Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#26 24-08-2013 o 00h05

Miss'nieobczajona
Marysiaa1
...
Miejsce: Leszno
Wiadomości: 30

Jejciu , więc tylko ja mam takie wygórowane marzenia ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#27 25-08-2013 o 01h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Marzenia ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png
Iść do wojska
Wyjechać do Tokio

A moje pośmiertne marzenie to urodzić się jako Japonka , Azjatka ( jak kto woli ) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#28 25-08-2013 o 12h52

Miss'nieobczajona
Viktoria95
...
Wiadomości: 33

Chciała bym pojeczać do Angli, do repliki Hogwartu i Hogsmeade.
~Viktoria

Offline

#29 25-08-2013 o 17h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Ja bardzo chciałabym mieć kogoś, na kim mogłabym polegać.. Chciałabym też poznać swoich idoli..

Offline

#30 28-08-2013 o 12h19

Miss'Żółtodziób
Jeny
...
Wiadomości: 13

Pro po marzeń to też bym chciała nauczyć się japońskiego i wyjechać do Japonii tylko gdzie taka szkoła nauki japońskiego;d


"Uśmiech jest najlepszym sposobem na uniknięcie kłopotu, nawet jeśli jest fałszywy."           

Offline

#31 28-08-2013 o 12h50

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

Założyć Zespól,Być 100 % Gyaru ,Pojechać do Japonii,Żeby Udało mi się z Moim Chłopakiem Ale tak Naprawdę chce być po prostu szczęśliwa bo to się liczy

Offline

#32 28-08-2013 o 13h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moim marzenie jest wyjazd do Nowego Jorku /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif 
                                                                               //photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5351.jpg

Offline

#33 30-08-2013 o 13h54

Miss'ok
vellene
...
Miejsce: Głubczyce
Wiadomości: 78

Ja marzę o tym, aby: znaleźć tego jedynego, założyć w przyszłości szczęśliwą rodzinę, zrobić sobie tatuaż, zobaczyć koncert Paramore, mieć przyjaciół, adoptować psa ze schroniska oraz odwiedzić Nowy Jork /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#34 01-09-2013 o 12h57

Miss'Żółtodziób
Mrrroczna
...
Miejsce: Cmentarz
Wiadomości: 14

Mam dwa marzenia. Wyjechać do Japonii i zostać gejszą. Drugim jest abym w przyszłym wcieleniu była albo kotem, albo urodziła się w Japonii i została gejszą...

Offline

#35 03-09-2013 o 23h42

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Vodoka napisał

Iść do wojska

Z wiekiem Ci przejdzie ;> Też kiedyś chciałam teraz jestem zakłopotana gdy matka mi przypomina jakie to ja jej obietnice składałam i jakie to fochy strzelałam...

Mam proste marzenie- Moim marzeniem jest wyjechać z Ukochanym do Kanady a tam rozpocząć swoją karierę w firmie Bioware i mieć wkład do gier które wypuszczają, i dawać radość fanom RPG...

Offline

#36 06-09-2013 o 21h19

Miss'całkiem całkiem
Lubię pisać wiersze i opowiadania. Miejsce: Tam gdzie przebywa Klepsik ^^ .
Wiadomości: 97

Ja bym chciałabyć sławną piosenkarką i aktorką. Lepszą niż Selena Gomez. Wtedy o pieniądze nie musiałabym się martwić.


http://veedo.pl/talenty,2,2659/imagine-dragons-demons-by-wkielbasa-mp4,1377500#referer=search&phrase=wkiebasa&sort=relevantion

http://ising.pl/nagranie/ckd2q74h9md,Liber_and_Natalia_Szroeder-Wszystkiego_na_raz

"Kiedy śpiewam czuję się, jakbym szła po tęczy i mam nadzieję, że wszyscy którzy mnie słuchają czują się chociaż w połowie tak samo jak ja." Shina Keld

Offline

#37 07-09-2013 o 14h40

Miss'Żółtodziób
TekkenGodRin
...
Miejsce: Płońsk
Wiadomości: 11

Ja chciałabym pracować jako prawnik i przy okazji dorabiać jako profesjonalny fotograf.

Offline

#38 07-09-2013 o 15h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

- nauczyć się przynajmniej dwóch języków obcych
- wyjechać po skończeniu szkoły do Londynu. Rozpocząć tam studia, by potem...
- znaleźć satysfakcjonującą pracę
- mieć kasy jak lodu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
- zwiedzić wymarzone miejsca na świecie
- pojechać na parę festiwali (szczyt marzeń- Tomorrowland i Ozora)
na ten moment tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#39 01-10-2013 o 16h01

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Jak Vodoka iść do wojska.
Poznać Kamila Bednarka.
I jak wiele osób tu mieć prawdziwego przyjaciela.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#40 26-10-2013 o 00h13

Miss'Żółtodziób
Salem
...
Miejsce: Falubazowe :3
Wiadomości: 3

O czym marzę?
o koncercie Linkin Park i mozliwości spotkania "face to face" wszystkich jego członów,
o byciu teraz w Krakowie z moim bratem i... o szkole baletowej <3

Offline

#41 26-10-2013 o 11h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja marzę o tym, aby pozbyć się zajęć dodatkowych i wreszcie mieć czas dla siebie i dla swoich przyjaciół.

Offline

#42 17-04-2014 o 13h07

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 21

ja choć to dziwne chciała bym polecieć na Saturn kto ma podobne marzena niech do mnie śmiało piszę  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif


wera111115

Offline

#43 17-04-2014 o 14h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja marzę o wyjeździe do Holiłud  , i żebym mogła się tam spełniać w roli wokalistki , ponoć to miejsce w którym spełniają się wszelkie marzenia , a po za tym to tam są sławy i można je zobaczyć nawet na ulicy  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#44 17-04-2014 o 15h10

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Moja skromna lista marzeń /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (znaczy rzeczy do zrobienia,a jak!)
1. posługiwac sie przynajmniej 6-cioma językami obcymi (3 już są xD).
2. podróż dookoła Ziemii (a przynajmniej kawałka).
3. własne pole lawendy O.o
4. skok ze spadochronem (marzy mi się! Mimo leku wysokości)>
5. kupno czerwonej Alfy i czarnego Camaro xD
A tak z tych bardziej mozliwych to na obecna chwile moim największym marzeniem jest spotkac Aleksandra Skarsgarda xD ! I porwac go! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png dla celów własnych.



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#45 18-04-2014 o 13h36

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Tak się taraz nad tym zastanawiam... Jakie ja mam glupie marzenia xD Pierwsze jakie mi przyszło do głowy to przeżyć takie romantyczne momenty jakie są zwykle tylko w książkach. Potem mogłabym być tak jakby panią domu... No wiecie, kochająca rodzinka, budzenie dzieci rano, kochający mąż (patrz marzenie nr1 xD) i te sprawy. Po za tym chciałabym tworzyć grafikę do gier (co z tego, że się w ogóle nie znam), ale to było moje marzenie od dawien dawna. Nie obraziłabym się też gdybym mogła opuścić ten nasz kochany kraj.
Mogłabym też dodać, że chciałabym być szczęśliwa, ale jak się spełnią poprzednie marzenia to na to samo wyjdzie :3

Offline

#46 23-04-2014 o 22h19

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Moim największym marzeniem jest odzyskać swoich kochanych przyjaciół których już dawno straciłam i tylko o to prosę bo to jest największy skarb przyjaźń

Offline

#47 24-04-2014 o 17h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Żelkowa napisał

Moim największym marzeniem jest odzyskać swoich kochanych przyjaciół których już dawno straciłam i tylko o to prosę bo to jest największy skarb przyjaźń

oooo to takie słodkie , dałam ci serduszko za to że jesteś taka urocza,  /modules/forum/img/smilies/bisou.gif

Offline

#48 16-11-2014 o 20h55

Miss'wtajemniczona
Clarissa1317
"Od lat jest to zagwozdka ma, kto jest szalony- inni czy ja?"
Miejsce: Upper East Side:3
Wiadomości: 1 964

A ja bym chciała przenieść się do książki, albo przynajmniej ożywić mojego Xaviera z Blasku ...
A z realnych, to znaleźć miłość, pozbyć się pryszczy, poeksperymentować z kolorem włosów, napisać książkę, mieć jeszcze choć raz 6.0 na koniec roku, znaleźć osobę z podobnym charakterem i zainteresowaniami do moich, skończyć studia, podróżować i wiele innych.

Offline

#49 22-11-2014 o 13h18

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Bajkowa kraina
Wiadomości: 5

Ja mam całkiem sporo marzeń /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Przede wszystkim dom w Stanach (LA konkretnie)  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#50 22-11-2014 o 13h49

Miss'nieobczajona
Leyzii
...
Wiadomości: 26

Ja bym chciała osobiście poznać siatkarzy i zrobić sobie zdjęcie z nimi.No i do tego pojechać na mecz reprezentacyjny.

Offline

Strony : 1 2 3 4