Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 5

#1 15-06-2013 o 18h40

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

ANIELSKIE LICEUM

Fabuła:
Gdzieś daleko, gdzie oko ludzkie nie sięga znajduje się liceum. Dla tych, którzy odwiedzają je nocą wydaje się mroczne i stare, a za dnia piękne, białe mury zdają się iskrzyć w słońcu.
To właśnie tam uczą się anioły, bez skrzydeł chcące dorównać w pełni dorosłym, skrzydlatym nauczycielom.
Dzieci Mroku uczą się nocą, a Dzieci Światła, za dnia.
Ale co to jest właściwie za szkoła, skąpana w blasku i mroku? Czy to możliwe, by te dwie przeciwne strony były ze
Raczej nie sobą w zgodzie...


Objaśnienie Fabuły:
Wcielamy się w rolę anioła mrocznego, lub jasnego. Nie mamy skrzydeł, ale po zakończeniu szkoły takowe otrzymamy.
Lekcje są nocą, albo ,w ciągu dnia (zalezży od gatunku anioła).
Anioły mroku z wzajemnością nie przepadają za aniołami światła, choć zdarza się, że czasami potrafią się dogadać


Regulamin:
1. Szanujemy się nawzajem.
2. Staramy się nie używać przekleństw.
3. Treści 18+ przenosimy na pw.
4. W postach piszemy conajmniej jedno zdanie.
5. Dobrze się bawimy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Role:
Anioły Mroku:
Dziewczyna: JagoBella
Dziewczyna: Sidera
Chłopak: Mizume
Chłopak: Wannesa



Anioły Światła:
Dziewczyna: @Fallyne
Dziewczyna: Alexanda
Chłopak: Neczkie
Chłopak: Fivatt

Ostatnio zmieniony przez JagoBella (16-06-2013 o 17h19)


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#2 15-06-2013 o 19h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Klepię dziewczę światła.

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
|D A N E P O D S T A W O W E|

|IMIĘ| Melody
|NAZWISKO| Sparkle
|WIEK| 19 Lat
|URODZINY| 27 Czerwiec
|ZODIAK| Rak
|PŁEĆ| Kobieta
|ORIENTACJA| Hetero
|WZROST| 171 Centymetrów
|WAGA| 57 Kilogramów
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
|C H A R A K T E R|

|Melody zawsze była osobą miłą, której naprawdę zależy na życiu drugiego człowieka i nie pozwoli by kogokolwiek spotkało coś złego. W tej pogoni za światem bezpiecznym i wolnym od głodu i pragnienia często rezygnuje z rzeczy koniecznych, co niestety potrafi odbić się na jej zdrowiu. Na szczęście po osobie takiej jak ona rzadko to widać, tym bardziej że nigdy się na nic nie skarży. Choćby ją bito i nie dawało nic jeść, ona i tak nie piśnie ani słowa że jej źle. Bardzo jej zależy na tym, by nie tylko ona niosła innym pomoc. Chce, by na pomoc można było liczyć wszędzie. Ma również olbrzymie tendencje do wyolbrzymiania wielu rzeczy, przez co wiele osób nie bardzo jej ufa. Do każdej relacji podchodzi jak do misji, z której trzeba się wywiązać jak najlepiej. Rozważnie używa wielu słów, dąży do tego by nawiązać więź z każdym człowiekiem. Możliwe, że jest to wynikiem jej historii. Stara się nie myśleć o swoich kompleksach, we wszystkim szukać ukrytego piękna i być najbardziej oddaną przyjaciółką na świecie. Nie oznacza to jednak, że pytając przypadkowego przechodnia o godzinę zwraca się do niego jak do osoby znajomej. Dobrze zna się na ludziach i kontaktach, więc wie jak się zachować przy każdym człowieku by ten wspominał ją jak najlepiej.  Tajemnice traktuje jak najświętszy skarb, do których ma dostęp tylko ona i osoba, która jej ten skarb powierzyła. Do swoich licznych pomyłek i błędów podchodzi w odpowiedni dla jej osobowości sposób. Poprawi błąd, pójdzie dalej i pomyłkę wyrzuci z pamięci. A pamięć to ona ma świetną, zapamięta wszystko co ważne i też mniej. Oprócz wszystkich jej zalet i wad jest też osobą bardzo cierpliwą, która na jutro patrzy z nadzieją w sercu. Krótko mówiąc, Melody  jest miłą osobą, która za dobrem człowieka potrafi pójść na koniec świata, i mimo popełnianych przez nią błędów stara się zachować optymizm i nadzieję na lepsze jutro.|
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
|W Y G L Ą D|

|Nie da się zaprzeczyć, że Melody jest bardzo ładną anielicą. Cerę ma bardzo jasną, jednak w dalszym ciągu kremową. Uwielbia różowe sukienki, ale nie oznacza to że nie ubiera się też w inne części garderoby. Jej dużą głowę zdobią błękitne, duże oczęta zawsze błyszczące radością. Poniżej ocząt mamy mały nosek i lekko różowawe usta. Włosy ma w tym samym kolorze co oczy, a są one długie do ziemi i zazwyczaj związane w dwa kucyki.|
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
|U P O D O BA N I A|

|LUBI| Sukienki, spódniczki, kokardki, kolor niebieski, słodycze, zwierzątka, ludzi, naukę, dobroć, kwiaty.

|NIE LUBI| Demonów, zła, ognia, zimna, koloru czarnego, ciemności.
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
|C I E K A W O S T K I|

|Nie pamięta swoich rodziców,
uwielbia ludzi,
boi się ciemności,
gdy śpi przytula się do poduszki,
chciałaby mieszkać w rezydencji z chmur,
nigdy nie miała sympatii.
|

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Fallyne (18-06-2013 o 12h21)

Offline

#3 15-06-2013 o 19h10

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Mogę zaklepać anioła światła, dziewczynę?
Link do zewnętrznego obrazka
Megan Gold
Wiek: 18 lat
Wzrost: 155 cm
Data urodzin: 25 marca
Orientacja: Bi
Link do zewnętrznego obrazka
Charakter:
Megan to osoba skomplikowana. Czasem jest miła i potulna jak baranek, częściej wybuchowa i wredna niczym diabeł. Często bywa sarkastyczna. Nie jedną osobę doprowadziła do łez. Za to wobec przyjaciół (których ma niewielu) jest oddana i troskliwa. Sama uważa, że powinna urodzić się jako anioł ciemności, a nie światła. Najchętniej przeszłaby na tą "ciemną stronę mocy".
Link do zewnętrznego obrazka
Wygląd & Styl
Ma długie do kolan, żółte włosy, najczęściej spięte w wysoki kucyk z boku głowy. jej oczy są również żółte. Ma bardzo ładny uśmiech i białe, równe zęby. Jest niska i szczupła. Nigdy nie nosi sukienek, za to przepada za krótkimi spódniczkami. W jej szafie znajdują się ubrania we wszystkich kolorach tęczy, z wyjątkiem różu. Uwielbia długie za kolana skarpety.
Link do zewnętrznego obrazka
Ciekawostki:
^Ma dwóch starszych braci [Maxwella, 20l. i Olivera, 25l], oraz dwie młodsze siostry [Felice, 13l i Dorę, 6l]
^Łącznie byłą już w 20 związkach, żaden nie trwał dłużej niż dwa tygodnie
^Ma papugę falistą o imieniu Ozzy
^Ma alergię na cynamon

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (16-06-2013 o 12h43)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#4 15-06-2013 o 19h14

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Link do zewnętrznego obrazka

Godność
Jakież nietypowe to imię na anioła ciemności lecz ta dziewczyna na imię ma Lightning  a na nazwisko Returns


Rodzaj
Anielica ciemności

Orientacja
Hetero


Wiek
20 ciemnych lat


Historia
Dziewczyna męczona w domu przez macochę. Jej historia wygląda podobnie do historii kopciuszka. Jej biologiczni rodzice umarli gdy ta miała 4 lata. Trafiła do sierocińca "Złote skrzydła" . Spędziła tam trzy lata. Gdy dziecko miało siedem lat sierociniec zbankrutował a osoby w nim przebywające zostały oddane do rodzin zastępczych. Lightning trafiła pod opiekę kobiety, faworyzującej swych dwóch synów. Biedna mała sierotka nieobeznana w świecie została zmuszona do ciężkiej pracy podczas gdy jej przyszywani bracia byli rozpieszczani i traktowani jak króle. Gdy tylko skończyła osiemnaście lat została wyrzucona z domu i musiała sama sobie radzić. Przez dwa lata pracowała jako ogrodniczka u starszej pani Winson. Gdy staruszka umarła Lightning zapisała się do Liceum...


Charakter
Przez to że była poniewierana w dzieciństwie Lightning jest bardzo nie ufna. Trzyma się z dala od reszty uczniów. Woli przebywać w samotności. Przez różne krzywdy, które napotkały ją w życiu jest również bardzo nieśmiała. Prawie nigdy się nie uśmiecha. Zamiast spotykać się z przyjaciółmi (których nie ma) dziewczyna woli siedzieć na dachu szkoły, gdzie ma swój mały ogród. Zasadziła tam wyłącznie czarne, czerwona i białe róże. Jedna z róż zamiast wyrosnąć na białą, wyrosła na niebieską. Od momentu swojego zakwitnięcia jest dla Lightning znakiem charakterystycznym. Roślina dzięki swoim magicznym właściwościom mimo płynących dni od jej ścięcia nadal pięknie kwitnie w czarnych włosach Sieroty...


Wygląd
Link do zewnętrznego obrazka

Ciekawostki

>> Dziewczyna cudnie maluje.  Prawdpodobie dla tego że miała ciężkie dzieciństwo (z takich rzeczy rodzą się wielcy artyści <<
>>Jej malunki zwykle mają smutny temat<<

>>Na swoich malunkach często umieszcza swoją błękitną różę<<

>>Ma kruka imieniem Darkness<<

Ostatnio zmieniony przez Sidera (16-06-2013 o 20h43)


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#5 15-06-2013 o 22h05

Miss'całkiem całkiem
Mizume
...
Miejsce: Czarna Dziura
Wiadomości: 114

Zaklepuje faceta mroku MUAHAHA

Offline

#6 15-06-2013 o 22h47

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

Poproszę chłopca anioła światła. ^w^



Link do zewnętrznego obrazka
Imię
Asher
Nazwisko
Night
Link do zewnętrznego obrazka
Płeć
Mężczyzna
Orientacja
Bisexual
Link do zewnętrznego obrazka
Wiek
20
Urodziny
11 grudnia. Zodiakalny Strzelec.Link do zewnętrznego obrazka
Charakter
Radosny i dość niepoważny. Uwielbia wszystko i wszystkich. Zawsze uśmiechnięty i gotowy do pomocy. Skoczy w ognień nawet za swym przeciwnikiem. Ma syndrom Anioła Stróża - chciałby móc wszystkich ochronić od zła. Nieważne jaką cenę musiałby za to zapłacić. Bywa nachalny i zbyt ciekawski, ale robi to w dobrej wierze.
Wygląd:
Wysoki, chudy chłopak. Ma niebieskie włosy i duże oczy tego samego koloru.
Link do zewnętrznego obrazka


Ostatnio zmieniony przez Fivatt (16-06-2013 o 19h34)

Offline

#7 15-06-2013 o 23h50

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Link do zewnętrznego obrazka
Dane podstawowe

Godność: Masao Kagawa
Data urodzenia: 22.04.1995 (18 lat)
Orientacja: Biseksualny
Płeć: Chłopak

Link do zewnętrznego obrazka

Charakter

Masao nigdy nie był za bardzo tolerancyjny, szczególnie dla tych "jasnych" aniołów, jeszcze nie ze wszystkimi "ciemnymi" nie za bardzo się przyjaźni ale można uznać że dla nich ma jakiś inny stosunek niż do wszystkich innych. Kiedy już jest z kimś bardzo zaprzyjaźniony pokazuje prawdziwego siebie i może wydawać się na serio bardzo sympatyczny, aż niektórzy mogą go nie poznać. Czasami może być też poważny niezależnie od sytuacji, np. coś głupiego się stanie albo kiedy ktoś go wkurzy, jeszcze nie wspomniałam że bardzo łatwo go wytrącić z sytuacji, jeśli nie strzeli ci jakiegoś beszta ani nie zacznie się z tobą kłócić to znaczy że przegięłaś i pewnie już szykuje jakąś zemstę.

Wygląd

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Wannesa (16-06-2013 o 23h16)

Offline

#8 16-06-2013 o 06h51

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532



Imię - Stanley
Nazwisko - Myers
Płeć - Mężczyzna
Wiek - 18
Orientacja - Bisexual

Charakter
Zawsze mówią, że rozumem i inteligencją wykracza za swoją grupę wiekową. Szybko musiał dojrzeć ponieważ jego ojciec powiesił się nie zostawiając żadnego listu, a matki nigdy nie znał. Nie przepada za jakimikolwiek konfliktami wewnętrznymi. Według niego w takim miejscu jak to żaden podział nie powinien istnieć. Nie dzieli ludzi na podstawie przynależności do klanu światła lub mroku. Mimo tego, że sam określany jest jako jeden z tych "jaśniejszych" czuje się jak by stał pomiędzy wszystkimi. Ze względu na to, jakie spotkały go w życiu przykrości może wydawać się oziębły i chamski, jednakże tak na prawdę jest bardzo ciepłą i pozytywnie nastawioną istotą.

Wygląd
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Lubi - Wszystkie napoje słodzone i gazowane.
Nie lubi -  Wszelakiego kłamstwa i globalizacji do szarej masy.
Ciekawostki - Mieszka z czarnym kotem; On nie czyta książek, on je pochłania.

Reszta wyjdzie w praniu.

Ostatnio zmieniony przez Neczkie (16-06-2013 o 17h43)


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#9 16-06-2013 o 11h15

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

Dziewczyna, co niczego się nie bała i nagrodę za to otrzymała
Link do zewnętrznego obrazka
Tutaj już ze skrzydłami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

IMIĘ I NAZWISKO:
Jej imię Memento znaczy po Łacinie śmierć... Dziwne prawda? Dlatego właśnie woli, gdy ktoś zwraca się do niej po nazwisku, czyli po prostu Mori.
Ma ona też drugie imię Redween i gdy się z kimś przyjaźni chce, by ta osoba mówiła do niej Red, co jest skrótem od takowego imienia.


WIEK I ZODIAK:
Przeżyła 18 wiosen i jest zodiakalnym Skorpionem, godzącym trucizną.

ORIENTACJA:
Oczywiście Hetero, jak mogłoby być inaczej?

ROLA:
Jest Anielicą Mroku. Kształtuje się na dorosłą kobietę anioła.

HISTORIA:
Urodziła się podczas wojny, w której ginęły miliony ludzi, to właśnie dlatego ma takie, a nie inne imię. Jej rodzice zginęli, a ratunek przyniósł jej Anioł Mroku. Wziął ją w swe ramiona i obdarzył anielskimi cechami. Oddał ją potem Ciemnej Anielskiej rodzinie, która wychowywała ją, aż do teraz.

FETYSZE:
* Czerwone, czarne i białe róże
* Wiersze
* Romantyzm i pozytywne nastawienie
* Czarne koty
* Przyjaciele
* Karmel i biała czekolada
* Rysunki
* Muzyka


CIEKAWOSTKI:
* Uwielbia i potrafi świetnie rysować
* Ma znakomitą pamięć
* Uwielbia spacery w pełni księżyca
* Umie grać na gitarze
* Jej lista zainteresowań jest większa niż sam obwód kuli ziemskiej

Ostatnio zmieniony przez JagoBella (16-06-2013 o 11h22)


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#10 16-06-2013 o 15h33

Miss'całkiem całkiem
Mizume
...
Miejsce: Czarna Dziura
Wiadomości: 114


IMIĘ
Akira
NAZWISKO
Adachi
Link do zewnętrznego obrazka
WIEK
Jeszcze 17 ,ale do czasu...
ZODIAK
Z tego co pamięta ma urodziny 21 marca więc Baran.
ORIENTACJA
Hetero
HISTORIA
Gdyby on to pamiętał,ale niestety ma amnezję.
CHARAKTER
Wyróżnia się nieokiełznanym temperamentem, silną wolą, swobodą i niezależnością. Jest silny i energiczny, lubiący konkrety i rzeczy praktyczne, a niechętny abstrakcjom i rzeczom subtelnym.Poza tym jest niezwykle kłótliwy i egoistyczny.
LUBI/NIE LUBI
+Gorzką czekoladę,Ogień,Burzowe chmury,Krew,Horrory,Gry karciane
-Seriale,Żelki,Orzechy
CIEKAWOSTKI
-Ma amnezję .
-Jego imię oznacza 'jasny' , choć to nie ma nic z nim wspólnego.
-Nigdy nie był z nikim w związku , przynajmniej tak mu się wydaje.
-Możliwe że jego ojcem był demonem.



Ostatnio zmieniony przez Mizume (16-06-2013 o 22h17)

Offline

#11 16-06-2013 o 22h21

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

ZACZYNAMY?!
Uwagi:
Prosiłabym usunąć niepotrzebny spam (by zostały same KP). Podczas pisania posta piszcie imię swojej postaci i rodzaj anioła np. (tu imię) > Mroczny, albo (tu imię) > Światła.   Wcielę się dodatkowo w rolę dyrektorki, ale takowej roli nie będę zbyt często używać.     Zaczynamy od zebrania w sali gimnastycznej. Jest po południe, godz. 15.00. Początek roku szkolnego (tutaj luty).   Jeżeli chcecie możecie spóźnić się na zebranie, ale nie radzę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Dyrektorka
Rozglądałam się nerwowo po sali wypatrując przybycia uczniów. Widząc, że grupka zaczyna się powoli powiększać uśmiechnęłam się do nich. Nie mogłam uwierzyć, że rok szkolny zaczął się tak szybko. Do tej pory zupełnie straciłam poczucie czasu. Tak już bywa gdy jest się starą, podniszczoną anielicą. Po twrzy co prawda nie widać wieku, a jednak.

Ostatnio zmieniony przez JagoBella (16-06-2013 o 22h38)


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#12 16-06-2013 o 22h25

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Stanley Myers - Światła 

Początek roku szkolnego, psia krew. Zaklnąłem cicho pod nosem i ustawiłem się w miejscu wyznaczonym dla mojej klasy. Nie rozglądałem się, nic, stałem i bezmyślnym wzrokiem wpatrywałem się w kadrę nauczycielską na środku sali. Przetarłem delikatnie swoje czoło zauważając, że na sali jest jakoś... zbyt gorąco. A może po prostu się denerwowałem? Byłem sam, nikt z mojej nowej klasy jeszcze nie przybył.

Ostatnio zmieniony przez Neczkie (16-06-2013 o 22h55)


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#13 16-06-2013 o 22h54

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Masao Kagawa Mroczny

O boże (co ja mówię? xD) dzisiaj początek roku szkolnego, ale mi się nie chcę iść na rozpoczęcie roku szkolnego, ale jednak honory trzeba czynić , zaś mi zachowanie obniżą za taką głupotę. Wszedłem na salę gimnastyczną, jeszcze nie było nikogo z mojej klasy, w sumie to się nie dziwie niby po co by mieli przychodzić tak wcześnie?


(Sorry za pomyłkę ale chyba będę musiała zmienić wygląd mojej postaci bo ma skrzydła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png )

Offline

#14 16-06-2013 o 23h01

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

Asher Night - Światła.

Zaczyna się szkoła... To dziwne, ale czuję radosną ekscytację. W sumie to cieszę się na to rozpoczęcie. Zaśmiałem się cicho po czym wszedłem na salę gimnastyczną. Ktoś z mojej klasy był już na miejscu. Uśmiechnąłem się szeroko podchodząc do chłopaka.
-Hej - przywitałem się. Popatrzyłem na niego zaciekawiony.

Offline

#15 16-06-2013 o 23h06

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Stanley Myers - Światła

Stałem tam sam jak debil przechodząc z nogi na nogę. Wspominałem już, że nie jestem zbytnio cierpliwy?
Przechyliłem lekko głowę na bok gdy jakiś niebiesko-włosy koleś coś do mnie powiedział. Byłem tak zmieszany, że nawet nie zrozumiałem co. Uśmiechnąłem się głupio przeczesując swoje włosy po czym spojrzałem na chłopaka dokładniej mu się przyglądając.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#16 16-06-2013 o 23h10

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

Asher Night - Światła

Popatrzyłem na niego lekko zdziwiony. Może mnie nie usłyszał...
-Powiedziałem: "Hej".- powtórzyłem z szerokim uśmiechem.
-Jestem Asher, a ty?- powiedziałem wciąż szczerząc zęby. Zaciekawił mnie. No i wygląda dość ciekawie... Powstrzymałem się od śmiechu i czekałem na odpowiedź.

Ostatnio zmieniony przez Fivatt (16-06-2013 o 23h10)

Offline

#17 16-06-2013 o 23h11

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Masao Kagawa Mrok

Zaczęli się schodzić ludzie z klasy światła, niech w końcu przyjdzie ktoś przyjdzie bo oszaleje jak jeszcze ktoś przyjdzie z klasy światła. Mam nadzieje że w tym roku nie będzie takiej wojny z tymi ludźmi, nie chce mi się z nimi kłócić. Usiadłem gdzieś w oddaleniu od całej grupy, jak tam były tylko te "dobre" anioły a mi się z nimi na razie nie chciało gadać. Zobaczyłem na drzwi w nadziei na jakieś normalne towarzystwo.

Ostatnio zmieniony przez Wannesa (16-06-2013 o 23h12)

Offline

#18 16-06-2013 o 23h18

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Stanley Myers - Światła

-Hej - odparłem cicho i wyciągnąłem dłoń do Ashera - Stanley, Stan, jak kto woli.
Uśmiechnąłem się. Koleś przypadł mi do gustu. W tym roku liczyłem na jakieś normalne towarzystwo i jakąkolwiek rozrywkę. Siedzenie w domu z kotem nie jest jakoś strasznie fascynujące.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#19 16-06-2013 o 23h18

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

Memento Mori - Mroku
Weszłam do sali i niemalże od razu poczułam na sobie czyjeś spojrzenie. Jakiś chłopak przyglądał mi się z widoczną ulgą w oczach. No tak, na razie był tylko on. Żaden mroczny aniołek oprócz niego jeszcze nie przybył. Uśmiechnęłam się lekko i podeszłam do niego.
- Cześć!  - zawołałam wesoło.


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#20 16-06-2013 o 23h23

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Masao Kagawa Mrok

Kiedy sobie tak siedziałem obserwując tamtych do sali weszła dziewczyna, chyba mroku... na pewno bo gdyby nie to by się do mnie nie odezwała zazwyczaj tamte anioły mnie ignorują lub zaczynają jakąś kłótnie.
-Hej, ty jesteś z ciemności?-głupio się pytam, to było raczej pewne ale jakoś rozmowę trzeba było zacząć, każdy sposób jest dobry, wolę rozmawiać z tą dziewczyną niż siedzieć forever alone gdzieś w oddali od innych.

Offline

#21 16-06-2013 o 23h27

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

Asher Night - Światła

Uścisnąłem jego dłoń i potrząsnąłem nią jak wariat.
-Miło mi cię poznać Stan.- Odpowiedziałem radośnie. Już lubię tego człowieka. Rozejrzałem się patrząc czy nie podchodzi do nas ktoś jeszcze. Zauważyłem tylko dwójkę osób ze zmiany nocnej więc znów zainteresowałem się chłopakiem.

Offline

#22 16-06-2013 o 23h30

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

Memento MoriMrok
-O ile dobrze mi wiadomo to tak. - zaśmiałam się. - Jestem Memento, ale wolałabym żebyś mówił mi Mori.
Wyobraziłam sobie siebie siedzącą samotnie w sali gimnastycznej... i uśmiechnęłam się jak głupia ciesząc się, że mam kogoś do towarzystwa.


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#23 16-06-2013 o 23h31

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Stanley Myers - Światła

Obróciłem głowę spoglądając na dwójkę z klanu mroku z równoległej klasy. Westchnąłem cicho po czym spojrzałem na chłopaka.
-Liczę, że nie będzie żadnych spięć - odparłem nie za bardzo wiedzieć jak zacząć rozmowę. Moje skrępowanie przybierało na sile. Tak bardzo nienawidzę początków... Marzyła mi się teraz puszka zimnej coli...Gosh, ile bym za nią oddał...


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#24 16-06-2013 o 23h37

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

Asher Night - Światła

Pokiwałem głową w pełni się z nim zgadzając.
-Też mam taką nadzieję. Nie chciałbym wpaść w jakieś tarapaty.- mruknąłem. Jeszcze raz spojrzałem na dwójkę z równoległej klasy.
-Hmm... To jak ci się żyje, czy coś...[/i] Próbowałem nieudolnie zacząć rozmowę. [/i]

Offline

#25 16-06-2013 o 23h46

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Stanley Myers - Światła

Zaśmiałem się cicho po czym pociągnąłem go za rękaw w stronę automatu z napojami.
-Jest w porządku. Ja zazwyczaj nie narzekam. - Uśmiechnąłem się do niego a następnie wrzuciłem monetę do maszyny i klęknąłem wyciągając z szuflady zimny napój. Otworzyłem puszkę i od razu się z niej napiłem uśmiechając się pod nosem. Najlepsze co może być.
-Chcesz? - Zapytałem wyciągając w stronę Ashera colę.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 5