Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5

#26 16-06-2013 o 23h52

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

Asher Night - światła.

Uśmiechnąłem się szeroko i dałem się zaciągnąć do automatu. W głowie błysnęła mi jedna myśl - Uroczeee~. Powstrzymałem chichot i patrzyłem na swojego towarzysza nie mogąc przestać się uśmiechać.
-To chyba dobrze.- Mruknąłem. Gdy wyciągnął w moją stronę colę trochę się zdziwiłem. Ale też ucieszyłem.
-Dzięki. Tego mi było trzeba.- Powiedziałem pociągając łyk z puszki.
-Wiesz, że picie z jednej butelki, czy tam puszki jest określane jako pocałunek pośredni?- palnąłem nie zastanawiając się nad tym co mówię i oddając mu jego własność. Dopiero po chwili dotarły do mnie moje własne słowa. Zrobiłem pokerową minę i udałem, że to było zamierzone.

Ostatnio zmieniony przez Fivatt (16-06-2013 o 23h52)

Offline

#27 16-06-2013 o 23h57

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Stanley Myers - Światła

Chwyciłem w dłoń puszkę i gdy już miałem się napić usłyszałem jego komentarz odnośnie pośredniego pocałunku. Uniosłem jedną brew do góry i dłuższą chwilę się wpatrywałem w minę Ashera. Nie wytrzymałem i parsknąłem śmiechem.
-Ty tak serio? - zapytałem szczerząc się do niego.
Odwróciłem głowę w kierunku drzwi do sali gimnastycznej.
-Chyba czas wracać. - mruknąłem - Nie wiadomo kiedy się zacznie.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#28 17-06-2013 o 00h03

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

Asher Night - Światła.

Jeszcze przez chwilę udało mi się zachować poważną minę po czym ukryłem twarz w dłoniach i sam wybuchnąłem śmiechem.
-Kretyn ze mnie.- wydusiłem powoli opanowując chichot. Po chwili się uspokoiłem. Skinąłem głową, słysząc, że lepiej wrócić do sali.
-Lepiej nie podpaść pierwszego dnia.- Mruknąłem z uśmiechem i zacząłem iść z powrotem. Po chwili spojrzałem krzywo na Stana.
-Fakt, że już nie ruszasz tej puszki rani moje uczucia, wiesz?- Wyszczerzyłem się.

Ostatnio zmieniony przez Fivatt (17-06-2013 o 00h04)

Offline

#29 17-06-2013 o 00h09

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Stanley Myers - Światła

Zauważając jego przeszywający wzrok mało nie podskoczyłem ale gdy dorzucił już swoje trzy grosze tylko się zaśmiałem i dosłownie wpiłem się w puszkę wypijając jej całą zawartość. Zgniotłem ją w dłoni i wrzuciłem do pobliskiego kosza.
-Pasi?- Zaśmiałem się
Rozejrzałem się na boki i gdy wypatrzyłem wolne krzesła pociągnąłem Ashera w tamtym kierunku i usiadłem na jednym z nich.


///idę kimać. branoc :3


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#30 17-06-2013 o 00h15

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

Memento Mori Mrok
Zrezygnowałam z dalszej rozmowy słysząc głos dyrektorki.
Spojrzałam na nią z zaciekawieniem.

Dyrektorka
Stanęłam na podwyższeniu i skierowałam swój głos do mikrofonu.
-Może zacznę przemawiać wcześniej i osoby, które już są powrócą wcześniej do swoich pokoi. - westchnęłam. - Kochani. Witam was na rozpoczęciu roku szkolnego w tym tajemniczym liceum. Jak już pewnie się domyślacie, Dzieci Dnia rozpoczną lekcje jutro, o godzinie 7 rano. Dzieci Nocy zaś o 7 wieczorem. Jutrzejsze przedmioty to muzyka, filologia aniołów, biologia, historia, oraz angielski.
Spojrzałam po nich z zastanowieniem.
- Uczniowie, którzy wzięli ze sobą jakieś zwierzęta proszeni są o podejście do stolika obok.


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#31 17-06-2013 o 00h17

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

Asher Night - Światła

Zacząłem się śmiać widząc jego zaangażowanie.
-Tak, teraz tak. - wyszczerzyłem zęby w uśmiechu i poczochrałem go po głowie stylizując jego fryz na "czesałem się petardą." Posłusznie poszedłem za nim i usiadłem obok. Westchnąłem cicho patrząc na obecnych na sali ludzi.Po chwili dyrektorka zaczęła przemawiać, więc wysłuchałem co ma do powiedzenia. Nawet ciekawie się zapowiada. Gdy skończyła mówić spojrzałem na swojego towarzysza czekając na to co zrobi/

/Też idę. Dobranoc! ^^

Ostatnio zmieniony przez Fivatt (17-06-2013 o 00h19)

Offline

#32 17-06-2013 o 07h08

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Stanley Myers - Światła

-Muszę przejść do stolika obok - westchnąłem. - Zabrałem ze sobą kota.
Spojrzałem na niego wykrzywiając lekko twarz w niezadowoleniu. Mogli by już sobie odpuścić...
Poprawiłem włosy po czym spojrzałem na Ashera.
-Idziesz ze mną? - zapytałem.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#33 17-06-2013 o 07h51

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Gold - Światło

Weszłam na aule trochę spóźniona. Dokładnie w momencie, w którym dyrka mówiła o zwierzętach. Przyszłam do wskazanego stolika. Nie rozgląałam się zbytnio po sali.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#34 17-06-2013 o 08h25

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

Asher NIght - Światła.

Przytaknąłem wstając z miejsca.
-Koty są spoko. Co prawda wolę psy, ale..- Uśmiechnąłem się idąc w stronę stolika. Stanąłem przed nim i spojrzał na siedzącą przy nim osobę.
-Dzień dobry. Skinąłem z szacunkiem głową.
-Przywiozłem ze sobą rybki. Jest to legalne, czy mam je przetransportować do najbliższego stawu w trybie pilnym?- Zapytałem z pełną powagą.

Ostatnio zmieniony przez Fivatt (17-06-2013 o 08h25)

Offline

#35 17-06-2013 o 08h32

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Stanley Myers - Światła

Słuchając jego wypowiedzi tylko powstrzymywałem się od śmiechu. Asher dostał jednak pozwolenie na trzymanie rybek w swoim pokoju.
Ja sam przyznałem się, że mam kota, potwierdziłem jego kastracje i wszystkie szczepienia na które go brałem. Mógł ze mną zostać. Chociaż tyle...

Ostatnio zmieniony przez Neczkie (17-06-2013 o 08h32)


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#36 17-06-2013 o 08h44

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Gold - Światło

- Fioletowo-biała papuga falista, 15cm z ogonem, samczyk - powiedziałam ze znudzeniem. Gdy usłyszałam słowa niebieskowłosego chłopaka mimowolnie się zaśmiałam. Na pierwszy rzut oka można było się domyślić, że jest ze Światła.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#37 17-06-2013 o 09h36

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Lightning Returns - mrok
Wiedziałam że się spóźnię. Weszłam po cichu na salę.  Dyrektorka zaczęła już mówić. Rozejrzałam się dookoła. Zobaczyłam jedno wolne miejsce obok anioła i anielicy. Na szczęście byli nacji mroku. Przy dziennwj zmianie czułam się nie pewnie.  Nie wiedziałam czy może nie zajmują tego mieksca dla znajomego czu coś więc powoli podeszłam i zapytałam:
- P... przepraszam. To miejsce jest wolne ? - stałam tam w pozie jak skazany czekający na katowanie. Trzymałam ręce za plecami a w nich moją nową torbę...

//sory za błędy, piszę z fona//

Ostatnio zmieniony przez Sidera (17-06-2013 o 09h40)


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#38 17-06-2013 o 12h39

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

Memento Mori  [/i]Mrok[/i]
Wstałam poprawiając dół czarnej sukienki, którą miałam na sobie. W tym momencie jakaś anielica mroku spytała mnie o siedzenie.
-Jasne, siadaj. Zaraz wrócę. -odpowiedziałam z uśmiechem. Wydawała się sympatyczna.
Stanęłam obok jakiegoś chłopaka z dziennej zmiany i moje oczy napotkały czarnego kota. Dlaczego tak bardzo je kochałam. Pogłaskałam czarnego stworka w okolicach uszu i uśmiechnęłam się widząc. jak bardzo się do mnie łasi. Dobrze znałam się na kotach i innych zwierzętach więc zabawa z nimi itp. nigdy nie sprawiały mi trudności. Może będę ją czasami odwiedzać?
Zaraz, zaraz... przecież to kot Anioła Światła... I co ja teraz pocznę... Pewnie mnie nawet nie dopóści do tego kota... A może znajdę z nim wspólny temat i...
W tym momencie chłopak odwrócił się i spojrzał prosto na mnie.


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#39 17-06-2013 o 13h28

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Masao


Zanim się zorientowałem dziewczyna z która przedtem rozmawiałem odeszła, wiedziałem że moje towarzystwo przeszkadza ale że aż tak? No trudno trzeba zaakceptować że niewiele ludzi się chce że mną zadawać. Potem podeszła jakąś inna dziewczyna.
- Hej-powiedziałem jak tak dalej pójdzie pierwszego dnia poznam wszystkich.

Ostatnio zmieniony przez Wannesa (17-06-2013 o 13h29)

Offline

#40 17-06-2013 o 13h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

|M E L O D Y S P A R K L E - Ś W I A T Ł A

Psia krew. Spóźniłam się na apel. Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone. Kompletnie nie wiedziałam o czym mówi Pani Dyrektor. Zobaczyłam parę aniołów mroku, jak i światła siedzących przy stoliku. Wszyscy mieli ze sobą zwierzęta, więc chyba nie dane mi było się do nich dosiąść. Na moje szczęście obok były też osoby bez zwierząt. Problem w tym, że na moje oko byli to aniołowie mroku. Musiałam zdobyć się na odwagę i się spytać. Poprawiłam swoją białą, koronkową sukienkę i podeszłam do nich.
- Przepraszam, że przeszkadzam, aczkolwiek nieco spóźniłam się na zebranie i nie wiem gdzie mam usiąść. - wydukałam z siebie nieco przestraszona.

Offline

#41 17-06-2013 o 14h01

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Gold - Światło

Gdy już mój zwierzak został "zatwierdzony" skierowałam się w stronę krzeseł. Zobaczyłam tam anioła i anielicą mroku, rozmawiający z jedną z "moich". Podeszłam do nich.
- Cześć. Em... można? - wskazałam na miejsce dwa miejsca od chłopaka.
Miałam cichą nadzieję, że nie zostanę odesłana z kwitkiem. Moim zdaniem nie wyglądałam jak typowy "Jaśniak". Ile bym dała, by zostać Dzieckiem Mroku...

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (17-06-2013 o 14h20)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#42 17-06-2013 o 14h07

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Usiadłam na miejscu i słuchałam dyrektorki. Wtedy usłyszałam głos kogoś innego. Spojrzałam w bok i zobaczyłam że to anioł mroku.
- hej - odpowiedziałam cicho i niepewnie. Poczułam że co wierci się w mojej torbie. Delikatnie ją otowrzyłam i moim oczom ukazało się oblicze małego,  czarnego kruka. Zamknęłam ją szybko i obejrzałam się do okoła z nadzieją że nikt tego nie widział...


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#43 17-06-2013 o 14h59

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Stanley Myers - Światło

Gdy stałem z Asherem przy stoliku jakaś dziewczyna o długich białych włosach zaczęła głaskać mojego kota. Uśmiechnąłem się do niej po czym wcisnąłem jej zwierzę do rąk.
-Podoba Ci się? - zapytałem przechylając głowę w bok.
Była to Anielica Mroku...


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#44 17-06-2013 o 15h41

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

Memento Mori Mrok
W pierwszej chwili czułam się dziwnie, no bo w końcu Dzień to nie moja bajka, ale gdy spojrzałam na ch

Ostatnio zmieniony przez JagoBella (17-06-2013 o 16h05)


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#45 17-06-2013 o 15h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

|M E L O D Y S P A R K L E - Ś W I A T Ł A|

Nikt nie zwrócił na mnie uwagi. Może to nawet lepiej? Zdawało mi się, że pewna dziewczyna ma małego kruczka w torbie. Myślałam, że wszyscy ze zwierzętami muszą podejść do stolika obok. W każdym razie, postanowiłam stać przez resztę apelu. Miałam młode nogi, więc cóż mogło mi zaszkodzić? Odeszłam więc od grupki aniołów mroku i stanęłam przy śnieżnobiałej ścianie. Była ona bardzo zimna, jak to mury mają w zwyczaju. Przyjemnie chłodziła moje plecy. Pomyśleć, że pod koniec liceum miałam mieć skrzydła!  Byłam z tego powodu taka szczęśliwa, że cudem jeszcze nie wyskoczyłam przez okno. A to, że jak dotąd nie udało mi się nikogo poznać niezbyt mnie w tamtej chwili interesowało. Chciałam skupić się na słowach Pani dyrektor, ale i tak nie wiedziałam paru rzeczy. Dlaczego musiałam się spóźnić?

Offline

#46 17-06-2013 o 15h59

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Stanley Myers - Światło

-Właściwie.... - zacząłem uśmiechając się delikatnie - nie ma imienia.
Zmieszałem się, jakoś nigdy nie myślałem o tym, żeby go nazywać. Kot to kot. To, że ulubiony i najlepszy na świecie to inna bajka. Po prostu mój.

Ostatnio zmieniony przez Neczkie (17-06-2013 o 15h59)


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#47 17-06-2013 o 16h12

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

Memento Mrok
- Nie nazwałeś go? -zdziwiona i zasmucona spojrzałam na kota. - Może po prostu Black? Wiem, że to może ci się nie spodobać, ale to jako pierwsze przyszło mi do głowy.
Nie do końca wiedziałam jak mam zareagować, więc automatycznie wymyśliłam imię.


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

#48 17-06-2013 o 16h16

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Stanley Myers - Światło

-Smutne -odparłem wyciągając dłoń i głaszcząc kota po głowie - wolałbym coś bardziej radosnego.
Zamyśliłem się po czym zlustrowałem dziewczynę.
-Nie wiesz kiedy będziemy mogli wrócić do swoich pokoi? -zapytałem.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#49 17-06-2013 o 16h18

Miss'całkiem całkiem
Mizume
...
Miejsce: Czarna Dziura
Wiadomości: 114

Akira Adachi>MROK
Właśnie wracałem ze sklepu , gdy na mojej drodze stanął biały kot . Nie wiem co ludzie widzą w tych stworzonkach . Jedzą ,piją , śpią ... w sumie to tak jak ja. Więc mamy coś wspólnego , ale ja jeszcze chodzę do liceum . Właśnie... czy dzisiaj przypadkiem nie jest rozpoczęcie roku szkolnego ?
-Kotku z drogi , już jestem spóźniony .
Okazuje się że na dodatek jest wredny tak jak ja . Zamiast zostawić mnie w świętym spokoju ,jeszcze za mną idzie.Ale wracając do liceum . Wypadało by się pokazać na rozpoczęciu roku.Chociaż anioły mroku nie muszą być posłuszne , prawda ?

Ostatnio zmieniony przez Mizume (17-06-2013 o 16h19)

Offline

#50 17-06-2013 o 16h26

Miss'całkiem całkiem
JagoBella
...
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 162

Memento Mrok
-Gdy tylko dyrektorka zakończy zapisywać zwierzęta i powiesi kartę pokoi w ogłoszeniach tam. - wskazałam palcem na ścianę z ogromną korkową tablicą.
Spojrzałam w kierunku pani dyrektor. Nawołała mnie ręką bym podeszła. Oddałam kotka chłopakowi i podeszłam bliżej stolika.
- Yuki! -zawołałam cichutko.
W  mgnieniu oka na moim ramieniu pojawił się malutki, bialuteńki ptaszek o czerwonym dziobku. Załatwiłam wszystko odnośnie zwierzątka i wdałam się w rozmowę z dyrektorką.
- Jak się nazywasz? - zwróciłam się tym razem do chłopaka, oczekując pełnego imienia i nazwiska.


Link do zewnętrznego obrazka
Tak bardzo śmieszne xD ----> http://www.youtube.com/watch?v=EKtxtDG2NkY

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5