Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#51 11-06-2015 o 20h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

Moim marzeniem jest pojechać na olimpiadę do Tokio. Mieszkać w górach i studiować medycynę. Napisać książkę, zdobyć tytuł  doktora oraz mieć spokojne i szczęśliwe życie. ^^ Marzenia są po to  by je spełniać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#52 11-06-2015 o 21h02

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

Moje marzenie <3 Mieć własną ogrodową Trampolinę <3 Móc nosić szpilki, i droższe sukienki robić makijarz, kąpiel w jacuzzi, Wyjazd nad morze, Brak wad. Mieć sklep za darmo ze wszystkim !! ^-^ Ciuchy, meble, Jedzenie Zrobić selfie z gwiazdą w podobnym wieku.

Ostatnio zmieniony przez olka176 (11-06-2015 o 21h03)


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#53 12-06-2015 o 16h41

Miss'nieobczajona
kinia1221
Rosette jest przeklęta :0
Miejsce: Ask.Fm
Wiadomości: 26

bombka65 napisał

Przejść się po czerwonym dywanie w Cannes  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

i wiele innych ........................................................................


Offline

#54 12-06-2015 o 19h48

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

A ja wam powiem, że moje marzenia, gdy byłam nastolatką, się spełniły : jestem szczęśliwą mężatką (czasami bardziej szczęśliwą, a czasami mniej ;p), urodziłam 06 grudnia 2014r wspaniałego syna Filipa, który nie dawno ukończył 6 miesięcy <3, mamy cudowne mieszkanko, w którym mieszkamy od lutego tego roku (skromne, bo skromne, ale własne) ... Teraz skoro moje marzenia się zrealizowały, to muszę wymyślić sobie nowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Także dziewczyny życzę wam wytrwałości i szczęścia w spełnianiu własnych marzeń <3


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#55 20-07-2015 o 04h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chcę psa.
Chcę królika.
Chcę pracować w schronisku dla zwierząt.
Chcę kakao. ♥

Offline

#56 22-07-2015 o 20h48

Miss'nieobczajona
GingerRogers
"Nie obchodzi mnie czy myślisz o mnie źle. Ja nie myślę o tobie wcale" - Coco Chanel
Miejsce: Old Hollywood
Wiadomości: 35

Ja od zawsze chciałam być aktorką w USA i umiec tańczyć jak Fred Astaire.


Old Movies Rules

Offline

#57 23-07-2015 o 15h08

Miss'na całego
GotyckaLolitw
''Hello, my dear. Kill me gently''
Miejsce: Ciastkolandia
Wiadomości: 307

Chciałabym pojechać na koncert the GazettE (Może uda się spełnić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png).
Chciałabym też mieszkać w Japonii i mówić po japońsku.
I latać XDD (nierealne)


                           Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#58 29-07-2015 o 19h23

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Ja kiedyś chciałabym pracować dla Ubisoft lub Riot Games ( jeśli te firmy będą jeszcze istniały)  bo mam tyle pomysłów na tworzenie nowych postaci i na razie tylko na kartkach papieru opisuję ich wygląd i charakter.



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#59 01-08-2015 o 08h01

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

No,to przyszedł czas na moje:

1.Pracować jako lekarz lub lekarz weterynarii .
2.Wyjechać do Turcji/USA
3.Mieć domek na drzewie
4.Mieć jako sąsiadkę moją koleżankę :3
5.Wystąpić w filmie,,Piraci z Karaibów''<3

Ostatnio zmieniony przez bombka65 (01-08-2015 o 08h03)



Offline

#60 26-08-2015 o 18h43

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

z jednej strony chciałbym byc bogata ale co mi po tych pieniadzach xd
drugim moim marzeniem jest miec coreczke Amelie i synka Roberta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png jeszcze nie zakladam rodziny bo sie ucze ale mysle ze za jakies 2 albo 3 lata to sie spelni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#61 19-09-2015 o 19h10

Miss'wow
hchzh
Z każdych czasów trzeba się wyrywać, wyskakiwać, nie pozwolić, żeby nas pochłonęły.
Miejsce: Life is my place
Wiadomości: 579

Marzę poznać Katy Perry!!! /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif
A także być ogrodniczką
Mieć domek na wsi
Mieć wspaniałego męża i dzieci
Pozdrawiam wszystkie miss  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#62 11-10-2015 o 20h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja mam takie marzenia:
-przytulić ♡ i poznać G-dragon'a
-zamieszkać w Japonii
-zakochać się
-pojechać na koncert BIGBANG
-żeby Hogwart istniał
-żeby pewien chłopak znów chciał być moim przyjacielem, a może kimś więcej...

Offline

#63 11-10-2015 o 22h25

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

A ja dziś wyprawiałam urodziny i przy zdmuchnięciu świeczek pomyślałam jedno marzenie,które ciągnie się za mną od pół roku <3
I mam szczerą nadzieję,że w końcu,w końcu... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#64 15-11-2015 o 14h35

Miss'Żółtodziób
YukiKuran
...
Wiadomości: 2

Marzenie? ... Eh.. Chcę latać ! *o*  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#65 17-11-2015 o 22h09

Miss'na całego
KwaśnaJakCytryna
...
Miejsce: za małe by to upubliczniać ;)
Wiadomości: 335

Moje małe marzenia:
- mieć prawdziwych przyjaciół
- posiadać w przyszłości drugą połowę (już nawet wiem kogo dokładnie)
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez KwaśnaJakCytryna (17-11-2015 o 22h09)


Możemy mieć wszystko. Tylko nie jednocześnie.

Offline

#66 11-01-2016 o 21h39

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

YukiKuran napisał

Marzenie? ... Eh.. Chcę latać ! *o*  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


Też o tym marze, i jeszcze o wielkiej, bezgranicznej miłości. (w którą z czasem przestaje wieżyć)


siemanko loszki

Offline

#67 11-01-2016 o 22h29

Miss'Żółtodziób
Kuroi
...
Wiadomości: 7

Moje marzenia? ..trochę tego jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
-mieć własnego konia
-mieszkać na ranczu
-nie martwić się o pieniądze
-mieć choć 1 prawdziwego przyjaciela
-zwiedzić Japonię
-żeby moja rodzina zawsze była zdrowa i w komplecie
-chciałabym zbudować schronisko dla zwierząt
-zaliczyć kursy tresury psów

Offline

#68 17-01-2016 o 11h37

Miss'ok
Nemetona
...
Wiadomości: 54

Poza takimi typowymi jak skończyć studia, znaleźć dobrze płatną i przyjemną (chociaż w jakimś stopniu) pracę to zawsze chciałam skoczyć ze spadochronem, choć nie wiem jak bym się zachowała już przed samym skokiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png. A tak to nie mam większych marzeń, staram się żyć tak by robić to co bym chciała, ale jak robić coś przyszłościowego i marzyć jak się nie wie co się chce robić w przyszłości...

Offline

#69 12-02-2016 o 21h02

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

Marzenia? chymmmm dawniej miałam ich mnóstwo, a nawet mało powiedziane.
teraz chce jedynie spokoju i szczęścia.


siemanko loszki

Offline

#70 24-02-2016 o 12h40

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Fajny temat. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Moje marzenie, trzyma się dzieciństwa, kiedy to chciałam zmniejszyć się do rozmiaru lalki i zamieszkać w domku dla lalek. Nadal tego pragnę, chociaż wiem, iż to marzenie jest nierealne.


#1 soowon defender

Offline

#71 24-02-2016 o 12h52

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

1.Trafić na dobrego lekarza, który pomoże mi pokonać chorobę.
2. By moderacja przestała mnie traktować jak debila, bo nie jestem debilem tylko chora.
3. Mieć przyjaciół.
4. Zostać lekarzem.

Nic się nie spełni, ale pomarzyć chyba jeszcze wolno.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#72 27-02-2016 o 10h33

Miss'ok
...
Miejsce: Nad polskim morzem
Wiadomości: 60

Te marzenia ciągną się za mną od 5 roku życia: mieć własnego psa, być weterynarzem, zostać behawiorystką i szkolić psy, być wolontariuszką w schronisku oraz marzenie od pół roku: być tak wspaniałą tancerką jak Victoria Baldesarra, Jordan Clark lub Brittany Raymound.


Uwielbiam zachód słońca: jest piękny i malowniczy, jest to trochę światło, a trochę ciemność...

Offline

#73 28-07-2016 o 05h21

Miss'nieobczajona
lilith20565689
...
Miejsce: Fajne Miasto
Wiadomości: 21

Chciałabym mieć choćby jednego znajomego
Chciałabym zostać demonem
Chciałabym być postaciom z anime
Chciałabym mieć Mangę Boku no Pico


Lubie Placki pajonczki horrory animu i siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#74 07-08-2016 o 11h17

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Chciałabym całe życie pomagać innym, wspierać i dawać tyle ciepła i dobroci, ile tylko może wytworzyć moje serce.

To marzenie jest najważniejsze. Reszty nie muszę mówić. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Charlotte5 (07-08-2016 o 11h17)


~

Offline

#75 09-08-2016 o 16h37

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Marzenia są dla wyobraźni, więc jeśli zaczynają się spełniać, przestają być marzeniami, tylko staja się celami, kolejnymi etapami w życiu.. Ale każdy ma marzenia. Choćby ja - Od dziecka marzyłam by mieć jakąś "super umiejętność" (Bo naoglądałam się bajek.. Xd), żeby polatać lub czarować, tak jak nikt inny by nie potrafił. Nie chciałabym magicznego świata - Ja chciałam być magiczna ! ♥ Być jedyną taką na świecie.. Dalej bym chciała, ale z wiekiem człowiek jakby nie próbował, upodabnia się do reszty, a nawet jeśli odstaje, to na świecie jest naprawdę wielu ludzi którzy również odstają. Smutne, ale prawdziwe :v

Offline

Strony : 1 2 3 4