez jakąś dziwną atmosferę, która, oddalając go, zmniejszała do rozmiarów dziecka. Włosy, rozwiane i spadające na ramiona, były białe jak włosy starca; natomiast twarz, bez śladu nawet zmarszczek, miała cerę świeżą i rumianą, po prostu młodzieńczą. (...) Zjawa przybrana była w śnieżnej białości tunikę, ściągniętą pasem, połyskującym tysiącem brylantów. (...) Lecz najdziwniejsze ze wszystkiego było to, że z wierzchołka głowy wytryskał jasny promień światła, który rozjaśniał wszystko dookoła."



Duch teraźniejszych świąt Bożego Narodzenia
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13070.jpg
Pośrodku bufetu rozparł się wygodnie olbrzym o wspaniałym wyglądzie i wesołym obliczu. W ręku trzymał płonącą pochodnię w kształcie rogu obfitości; (...) Był on przybrany w rodzaj ciemnozielonej opończy, obramowanej białym futrem. Szerokie piersi były odsłonięte. Także nogi, wyglądające spod szerokich fałd opończy, były bose, na głowie zaś miał wieniec z liści dębowych, wśród których tu i ówdzie przebłyskiwały sopelki lodu. Jego ciemne włosy spadały w luźnych lokach na barki.


Ostatni duch za dzień-dwa, jak nacieszę się obecnym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Rosette (09-12-2013 o 16h40)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#31 09-12-2013 o 17h05

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Rosette, pomysl genialny. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Pierwszy duch podoba mi się bardzo, przy drugim nie gra mi trochę ta wiewiórka, ale tez jest ok. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie moge sie doczekac by zobaczyc ostatniego ducha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#32 09-12-2013 o 17h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosette - Coś wspaniałego. Oba duchy świetne, a jak dla mnie wiewiórka jest na miejscu. To tylko inspiracja, nie dokładne odwzorowanie, w dodatku, gdy ja czytałam "Opowieść wigilijną" to Ducha Teraźniejszych Świąt wyobrażałam sobie jakoś właśnie w tym stylu. Nacieszam wzrok i czekam na trzeciego Ducha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#33 09-12-2013 o 20h52

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

MariaANTONINA, śliczna dziewczynka! :) Naprawdę bardzo mi się podoba - jesteś pierwszą osobą, która tak naprawdę potrafi oddać dziecięcość na twarzy misski! Połączenie falbanek mnie zachwyciło, jak i ogół świątecznego klimatu. Cukierki i ten magiczny, czerwony brokat pasują tu doskonale :)
Miło mi też niezmiernie, że spodobała Ci się moja Gaga! To najlepszy komplement, jaki mogłam otrzymać. Szczerze nie mogłam powstrzymać się przed wizją wykorzystania tego kapelusza w ten sposób, bo też uznałam, że motyw łabędzia bardziej niż bardzo pasuje do Gagi! I dlatego tak mi miło, że trafiła do Ciebie ta moja interpretacja jej osobowości :)

Maka, seksowna Pani Mikołajowa jest seksowna! Ślicznie wygląda ostrokrzew na tych białych włosach, wyglądają tak mroźnie... Mnie również zachwyciły bransoletki na nogach, przypominają mi małe dzwoneczki i to właśnie ten detal dopełnia całość tej stylizacji! :)

Pixies, jesteś cudowna, dziękuję! ♥ Zawsze brakuje mi słów, gdy czytam komentarze od Ciebie! Wiesz już to, ale nie zaszkodzi Ci o tym przypomnieć!

Lupo - kłaniam się i dziękuję prześlicznie za Twoje miłe słowa na temat moich stylizacji! Nie spodziewałam się, że ten pomysł spodoba się komuś oprócz mnie i chcę, żebyś wiedziała, że ogromnie ucieszyłam się czytając Twoją opinię - DZIĘKUJĘ! ♥

Ostatnio zmieniony przez Lillien (09-12-2013 o 20h54)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#34 09-12-2013 o 21h17

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Dziękuję Lillien za miły komentarz i czekam na więcej Twoich stylizacji inspirowanych. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Rosette, cudowne duchy! Mi się bardzo podoba wiewiórka siedząca na talerzu winogron, wygląda jakby wyjadała pojedyncze owoce! A Duch Minionych Świąt jest przepiękny, taki eteryczny i kobiecy. Czekam na ostatniego!


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#35 09-12-2013 o 23h22

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13078.jpg
Stylizacja sponsorowana przez mój licencjat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Proszę państwa - oto flaga. Chyba nikomu nie muszę przedstawiać, czego to jest flaga. Złote elementy nieprzypadkowe, bo od czasu do czasu pojawiają się na fladze, najczęściej w formie napisu.
Jak tak dalej pójdzie, następna stylizacja inspirowana będzie przedstawiać dwugłowego orła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#36 10-12-2013 o 12h02

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Lillchen, do kolorów pasuje Rosja i Francja! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Aż tak licencjat dał Ci popalić?

A ja przychodzę ze swoją drugą inspiracją i przy okazji kubełkiem dla każdej z Was, której zrobi się niedobrze od ilości słodyczy. xd Trochę orientuję się w modzie loliciej, ale nie na tyle, by móc nazwać swoją aktualną stylizację wiernym jej odzwierciedleniem, stąd przyczłapałam do tego tematu. Przed państwem inspiracja sweet lolitą.

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13086.jpg



Na złość wszystkim antyfanom różu! Róż jest spoko. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#37 10-12-2013 o 16h14

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

nivata: Jasne, ze roz jest spoko! ;D Lolitka jest sliczna, taka... Rozowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Bardzo podoba mi sie taka moda i stylizacje nia inspirowane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

lillchen: Gdzie tylko zobacze Cie na forum, zarzucasz mnie Rosja. Jeszcze toche i pchnieta sugestia podprogowa sama wyladuje na rusycystyce ;D A stylizacja jak zwykle przepiekna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#38 10-12-2013 o 17h21

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

nivata: Od kilku dni umiem mówić tylko o puczu sierpniowym, mafii rosyjskiej albo trzech etapach prywatyzacji i terapii szokowej Gajdara. Rosja zniszczyła mój mózg /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Lolita jest przecudowna! Ten różowy pięknie się prezentuje <3

Shillo: A myślałaś, że jak się werbuje rusycystów? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Offline

#39 10-12-2013 o 20h57

Miss'ujdzie
Kapral
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 245

Chciałabym pokazać mój strój inspirowany strojem Zoyi z gry Trine. Strasznie żałuje, że u Nine nie ma jakiegoś lepszego kaptura bo ten jest beznadziejny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13109.jpg

Offline

#40 10-12-2013 o 22h02

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Weee zawsze gram Zoyą, jak odpalamy sobie Trine'a w coopie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie umiałabym ogarnąć Amadeusa, a Pontius jest jakiś taki przynudnawy dla mnie. Lubię zręcznościówki, więc skakanki tą postacią sprawiają mi nie lada frajdę.

Świetny cosplay C: samo patrzenie na niego mnie ucieszyło, aż dziw, że tak mało znana gra się tutaj pojawiła.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#41 11-12-2013 o 02h23

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Za to ja myślę nad kolejną inspiracją, która póki co jest w powijakach, ale chciałam przedstawić obecny zamysł.

Mam zamiar zrobić dwie kreację Elsy z "Frozen" - tę zwykłą oraz lodową. Zaczęłam od tej lodowej, bo wydawała się prostsza, jednak z powodu braków "U Nine" jest to nietypowo ciężkie do zrobienia, szczególnie przez rękawiczki (ta postać musi mieć odkryte dłonie, bo inaczej nie może używać swoich mocy, nooooo!) i ten typ przezroczystej bluzki ;/ Próbowałam najpierw robić ten strój na zasadzie bluzka+spódnica, ale to to już w ogóle nie wychodziło. Może jakaś pomoc? ;o

Link do zewnętrznego obrazka



Link do zewnętrznego obrazka


Matko, tego się nie da zrobić.

Ostatnio zmieniony przez Georgina (11-12-2013 o 05h28)


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#42 11-12-2013 o 07h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Georgina, rękawiczki od ramienia po nadgarstek na pewno były w Krainie Halloween, nazywały się "rękawiczki welurowe" czy jakoś tak, szkoda, że nie są dostępne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Zastanawiam się, czy nie lepiej tu by pasował warkocz, ale poradzilaś sobie super z tą stylizacją ♥ Na filmie jeszcze nie byłam, ale narobiłaś mi na niego ochoty ^^

Offline

#43 11-12-2013 o 08h48

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Ach, fryzurkę się zmieni jak już się uporam z całym strojem, jakoś nie mogę go tak zostawić, no po prostu nie mogę. Poczekam rok na halloween </3 A film cudowny, płakałam jak kretyn - wkręciłam się tak bardzo, że może zrobię stroje wszystkich postaci...

Wrócę z wykładów i biorę się za zwykły strój : )


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#44 11-12-2013 o 17h21

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Zbliża się Boże Narodzenie więc dlaczego nie Jasełka:
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/gd/13151.jpg Przed państwem Matka Boża, najświętsza panienka, zawsze dziewica- Maria.

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/gd/13152.jpg Józef- również ważna postać
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/gd/13153.jpg Oto i Gabriel, to znaczy Gabriela.

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/gd/13154.jpg Jeden ze sługusów Heroda- Diabeł.

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/gd/13156.jpg A oto i sam Herod. ''Pan świata''.

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/gd/13155.jpg Również pastuszkowie złożyli Dzieciątku dary. Oto jeden z nich.

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/gd/13157.jpg Wśród wszystkich jest i też jeden z Trzech Króli.

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/gd/13158.jpg Oto i ona, bez niej nikt nie trafił by do Jezusa- Gwiazda Betlejemska. Choć zrobimy z ciebie gwiazdę.

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (11-12-2013 o 17h22)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#45 11-12-2013 o 17h26

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Georgina - ładna! podoba mi się, stylizacja wygląda naprawdę fajnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Też mam ochotę zobaczyć ten film, szczególnie po Twojej rekomendacji!

Kapral - nie znam tej gry, ale o samej stylówce mogę powiedzieć, że zdecydowanie ma "to coś". Fajne połączenie tego gorsetu z sandałami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ja z kolei znowu nasłuchałam i naoglądałam się starych musicali z Fredem Astaire i Ginger Rogers. Ginger jest niesamowita, kobieca, zmysłowa, porusza się z niesamowitą lekkością... no i tworzy wspaniały duet z Fredem <3

Postanowiłam zatem zrobić stylówkę inspirowaną jedną z ich najbardziej znanych wspólnych scen: Cheek to cheek z filmu "Top Hat":

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13159.jpg



piosenka:
https://www.youtube.com/watch?v=n3RSlUkw9U0

EDIT: Sszyszka - pomysłowe! Jasełka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Widzę, że cała obstawa. Brakuje chyba tylko owieczek <3 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#46 11-12-2013 o 17h31

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Georgina napisał

Za to ja myślę nad kolejną inspiracją, która póki co jest w powijakach, ale chciałam przedstawić obecny zamysł.

Mam zamiar zrobić dwie kreację Elsy z "Frozen" - tę zwykłą oraz lodową. Zaczęłam od tej lodowej, bo wydawała się prostsza, jednak z powodu braków "U Nine" jest to nietypowo ciężkie do zrobienia, szczególnie przez rękawiczki (ta postać musi mieć odkryte dłonie, bo inaczej nie może używać swoich mocy, nooooo!) i ten typ przezroczystej bluzki ;/ Próbowałam najpierw robić ten strój na zasadzie bluzka+spódnica, ale to to już w ogóle nie wychodziło. Może jakaś pomoc? ;o

http://a.dilcdn.com/bl/wp-content/uploads/sites/2/2013/07/Frozen-Elsa.jpg



http://imageshack.us/a/img819/203/vsed.png


Matko, tego się nie da zrobić.

W piątek właśnie idę na tą ''Krainę lodu'' i ciekawie się zapowiada. Fajnie odwzorowałaś tą babeczkę, a że u Nine nie ma jakiś podobnych ubrań, to Cię podziwiam. Zmieniłabym włosy tzn. kolor na jaśniejszy i dałabym warkocz.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#47 11-12-2013 o 22h13

Miss'wow
Eldunari
Zapraszam na mojego bloga - czytaj, oglądaj, komentuj Multicoolturalną! :)
Wiadomości: 659

To i ja wstawię swoją ostatnią inspirację - musical Chicago. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jeśli ktoś oglądał, to na pewno kojarzy słynną scenę więzienną, jeśli nie, to:



Stylizacja:

Link do zewnętrznego obrazka


http://2.asset.soup.io/asset/1585/6050_0c95.gif

_________________________________________


Offline

#48 12-12-2013 o 11h48

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Jestem choinką!
Link do zewnętrznego obrazka


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#49 12-12-2013 o 11h54

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Pomysł świetny, ale dość skromne wykonanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Więcej łańcuchów! Bombek! Świecidełek! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#50 12-12-2013 o 11h57

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Nie mam jak tego napchać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png po za tym, wychodzę z założenia, że choinka może być elegancka i wyważona, nie musi być na niej nawalone do bólu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
http://img4-2.southernliving.timeinc.net/i/2010/12/christmas-trees/traditional-tree-l.jpg?400:400 ja np. takie wole. Gdzie widać jeszcze drzewko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

Strony : 1 2 3 4 ... 47