Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 6 7 8 9

#176 13-06-2015 o 20h12

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

naturalnie jestem szatynką. teraz mam ombre i blond końcówki. wczesniej miałam całe blond. Mam włosy do pasa . Czesto je prostuje albo faluję na lokówke.


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#177 18-06-2015 o 09h48

Miss'nieobczajona
Bodzini
walk this way...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 35

Bodzini napisał

jestem najgorszym przykładem w historii, bo farbuję włosy odkąd skończyłam 10 lat, więc już kolejne 10 nie widziałam swojego naturalnego koloru.
przeszłam już przez całą paletę, bo zmieniam stan średnio co 3 miesiące, a ostatnio zdecydowałam się wrócić do swojego ukochanego fioletu. tydzień temu poszłam w stronę brązu.
o dziwo moje włosy jeszcze się trzymają po tylu zabiegach - regularnie je prostuję i doczepiam na keratynę.


no i stało się - od wczoraj jestem rudzielcem! moje włosy płaczą, kiedyś trafię za to do piekła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#178 21-06-2015 o 06h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kolor moich włosów to cieeeeemny blond, który wygląda jak rudy. Często moja mama (bo ja nie umiem) robi mi 5 drobnych warkoczy. Trzymam je przez 1-2 dni i mam mocno falowane, co wygląda super. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#179 21-06-2015 o 18h42

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Z okazji wakacji w znany wszystkim dzień lata robię zielone włosiska, mniej więcej od ich połowy. Nie wiem dlaczego, ale jednak nie lubię farbować całej łepetyny, chyba chodzi o ten sentyment do ślicznego czarnobrązowego naturalnego koloru, z którego jestem dumna.

Offline

#180 25-06-2015 o 16h26

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Mam BARDZO mało włosów, do tego są cieniutkie i strasznie szybko się przetłuszczają. Jeśli chodzi o kolor, to ciemny blond. Są LECIUTKO falowane i sięgają mi trochę za pachy.

Nienawidzę swoich włosów, bo ich ilość mi nie pozwala na zrobienie niektórych fryzur i chciałabym grzywkę, ale wtedy byłabym prawie łysa...
Boże, moja koleżanka ma takie śliczne włosy, w samej grzywce ma tyle co ja na całej głowie :-( <Smutno mi, pocieszcie mnie>


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#181 19-07-2015 o 16h26

Miss'Żółtodziób
Starshine
...
Wiadomości: 14

Moje włosy są bardzo ciemne, prawie czarne, ale nadal zaliczają się do brązowych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Są lekko falowane, kilka dni temu je ścięłam i teraz sięgają mi do ramion. Mam bardzo małą, ukośną grzywkę.

Offline

#182 29-07-2015 o 14h46

Miss'na całego
Mercilessa
"Wszystko zależy od tego co chcesz zobaczyć"
Miejsce: Ciekawe xD
Wiadomości: 366

Moje włosy są koloru ciemnego blondu, proste, trochę bardzo za ramiona. Mam również przedziałek na środku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Niestety moje włosy są skłonne do łupieżu...
Ostatnio na wakacje zrobiłam sobie różowe końcówki bibułą, bo miała zejść po 4-6 myciach i mam problem, bo po 20 nie zeszła do końca >. <  Nadal mam gdzie nie gdzie różowe pasemka, a w ciemności moje końcówki są siwe -.-, pod światło w kolorze jasnego blondu, a na ogół są rude /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Mercilessa (29-07-2015 o 14h47)

Offline

#183 01-08-2015 o 14h57

Miss'całkiem całkiem
TheSciuwa
...
Miejsce: Westeros
Wiadomości: 117

Ja mam włosy za biust, brązowe (ciepła tonacja). Marzą mi się nienaturalne kolorki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png, myślę by pofarbować sobie za rok na wakacje końcówki u fryzjera, a przed wrześniem ściąć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Games of Trones

Offline

#184 08-08-2015 o 21h21

Miss'nieobczajona
CzekoladaGirl
...
Wiadomości: 19

Moje włosy są długości mniej więcej do łokcia, może trochę krótsze, mają kolor kasztanowy (połączenie brązu i rudego), są falowane. W przyszłości chciałbym je pofarbować, ale boję się, że nie powrócą do swojego kolorku :-P Nie dbam o nie jakoś przesadnie, myję je dwa razy w tygodniu i używam na nie odżywki w sprayu, żeby się łatwiej rozczesywały, a co najlepsze ta odżywka jest do włosów farbowanych lub z pasemkami, a jako jedyna mi się sprawdza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ogólnie moje włosy żyją własnym życiem >.<

Offline

#185 13-10-2015 o 18h23

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

Ja o moje włosy dbam baaardzo. muszę bo regularnie je farbuję więc potrzebuję specjalnych odżywek i szamponów do włosów farbowanych, ale to nie ważne!
Moje włosy sięgają mi do końca pleców. są koloru rudego a końcówki mam morskie.
moje ulubione fryzury to przeróżne koki lubię też fryzurę ala "sarsa" choć przy tej długości włosów zrobienie takiej fryzury jest dość trudne /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#186 27-10-2015 o 17h55

Miss'na całego
ola042
...
Wiadomości: 279

Dbacie o swoje włosy? Ja używam 30 min przed myciem olejku do włosów, a potem idę tradycyjnie: szampon i odżywka. Nie używam jakiś maseczek do włosów. Nie wiem czy można to nazwać dbaniem, ale jeśli tak to tak
Jaki macie kolor? Moim naturalnym kolorkiem jest brąz i jak się dobrze przyjrzeć ro również jedno pasemko blondu.
Wolcie farbowane czy naturalne? Kocham swoje naturalne włosy, ale chciałabym kiedy przefarbować.
Jakie fryzury lubicie? Najprościej to kucyk ( teraz ponieważ mam bardzo krótkie włosy) ale na mnie wygląda jak jakiś pędzel na włosach krótki, bardzo krótki.
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


     
             

Offline

#187 21-11-2015 o 21h48

Miss'wtajemniczona
rozali10
ヾ(o◕ω ◕)ノ
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 2 050

Wydaje mi się że dbam o swoje włosy. Naturalnie mam brązowe, a aktualnie przefarbowane na czerwono. Końcówki mam pomalowane na jaśniejszą czerwień co nadaje nawet trochę ognistego efektu. Są naturalnie kręcone i sięgają mi do pasa. Wolę farbowane, bo moim zdaniem przynajmniej moje włosy wyglądają tak zwyczajnie bez tego koloru. Uważam że dość ciekawie wyglądają czerwone włosy wśród czarnych i brązowych:) Najbardziej lubię nosić je rozpuszczone lub związane w warkocza na przykład kłosa.


☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Offline

#188 25-12-2015 o 22h19

Miss'Żółtodziób
Janvier
...
Wiadomości: 6

Jako dziecko byłam uroczą blondyneczką o loczkach sięgających pasa.
W gimnazjum moje włosy sięgały łopatek, były proste i miały kolor ognistej czerwieni.
Na początku liceum ścięłam je tak, że z tyłu kończyły się w połowie szyi, natomiast z przodu sięgały za obojczyki i miały kolor średniego blondu.

Aktualnie moje włosy sięgają kilka centymetrów za ramiona i są w ładnym rudym kolorze z zielonkawym refleksem w połowie (nie polecam rozjaśniania ciemnej henny). Mam naturalnie dość cienkie, ale przy tym bardzo gęste włosy, w zimie nie potrzeba mi czapki - ten pudel wystarczająco grzeje. O włosy staram się dbać: myję delikatnym szamponem, używam olejków, masek, odżywek, innych cudów i dziwów. Staram się ich nie suszyć, nie prostować, na noc związywać i delikatnie czesać. Skutkuje to wyjątkowo mięciutką czuprynką, w której po raz pierwszy od kilku lat pojawiło się parę rozdwojonych końcówek (czas iść do fryzjera!).

Offline

#189 08-01-2016 o 03h09

Miss'całkiem całkiem
Klepsydraa
...
Miejsce: Białystok ;w;
Wiadomości: 80

Cóż, pragnę uzyskać efekt hebanowej czerni na moich włosach  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png
Farbuje jakoś raz na miesiąc/dwa miesiące. Moje włosy są dość dlugie, przynajmniej mówią tak wszyscy poza mną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Tak niedługo będą do pasa, są no... Czarne, naturalne też mam czarne, ale z wiekiem się rozjasnilo do brązowego, a ją dalej chciałam utrzymać te czarnosc *-*
Naturalnie są kręcone, ale prostuje na szczotce obrotowej. Nie mam grzywki, a mój przedziałem jest tak centralnie na środku, że ludzie mówią że to wygląda jakby "Mojżesz morze rozstępywal" x'D
Jakos jak mi wypadnie kolor czarny z przeblyskiem fioletu, lub granatu też mi się podoba, ale moim marzeniem jest mieć czarny taki heban, czeluść *-* /
Nie stosuje zbyt często odzywek. Moja dbałość o włosy wygląda tak: umyje włosy raz na tydzień , ale użyje szamponu dwa razy. Odzywka raz na miesiąc. Potem osuszam ręcznikiem i biorę suszarke że szczotką i suszę prostujac, ja z doświadczenia wiem, że z taką dbałością włosy się nie psują przez suszenie, dalej są lśniące na słońcu i takie tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ale za to bardzo szybko dorastają, jak podcielam końcówki (4 cm) to odroslo mi dwa razy więcej w mniej niż miesiac., za to po tym 'odrosnieciu' już wolno rosną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Kraina Nieskończoności zatrzyma nas przy bramie wieczności...Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#190 14-01-2016 o 21h33

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Długie, ciemny blond. Nigdy ich nie przefarbuję. Czasami są proste, a czasami falowane...


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#191 21-01-2016 o 22h16

Miss'na całego
miserycardia
Herbata to napój, który potrafi sobie poradzić z całym złem tego świata.
Miejsce: I pachniałoby tam wa­nilią, ma­lina­mi i nadzieją.
Wiadomości: 310

Mam cieniowane włosy - najdłuższe sięgają mi do połowy pleców, najkrótsze są do ramion. Kolor: naturalne ombre - na górze ciemny brąz, na dole jasny  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png 
Właściwie mogłabym powiedzieć o lekkiej obsesji na ich punkcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Używam codziennie odżywki, serum na końcówki i jedwabiu na całe włosy, do tego co 2-3 dni maska, olejki i różne płukanki ziołowo-owocowe. Niestety, myję je rano, także czasami katuję suszarką  /modules/forum/img/smilies/larme.gif

Ostatnio zmieniony przez miserycardia (28-01-2016 o 16h39)


Miłość jest jak rosnące pod śniegiem maliny.
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#192 26-01-2016 o 11h03

Miss'Super Saiyen
Koniara15
A to the G to the U to the STD
Miejsce: #INFIRESNATION #INFIRESARMY
Wiadomości: 8 982

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. sięgają mi do łopatek. Podcinam końcówki co półtora-dwa miesiące. Nigdy ich nie farbowałam i na razie nie zamierzam.Często suszę je suszarką, nie prostuję i nie używam lokówki


https://68.media.tumblr.com/25012c25304a5b3c109f9ba2a548a03b/tumblr_or5ucmWNbc1vmdwj2o1_540.gif

Offline

#193 06-02-2016 o 13h04

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Naturalny kolor moich włosów to czarny, a więc pomyślcie ile musiałam je rozjaśniać, by pofarbować je na niebiesko. Masakra. W tej chwili mam ombre (jestem szatynką z blond końcówkami) i tak mi jest naprawdę dobrze. (:


#1 soowon defender

Offline

#194 31-03-2016 o 19h10

Miss'ok
Mudblood
Avada Kedavra
Wiadomości: 68

Dbam o swoje włosy i uważam, że każdy powinien poświęcić im trochę czasu.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif
Kolor mam brązowy, 2x farbowałam się na blondynkę (wyszedł rudy) ale już więcej nie popełnię tego błędu, wiec zdecydowanie u siebie wolę naturalne /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif ale nie jestem przeciw farbowaniu, każdy powinien nosić taki kolor w którym dobrze się czuje.
Najbardziej lubię rozpuszczone włosy, bez żadnych dodatków  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez Mudblood (31-03-2016 o 19h11)

Offline

#195 03-04-2016 o 13h35

Miss'całkiem całkiem
Corey
...
Miejsce: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 146

Jako mały berbeć miałam włosy złociste, lecz z biegiem czasu naturalnie mi ściemniały T.T  Obecnie mam naturalny ciemny blond sięgający do ud.
Ciągłe z nimi utrapienie /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif ale to już kwestia przyzwyczajenia. Na początku zbytnio o nie nie dbałam, myłam kiedy trzeba było umyć i tyle. W pewnym momencie wzięłam się w garść i postanowiłam się nimi zająć. /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Od tamtej pory cały czas z nimi eksperymentuje, kupowałam już różne preparaty, szampony, odżywki i maski nie zapominając również o tym że sama lubię sobie zrobić jakiś kosmetyk i na dzień obecny sądzę, że znalazłam już receptę na zdrowo wyglądające włosy teraz pozostało mi ją doskonalić  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png także szukajcie a znajdziecie
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


https://i1148.photobucket.com/albums/o578/Majerankowa/Grafiki%20-%20Kwiecien%202016/Cartoons_zps9txiqda1.jpg

Offline

#196 18-04-2016 o 19h21

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Farbuje włosy na blond, moje naturalne włosy to brąz. Lubię np loki ale nie czesto je robię ponieważ zajmuje to dużo czasu niestety /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ogólnie mam włosy do ramion, kiedyś miałam dłuugie włosy ale ciężko mi było trochę o nie dbać ponieważ nie mogłam ich rozczesać, poszłam do fryzjera i mi te włosy pocieniował i było duużo lepiej. Teraz chcę mieć włosy równej długości mniej więcej i może troszkę je jeszcze zapuszczę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png oo rany ale się rozpisałam jak nigdy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#197 10-05-2016 o 13h22

Miss'ok
Marcelax
On the way to Wonderland
Wiadomości: 50

Jeżeli chodzi o moje włosy to staram się o nie dbać, chociaż jak byłam młodsza to zniszczyłam je farbowaniem. Mam kręcone włosy więc zazwyczaj nie chce mi się tracić czasu na "układanie" ich i kończy się na koku lub kucyku. Obecnie są koloru brązowego ale miałam na głowie już wiele innych odcieni ale zazwyczaj w naturalnych kolorach ( raz czerwone ale nigdy więcej >.< ) Są teraz niewiele za ramiona ale zapuszczam je bo jestem fanką długich włosów *.*


"When loneliness is knocking on your door
Everything you loved just disappears
And when you feel that everything is lost
You need to know"
There's no life without tears "

Offline

#198 28-05-2016 o 15h51

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

Ja mam dość długie włosy, sięgają mi ok. 10-15 cm poniżej pasa, ale zapuszczam dalej jak tylko się da ^^. Jasny(?) brąz, lekko falowane, naturalne, nigdy nie farbowane prawdziwą farbą (tylko dwukrotnie na wakacjach czerwoną szamponetką).
Wydaje mi się, że dbam o nie całkiem nieźle. Staram się je myć co kilka dni (ok. 4, bo przez zbyt częste mycie coraz bardziej mi się przetłuszczają xD), najczęściej full zestawem: odżywką, kilkukrotnie szamponem (z reguły jakimś "naturalnym", mającym pozytywny wpływ na włosy i skórę głowy) i olejkiem (polecam olejek arganowy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ).
Na ogół najwygodniej mi w końskim ogonie, choć często też je rozpuszczam (bo tak mi podobno najładniej) i staram się próbować różnych nowych upięć, warkoczyków, itp, etc...
Zawsze podobały mi się białe włosy, tak więc zamierzam w niedalekiej przyszłości wypróbować jakieś kilkudniowe spraye (nie odważyłabym się rozjaśniać swoich włosów trwale, zbyt mocno je kocham <3 ). Akurat moi znajomi stwierdzili, że na ostatni tydzień szkoły wszyscy się farbujemy. Już nie mogę się doczekać :3 /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Offline

#199 05-07-2016 o 10h02

Miss'nieobczajona
pozdro-dla-wszytskim
...
Miejsce: Missland
Wiadomości: 28

A ja jestem na nieszczęście ruda i bardzo nie lubie moich włosów. Mama mi pozwoliła przefarbować jak skończe 12 lat. Ale to jeszcze kilka miesięcy!!!!!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Najwczęściej stosuje różne maseczki na włosy i raz na tydzień odżywkę. Ponieważ jestem ścięta jak to moja najka mówi na łyso, więc nie mam zbytnich problemów z fryzurą  /modules/forum/img/smilies/content3.gif  :


Moda jest super!

Offline

#200 07-08-2016 o 22h47

Miss'Sensei
paulineczka120
▫ ... ▫
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 948

Jak widzę większość tu to raczej ciemny blond. A ja zawsze o takim kolorze właśnie marzyłam. Jestem brunetką włosy do obojczyków grube, prostowane prostownicą, łamliwe, przetłuszczające, wypadające a i tak dużo osób mi ich zazdrości są takie delikatne w dotyku. Dbam o nie ile tylko sie da!!! No tak ale czemu mimo to zawsze chciałam blond może dlatego że lubiłam ten kolor i zawsze mnie tak korciło bo zawsze moje przyjaciółki były blondynkami i tylko ja brunetka ( w sumie to nawet głupia jak one same /modules/forum/img/smilies/sourire.gif ) każda mi mówiła NIE! NIE! TY I BLOND! A tu proszę zawsze chciałam mieć ten kolor  a w sumie tak mi się marzy żeby im udowodnić że naprawdę jeżeli komuś się podoba to i inni nie mają nic więcej do gadania!!!

Ostatnio zmieniony przez paulineczka120 (07-08-2016 o 22h48)

Offline

Strony : 1 ... 6 7 8 9