Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9

#151 09-11-2014 o 11h49

Miss'ok
Sagisou
...
Miejsce: Silvermoon
Wiadomości: 71

Naturalnie jestem ciemną blondynką - obecnie fioletowogłową. xD
To co napisałam powyżej to jednak nie do końca prawda, bo w sumie w drugim przypadku powinnam użyć słowa "byłam", bo kolor już się w większości wypłukał na ciemny brąz (ostatnio farbowałam się na ciemny fiolet z małą domieszką czerwieni dla rozjaśnienia). Jak można wywnioskować, jestem wielką zwolenniczką kolorowych włosów, regularnie zmieniam barwę i odcień (w żadnym wypadku nie jestem emo! mam tylko kolorowe włosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png) Miałam już rude, czerwone, blond,  czerwono-fioletowe, rudo-czarne, różowe, brązowe i fioletowe. Niestety włosy na końcach mam nieźle zniszczone, bo przeszły wszystkie te farbowania i ombre, a ponieważ są długie i naturalnie bardzo proste (kończą się mniej więcej wraz z końcem pleców, trochę dalej niż dołeczki) muszę się nieźle natrudzić, żeby ładnie wyglądały, a co najważniejsze - żeby je rozczesać. W tym momencie mogę szczerze polecić mój zestaw szampon-odżywka, który umożliwia mi dokonanie tego wyczynu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i59.tinypic.com/am9s74.jpg

Offline

#152 09-11-2014 o 12h35

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Ja bardzo nie lubię swoich włosów. Dbam o niej jak najbardziej się da, używam jak najlepszych szamponów, odżywek, pianek i różnych preparatów, a mimo to wyglądają jak siano. ;/ Strasznie się puszą, a nawet najmniejsza wilgotność stwarza mi koszmar na głowie. Dodatkowo, od kiedy zażywam leki, strasznie mi wypadają i z gęstych i mocnych, co było jedyną rzeczą, jaką w nich lubiłam, stały się cieńsze i oklapłe. Zaczęłam stosować szampony ziołowe i jest trochę lepiej, ale zapach tych preparatów mnie dobija. ._.
Jak byłam mała, byłam blondynką z kręconymi włosami, aktualnie mam ciemnobrązowe, które nie są ani kręcone, ani proste - coś pomiędzy, czego nie umiem nazwać.
Nigdy się nie farbowałam i raczej nie zamierzam zmieniać drastycznie koloru włosów, ale marzą mi się kolorowe końcówki. Nie mam jednak bladego pojęcia jaki kolor ładnie połączyłby się z moją naturalną barwą włosów, poza tym jakoś nie bardzo chcę je jeszcze bardziej niszczyć, skoro i tak są w opłakanym stanie.

Offline

#153 09-11-2014 o 15h35

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Melanie skąd ja znam twój problem? Sama mam takie włosy i walczę z nimi upracie. Różnicą jest to, że ja swoje farbuję (ale jak już nie raz wspominałam - jestem już prawie siwa). Ostatnio zainwestowałam w szampon Tołpy z soją (Tołpa biotanik szampon wzmacniający) a wcześniej z białą wierzbą i jestem zadowolona z tej serii. Szampony oba wspaniale myją skórę głowy, a z białej wierzby faktycznie powstrzymał zbyt częste przetłuszczanie się włosów. Szampon z soją kupiłam wczoraj i przyznam, że faktycznie lekko ujarzmiły włosy dodając im objętości.
Jednak dodam, że nie korzystam tylko z Tołpy. Kupiłam płynna keratynę i bez niej nei wyobrażam sobie moich włosów. Tak samo jak ty mam włosy ni kręcone ni proste, a dzięki keratynie zaczęły się ładnie skręcac i mniej puszyć. Jednak nie sparwdzam jak by to było gdybym rozczesała włosy wciągu dnia. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Dodam, że mimo silnego ziołowego zapachu szamponów (wzmocniający pachnie jak szapon dla dzieci z Jonsona xD ) to pozostaje lekki zapaszek w ciągu dnia, który w ogóle nie przeszkadza.


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#154 09-11-2014 o 17h54

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Asuu, Dzięki za polecenie, koniecznie muszę spróbować i tych szamponów, i tej płynnej keratyny. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#155 09-11-2014 o 18h15

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Najlepiej jak dopasujesz szampon z Tołpy do swojej skóry głowy, na szczęście na opakowaniach jest podane do jakiego typu się nadaje. Dzięki temu bardzo łatwo wybrać prawidłowy. Jako ciekawostkę dodam, że jak wychodzisz na zewnątrz to radzę związać włosy. Zimne powietrze może między innymi przyczyniać się do puszenia, a jak wejdziesz do jakiegoś pomieszczenia po prostu jej rozwiąż. Sama wyczytałam to na jednym z blogów i faktycznie dzięki temu polepszyła się kondycja włosów (mniej wypadają i rozdwajają się końcówki).
Także co do Tołpy dostrzeżesz pewnie taką małą tubkę, która jest maseczką-szamponem. Ciekawy uzupełniacz mycia włosów, ale dwa razy w tygodniu! No i dodam, że te szampony niezbyt się pienią więc nie zdziw się podczas mycia włosów... No i są bardzo wydajne jak na taką małą ilość. Ja wierzbowy kupiłam na początku września i zostało mi go na jakieś cztery mycia. ;D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#156 01-12-2014 o 19h40

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Dbam, bo jakbym nie dbała to bym miała afro... takie mam włosy. Ostatnio ścięłam je na krótko bo mnie denerwowały. Yeraz takie słodkie loczki i się robią:3
Mam włosy koloru jasnego bronzu, ale zamiar mam je pofarbować na ciemny fiolet albo pasteloffy fiolet taki uroczy *.*
Moje włosy przed przycięciem były nieiukładalne - nic sie nie dało z nimi zrobić. A jak je rozpuściłam... miałam dzwon na głowie, albo kawałek choinki-takiej jaką dzieci malują.

Ostatnio zmieniony przez Podoina (01-12-2014 o 19h42)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#157 02-01-2015 o 00h05

Miss'wtajemniczona
Clarissa1317
"Od lat jest to zagwozdka ma, kto jest szalony- inni czy ja?"
Miejsce: Upper East Side:3
Wiadomości: 1 964

Ja swoich włosów raczej nie lubię/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Są ciemnobrązowe, ale w przyszłości zamierzam trochę poeksperymentować z ich kolorem, marzę o rudym:) W ogóle w dzieciństwie dwukrotnie mi wypadały i byłam łysaXD(choroba) Najpierw byłam czarna, potem blondyna i w końcu brąz/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Miałam dość długie (ok. połowy pleców) kręcące się włoski i grzywkę. Potem przestawały się kręcić więc ścięłam do ramion i znów odhodowałam na podobną długość. Wtedy zapuściłam też grzywkę, a że włosy strasznie szybko mi się przetłuszczają znowu ścięłam i moja grzywka zrównała się z resztą, a przedziałek miałam na boku i tak aż do września, bo znowu ścięłam grzywkę tym razem na bokXD Nie lubię ich, bo muszę je codziennie rano myć, a od suszarki robią się prawie proste i tylko końcówki się wywijają w różne strony. Naturalne dalej się kręcą, zwłaszcza na wilgoci(grzywka niestety również) Są dość gęste i mocne, nie potrzebują specjalnej pielęgnacji, myję je jakimś szamponem do przetłuszczających się włosów i to tyle. Najczęściej robię kucyk albo kok, a ostatnio polubiłam chodzić w rozpuszczonych. Z łatwością mogę je pokręcić gdy są mokre, np. robiąc koki, czy warkocze, ale wyprostować całkowicie jest dużo gorzej, ale wolę kręcone.

Offline

#158 02-01-2015 o 17h41

Miss'nieobczajona
Trishy
...
Wiadomości: 24

Aktualnie mam krótkie blond, ale już przeszłam przez wszystkie 'normalne' kolory - biały, blond, rudy, czerwony, brązowy, czarny... naturalnie jestem szatynką.

A o włosy dbam jak mogę, bo są cienkie i słabe - piję drożdże i siemię lniane. Od czasu do czasu olejuję (<.< jest takie słowo? ), myję delikatnym szamponem i odżywką z chmielu...czasami jeszcze maseczkę na nie nałożę, jak chcę, żeby szczególnie ładnie wyglądały.

Offline

#159 27-01-2015 o 20h37

Miss'na całego
KwaśnaJakCytryna
...
Miejsce: za małe by to upubliczniać ;)
Wiadomości: 335

Mam długie, grube, brązowe włosy. Do tego grzywkę  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Myję je raz, dwa razy w tygodniu szamponem head & shoulders (mentolowy). Czasami nakładam maske i wtedy włosy są takie mięciutkie i wgl fajne  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Najczęściej jestem uczesana w warkocz na boku, rzadko rozpuszczam włosy. A co do farbowania to nie jestem za tym.


Możemy mieć wszystko. Tylko nie jednocześnie.

Offline

#160 27-01-2015 o 22h52

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Z racji pracy w miejscu, które jest przesiąknięte olejem, włosy myć muszę praktycznie po każdej zmianie. Kiedyś byłam posiadaczką długich, sięgających za pas czarnych loków, teraz... Cóż, jestem jakaś dziwną mutacją punka, paru postaci z anime i czeskiego piłkarza, ale tak mi się podoba i tak ma być.
...chociaż przyznam, że niebieskie włosy robią na ludziach pozytywne wrażenie, spodziewałam się raczej krytyki.

Ciekawskich zapraszam na mój profil, w opisie mam aktualne zdjęcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#161 15-03-2015 o 17h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja włosy myję co 2 - 3 dni jakimś randomowym szamponem. Wiecie, taki co stoi w łazience na półce, Bóg wie z czego to. Pewnie jekieś zielsko...
W każdym razie włosie mam gęste i grube. Nigdy nie miałam rozdwojonych końcówe. Co innego łupież, który mam od wieków -__- I to, że po tych trzech dniach strasznie się przetłuszczają.
Włoski moje drogie mam w kolorze...hmm... Ciemny blond? Brąz? W swietle czasem wydają się siwe o.O Nigdy nie miałam ich  farbowanych, głównie za sprawą matki -.- Na szczęście nie ma z nimi problemów (z włosami). Mam je ścięte a'la tomboy i szczerze mówiąc takie mi pasuję. Jedynym minuem są "koguciki", tworzące się każdego ranka :<

Ostatnio zmieniony przez dead-charlotte (15-03-2015 o 17h30)

Offline

#162 18-03-2015 o 13h53

Miss'OK
Carewna
(╬ಠ益ಠ)
Wiadomości: 1 296

Bardzo lubię swoje włosy, od paru lat w ogóle ich nie farbuję, a jak już mam zachciankę to raz na pół roku. Ale ich w ogóle nie męczę, nie tapiruję, nie prostuję, nie używam lakieru do włosów. Tylko myję i podsuszam i są jak prosto po wyjściu od fryzjera ^^ Są lśniące, miękkie i pachnące, szczególnie po odżywce z firmy Nivea "Diamond Volue" <- serdecznie polecam!
Generalnie najbardziej do włosów polecam firmy: Gliss Kurr (polecam wszystkie rodzaje, szczególnie odżywki w sprayu), Garnier (Olejek arganowy z żurawiną ^^), Nivea (jw.), Herbal Essences i Schaumę (Keratin Kraft - przepiękny zapach i ładne włoski!)
Bardzo natomiast nie lubię szamponów firmy: Ziaja, Timotei, Joanna, ziołowych - po nich moje włosy są suche jak siano i strasznie się elektryzują;/

Generalnie to myję włosy codziennie jak mam gdzieś wyjść, a jak siedzę w domu to czasem po dwa dni nie myję, ale już na trzeci dzień są okropnie tłuste i muszę je umyć, bo fatalnie się czuję z takimi strąkami ;_;

Ja to mam szczęście, bo mam proste włosy i na deszczu mi się nie kręcą ani nie puszą, również po suszeniu są idealnie gładkie ;D
Tylko niedługo idę do fryzjera podciąć nieco końcówki, żeby się włosy odświeżyły, bo dawno już tego nie robiłam. Może jakieś naturalne ombre sobie strzelę, kto wie D;


( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ͡°) ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)ʖ ͡°)

Offline

#163 22-03-2015 o 20h26

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Lubię swoje włosy. Są koloru brązowego, czeszę się w kucyka, albo w nic. Ubieram wtedy najczęściej opaskę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#164 04-04-2015 o 23h06

Miss'nieobczajona
martyna037
.
Wiadomości: 18

Przed chwilą się załamałam... Wczoraj byłam u fryzjera (nie u jakiegoś nadzwyczajnego- w zasadzie u mojej cioci w zakładzie), aby ściąć zniszczone włosy i pozbyć się rozdwojonych końcówek. Mój tata stwierdził, że ścięłam około 20 cm, (jednak według mnie to było bardziej 15) więc byłam pewna, że raz na zawsze skończę z rozdwojonymi końcówkami. Po ścięciu moje włosy wyglądały dużo zdrowiej i już zaczęłam myśleć co zrobić, by znów nie mieć tego problemu. A tu dziś się okazuje, że nie wszystkie rozdwojone końcówki zniknęły! Mam teraz bardzo króciutkie włosy, ledwo co spinam kucyka (a bez tego nie wytrzymam) i bardziej już skrócić nie mogę, więc dopiero za jakiś miesiąc będę mogła ściąć ten centymetr... Nie wiem co mam robić, aby wzmocnić te włosy...Są tu osoby które mogłyby pomóc jakąś poradą?

Offline

#165 16-04-2015 o 19h34

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Czy dbam? Nie wiem. Myje ze dwa razy w tygodniu jakimś dobry szamponem, później odżywka, a na koniec ,,jazda" szczotką Tangle Teezer. Moje włosy sięgają mi za pas i są proste. Kolor? I znów ,,nie wiem". Niby jestem szatynką, ale jest wielkie ,,ale" od wewnątrz kasztan, a z wierzchu...jakiś brąz mieszany z ciemnym blondem i kilkoma odcieniami rudego - im niżej tym jaśniej. Z kolei pod słońce refleksy to ,,ruda krew". Czeszę się w kucyka, ale grzyweczka moja ,,wspaniała" zasłaniająca prawe oczko (jak źle ją zaczesze) sięgająca podbródka, jaśniejsza od spodu... czesze się sama. Moje marzenie związane z włosami? Żeby włosy, a szczególnie grzywka, układały mi się tak jak postaciom z anime. Moje kłaczki są w 100% (no 99,9%) naturalne, ale marzą mi się ciemno czerwone/czarne końcówki.  Raport z włosów (ale nie dosłownie) zakończony.

Z okazji wakacji ścinam (do długości - tam gdzie się żebra kończą)

Ostatnio zmieniony przez Rebeka7 (24-06-2015 o 21h59)

Offline

#166 25-04-2015 o 18h27

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Włosy mam złoto-rude, naturalne. Pamiętam, że kiedyś niecierpiłam swoich włosów, bo ciągle w szkole wołali na mnie "wiewióra", "marchewka", a potem się do nich przyzwyczaiłam. Kiedyś miałam złote pasemka, które jakimś cudem mi zanikły XD Sięgają mi mniej-więcej do ramion
O włosy staram się dbać, ale chyba niezbyt skutecznie. Czasami to mam po prostu jakieś siano /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Do tego strasznie wolo mi rosną przez co muszę stosować jakieś odżywki z naftą. W łazience mam strasznie dużo tych całych odżywek do włosów oraz szamponów. Do tego jeszcze są strasznie kruche i łamliwe. Ciągle szukam jakiegoś dobrego szamponu ;D
Edit: Ostatnio mama mi kupiła jakiś ruski rosyjski szampon Babuszki Agafii XD Od razu mi się włosy poprawiły i powróciły do naturalnego stanu <3 I nawet rosną coraz szybciej ^^

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Sadist (04-06-2015 o 19h33)


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#167 28-04-2015 o 20h41

Miss'ujdzie
Oleńka118
...
Wiadomości: 197

Cóż, dbam o włosy, a i tak wyglądają jak siano i się puszą. Ogólnie rzecz biorąc są beznadziejne. Wymieni się ktoś? Błagam...
Co do koloru są brązowe.
Farbowanie... Hmm... Raczej lubię.
W kwestii fryzur prawie zawsze mam związane włosy, ale najlepiej mi w rozpuszczonych, wyprostowanych (Czyli tylko po wyjściu od fryzjera  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png )


                                               Link do zewnętrznego obrazka                               

Offline

#168 10-05-2015 o 01h37

Miss'całkiem całkiem
NNatalia
...
Wiadomości: 154

Ja używam szamponu z gliss kura, odżywki z isany i co jakiś czas maski arganowej z bioelixire. Do tego od pewnego czasu robię sobie wcierki (jantar) żeby mi włosy szybciej urosły i tak nie wypadały bo mam z tym ogromny problem.
Mam włosy brązowe, jak byłam dzieckiem to były wręcz czarne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Na koniec drugiej klasy gimnazjum miałam ombre, później w wakacje miałam pomalowane na swój naturalny kolor. We wrześniu przefarbowałam się na czarno, ale jakiegoś szału nie było. Wyglądałam w tym kolorze bardzo "chłodno" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Później wiadomo jak to bywa- farby schodziły i miałam rudawe końcówki. Po ponad roku przefarbowałam się znowu żeby odnowić kolor i pozbyć się tych zrudziałych końców.
A czy wolę farbowane czy naturalne- wszystko się z czasem nudzi, warto próbować nowych rzeczy. Włosy nie zęby- odrastają.
Co do fryzur to różne, nie lubię mieć związanych włosów, czuję wtedy taki dyskomfort. Jeżeli chodzi o długość- i krótkie i długie fajne o ile są w miarę zadbane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Aktualnie chcę zapuścić sobie trochę włosy bo mam tak mniej więcej do końca łopatek.


http://i60.tinypic.com/abdp2.png

Offline

#169 10-05-2015 o 19h37

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

Hm, mam brązowe włosy (raczej w odcieniu czekolady) sięgające mi do połowy pleców. Moje sposoby na dbanie o nie?
Raz na 3 miesiące odwiedzamy fryzjera- zwykle zapisuję podczas wizyty zapisuję się na kolejną.
Przed każdym myciem nakładam na noc olejek arganowy/ kokosowy/ lniany/ sezamowy (do wyboru do koloru!)
Włosy myję szamponem bez silikonu. W moim przypadku najlepiej sprawdza się BabyDream z Rossmann'a.
Link do zewnętrznego obrazka
Zawsze bardzo ładnie po nim pachą  /modules/forum/img/smilies/content3.gif Myje je tylko u nasady, gdzie narażone są na najszybsze przetłuszczenie.  Raz na tydzień, czasem dwa używam szamponu z silnym detergentem w celu zmycia wszystkich silikonów. W tej chwili jest to Szampon ze skrzypem polnym z Radicala.
Link do zewnętrznego obrazka
Resztę długości myję z pomocą odżywki, nieco lżejszej. W moim przypadku jest to odżywka Mrs. Potters z Aloesem.
Link do zewnętrznego obrazka
Następnie nakładam "właściwa odżywkę" na całą długość włosów. Najczęściej jest to odżywka z Avocado z Garniera, ale ostatnio postanowiłam spróbować z Nową z morelową. Mi bardziej przypadło do gustu Avocado.
Link do zewnętrznego obrazka Link do zewnętrznego obrazka
Oprócz tego wszystiego 1 lub 2 razy w tygodniu nakładam na włosy maskę, którą trzymam przez około 40- 45 minut pod foliowym czepkiem i ręcznikiem. Czasami kombinuję coś z własnych lodówkowych składników, a czasami gdy nie mam chęci na zabawy używam maski z granatem z Alterry.
Link do zewnętrznego obrazka
Zawsze rozczesuję je "rzadkim" grzebieniem lub szczotką z miękkim włosiem. W domu związane delikatną gumką lub kawałkiem elastycznego materiału, w świecie zawsze rozpuszczone. Ja i mój włos mamy się świetnie i polecamy taką pielęgnację!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#170 10-05-2015 o 19h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jestem szatynką, mam falowane włosy za tyłek. Nic z nimi nie robię prócz ich mycia szamponem z odżywką. Strasznie się plączą, dlatego czeszę je tangle teezerem.

Ostatnio zmieniony przez julkanna7 (13-06-2015 o 20h12)

Offline

#171 11-05-2015 o 10h59

Miss'nieobczajona
Bodzini
walk this way...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 35

jestem najgorszym przykładem w historii, bo farbuję włosy odkąd skończyłam 10 lat, więc już kolejne 10 nie widziałam swojego naturalnego koloru.
przeszłam już przez całą paletę, bo zmieniam stan średnio co 3 miesiące, a ostatnio zdecydowałam się wrócić do swojego ukochanego fioletu. tydzień temu poszłam w stronę brązu.
o dziwo moje włosy jeszcze się trzymają po tylu zabiegach - regularnie je prostuję i doczepiam na keratynę.

Offline

#172 31-05-2015 o 15h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam włosy w kolorze ciemny blond. A może brązowe?
Powiem tak, że nigdy nie farbowałam "tak na serio" bo zazwyczaj to było jakieś wakacyjno  turkusowo-różowe eksperymentowanie. ale pomnimy to na razie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Myję włosy co dwa dni a czasami codziennie.
Zazwyczaj używam szampon Schauma Fresh it up od Schwarzkopf. Jak dla mnie myję bardzo dobrze, ma delikatny zapach i włosy dobrze wyglądaja.
Link do zewnętrznego obrazka
Po myciu używam odrzywkę od ziaja
Link do zewnętrznego obrazka
Stosuję się ją na jeszcze mokre /jedynie wysuszone ręcznikiem/ włosy. Należy dobrze wetrzeć i cieszyć się efektem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Kiedy wlosy są już suche /lub przed uczesaniem się/ spryskuje włosy sprejem Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair. Jak na moje włosy, które rano wyglądają jak pierze albo jeszcze gorzej...odżywka działom super!

Link do zewnętrznego obrazka
do takich włosów polecam duże, okrągłe  szczotki i oczywiście Tangle Teezer /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jeśli chodzi o fryzury zazwyczaj mam rozpuszczone i gdzieś tam pospinane wsuwkami czasem też wysoki kucyk czy niedbały koczek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#173 11-06-2015 o 20h03

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

Mam włosy do połowy pleców koloru brązowy bląd czyli taki ciemnawy.Nigdy nie farbowałam bo jestem na to za młoda. Nie używam odżywek bo jestem na to za młoda -_- Chciałabym mieć kolor czerwono różowy włosów *-* Mam lekko faliste... bardziej proste. A co do grzywki zachodowałam na długość włosów, jest taki sam kolor. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pozdrawiam !

Ostatnio zmieniony przez olka176 (11-06-2015 o 20h04)


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#174 11-06-2015 o 21h08

Miss'Żółtodziób
LadyEllen
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12

Ja osobiście nawet muszę dbać o moje włosy aby to jakoś wyglądało, bo mam.. nie wiem jak to się nazywa ale ok xd. mam też gęste włosy ale to tak od urodzenia, więc /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png) kolor włosów mam naturalny, niektóre są blond, niektóre brązowy, niektóre ciemny blond, a niektóre czarny. Lubię i naturalne, i farbowane.
ja codziennie noszę kucyka /modules/forum/img/smilies/blebl.gif

Ostatnio zmieniony przez LadyEllen (11-06-2015 o 21h09)


https://33.media.tumblr.com/4a0a76d971aa4a8f8a91e272179ef7b1/tumblr_n04m0tJ7xq1tqs1heo1_500.gif

Offline

#175 13-06-2015 o 18h18

Miss'nieobczajona
animalsik4
...
Wiadomości: 23

Mam długie, proste, brązowe włosy, nigdy ich nie farbowałam i raczej nie zamierzam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Staram się o nie dbać jak mogę - nie suszę, nie prostuję itp. (ewentualnie od święta), używam odżywek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Uwielbiam właśnie długie włosy *.* A fryzura? Każda jest na swój sposób ciekawa, każda jest dobra na inną okazję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9