Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 8

#1 26-08-2013 o 16h42

Administrator
Emma
...
Wiadomości: 184

Cześć!

Pamiętajcie, że w oficjalnym wątku konkursowym możecie zamieszczać jedynie swoje prace!

W związku z tym, ten wątek powstał po to, abyście mogły dyskutować o aktualnych konkursach w grze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#2 06-10-2013 o 23h47

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

To jest konkurs bez końca, on tak naprawdę ciągle trwa, zgłoszenia napływają, tylko ich nie widać. Bądźcie cierpliwi. <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#3 07-10-2013 o 10h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

nivata napisał

To jest konkurs bez końca, on tak naprawdę ciągle trwa, zgłoszenia napływają, tylko ich nie widać. Bądźcie cierpliwi. <3

Termin zakończenia konkursu minął wieki temu, wątek zamknięty... Wiem, że obiecano nam wyniki w ubiegłym tygodniu, więc administracja ostro nas trolluje - więcej nie trzeba, Nivata /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Biorą przykład z rządu - jak już obiecują, że coś zrobią, to zrobią, nie trzeba im co pięć lat powtarzać... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#4 07-10-2013 o 17h29

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Przyznaję się do niewypełnienia obietnicy - niestety, nie udało się dodać wyników w ubiegłym tygodniu, jednak stało się tak z przyczyn losowych, nie wynika to z chęci trollingu czy złośliwości.

Przepraszam Was za to bardzo, wyniki będą bardzo niedługo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#5 12-10-2013 o 16h15

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Te przyczyny losowe nadal trwają, czy może jest szansa na wyniki jeszcze w tym tygodniu?


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#6 12-10-2013 o 19h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

chorino napisał

Te przyczyny losowe nadal trwają, czy może jest szansa na wyniki jeszcze w tym tygodniu?

Nie sądzę, aby wyniki podano w tym tygodniu - w końcu została tylko niedziela... Może w nadchodzącym?

Offline

#7 12-10-2013 o 22h01

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Kto w ogóle jest odpowiedzialny za wyłonienie zwycięzców? Jedna osoba? Kilka?


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#8 12-10-2013 o 22h41

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Tego nikt nie wie,bo nie jest podane. Ale mam nadzieje jak i większość osób które brały udział w konkursie,że wyniki będą bardzo szybko podane. Bo to naprawdę bardzo długo trwa.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#9 13-10-2013 o 20h38

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Całe szczęście, że moja stylizacja była słaba i nie muszę się teraz martwić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#10 13-10-2013 o 22h06

Miss'na całego
Preeti
...
Miejsce: Kraina Bollywood
Wiadomości: 383

Ja tez nie sądzę bym wygrała, ale jednak ciekawi mnie kto będzie na podium a konkurs zakończył się ponad miesiąc temu.. -.-

Offline

#11 13-10-2013 o 23h25

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Konkurs pod wezwaniem Wiecznej Niewiadomej.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#12 14-10-2013 o 00h31

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

za długo. to po prostu kpina.

Offline

#13 14-10-2013 o 09h18

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Kpina to jest kiedy nagroda idzie do was miesiąc, kiedy wiesz, że wystarczy pół tygodnia. Kiedy konkurs ma wyznaczony termin ogłoszenia wyników miesiąc po zakończeniu, a czeka się 2,5 miesiąca. A to tylko małe konkursidło bez realnych nagród, straszna krzywda wam się nie dzieje, że jeszcze nie ma wyników. Szkoda jedynie, że nie było ich 1-2 tygodnie po zakończeniu, bo miło by było mieć częstsze konkursy.

Offline

#14 14-10-2013 o 09h40

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Fajnie by było, gdyby podano konkretny termin rozstrzygnięcia. Ale widać są jakieś problemy w jury, trudno, trzeba czekać. Liczę, że przy okazji następnych konkursów, o ile będą, te niedoróbki zostaną poprawione.
(Sama chętnie bym się już dowiedziała, kto wygrał.)

Offline

#15 14-10-2013 o 12h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tak jest, jak już pisałam - wyniki obiecali, więc będą. W nieokreślonej czasoprzestrzeni, ale będą  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A tak na serio, Kaede, wybacz mi, że się trochę nabijam, wiem, że brak wyników nie jest z winy waszej złośliwości czy trollingu, po prostu nie mogę się powstrzymać, bo określenie "terminu" usłyszałam w pracy, a pasuje tu jak nigdzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (14-10-2013 o 13h02)

Offline

#16 14-10-2013 o 14h31

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Nie chodzi o sam konkurs, ale o podejście administracji do konkursu i do graczy. Bo jednak jest trochę olewcze, co widać po tym ogłoszonym konkursie. Gra mała nie jest, konkurs też nie jest nieoficjalny i ogłaszając go, a potem olewając tak, jakby wszyscy o nim zapomnieli (prócz Kaede, ale konkurs był chyba ogłoszony zanim ona jeszcze modem została, więc no...), administracja wystawia sobie metkę ludzi, którzy nie traktują graczy za poważnie. Drobnostki, fakt, ale organizowanie konkursu, a potem unikanie tematu (bo nawet nikt nie kwapił się terminu ogłoszenia wyników ogłosić, a jak juz to półsłówkiem i potem tak niedotrzymanym), to taka drobnostka, która pokazuje, że administracja graczy raczej mało szanuje.

Stąd moja opinia, że to raczej kpina /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Hildee (14-10-2013 o 14h32)

Offline

#17 14-10-2013 o 20h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zgadzam się z Hildee. Zwłaszcza, że na grze sobie przecież administracja zarabia. Trzeba mierzyć siły na zamiary przy ogłaszaniu konkursów, a jeszcze lepiej: trochę się zaangażować... i wysilić. Brawo za postawę. Po co, wszystko po co.

Offline

#18 14-10-2013 o 21h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Temat nieaktualny bo wyniki właśnie zostały podane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png gratulację z wygranych bo tamte temat zamknięty więc trzeba się wyręczyć tym xD.

Offline

#19 14-10-2013 o 21h45

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Aż chce się sarkastycznie westchnąć: "W końcu". Bogom dzięki za Kaede, bo ona jedyna o użytkownikach pamięta (nie żebym chciała kogoś skrzywdzić, no ale piszę co widzę).

Gratulacje dziewczyny, zwłaszcza pierwszemu miejscu, bo bardzo fajnie ta stylizacja wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#20 14-10-2013 o 22h23

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Jestem w szoku, but thanks, pieniążki się przydadzą mocno mocno. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#21 15-10-2013 o 09h03

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Gratuluję wam dziewczyny,


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#22 15-10-2013 o 11h01

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

gratulacje!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png oczywiście pierwsze miejsce jak najbardziej zasłużone..pirat świetny;)


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#23 15-10-2013 o 16h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przepraszam że zadaję to pytanie w złym dziale ale na Fao nikt nie odpowiada.
Nie chce zmienić mi się avart na koncie.Co to znaczy?

Offline

#24 15-10-2013 o 18h05

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Lillen napisał

Przepraszam że zadaję to pytanie w złym dziale ale na Fao nikt nie odpowiada.
Nie chce zmienić mi się avart na koncie.Co to znaczy?

To, że jeszcze nikt nie odpowiedział nie znaczy, że trzeba pytać w całkiem nieodpowiednim miejscu, szczególnie że w dziale FAQ/Pomoc jest odpowiedź:
//www.missfashion.pl/forum/t1343,1-nowy-avatar.htm

Erin, miło, że masz o mnie (chyba) dobre zdanie, ale Ae też jak najbardziej dba o użytkowników, ja chyba po prostu jestem ostatnio bardziej widoczna na forum :v

Ups, chyba zrobiłam offtop, więc dodam, że było naprawdę dużo pięknych i pomysłowych stylizacji, ciężko było wybrać najlepsze /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Offline

#25 20-10-2013 o 20h38

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

@up ... Aha.

Jest w planach jakiś kolejny (mini) konkurs? Było by to miłe, patrząc pod pryzmat ostatniego co niemiłosiernie się przedłużył ;]

Offline

Strony : 1 2 3 ... 8