Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 5 6 7 8

#151 30-07-2016 o 15h59

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Nowy konkurs jest całkiem ciekawy. Muszę jednak przyznać, że mam pewne wątpliwości związane ze zrozumieniem przeze mnie jego treści. Dokładnie chodzi mi o słowa "postaci" i "kto", bo dla mnie one implikują, że narysować/stworzyć mamy humanoidalną myślącą istotę, do których nie zaliczają się takie stwory jak pegaz czy cerber. Czy dobrze zrozumiałam? I jeżeli tak gdzie jest granica między bardziej ludzkimi mitycznymi istotami a tymi bardziej zwierzęcymi? I co z wszelkiego rodzaju duchami/zmarłymi, którzy w różnych formach pojawiają się w legendach wielu kultur?

Tak mi się jeszcze przypomniało - niektóre mitologiczne istoty (humanoidalne lub nie) rzadko kiedy były "widywane" samotnie. Czy rysunek z więcej niż jednym przedstawicielem danej istoty będzie traktowany jako "nie związany z tematem"?

Ostatnio zmieniony przez Kharanne (30-07-2016 o 16h22)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#152 30-07-2016 o 22h57

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Może, nie musi być to humanoid.
Kilku przedstawicieli tego samego gatunku nie dyskwalifikuje pracy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#153 08-02-2017 o 16h15

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Nowy konkurs, a już od razu przylatuje z pytaniami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Moje pierwsze skojarzenie ze słowem fotografia idzie w kierunku fotografii tradycyjnej - kolorowej (standardowej) lub czarno-białej lub w sepii. W treści jednak nie znalazłam wzmianek na temat filtrów czy innych bajerów jakimi można "upiększyć" fotografię. Wiadomo, sprzęt teraz mamy taki, że posiada on kilka bajerów dzięki którym możemy zmieniać kolory (czasem i drastycznie), nakładać wspomniane filtry, ramki i jakieś inne obrazki. Moje pytanie brzmi jak daleko możemy się posunąć w modyfikacji obrazu, który chcemy przekazać? Na ile dyskwalifikowane będą zdjęcia, które zostaną przebarwione np. na różowo, czy strzelimy tu i ówdzie serduszko.

Ostatnio zmieniony przez Kharanne (08-02-2017 o 16h15)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#154 09-02-2017 o 11h21

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Po omówieniu tego pytania z dziewczynami, uznałyśmy, że jeśli ktokolwiek chce się bawić, z jakimkolwiek upiększaniem to śmiało, dyskwalifikować nie będziemy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#155 09-02-2017 o 20h05

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Dziękuję za odpowiedź /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

W sumie tak mnie naszło jeszcze jedno pytanie, które mogłoby jednak w pójść w przesadyzm (ale do "jakiegokolwiek upiększania" mogłoby się zaliczać) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Co z fotomanipulacjami? Oczywiście, obrazki z googla również są objęte różnymi licancjami i prawami autorskimi, ale co w przypadku gdybyśmy chciały połączyć np. elementy ze zdjęć, które same zrobiłyśmy? Ew, zdjęcie wspomagane czy tam upiększone czymś co same wyrenderowałyśmy w programie do grafiki 3d?


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#156 10-02-2017 o 14h11

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

O ile same coś stworzycie, proszę bardzo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#157 18-04-2017 o 22h07

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

To już chyba standard, ale nowy konkurs i znowu pytanie z mojej strony /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png W regulaminie jest, że możemy "wykorzystać dowolne przedmioty z gry". A co z miss? Możemy ją zamieścić jako element pomieszczenia? Czy jednak stanowczo ją stamtąd wyrzucić?


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#158 18-04-2017 o 23h58

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Cytując: " Jeśli chcą niech wykorzystają miss."


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#159 02-05-2017 o 15h13

Miss'Żółtodziób
Teith
...
Wiadomości: 10

Witam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Chciałam zapytać, skąd wziąć ozdoby wielkanocne? Naprawdę szukałam i nie wiem czy jestem ślepa, źle szukam czy już są po prostu niedostępne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za odpowiedź! :3

Offline

#160 02-05-2017 o 16h39

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Podejrzewam, że chodzi o jajka i czekoladową kurę - są w Supermarkecie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#161 10-08-2017 o 18h34

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

*bardzo niezręczny odgłos podobny do podśmiechiwania* Przepraszam, nie byłabym sobą, gdybym nie przyleciała od razu z pytaniami (ba, nawet przy tym konkursie się znajdą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png). Rozumiem, że szczegóły techniczne zapewne bardziej będą opisane 14-tego, ale i tak zapytam, żeby się chociaż mentalnie przygotować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

1)  Czas pojawiania się dziennych zadań i jednocześnie czas ich oddawania - czyli kiedy? Równo z północą? W południe? A może jakoś dostosowane indywidualnie lub tajemnica? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

2) Poziom trudności - jest to coś co same będziemy wybierać, czy co nam się trafi z worka to nam się trafi? + Czy poziom trudności zmienia się przez wzgląd na czasochłonność zadania, przez wzgląd na skomplikowanie zadania czy oba lub coś innego?

3) Kosztowność - czyli o ile nie jest to tajemnicą, czy niektóre zadania będą wymagały od nas wydania mniejszej lub większej ilości miss monet?


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#162 10-08-2017 o 18h56

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Kharanne napisał

1)  Czas pojawiania się dziennych zadań i jednocześnie czas ich oddawania - czyli kiedy? Równo z północą? W południe? A może jakoś dostosowane indywidualnie lub tajemnica? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

2) Poziom trudności - jest to coś co same będziemy wybierać, czy co nam się trafi z worka to nam się trafi? + Czy poziom trudności zmienia się przez wzgląd na czasochłonność zadania, przez wzgląd na skomplikowanie zadania czy oba lub coś innego?

3) Kosztowność - czyli o ile nie jest to tajemnicą, czy niektóre zadania będą wymagały od nas wydania mniejszej lub większej ilości miss monet?

1) Kwestia dogadania się z moderatorem (poza kilkoma zadaniami, ale jest ich naprawdę niewiele /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png). Ważna jest jednak stała godzina.

2) Same wybieracie poziom trudności.+ Tak, jedne są bardziej czasochłonne, drugie bardziej skomplikowane, inne wymagają wiedzy na temat gry (np. na każdym poziomie można trafić na zadanie Quiz - oczywiście dotyczący MF).

3) Niektóre zadania wymagają stworzenia stylizacji z określonym przedmiotem, jednak spokojnie, określone przedmioty to rzeczy gwiazd, z kalendarza, przedmioty będące nagrodami z misji lub nagrody po zbieraniu nutek/pisanek/długopisów. Jeśli jakaś użytkowniczka nie będzie mieć danej rzeczy, wystarczy napisać, dany przedmiot zostanie zamieniony /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#163 11-08-2017 o 11h28

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Ja jeszcze mam pytanie, czy te zadania będą do wykonywania wspólnie, grupowo czy raczej kierowane do konkretnych członkiń?

Offline

#164 11-08-2017 o 12h54

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Jedno indywidualne dziennie oraz jedno grupowe.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Zadania indywidualne - każdy losuje sobie zadanie, które musi wykonać sam. Większość to zadania związane z grą i forum (stwórz stylizację, zaprojektuj wnętrze, quiz wiedzy o grze, weź udział w grach w sali gier, pisz w określony sposób na forum).

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Zadania grupowe - w tych wy wyznaczacie, kto, którą część zadania robi, ponieważ tutaj może się pojawić konieczność wykorzystania np. zdolności plastycznych,  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#165 12-08-2017 o 11h19

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Uważam, że ten konkurs jest super pomysłem. Ale jak się będzie losowało?


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#166 12-08-2017 o 12h01

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Do wybranego moderatora wysyłasz poziom i numer zadania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Np. poziom łatwy zad. 1 lub L1
Oczywiście zadania będą mieszanie każdego dnia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#167 12-08-2017 o 15h39

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Dziękuję za odpowiedź, trochę podobne do Loteriady Harmoszek, lubię takie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#168 12-08-2017 o 15h41

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

jakie są konsekwencje za nie wykonanie wylosowanego zadania?


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#169 12-08-2017 o 16h14

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Za każde zadanie dostaniecie punkty: brak wykonania zadania = brak punktów za nie. Tylko, albo aż tyle.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#170 14-08-2017 o 12h49

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Z tego co rozumiem konkurs zaczyna się dzisiaj i już dobrze by było losować zadania?

Offline

#171 14-08-2017 o 16h02

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Tutaj będzie więcej info:

ErinBlack napisał

Witam wszystkie grupy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Na wstępie gratuluję, bo każda drużyna jest już na podium. Teraz już tylko walczycie o miejsce.

W dniu dzisiejszym jeszcze zadań nie losujecie, losowanie zacznie się o północy. Jednocześnie proszę o wysłanie wiadomości do moderatora z preferowanym przedziałem godzin, w których każda uczestniczka chciałaby losować pytania, dzięki temu losowanie będzie przebiegać sprawniej.

Więcej informacji w tym poście o północy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#172 15-08-2017 o 00h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Obawiam się, że pomimo postu nadal nie wiem, w jaki sposób losuje się zadanie. PW do danej osoby, post na forum?

Offline

#173 15-08-2017 o 00h55

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Pw do moderatora, który jest aktywny w porze dnia, która Ci najbardziej pasuje.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#174 15-08-2017 o 08h40

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Przykładowo masz czas na grę po południu/lub wieczorem więc o tej porze piszesz wiadomość do moderatora, który jest wtedy online (na rozpisce jest to Erin) i podajesz numer zadania np: IL6 (L -to zadania łatwe, S - zadania średnie, T - trudne), możesz też napisać, że chciałabyś wykonać zadanie indywidualne średnie numer 4.


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#175 16-08-2017 o 13h44

Miss'na całego
xNisiax
I know U love me :D
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 485

I jak tam po pierwszym dniu zadań? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://thumbs.gfycat.com/ImpossibleCrazyDugong-max-1mb.gif

Offline

Strony : 1 ... 5 6 7 8