Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#1 31-07-2013 o 18h57

Miss'Żółtodziób
Jeny
...
Wiadomości: 13

Macie może jakieś marzenia?
Np. moja przyjaciółka ciągle gra w lotto i czeka aż wygra. Życzę jej powodzenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
A jakie są wasze może nietypowe lub zwyczajne marzenia?
Ja bym chciała mieć wszystkie tomy mangi Naruto i zarobić na to.. takkk dziwne ;D
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


"Uśmiech jest najlepszym sposobem na uniknięcie kłopotu, nawet jeśli jest fałszywy."           

Offline

#2 31-07-2013 o 18h59

Miss'ok
Aonra
...
Wiadomości: 65

Ja bym chciała mieć prawdziwych przyjaciół, z którymi mogłabym pogadać o wszystkim

Jeny - wcale nie dziwne. Sama mam taki zamiar.

Ostatnio zmieniony przez Aonra (31-07-2013 o 19h00)

Offline

#3 31-07-2013 o 19h12

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Chcę wycieczkę na mongolski step.
Chcę przejechać się maglevem.
Chcę pisać w języku angielskim opka porównywalnie czytable do tych, które piszę po polsku.
Wygrać w totka i potem żyć z dochodu biernego też chcę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#4 31-07-2013 o 19h19

Miss'ok
Makabra
...
Miejsce: Oln
Wiadomości: 53

Mam podobnie jak Aonra, marzę o przyjaźni, żeby się z nimi dobrze bawić i ogólnie mieć ich blisko.

I ogólnie, chciałabym mieć przyszłości dużą łazienkę xD - głupie marzenie xD

Ale ogólnie, to częściej miewam zachcianki niż marzenia.


"You're just a sad song with nothing to say
About a lifelong wait for a hospital stay"

Offline

#5 31-07-2013 o 19h22

Miss'Żółtodziób
Jeny
...
Wiadomości: 13

Makabra - według mnie nie ma "głupich" marzeń, są tylko dziwne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Uśmiech jest najlepszym sposobem na uniknięcie kłopotu, nawet jeśli jest fałszywy."           

Offline

#6 31-07-2013 o 21h29

Miss'na całego
Nabi
...
Miejsce: Fairy Glade
Wiadomości: 458

Hm..Przede wszystkim dostać się upragnione studia i być szczęśliwą w życiu. Wyjechać na parę tygodni do Korei. Mieć co najmniej dwa koty. Pozbyć się piegów. Wyprowadzić się z tego miasta, a najlepiej z kraju. Tak jak Aonra, mieć prawdziwych przyjaciół.
I najważniejsze - zostać jelonkiem. :3

Offline

#7 01-08-2013 o 22h46

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Podobnie jak założycielka wątku marzę by wreszcie mieć prawdziwą przyjaciółkę/przyjaciela. Chciałabym także, żeby ten kraj się zmienił, na dobre i mieć dom, w którym znajduje się piękny ogród i mnóstwo łazienek ;>


Offline

#8 01-08-2013 o 23h15

Miss'Żółtodziób
Jeny
...
Wiadomości: 13

Przepraszam zresetowały się moje wpisy bo resetowałam konto ;p
Oliwia - ja jestem założycielką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"Uśmiech jest najlepszym sposobem na uniknięcie kłopotu, nawet jeśli jest fałszywy."           

Offline

#9 01-08-2013 o 23h30

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Marzenia? Mam sporo...
Wydać bestseller i to taki, który powali na kolana pół świata i pokaże, że bestsellerem może być coś ambitniejszego niż Grey /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png)
Wepchnąć na nowy poziom żużlowe kontakty, innymi słowy: wkręcić się w środowisko. Może to idiotyczne marzenie, ale dla kogoś tak nieśmiałego jak ja to bardzo ważne, przełamać się i w końcu zagadać o czymś więcej niż tyle, co w wywiadach.
Skończyć oba kierunki studiów i kontynuować naukowe życie.
Objechać całą Skandynawię.
Nagrać płytę i żebym jakoś na tej płycie brzmiała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Offline

#10 04-08-2013 o 14h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chcę pójść na koncert Linkin Park . Znaleźć prawdziwych przyjaciół (jestem samotnikiem ) . Pracować jako malarka .

Offline

#11 04-08-2013 o 16h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Marzenia jak się je komuś wygada to się nie spełniają ♥

Offline

#12 14-08-2013 o 14h33

Miss'Żółtodziób
Idril
...
Wiadomości: 13

Hmm ja? Chciałabym zrobić sobie zdjęcie z Lionelem Messim.

Link do zewnętrznego obrazka


"Przyjaźń polega czasem na powstrzymaniu druha w szaleństwie."

Offline

#13 14-08-2013 o 14h47

Miss'Żółtodziób
Cheroxx
...
Wiadomości: 9

Ja... chciałabym wystąpić na Brodway-u. Choć wiem że to może się wydawać glupie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.


http://data.whicdn.com/images/23209514/tumblr_ly0wsc7Syp1r43irfo1_250_large.gif

Offline

#14 14-08-2013 o 14h57

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Marzę by wynaleźć jakiś lek, który zmieni przyszłość wielu ludzi. Interesuje się medycyną, pragnę ją studiować, nie brzydzę się krwi, wnętrzności itp. Wręcz przeciwnie - mnie to fascynuje XD. Wiem - dziwne marzenia, ale zależy mi naprawdę na tym by odmienić życie ludzi na lepsze. Możecie myśleć, że tylko tak gadam, jednak znam więcej chorób, ich przyczyn i lekarstw niż niejeden przeciętny obywatel miasta xD.

Offline

#15 19-08-2013 o 11h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

nie ma dziwnych marzeń, każde jest wyjątkowe ^^
to ja zacznę moją litaniję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
skalp Old Shatterhanda; pocałunek Dementora; własny, prywatny Bohun; skóra białego bizona; ostatni "Tomek..." pióra p. Szklarskiego; hodowla szopów praczy; 5 min. na głaskanie irbisa; Bugatti Veyron w garażu; a największe to koncert LP tylko dla mnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#16 19-08-2013 o 14h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja marzę o tym aby w domu nie było kłótni i żeby pewny chłopak zauważył mnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#17 19-08-2013 o 17h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

chciała bym żeby Aang istniał <3 ;*

Offline

#18 19-08-2013 o 20h55

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Mam naprawdę wiele marzeń, ale takie największe z nich to móc w przyszłości pomagać zwierzętom.
Chciałabym pracować jako wolontariuszka w schronisku dla bezdomnych zwierząt i mam nadzieję, że mi się uda.
Marzę też o tym, aby kiedyś zaśpiewać solo przed dużą publicznością.
Jak już mówiłam mam wiele marzeń i ciągle marzę o różnych rzeczach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#19 21-08-2013 o 15h38

Miss'nieobczajona
Marysiaa1
...
Miejsce: Leszno
Wiadomości: 30

Skoro tak sobie marzymy ... To moje marzenia :
- chciałabym nagrać chociaż jednostrzałowca
- chciałabym skleić wszystkie moje opowiadania i wydać na ich podstawie książkę
- chciałabym pomóc ludziom z Trzeciego Świata
- chciałabym wygrać w totka, wybudować duuuży dom  i zwiedzić cały świat
-chciałabym mieć wielu prawdziwych przyjaciół
-chciałabym znaleźć takiego ''prawdziwego księcia z bajki''
I o wiele więcej huehue /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#20 21-08-2013 o 16h00

Miss'ok
mila1789
I miss you ♥
Wiadomości: 67

marze  by nauczyć sie japońskiego i polecieć do Japonii ♥

i żeby poznać Iron Maiden i polecieć ich wlasnym samolotem xd

Offline

#21 21-08-2013 o 16h36

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Chcę zwiedzić Moskwę i Petersburg.
Mam jeszcze wiele innych marzeń.../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#22 21-08-2013 o 18h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

a ja bym chciala spotkac chlopaka ktorego ostatnim razem nawet o imie nie zapytalam i mam nadzieje ze na niego kiedys trafie

Offline

#23 23-08-2013 o 09h28

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

JA też mam dużo marzeń:
*żeby rodzina była ze mnie dumna
*żyć szczęśliwie w związku z moją ukochaną, zamieszkać z nią w domu, który ja zaprojektuję i wybuduję, oświadczyć jej się i wsiąść z nią ślub...
*zostać bardzo dobrym grafikiem, po liceum dostać się na jedna z lepszych ASP i robić w życiu to, co lubię
*odwiedzić Japonię
*by ludzie przypomnieli sobie, że dużo ważniejsze od pieniędzy jest miłość

I najbardziej nietypowe,...
Żeby Otoya z "Uta no prince-sama" naprawdę istniał *^*

Offline

#24 23-08-2013 o 12h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

pytać /libs/php/pun/views/smilies/wink/Kouki

Offline

#25 23-08-2013 o 15h37

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Wyjechać do Azji (możliwe do spełnienia)
Obkupić się na zakupach w Tokio (też możliwe)
Nagrać swój k-popowy hit (nie mam złego głosu więc może)
Podkładać głos w Anime(nie wiem czy się uda ale można spróbować)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

Strony : 1 2 3 4