Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 9

#1 25-05-2013 o 22h12

Miss'ok
Mariko
...
Wiadomości: 67

Dbacie o swoje włosy?
Jaki macie kolor?
Wolcie farbowane czy naturalne?
Jakie fryzury lubicie?


Mam "naturalny balejaż" od słomkowego blondu do ciemnego brązu.
Lubie farbowane włosy szczególnie na nienaturalne kolory
[ marzę o fioletowych...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif]

Zazwyczaj czeszę się w wysoką kitkę... chociaż wiem, że z przodu wygląda to jakbym miała kwadratową głowę i była łysa.
Najładniej mi w dwóch kitkach, ale nigdy nie mam czasu żeby się tak uczesać.


Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan

Offline

#2 25-05-2013 o 22h22

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Dbam o swoje włosy: używam odżywki wygładzającej z jedwabiem, nie używam prostownic i lokówek, żeby nie niszczyć włosów a jednak są one cienkie i słabe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Mam naturalny kolor czyli jasnobrązowy z naturalnymi ciemnoblond pasemkami - robią mi się latem. Na razie nie chce ich farbować kolor mi się podoba. Chodzę w rozpuszczonych włosach. Nienawidzę spiętych włosów - wyglądam w nich strasznie.


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#3 25-05-2013 o 22h25

Miss'nieobczajona
Hyorin
...
Wiadomości: 37

Cóż, ja swoje włosy właściwie myję tylko szamponem, okazjonalnie nałożę na nie jedwab lub odżywkę. Mam to szczęście, że są naturalnie zdrowe i nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Są brązowe, z miedziano-rudymi refleksami. Lubię i naturalne i farbowane kolorki. Noszę włosy rozpuszczone, czasami zwiążę je w kitkę lub luźnego koka. Ostatnio "chodzi" za mną chęć ścięcia włosów do ramion, ale ciągle się waham   /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#4 25-05-2013 o 23h42

Miss'ok
Yuumiko
...
Miejsce: lubelskie
Wiadomości: 69

Właściwie to mało co o nie dbam. XD Szampon mam na objętość, bo po jednym dniu bardzo mi zwykle oklapały. Marzą mi sie turkusowe albo bynajmniej same końcówki. :c Widziałam tonery, jednak koleżanka ich używała i po turkusowym jej włosy były perfidnie zielone. ;-; Mam zamiar gdzieś na tygodniu malnąć czarne końcówki, już nie mogę patrzeć na ten jednolity ciemny brąz.

Offline

#5 26-05-2013 o 01h33

Miss'całkiem całkiem
navitte
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 158

Staram się bardzo dbać o włosy, jednak codziennie muszę je suszyć :< Regularnie używam odżywki, ale i tak ZAWSZE mam suche końcówki. Właśnie niedługo muszę podciąć. :cc

Kolor mam jasny blond, miejscami blond pasemka. A marzą mi się czerwone, takie krwiste *-* Tylko sie boje, że jak zafarbuje to już nie wróce do starego koloru, a tego baaaardzo bym nie chciała.


bum!

Offline

#6 26-05-2013 o 09h17

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Hm... O włosy dbam chociaż czasami się zdarzy bym o tym zapomniała. Mam ciemnobrązowe włosy. Farbowane włosy podobają mi się o ile nie są takie bo inni mają itp. Sama chciała bym mieć niebieskie, jednak rodzice nigdy się nie zgodzą, a gdybym przyszła tak do domu przefarbowali je znowu na brąz. Najczęściej noszę kitkę bądź chodzę w rozpuszczonych włosach.

Offline

#7 26-05-2013 o 10h55

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Ja o swoje włosy dbam jak się da. Ale to z powodu walki z dość obfitym wypadaniem i wczesnym siwieniem. Z powodu tego drugiego muszę je pakować chemią w postaci farb do włosów. Dlatego przez następne dwa/ trzy miesiące próbuję je odbudować. Używam tylko naturalnych szamponów, bez silikonów i tym podobnych. Wcieram w nie olejki, używam odżywki. Jednak dalej się puszą. D:
Zazwyczaj mam je rozpuszczone, tylko czasami zwiążę w kucyk lub byle jaki kok. Te drugie uczesanie preferuję w domu.


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#8 26-05-2013 o 12h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Farbuję, więc muszę nakładać sporo odżywki, bo inaczej są przesuszone. Co do długości: Tak może do połowy pleców. Spinam je na szybo, (zwinięcie w kłębek i potraktowanie spinką) albo nie spinam w ogóle, bo mi się zwyczajnie nie chce. Mam zwyczajną, prostą grzywkę, której doprowadzenie rano do porządku zajmuje mi z 10 minut...

Offline

#9 26-05-2013 o 15h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mi najlepiej jest w rozpuszczonych, ale mam krótkie i nie mam co rozupszczać  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif , noszę zazwyczaj w koku. Mam dosyć gęste, ale to tylko dlatego, że używam wody brzozowej i masuję skórę głowy. Macie może jakieś jeszcze sposoby, żeby włosy szybciej rosły?   /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Offline

#10 26-05-2013 o 15h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Jakoś szczególnie nie dbam o moje włosy - myję je tylko szamponem, ewentualnie nakładam na nie jedwab czy jakąś odżywkę. Moje włosy są dość długie, więc mogę robić sobie wiele fajnych fryzur, ale najczęściej mam rozpuszczone lub związane w wysokiego kucyka, rzadziej w koka. Tak na marginesie - marzę o tym, ażeby kiedyś walnąć sobie pudrowy róż. Obawiam się tylko, jak by to wyglądało...

Offline

#11 26-05-2013 o 16h21

Miss'ujdzie
MilaBee
...
Miejsce: Piechowice
Wiadomości: 182

Dbanie o włosy

Cóż, sądzę, iż z tym mam największy problem, ponieważ kiedyś myłam włosy co dwa dni, obecnie codziennie, a podobno ta cała chemia psuje włosy. Nie używam odżywki, także same sobie to oceńcie...
Moje włosy

Ja mam ciemne blond włosy, są proste, jednak czasami robią się lekko falowane, jeśli wiecie co mam na myśli. Ogólnie z mych włosów wydostaje się połysk, dlatego częto słyszę od przyjaciółek, iż mam ładne włosy.
Farbowane czy naturalne? Jakie fryzury lubię?

Osobiście cenię w sobie naturalne włosy, dlatego bardziej zależy mi na tym, aby tak zostało. Podobają mi się czarne włosy lub czerwony podchodzący pod bordowy.

Lubię czesać się w kłosa, ale często chodzę w rozpuszczonych.

Offline

#12 26-05-2013 o 16h27

Miss'ok
yaga
...
Wiadomości: 57

Ja mogę się pochwalić pięknym obre, które od góry zaczyna się ciemnym brązem, a im niżej, tym jaśniej, tak, że końcówki są niemal białe.
Używam szamponu do włosów farbowanych oraz odżywkę ułatwiającą rozczesywanie włosów (moje są bardzo gęste), dodatkowo mam też olejek odżywiający włosy.
Raczej nie mają łatwo moje włosy, bo często są suszone i prostowane, ale widać, że są w miarę zadbane.

Offline

#13 26-05-2013 o 17h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jestem zwykłą szatynką gdyby ojciec nie był czarny to byłaby szansa na blond ale niestety los jest inny. Farbować mi jeszcze nie wolno choć chcę je przefarbować na kolor: "gorzka czekolada".

Offline

#14 26-05-2013 o 20h07

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Muszę o nie dbać - nie dość, że farbuję, to jeszcze codziennie prostuję. Kosmetyków do włosów nie mam jakoś specjalnie wiele, ale i tak wystarczy, by wyglądały jak powinny.
Jakiś czas temu stwierdziłam, że mój ciemny blond jest taki... nijaki. Zmieniłam kolor na czerwony i teraz przyznam szczerze, naprawdę podobają mi się moje włosy. Najlepsze jest to, że jeszcze przedtem robiłam sobie balejaż i jeszcze do teraz efekt jest super!
Mam grzywkę, którą mogę nie tylko uczesać na bok, ale też zrobić na jej środku przedziałek, a mimo to i tak częściej niż w rozpuszczonych chodzę w koku lub kitce.
Bardzo podobają mi się warkocze, które wyglądają jak "wplecione" we włosy! Chociaż nigdy nie miałam okazji nosić takiej fryzury...



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#15 26-05-2013 o 20h43

Miss'nieobczajona
Kociata
...
Wiadomości: 44

Ja mam ciemne włosy.
Taka gorzka czekolada.
Od ostatniego przycięcia strasznie szybko mi rosną, chyba z 3 cm na miesiąc, ale i tak cały czas sięgają ledwo do ramion.
?Nie chce mieć długich do pasa ponieważ teraz używam dużo szamponu a z długimi, o matko o bobrze, butelka na jedno mycie ;-;
Czesanie nie sprawia mi trudności.
Polecam szampon z Yves Rocher ten w zielonej butelce z owsem, jedwabny.
Potem iść z WILGOTNYMI włosami spać i do rana ma się piękne fale, zależy jak ktoś się wierci. Często lśnią po tym szamponie. Mam za krótkie włosy na kitkę więc mam rozpuszczone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


~Uważaj na przyjaciół, wrogów znasz lepiej~

Offline

#16 26-05-2013 o 21h13

Miss'ok
Simolka
...
Wiadomości: 78

Ja mam bardzo gęste włosy, lekko cieniowane, za ramiona. Kolor mają bardzo różny, wszystkie odcienie brązu, ale raczej ciemne. Wiele os,ob pyta się mnie czy rozjaśniałam końcówki, ale ja nic nigdy nie robiłam z kolorem moich włosów. Nie lubię w nich tego, że są bardzo mało podatne na kręcenie, a zawsze marzyłam o luźnych lokach. Pielęgnuje je nakładając odżywkę po myciu i spray ochronny przed prostowaniem. Ostatnio najczęściej noszę rozpuszczone, ale czasem robię różne warkocze (głównie dobierane), dwa kucyki lub jeden.

Offline

#17 27-05-2013 o 17h08

Miss'ok
Magpie
...
Miejsce: Nigdziebądź
Wiadomości: 78

Moje włosy są gęste, ale cienkie. Nieco dziwaczne połączenie, chociaż z dwojga złego wolę tak, niż żeby były cienkie i do tego rzadkie. Zawsze ścinałam je do podbródka, ale jakoś tak od początku roku szkolnego pozwalam im trochę podrosnąć... Najpierw mówiłam sobie, że do studniówki, żeby dało się je fajnie spiąć, potem, że do matury, bo w okresie od studniówki do matury się nie obcina, a teraz jestem już i po tym, i po tamtym i powiem szczerze, że na razie niech sobie będą, jakie są. Przyzwyczaiłam się. Sięgają teraz do łopatek, czasem tylko troszeczkę będę je podcinała i zobaczymy, kiedy mi się znudzą ;p Są leciutko faliste (głównie przy końcach), wycieniowane, przy twarzy mam mocne pazurki i lekko ukośną grzywkę. Ich naturalny kolor to ciemny blond, ale mam w nich pełno jaśniejszych i rudych pasemek. Właściwie, robiłam je dość dawno, ale na moich włosach wszystko strasznie długo się utrzymuje, łącznie z szamponem, którego mała porcja jest przeze mnie spłukiwana przez bite pół godziny ;p
Najczęściej włosy noszę rozpuszczone, czasem zepnę w koczek. W kucykach wyglądam z natury źle, więc robię je tylko w wielkiej desperacji i to przy samym czubku głosy. Jakieś wymyślniejsze fryzury preferuję tylko na większe imprezy. z okazji studniówki odkryłam, że dobrze mi w lokach sczesanych na bok /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#18 27-05-2013 o 17h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mariko napisał

Dbacie o swoje włosy?
Jaki macie kolor?
Wolcie farbowane czy naturalne?
Jakie fryzury lubicie?

Dbam. Włosy to skarb /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Kolor ciemny blond, naturalny.
Pfff... Jasne, że naturalne. Ludzie chcą poprawić, a psują ( bez urazy ).
Lubię rozpuszczone ( ładna ), ale mi przeszkadza sypiąc się na kartkę długimi falami...

Offline

#19 27-05-2013 o 18h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 12

?bam o swoje włosy. I to jak!  Oleje, odżywki, maski, laminowanie żelatyną... Lubię to robić, chociaż i tak moje włosy nie prezentują się najlepiej. Co nie znaczy, że nie są zadbane. Po prostu nie odkryłam jeszcze jak je układać, żeby dobrze wyglądały. Ale to loki. A one są strasznie kapryśne. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mój obecny kolor to coś między ciemnym brązem, a czernią, ale to się często zmienia. Moje włosy często w lecie jaśnieją prawie że do jasnego brązu, żeby zimą być czarne. Nie farbuję ich, chociaż kusi mnie jakiś różowy albo niebieski kolor zrobić sobie na lato. ;D
A z racji, że moje loki prawie do tali nie chcą się układać to maltretuję je w warkoczu. Albo w dwóch, często francuzach. Ale wiele osób prosi mnie, żebym tego nie robiła, bo mój jeden taki warkocz jest grubszy niż ich kitka.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Offline

#20 27-05-2013 o 19h08

Miss'całkiem całkiem
Feila
...
Miejsce: Koszalin
Wiadomości: 169

Moje włosy są w dobrym stanie i nie wymagają jakichś zabiegów.
Myję je raz w tygodniu , i od czasu do czasu jakaś mgiełka i tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Naturalny mam złoty blond , ale zaszalałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png , i przefarbowałam sie na ciemny brąz. Teraz będę rozjaśniać bo chcę jakiejś lekkiej zmiany
Lubię swoje długie włosy i za chiny ich nie obetnę xd


,,Miłość jest siłą, która nie narzuca się człowiekowi od zewnątrz, lecz rodzi się w jego wnętrzu, w jego sercu, jako jego najbardziej wewnętrzna własność"

Offline

#21 27-05-2013 o 20h15

Miss'nieobczajona
Koroshi
...
Wiadomości: 24

Miałam pofarbowane włosy na fioletowo, ale kazali mi je przefarbować na naturalne. Mówi się trudno.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#22 27-05-2013 o 20h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam krótkie pofarbowane włosy < CZERWONE >/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif kiedyś w szkole się nauczyciele czepiali ale przestali.  Teraz już nikt nie pamięta jakie mam naturalne włosy ale z tego co wiem byłam blondynką.

Używam odżywki wygładzającej z jedwabiem i szampon z Biedronki <heh>

Ostatnio zmieniony przez Veliana (27-05-2013 o 20h31)

Offline

#23 27-05-2013 o 20h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Do mycia używam szamponów i odżywek z proteinami jedwabiu(bo innych nie rozczesze) Kolor mych włosów to rudy(pomarańczowy nie farbowany) długość długieeee

Offline

#24 27-05-2013 o 20h58

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Feila napisał

Moje włosy są w dobrym stanie i nie wymagają jakichś zabiegów.
Myję je raz w tygodniu , i od czasu do czasu jakaś mgiełka i tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Naturalny mam złoty blond , ale zaszalałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png , i przefarbowałam sie na ciemny brąz. Teraz będę rozjaśniać bo chcę jakiejś lekkiej zmiany
Lubię swoje długie włosy i za chiny ich nie obetnę xd

Serio umycie włosów raz w tygodniu Ci starsza? o.O
Ja muszę myć co 2 dzień, bo strasznie się przetłuszczają.

Offline

#25 29-05-2013 o 16h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hmn... jakby to powiedzieć (napisać) tak żeby moje włosy się na mnie nie obraziły /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Na głowie mam strasznie dużo włosów tyle( a może i więcej) ile modelki w reklamach szampanów. Są okropne bo są kręcone i jak je wiąże ( bo w rozpuszczonych po prostu się  nie da chodzić bo wszyscy się śmieją) strasznie się puszą. Mam je dość długie, brązowe m- podoba  mi się ich kolor ale ich ilość nie. Raz koleżanka wyprostowała włosy trwało to chyba 3 godziny, ale się opłacało! Wyglądałam ślicznie , ale nie mam w sobie tyle samozaparcia żeby wstawać o 3 rano i je prostować żeby jakoś wyglądać w szkole. Mój tata miał włosy jak Afroamerykanie- strasznie kręcone( dosłownie stojące sprężyny na głowie) a teraz wszyscy przez to mówią na mnie buschman. Jedyny plus tych włosów jest to, że się nie przetłuszczają i myje je co tydzień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.pngO jejku ale się rozpisałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Strony : 1 2 3 ... 9