Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5

#101 24-06-2013 o 08h41

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Ligrtning Returns - Mrok
Nie zdążyłam zorientować się co się stało. Dziewczyna wyleciała jakby przez okno i... Patrzyłam się na nią przerażona. Jak to zwykle ze mną bywa nie odezwałam się ani słowem. Ona była równie wystraszona jak ja. Nie przywykłam jeszcze do tego że ktoś ze mną przebywa dla towarzystwa a nie żeby mnie przypilnować przy pracy więc nie miałam zielonego pojęcia jak zachować się w takiej sytuacji. Patrzyłam się bezradnie na Memento. Po chwili wstałam. Podeszłam do niej i zapytałam:
- Ni.. nic ci nie jest ? - zająkłam się trochę...


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#102 24-06-2013 o 12h46

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

Memento Mrok
Spojrzałam na dziewczynę nadal oszołomiona.
- Nic. Chyba nic. -odpowiedziałam. - Chyba muszę się zdrzemnąć.
Wstałam z podłogi chwiejąc się. Usiadłam na łóżku i skierowałam wzrok spowrotem na Lightning. Uśmiechnęłam się krzywo.
- To było dziwne. - oświadczyłam ni stąd ni zowąd


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#103 26-06-2013 o 21h36

Miss'całkiem całkiem
Mizume
...
Miejsce: Czarna Dziura
Wiadomości: 114

Akira>Mrok
Spojrzałem trochę zdziwiony na współlokatora, chociaż w sumie przesiedziałem na korytarzu dobry kwadrans .
-Hej.Widzę że zająłeś sobie już łóżko .- Chciałem już zacząć swój monolog o tym jaki to on wredny , bo ja też może chciałem mieć tamto łóżko, ale niestety przeszkodził mi dzwonek do drzwi . Podszedłem do drzwi i otworzyłem je ,a do pokoju wparował mój kot . Można go już chyba oficjalnie nazwać moim kotem ,prawda ?
-A już miałem nadzieję że się gdzieś zgubiłeś , wiesz ? Właśnie ... Masao masz może pomysł na jego imię ?

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5