Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#76 13-08-2016 o 11h07

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Marzeniowy psuju...
Ja wątpię, że kiedykolwiek dopasuję się do reszty i raczej średnio mi na tym zależy.
Bardziej mi chodzi o to b odstawać jako ten inny mądry, a nie inny idiota/chory, bo są ludzie, którzy są rok ode mnie młodsi, a wiele do tyłu (chorobę rozumiem, ale inni niekoniecznie i można wyjść na idiotę), a są jeszcze tacy, którym się zazdrości, bo są po prostu bardzo mądrzy i widać, że wiele osiągną, także ten. Nie czy tylko jak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ja osobiście chyba zaczęłam marzyć o glanach. Jak będę dorosła to zamierzam sobie glany kupić albo inne wysokie buty. Takie kozaki bardzo wysokie O.O
I zostać wolontariuszem. Nie wiem jeszcze komu chciałabym pomagać, ale okazuje się, że jestem pomocna i chciałabym to wykorzystać.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#77 25-08-2016 o 15h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

Znaleźć chwile dla siebie i zrobić w końcu coś ze stopami. Już się od 2 miesięcy umawiam na pedicure bemowo i ciągle coś wyskakuje - to w pracy to w domu - masakra!

Offline

#78 27-08-2016 o 21h18

Miss'nieobczajona
joey
...
Miejsce: Tęczowa Kraina
Wiadomości: 17

Dotrzeć na mistrzostwa świata tańca hip hop <3
Mieć tak wspaniałą rodzinę i przyjaciół już zawsze^^
Nauczyć się najszybszego kawałka z ''Rap God'' Eminema XD
I jeszcze kilka...


''Tylko wariaci są coś warci''
~Szalony Kapelusznik

Offline

#79 19-09-2016 o 14h21

Miss'Żółtodziób
Alone666
...
Wiadomości: 10

Chciała bym, żeby wszyscy ludzie, którzy mnie skrzywdzili umarli w męczarniach po przez urywanie kończyn i żeby szczury pożarły ich żywcem.
Ewentualnie chciała bym ich rozstrzelać.

To moje jedyne marzenie.


Wiem. Jestem za stara na takie gierki.

Offline

#80 27-09-2016 o 12h28

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

KanapkaczusHighus napisał

Marzeniowy psuju...

Rozczarowanie jak w trakcie wieści o tym że Święty Mikołaj nie istnieje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jestem podła ;-;

Alone666 Chyba się pod tym podpiszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png *szykuje listę*


Marzenia o mocach i magii się nigdy nie spełnią, ale sny i rozmyślanie jakby było fajnie pozostają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chyba każdy przed snem się zastanawiał jakby to było by fajnie gdyby.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#81 27-09-2016 o 13h12

Miss'wow
magdalena2006
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 661

Moje mażenie to mieszkać na hawajach.


,,Czasami trzeba myśleć wstecz"
Magda ,wszystkich dla pozdrowieniami z

Offline

#82 01-10-2016 o 00h01

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Marzę o tym, żeby narysować porządny komiks(mangę?), który miałby porządne rozdziały. No i przede wszystkim aby go dokończyć i poprowadzić tak, żeby wciągał czytelnika i jednocześnie delikatnie przekazywał moje przemyślenia o życiu. :<

No, tak poza tym chciałabym spotkać w końcu ludzi, którzy nie znikną z mojego życia razem z zajęciami, przy których się poznaliśmy.


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#83 01-10-2016 o 11h14

Miss'całkiem całkiem
szydelko89
...
Miejsce: Mozambik
Wiadomości: 114

Od zawsze dążyłam do tego, żeby moje życie nie było monotonne. Dużo podróżowałam, często wyprowadzałam się z domu do innych miast, żeby zobaczyć jak tam jest(w moim sercu pozostanie na zawsze Kraków <3) Dlatego też moim marzeniem zawsze było, aby mój dom był wszędzie na ziemi. Chciałabym pracować w miejscu, które może być wszędzie: pociągi, samoloty, statki. Pierwszy krok już poczyniłam, jestem sternikiem. What's next? Kapitan? Pilot?
Też zawsze marzyłam o byciu maklerem giełdowym. Jestem po ekonomii. W zasadzie egzamin to już ostateczna część do spełnienia marzenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#84 01-10-2016 o 11h24

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Moje marzenia aktualne jest proste i logiczne:
SCHUDNĄĆ! Gruba jestem i mam kompleksy, chciałabym być chuda. Bynajmniej nie przez to, że jest taka moda, bo ostatnią internetową modą jest bycie otyłą, późniejszych nie pamiętam, bo nie interesuję się tym i to tylko takie nowinki.
Także ten: Tłusta jestem ;-;


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#85 28-12-2016 o 16h25

Miss'Żółtodziób
hellodaddy
Viking, queen of Westeros and at the same time crybaby of the year 2016
Wiadomości: 4

Ja chciałabym:
- wystąpić w teatrze The Globe (mało prawdopodobne)
- wkręcić się w serial historyczny (dla chcącego nic trudnego!)
- pojechać na igrzyska olimpijskie w fechtunku (może kiedyś, eh)
- wydać książkę (prawdopodobne)
- założyć działalność prawniczą, kancelarię czy notariat, cokolwiek (właściwie to mam już to zapewnione)
- spotkaćosobę w życiu


http://i65.tinypic.com/149z446.gif

Offline

#86 07-01-2017 o 14h14

Miss'całkiem całkiem
Rosalinna
...
Miejsce: Iłża
Wiadomości: 124

Ja bym chciała znormalnieć, znaleźć się w takim środowisku gdzie ludzie zaakceptują to jaka jestem bo jak na razie same sprzeczki,a tzw. przyjaciele obrabiają mi dupe jak nie patrze...


https://49.media.tumblr.com/87a3ed5f3b6cd63e0e53a28464847c5e/tumblr_o2eyywnr7x1v5dqido1_500.gif

Offline

#87 22-08-2017 o 22h43

Miss'całkiem całkiem
PiezegDarczu
...
Miejsce: Azerbejdżan
Wiadomości: 135

Moje marzenie to jazda konna

"-Ciri, czy ty musisz wjeżdżać w każdą kałużę na drodze?
-Chcę umyć koniowi pęciny!
-Nie padało od miesiąca. To są pomyje i końskie szczyny, nie woda."
~Andrzej Sapkowski

Offline

#88 28-08-2017 o 23h56

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Każdy marzenia ma
i je dobrze zna.
Niektórzy marzą o skarpetach,
ale nie byle jakich,
takich za pięć zeta!
Inni marzą o lataniu,
ściganiu się z chmurami i ich przeganianiu.
Zdarzają się też takie przypadki,
że ludzie marzy o przeprowadzeniu gadki
z aktorem,
bądź sławną osobą,
ale to tylko sobie pomarzyć mogą.


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#89 30-08-2017 o 23h59

Miss'całkiem całkiem
PiezegDarczu
...
Miejsce: Azerbejdżan
Wiadomości: 135

Sporty ekstremalne są wspaniałe, a na pewno nie nudne.

Offline

#90 22-11-2017 o 16h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

moje marzenie to duzy dom z szczęśliwa  rodzinka w środku. Na razie domu nie ma ale jest rodzinka. Zawsze coś/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#91 29-07-2018 o 14h04

Miss'Żółtodziób
silverymole
ci ...
Wiadomości: 7

aaaaaaaaaaaa

Offline

Strony : 1 2 3 4