Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 6 7 8

#176 16-08-2017 o 19h18

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Nasza drużyna myślę, że sobie radzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#177 18-08-2017 o 18h24

Miss'całkiem całkiem
Stocking
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Baldur's Gate
Wiadomości: 153

.jezrog eizdęb ez małalśym ,elźein meikłac man eizdI

Offline

#178 22-08-2017 o 11h18

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Nawet, jak ktoś w ogóle nie będzie robił zadań, to i tak dostanie miss monety... Trochę to niesprawiedliwe. A mam jeszcze pytanie. Jest napisane, że zadanie jest aktywne 24 godziny od wylosowania go. I od napisania moderatora, czy od wysłania wiadomości z liczbą i poziomem trudności?


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#179 22-08-2017 o 12h01

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 991

KlaraM napisał

Nawet, jak ktoś w ogóle nie będzie robił zadań, to i tak dostanie miss monety... Trochę to niesprawiedliwe.

Gdyby ktoś nie robił zadań, to zostałby skreślony z listy uczestników, więc tutaj się mylisz.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#180 22-08-2017 o 12h06

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Czas jest naliczany od odpowiedzi moderatora na twoje pytanie bo inaczej nie miałoby to sensu, gdyż np: wyślesz wiadomość o 18.00 a moderator przeczyta ją dopiero o 20.00.


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#181 30-08-2017 o 22h21

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Jako że dzisiaj już ostatni dzień pobierania zadań, myślę, że to dobry moment by zapytać jak Wam się podobało i jak Wam poszło? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że wyzwanie na szczęście nim było, przy niektórych zadaniach trzeba było trochę dłużej przysiedzieć, ale tym większa satysfakcja z ich wykonania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Miło było również doświadczyć różnorodności zadań, również wśród grupowych - a i tu trafiły się takie, które wymagały ścisłej współpracy - i moim skromnym zdaniem były najciekawsze - i tu chciałabym również podziękować swoim grupowym współtowarzyszkom - świetnie się z wami pracowało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nie przeczę, zabawy było przy tym sporo. I gdyby nie fakt, że wiele zadań było czasochłonnych - i niejednokrotnie pędziło się do domu by zdążyć je zrobić - chętnie by się rzekło "więcej takich" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#182 31-08-2017 o 00h37

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Heh, miałam tak samo, też musiałam biec do domu.
Ogólnie fajnie, mój pierwszy oficjalny konkurs na MF. Planowałam brać udział w innych, lecz zawsze przegapiałam. Dopiero, gdy zauważałam, było dawno po. Na to wyzwanie poszło jakieś 20 tysięcy mm i czas, ale opłaca się, skoro i tak jeszcze trochę dostaniemy, a zabawa fajna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.

Ostatnio zmieniony przez KlaraM (31-08-2017 o 00h40)


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#183 29-11-2018 o 13h59

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Czy w tym konku świątecznym to musi być cosplay czy raczej własne przedstawienie postaci, chodzi mi głównie o te np duchy świąt xd

Offline

#184 29-11-2018 o 14h36

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Hm, sama o tym pomyślałam, bo zrobiłam kiedyś komplet Duchów Bożonarodzeniowych i rozważam odświeżenie jednego z nich i wrzucenie tutaj. Ot, bo czemu nie.

Dawno nie zaglądałam na konkursy, ale liczba zakazów w kwestii stroju chyba wzrosła? Bez strojów gwiazd, szkoleń, misji. Szczerze mówiąc, nie mam zielonego pojęcia ile kosztowały ciuchy z Krainy Świątecznej, więc nie jestem w stanie określić całego kosztu stroju.

Najwyżej wrzucę najpierw tutaj zapytanie, czy spełniam warunki.

Ostatnio zmieniony przez Rosette (29-11-2018 o 15h31)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#185 29-11-2018 o 16h12

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Onie, dopiero teraz zobaczyłam te zasady xD w poprzednim takich nie było, co się dziejeee

Offline

#186 29-11-2018 o 18h28

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

I ja mam pytanie. Stylizacja ma przedstawiać jakąś konkretną postać związaną ze świętami, czy może to być personifikacja związanego z nimi przedmiotu, bądź zjawiska?


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#187 01-12-2018 o 00h35

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 991

Powiem szczerze, lepszym wyborem byłoby własne przedstawienie postaci.

W poprzednim konkursie z limitem ograniczenia były surowsze i o ile dobrze pamiętam limit MM był mniejszy i jakoś daliście radę/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png 
Jeśli o sprawdzenie cen z krainy świątecznej chodzi, to radzę poczekać z wrzuceniem pracy, może wrzucą wycieczkę.

Shiawase, tak po prawdzie to skupiłyśmy się na postaciach.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#188 03-12-2018 o 21h09

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

elementow z halloween nie można używać jak się domyślam ;-;

Offline

#189 04-12-2018 o 01h01

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 991

O ile nie były prezentem za wykonanie misji lub strojem od gwiazdy, to można. Ceny i tak można sprawdzić na francuskich blogach.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

Strony : 1 ... 6 7 8