Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5

#51 17-06-2013 o 16h33

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Stanley Myers - Światło

-Ja? - zapytałem jak by nie do końca wiedząc czy to o mnie jej chodzi - Stanley Myers. A Ty?
Przytuliłem kota mocniej do siebie głaszcząc go za uchem. Z kieszeni wyciągnąłem małą obróżkę i cienką smycz i założyłem zwierzakowi postawiając go na podłodze.
Spojrzałem się tym razem na Ashera który chyba był w transie patrząc się przez szkło na swoje rybki.
-Spoko by było gdybyśmy trafili na wspólny pokój, no nie? -klepnąłem niebieskowłosego w ramię.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#52 17-06-2013 o 16h50

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

Memento Mrok
Powtórzyłam dane dyrektorce i uśmiechnęłam się do Stanleya.
-Jeżeli chcesz możesz nie czekać, tylko od razu po zarejestrowaniu dowiedzieć się jaki masz pokój. -oznajmiłam. -Ach i Memento Mori. - odpowiedziałam wychodząc z auli.


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#53 17-06-2013 o 17h00

Miss'całkiem całkiem
Mizume
...
Miejsce: Czarna Dziura
Wiadomości: 114

Akira MROK
Pewnie dyrektorka już skończyła paplać . Lepiej żeby nie zauważyła mojej nieobecności ,choć chyba to niemożliwe . Wtargnąłem przez drzwi główne do holu. Parę ciekawskich spojrzeń zatrzymało się na mnie przez chwilę . Interesuje mnie w tej chwili tylko to z kim jestem w pokoju . Kątem oka zobaczyłem dyrektorkę . Już nie mogę się doczekać kary za spóźnienie .

Ostatnio zmieniony przez Mizume (17-06-2013 o 17h01)

Offline

#54 17-06-2013 o 17h29

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

Asher Night - Światła.

Zamyśliłem się trochę. Ledwo do mnie docierała rozmowa znajomego i jakiejś dziewczyny.
-Skoro Black jest dołujące to nazwij go White. Będzie zabawnie.- powiedziałem bez namysłu i uśmiechnąłem się.
-My? Razem w pokoju? Hahah, fajnie by było.- zaśmiałem się.

Ostatnio zmieniony przez Fivatt (17-06-2013 o 17h30)

Offline

#55 17-06-2013 o 17h40

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

Dyrektorka
-Witam panie Akiro! - zawołałam do spóźnionego ucznia. Wyciągnęłam kartę z pokojami z pod stolika i przyjrzałam się jej. Dzieci Nocy... Klasa... 27. Memento Mori i...
Skreśliłam nazwisko dziewczyny i zapisałam chłopaka. Dziewczyna i chłopak poza nimi nie mogą mieszkać razem, nie chcę ich karać, chociaż... myślę, że mogą się zaprzyjaźnić. Jeżeli będą jakieś problemy to najwyżej mi to zgłoszą.
Podeszłam do tablicy korkowej i przyczepiłam kateczkę z wykazem pokoi. Chłopcy z chłopcami, dziewczynki z dziewczynkami... tylko w tych dwóch przypadkach się pomieszało. Cóż...
Wróciłam do biureczka i zarejestrowałam następne zwierzaki.


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#56 17-06-2013 o 18h06

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Stanley Myers - Światło

-Nieeeeeee- mruknąłem cicho słysząc uwagę Ashera. - Na razie nie będzie miał imienia, potem coś wymyślimy.
Uśmiechnąłem się po czym podlazłem do tablicy korkowej.
-No to mamy razem pokój - zaśmiałem się zwracając się do chłopaka. - Numer 13, 3 piętro blok obok. Gdzie masz swoje rzeczy?
Zapytałem biorąc kota w dłonie.
-Ja zostawiłem przed wejściem do sali.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#57 17-06-2013 o 18h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

|M E L O D Y S P A R K L E - Ś W I A T Ł A|

Pani Dyrektor zawiesiła listę kto z kim będzie w pokoju. Spojrzałam, i zaczęłam szukać siebie. Znalazłam siebie obok jakiejś osoby. Zupełnie nie kojarzyłam jej nazwiska. Tak właściwie, to nie wiedziałam nawet jakie mam jutro przedmioty. Nie wiedziałam nic. Tak się kończy spóźnianie się o choćby minutę.  Bardzo mi w tej chwili kogoś brakowało... Kogoś do towarzystwa. byłam przez wszystkich ignorowana. Trudno mi było z kimś nawiązać kontakt, bo nie dość że byłam ignorowana to jeszcze wszyscy byli zajęci, a ja przecież nie chciałam im przeszkadzać. Dyrektorka była zajęta spisywaniem zwierzaków, więc od niej zbyt wiele nie mogłam się dowiedzieć.  Stałam więc przy zimnej, śnieżnobiałej ścianie i patrzyłam na ludzi rozmawiających ze sobą. Poczułam się dziwnie samotna, nigdy nic takiego nie odczuwałam.

Ostatnio zmieniony przez Fallyne (17-06-2013 o 18h22)

Offline

#58 17-06-2013 o 18h24

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

Asher Night - Światła.

-Spoko, spoko. To był żarcik. W sumie nie wiem po co mu imię. Moje rybki jakoś imion nie mają i też żyją.- powiedziałem i zaśmiałem się. Zagwizdałem słysząc o pokojach.
-Jak miło. Tylko musimy się postarać, żeby im nie rozwalić ośrodka.- Wyszczerzyłem się patrząc na chłopaka.
-Moje... walizki?- powtórzyłem zdziwiony. Mój bagaż... No tak powinienem coś mieć... Tylko gdzie? Rozejrzałem się zaskoczony.
-Nie mam pojęcia gdzie wcisnąłem moje rzeczy.- przyznałem zaskoczony.

Offline

#59 17-06-2013 o 18h30

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Ligtning Returns - Mork
Schowałam moje małe zwierzątko w torbie delikatnie wpychając je do środka. Podeszłam do tablicy I wyczytywałam kolejno nazwiska. Na reszcie znalazłam moje. Obok niego widniało imię. Memento. Może być ciekawie. Rozejrzałam się dookoła w poszukiwaniu dziewczyny. Gdy wreszcie ją zlokalizowałam podeszłam powoli i stuknęłam ją delikatnie w ramię. Ponieważ obok nazwisk były zdjęcia legitymacyjne, wiedziałam która to anielica.
- Memento ? - zapytałam cicho. - Widać wyszło na to ze będziemy razem w pokoju - starałam się na mały uśmiech, ale nic z tego. Moja twarz nie jest przyzwyczajona do uśmiechu...


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#60 17-06-2013 o 18h58

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Gold - Światło
Zaraz po tym, jak zadałam moje pytanie dyrka wywiesiła listę pokoi. Podeszłam do tablicy.
- Melody Sparkle - przeczytałam na głos nazwisko mojej współlokatorki. Gdzieś je już słyszałam, ale nie wiedziałam gdzie. Rozglądałam się po sali.
- Jest tu jakaś Melody? - powiedziałam trochę głośniej, by inni mnie usłyszeli.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#61 17-06-2013 o 18h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

|M E L O D Y S P A R K L E - Ś W I A T Ł A|

Przypomniałam sobie, że przy nazwiskach był też zdjęcia współlokatorów. Mogłam wiec znaleźć osobę, z która dane było mi mieszkać. Problem był w tym, że aniołów było bardzo dużo. Jak ja miałam ją znaleźć w tym tłumie? No nic, i tak zaczęłam jej szukać. Przeciskałam się przez tłumy aniołów mroku, jak i światła, aż w końcu trafiłam na moją współlokatorkę na czas liceum. Miała długie, żółte włosy związane w jeden kucyk. Podałam jej dłoń.
- Witaj, jestem Melody Sparkle. Według listy będziemy ze sobą mieszkać - powiedziałam przyjaźnie i z uśmiechem.

Offline

#62 17-06-2013 o 19h10

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Gold - Światło

Podeszła do mnie dziewczyna o długich, niebieskich włosach. Była wyższa ode mnie o jakieś piętnaście centymetrów. Chyba byłam najniższa w całym liceum.
- Megan Gold - przedstawiłam się i odwzajemniłam uścisk. Przyjrzałam się jej. Była ubrana w białą, koronkową sukienkę. Miała gładką cerę i błękitne oczy. Była ładna. Typowa anielica światła.
- Może chodźmy się rozpakować - zaproponowałam. - Pokój czternasty, trzecie piętro, chyba w budynku obok. 
Wypuściłam moją papugę z klatki, a ta poleciała pod odpowiedni pokój.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#63 17-06-2013 o 19h25

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Masao Mrok

Zobaczyłem że wszyscy podchodzą do jednej karteczki, nie wiem po co wszyscy tak się ekscytują, mam nadzieje tylko że nie przydzielą mnie z jakimś noobem co porządki robią.
-Dobra trzeba czynić honory...-powiedziałem po czym leniwo wstałem z siedzenia, ale mi się nie chciało kwaterować w tych pokojach, trzeba wszystkie ciuchy dać do szafki i jakieś tam inne pierdoły. Podszedłem do tablicy, jestem z jakimś innym aniołem mroku, (zapomniałam imienia xD)

Ostatnio zmieniony przez Wannesa (17-06-2013 o 19h31)

Offline

#64 17-06-2013 o 19h29

Miss'całkiem całkiem
Mizume
...
Miejsce: Czarna Dziura
Wiadomości: 114

Akira/Mrok
Słysząc moje imię momentalnie się odwróciłem . Muszę się spytać z kim jestem w pokoju . Poza tym miło będzie kogoś wnerwić pierwszego dnia . Już miałem zamiar podejść do dyrektorki ,ale zatrzymało mnie ciche miauczenie. Stał za mną biały kotek .
-Nie odczepisz się ode mnie , prawda ?
Zapytałem ,choć wiedziałem że nie dostanę odpowiedzi.Kot był najwyraźniej zadowolony z tego że zacząłem na niego zwracać uwagę , gdyż zaczął się łasić. Wziąłem kota na ręce i ruszyłem w stronę dyrektorki .
-Dzień dobry . Co mnie ominęło ?

Ostatnio zmieniony przez Mizume (17-06-2013 o 19h30)

Offline

#65 17-06-2013 o 21h47

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

Memento Mrok
Weszłam do pokoju nr 27, na czwartym piętrze i zaczęłam się rozpakowywać. Ciuchy upchnęłam do jednej z dwóch ogromnych szaf, a pozostałe rzeczy pozostawiłam w torbie. Ustawiłam w kącie pokoju swoją gitarę. Zauważyłam, że w pokoju, ,,po mojej stronie" stoi średniej wielkości drzewko bonsai. Ucieszyłam się i postawiłam na jednej z jego gałązek swojego ptaka, Yuki.
Wszystko zajęło mi jakieś pięć i pół minuty. Wyszłam z pokoju i usiadłam sobie na ułożonej wzdłuż korytarza kanapie. Nudziło mi się niezmiernie i tylko czekałam aż ktoś tędy przejdzie.

Dyrektorka
- Przede wszystki ogłoszenia jakie będą jutrzejsze lekcje i kiedy. Nie powinieneś się spóźniać chłopcze. -powiedziałam.
Moje spojrzenie skierowało się na białe kocisko.
- Musisz zarejestrować swojego pupila. Proponuję jutro po zajęciach. Jeżeli chodzi o pokój... Piętro czwarte, numer 28. Dzielisz go z innym Anielskim towarzyszem o imieniu Masao. A teraz leć już chłopcze i lepiej się rozpakuj.

Kochana Wannesa w tym tekście dyrektorki znajdziesz dodatkowe info. Jak napisałaś w poście, w tej chwili przebywasz w pokoju, tylko numer i bodajże piętro musiałabyś zedytować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#66 17-06-2013 o 22h13

Miss'całkiem całkiem
Mizume
...
Miejsce: Czarna Dziura
Wiadomości: 114

Rozpakuj... ciekawe z czego . Ja akurat nie posiadam majątku osobistego prócz oto tego kota który mnie śledził . Skoro już tu jest to niech mi potowarzyszy przez ten rok liceum .Właśnie trzeba by się wybrać do sklepu ... nawet nędznego ołówka nie posiadam . Ale przynajmniej mam spadek po rodzicach. Ruszyłem w stronę schodów . Po dotarciu na czwarte piętro myślałem że mi nogi odpadną . Powolnym krokiem ruszyłem w stronę pokoju nr.28 w którym prawdopodobnie spędzę następny rok życia . Oczywiście mój drogi przyjaciel nie potrafi usiedzieć w miejscu i kilkoma susami dostał się do kanapy na której siedziała anielica mroku , jak mniemam .


Sorki za błędy ;p

Ostatnio zmieniony przez Mizume (17-06-2013 o 22h14)

Offline

#67 17-06-2013 o 22h20

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

Memento Mrok
Podbiegł do mnie jakiś uroczy biały kotek. Pogłaskałam go po łebku i podniosłam wzrok na właściciela. Oszołomiły mnie jego rubinowe oczy i czarna czupryna. Wyglądał nieziemsko i...
Otrząsłam się.
- Wyglądasz na zmęczonego, usiądziesz? - spytałam z szerokim uśmiechem.

Ostatnio zmieniony przez JagoBella (17-06-2013 o 22h30)


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#68 17-06-2013 o 22h23

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Lightning Returns
Czyli pokój nr.27 tak ? Wzięłam swoje rzeczy i ruszyłam w górę. Nie mogłam się doczekać aż zaznam chwili spokoju u siebie w pokoju. Zobaczyłam że przy drzwiach od pokoju nr.27 Siedzi anielica ciemności. Widziałam ją już wcześniej. Powoli podeszłam i zapytałam:
- P.. przepraszam, w którym pokoju mieszkasz ? - miałam nadzieję że się nie pomyliłam i to ta dziewczyna będzie moją współlokatorką, bo gdybym podeszła do kogoś i zapytała o to a on mieszkał by na przykład w pokoju nr. 25 ? Przycupnęłam obok niej i wypuściłam Darkness z torby. Kruk usiadł na moim ramieniu czekając aż go pogłaszczę. Siedziałam i wpatrywałam się w ziemię czekając na odpowiedź...


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#69 18-06-2013 o 06h26

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Stanley Myers - Światło

Odchodząc od napierającego tłumu pod tablicę korkową ponownie zwróciłem się do Ashera.
-Stary....serio? - Westchnąłem cicho. - Mam nadzieję, że są tam gdzie moje. Jeżeli nie, to tylko odniesiemy kota i mój bagaż i polecimy szukać, dobra?
Zapytałem uśmiechając się lekko. Nie czekając na jego odpowiedź pociągnąłem go przed salę gimnastyczną i zacząłem się rozglądać za swoimi rzeczami.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#70 18-06-2013 o 12h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

|M E L O D Y S P A R K L E - Ś W I A T Ł A|

- Oczywiście. Gdzie masz swoje bagaże? - spytałam przyglądając się bliżej mojej nowej współlokatorce. Nie wyglądała jak typowa anielica światła, ale jednak jako anielica mroku również nie. Miałam nadzieję, że nikt nie wziął mojej walizki i wciąż jest tam, gdzie powinna. Bo jakby nie patrzeć, bagaż jest jedną z istotniejszych rzeczy.

Ostatnio zmieniony przez Fallyne (18-06-2013 o 12h08)

Offline

#71 18-06-2013 o 14h21

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Gold - Światło

- Jeśli Ozzy niczego nie przekręcił, to powinny być pod naszym pokojem - uśmiechnęłam się tajemniczo i ruszyłam w stronę wyjścia. Rzuciłam jeszcze jedno tęskne spojrzenie w kierunku grupki aniołów mroku, po czym poprawiłam żółtą grzywkę. Wtedy przypomniało mi się, że nie wiem, jakie mamy jutro lekcje. E, wystarczy zaczepić kogoś po drodze. Mam na to czas.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#72 18-06-2013 o 14h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

|M E L O D Y S P A R K L E - Ś W I A T Ł A|

Poszłam za Megan. Cały czas zastanawiałam się, jakie mamy lekcje jutro, ponieważ sama się spóźniłam a nie chciałam brać ze sobą wszystkich książek.
- Megan, wiesz może jakie mamy juro lekcje? - spytałam najmilej jak potrafiłam. Miałam nadzieję, że przynajmniej jedna z nas to wie.

Offline

#73 18-06-2013 o 15h10

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Gold - Światło

Pytanie Melody wcale mnie nie zaskoczyło. Widziałam, jak wchodziła na salę spóźniona.
- Uno momento... - zaczepiłam jakiegoś anioła po drodze. Odchodząc puściłam mu oczko.
- Jutro mamy na siódmą. Muzyka, biologia, filologia aniołów, anglik i historia. Tylko nie wiem czy w takiej kolejności.
Doszłyśmy do drzwi naszego pokoju. Tak jak się spodziewałam moja czarna torba szkolna, jak i zielona torba z ubraniami czekały tam na mnie. Na wierzchu siedziała moja papuga.
- Ty masz klucze, tak? - zapytałam niebieskowłosą.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#74 18-06-2013 o 16h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

|M E LO D Y S P A R K L E - Ś W I A T Ł A|

Na szczęście, moja biała walizka i lekko różowawa torba szkolna czekały grzecznie pod drzwiami obok bagażu Megan.
- Widzisz, nie mam kluczy - odpowiedziałam na pytanie Megan lekko smutnym głosem - powinny być w sekretariacie
Miałam wielką nadzieję, że jednak pierwszej nocy nie spędzę z żółtowłosą na korytarzu.

Ostatnio zmieniony przez Fallyne (18-06-2013 o 16h01)

Offline

#75 18-06-2013 o 16h20

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Gold - Światło

Westchnęłam.
- Ty po nie idziesz, czy ja? Albo... czekaj - zaczepiłam kolejnego chłopaka, chyba z drugiego roku
- Cześć... wiesz gdzie jest sekretariat? Bo widzisz... ja i koleżanka nie mamy klucza do pokoju... - zaszczebiotałam słodkim głosikiem, w którym dało się słyszeć szczyptę zakłopotania.
- Wiesz co, zaraz ci go przyniosę - po chwili chłopak był już z powrotem
- Dziękuję!
Odwróciłam się do Melody i zakręciłam kluczami na palcu wskazującym.
- Wchodzimy? - powiedziałam z triumfalnym uśmiechem.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5