Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 11

#76 03-07-2013 o 15h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mój nick to imię dajmonicy z ostatniej części trylogii Mroczne Materie Phillipa Pullmana. Bardzo mi się spodobało, miałam na nie takie fazę, że mój chomik miał się tak nazywać, ale brat stwierdził, że imię jest głupie D:

Offline

#77 06-07-2013 o 12h34

Miss'wow
Evely
...
Miejsce: Don't never say you're lonely / Bristol
Wiadomości: 502

Historia nicku "Evely"

    Czasami mam fazę na różne imiona. Czterdzieści dni temu miałam fazę na imię Ewelina i gdzie tylko zakładałam konto tam albo Evely, albo Evelynn. Gdy zakładałam konto na MF postanowiłam wybrać coś eleganckiego, ładnego, ale krótkiego i bez cyfr. Miałam całą kartkę w zapiskach z nickami, ale najbardziej podobało mi się właśnie "Evely" i tak zostało, ale jak to ze mną co miesiąc inna faza i co miesiąc żałuję, że nie ma opcji "zmień nick" w grach :c.


Jeśli MASZ MNIEJ MN ODE MNIE RZUĆ MI WYZWANIE bez zakładu!!!   818/1000 WYGRANYCH. Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Offline

#78 10-07-2013 o 09h21

Miss'Żółtodziób
Madoka
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 13

Ja... Wzięłam to do głównej bohaterki i mojej prawie ulubionej postaci mangi i anime Madoka Magica. Jaj już sama nazwa wskazuje jest to anime i manga o Madoce. Nie jest ona moją ulubioną postacią bo jest nią Sayaka. Ale tak się wzięło od tej różowej lolitki z różowymi włosami.

Offline

#79 10-07-2013 o 13h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pewnego razu na pewnej stronię chciałam mieć nick bez cyferek .
Kombinowałam i kombinowałam i nic nie wychodziło (przez 3 minuty)xd
Pomyślałam sobie "super ,mogę sobie odpuścić" miałam wtedy gorączke i z nudów kiedy już wyłączyłam mój stary laptop przekręcałam wyraz "super".Jakoś wyszło niezmiernie ucieszona tym nickiem  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png zarejestrowałam się na stronce .Kiedy to było?
Jakieś trzy lata temu i używam go do tej pory . /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#80 10-07-2013 o 22h12

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Mój nick, to nic innego jak taki pseudonim z czasów podstawówki, łączący moje imię z moim nietypowym, aczkolwiek zabawnym zachowaniem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Chodź minęło sporo czasu.. Wiolecinka została ze mną do dzisiaj.. xD

Offline

#81 11-07-2013 o 20h33

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Wklepałam sobie w tłumacza "czarna róża" i przetłumaczyłam na łacinę. Wyszło Sentis, a mnie się spodobało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#82 11-07-2013 o 21h15

Miss'wow
Teru
...
Wiadomości: 560

mój to imię głównej bohaterki z mangi "Dengeki Daisy" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


`Powody zawsze są proste.
Żyjemy w prostym świecie, nie sądzisz?
Pociągasz za spust i człowiek umiera`

Offline

#83 11-07-2013 o 22h32

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Skąd się wziął mój nick ... Gra jest francuska. We Francji odbywają się również pokazy mody itp. Ogólnie lubię Francję. Poszperałam więc w google i znalazłam francuskie żeńskie imiona. Z pośród kilkudziesięciu wybrałam te: Yvonne. Spodobało mi się. Takie ładne i tajemnicze. Koniec mojej opowieści.

Ostatnio zmieniony przez Yvonne (11-07-2013 o 22h33)


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#84 12-07-2013 o 12h33

Miss'Żółtodziób
Nicaeri
...
Miejsce: Starożytna Grecja
Wiadomości: 13

Mój nick wziął się od tego że chciałam mieć jedne nick a nie 10 różnych, których nie Zawzięłam się na Generator kiedy tworzyłam konto na innej grze (nie chce reklamować więc jak ktoś chce wiedzieć jakiej to pisać na PRIV) I nagle olśniło mnie to imie Nicaeri - było to dla mnie imię wprost idealne.


Po prostu ja.

Offline

#85 12-07-2013 o 12h49

Miss'nieobczajona
Lynette
...
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 21

Hmm... Jako że ta gra oryginalnie była francuska postanowiłam wymyślić coś co mogłoby by imieniem francuskiej modelki. Kiedyś w niektórych grach nazywałam się Lynz a to z kolei skojarzyło mi się z słowem lettuce i tak jakoś wyszło xD I zostało Lynette /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#86 13-07-2013 o 00h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 8

Nana napisał

Mój nick wziął się między innymi od nazwy jednego z moich ulubionych anime NANA , od imienia bohaterki tego anime, a mianowicie Osaki Nana. I jeszcze jednej Nany, którą też polubiłam,a dokładniej tej z Elfen Lied.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Uwielbiam Elfen Lied! A mój nick powstał z generatora imion elfickich. /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#87 31-07-2013 o 11h14

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Tak więc... Nie mogłam się zdecydować, które z moich wymyślonych nicków wziąć, więc wyszło na moje imię. ;>


Offline

#88 31-07-2013 o 14h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

mój nick jest bardzo ambitny...
jest to moje imię napisane od tyłu
anaskor =>Roksana

Offline

#89 31-07-2013 o 21h42

Miss'nieobczajona
Katie227
...
Miejsce: Łomża
Wiadomości: 25

Mój nick pochodzi od Katie Bell z Harry'ego Pottera + jakieś cyferki
używam go niemalże wszędzie, chyba, że jest zajęty... wtedy wygląda tak: _Katie227_

Ostatnio zmieniony przez Katie227 (31-07-2013 o 21h42)


You can lie, but I will reveal this.

Offline

#90 31-07-2013 o 22h31

Miss'nieobczajona
Mała
...
Wiadomości: 40

Teru napisał

mój to imię głównej bohaterki z mangi "Dengeki Daisy" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Uwielbiam tą mangę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Kurosaki stanie się łysy, z całą pewnością, po tylu życzeniach ze strony Teru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Natomiast mój nick to jednocześnie moje przezwisko w realu - wszyscy przezywają mnie Mała z powodu wyjątkowo drobnej postury, która, całe szczęście, nie idzie w parze z siłą charakteru :3

Offline

#91 31-07-2013 o 22h37

Miss'ok
Makabra
...
Miejsce: Oln
Wiadomości: 53

Ja swój "makabryczny" nick wymyśliłam jakoś 5 lat temu, kiedy to miałam 13 byłam dość hmm specyficzna w porównaniu do rówieśniczek, które uważałam za plastiki ( idąc tamtym rozumowaniem teraz sama siebie bym nazwała plastikiem xD)  Więc, ku niechęci do wszystkiego co słodkie i urocze zostałam Makabrą. I tak zwykłam się nazywać w grach i na forach.


"You're just a sad song with nothing to say
About a lifelong wait for a hospital stay"

Offline

#92 01-08-2013 o 19h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hmm... Od pewnego czasu kocham to imię, cudne jest *.* Jednak zazwyczaj ten nick jest zajęty, a według mnie nie fajnie wygląda z udziwnieniami, więc jak zakładałam tu konto to myślałam, że nazwa będzie zajęta, ale desperacko ją wpisałam i tak oto po raz pierwszy mogę się mianować Kunegundą ^v^

Offline

#93 02-08-2013 o 00h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zrobiłam test na typ postaci, którą jestem (tsundere, yandere, czujecie, nie?) i wyszło mi tsunshun. Nuuuda.

Offline

#94 02-08-2013 o 10h42

Miss'nieobczajona
ChelseaSmile
...
Wiadomości: 23

Nic specjalnego - tytuł piosenki Bring Me The Horizon.

Offline

#95 03-08-2013 o 20h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nazwa wzieła się od bohaterki książki Wybranka Bogów która nazywała się Shanhon /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#96 03-08-2013 o 20h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Moja nazwa pochodzi od sportu Ringo i muszli /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
RinShell

Offline

#97 04-08-2013 o 19h16

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Mój nick na missfashion jest celem, do którego staram się dążyć na realu..

Offline

#98 05-08-2013 o 14h41

Miss'na całego
Werciaaa
...
Wiadomości: 432

Mój nick powstał od mojego imienia czyli Weronika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Werciaaa

Offline

#99 09-08-2013 o 13h30

Miss'Sensei
MaAniaaa8
❝Do you ever wonder why are we here?❞
Miejsce: Planeta Chorus
Wiadomości: 799

Mój nick powstał od przezwiska i imienia. Gdyż nazywam się Ania stąd w nicku Aniaaa, trzy a dodane, bo ładniej wyglądają według mnie, a, że trenuję szermierkę to znajomi nadali mi przezwisko Mania (tak też się do mnie zwracają) powstało ono przez to, że mam starszą siostrę Magdę, która wcześniej ode mnie zaczęła trenować i wiele osób już ją znało więc zamiast Ania wołali na mnie Magda, więc pewien genialny kolega nazwał mnie Mania, no i tak się przyjęło. Stąd początek mego nicku Ma. Duża litera przy drugim a jest dodana by podkreślić, że nazywam się Ania. A 8 na końcu nicku dodała mi się przypadkowo >.< Na innych forach jestem MaAniaaa, a tu nieszczęsna ósemka się wdarła i zrujnowała moją harmonię :C


https://imagizer.imageshack.com/a/img908/3583/pFHGYl.gif

Offline

#100 09-08-2013 o 23h57

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Od imienia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 11