Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 ... 11

#26 10-06-2013 o 17h18

Miss'Żółtodziób
zlotarybka
RAWRR !
Wiadomości: 6

Mój nick mnie rozwala /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wszystko zaczęło się od stworzenia mojego pierwszego nicku (został aż do tej pory, bardzo się do niego przywiązałam). Mianowicie początek ''zlota'' wziął się od koloru moich włosów , zawsze mam jakieś debilne ksywki właśnie z nim powiązane. Rybka zaś jakoś sama przyszła , pod wpływem chwili , nie pamiętam jak było naprawdę , być może chodziło o spełnianie życzeń lub o znak zodiaku
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez zlotarybka (10-06-2013 o 17h25)


Zlotarybka - Rawwwr <3

Offline

#27 10-06-2013 o 17h39

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Hm...
U mnie tak jakoś po prostu wyszło.
Najpierw miałam mieć nick HimeGyaru ale w końcu zdecydowałam się na samo Ohime ponieważ to po japońsku znaczy księżniczka, a bardzo często moi przyjaciele mówią że przypominam im taką księżniczkę ^^

Offline

#28 11-06-2013 o 20h11

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Mam taki sam nick w Słodkim Flircie, więc postanowiłam nie zmieniać go specjalnie do tej gry.


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#29 12-06-2013 o 23h14

Miss'nieobczajona
Monstereq
...
Miejsce: Tarnów
Wiadomości: 22

U mnie miał na początku być nick Hariti (taki jak mam na słodkim flircie), ale że kolega z klasy cały czas do mnie mówił "Ty mi tu przeszkadzaj monsterku" to tak powstał pomysł. A to "q" na końcu powstało z pomysłu brata ;d

Offline

#30 13-06-2013 o 16h11

Miss'wow
Rubyy
...
Wiadomości: 622

Mój powstał od tytułu piosenki : D Było tam tylko o jedno " y " mniej .


“Destroying things is much easier than making them.”Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#31 13-06-2013 o 17h14

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Mój nick po jakiemuś tam znaczy Halucynacja, po prostu mi się podoba. *urzekła ją jej historia*
Rubyy, czy to piosenka Kaiser Chiefs - Ruby?... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#32 13-06-2013 o 18h58

Miss'nieobczajona
Sephiroth
...
Miejsce: Hogsmeade
Wiadomości: 23

A mój nick nie ma długiej historii ^^. Sephiroth to moja ulubiona postać z Final Fantasy VII, więc tak się nazwałam - zastanawiałam się jeszcze czy nie nazwać się Cloud Strife (lub jakoś podobnie), ale Sephiroth jest jednak fajniejszy .   /modules/forum/img/smilies/miou.gif

Offline

#33 13-06-2013 o 19h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Od imienia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#34 13-06-2013 o 20h37

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Kiedyś w pewnej grze wszystkie moje nicki były zajęte lub niedozwolone, więc zirytowana i opętana rządzą mordu poskładałam losowe literki i tak narodziło się te coś co znajduje się nad moim avatarem :3

Offline

#35 13-06-2013 o 20h45

Miss'na całego
Janka
...
Miejsce: Paris
Wiadomości: 297

Zdrobnienie żeńskiej wersji mojego drugiego imienia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#36 13-06-2013 o 21h00

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Mój przyjaciel na mnie woła szyszka bo poznaliśmy się jak rzuciłam przez przypadek w niego szyszką.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#37 13-06-2013 o 21h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

em..
Mój nick powstał tak:

Wstęp:
Grałam tu na innym koncie, Kakati. Zawsze mam tą nazwę i jej za bardzo nie zmieniam ale usunęłam konto i gram tu.

I tak to się zaczęło:
Szukałam bardzo oryginalnej nazwy. Mama też mi trochę pomagała. Na początku miała być Helena potem chyba Monika potem Sabrina ale wszędzie się pojawiały cyferki (a ja ich strasznie nie lubię) i tak wyszła Sabina

I grałam..

PAMIĘTAJCIE! Sabina zawsze musi być blondynką!

Offline

#38 13-06-2013 o 22h52

Miss'całkiem całkiem
Hanare
Uzależniona od Yaoi :P
Miejsce: Hell
Wiadomości: 119

Mój nick pochodzi od imienia epizodycznej bohaterki z Naruto Shippuuden.

Offline

#39 14-06-2013 o 15h27

Miss'wow
Rubyy
...
Wiadomości: 622

Hallucinatie napisał

Mój nick po jakiemuś tam znaczy Halucynacja, po prostu mi się podoba. *urzekła ją jej historia*
Rubyy, czy to piosenka Kaiser Chiefs - Ruby?... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Tak jest . Dokładnie . Od pewnego czasu mam na nią fazę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ... Fajnie że ktoś jeszcze zna tą piosenkę ^^


“Destroying things is much easier than making them.”Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#40 14-06-2013 o 15h36

Miss'nieobczajona
Jakly
...
Wiadomości: 34

To dość długa historia. Powiem tyle, że z początku wymyśliłam go jako imię dla narysowanej postaci.

Offline

#41 14-06-2013 o 16h05

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Rubyy, słyszałam ją tylko jeden, dwa razy, zespołu też nie znam, ale zapamiętałam nazwę i taki rytm, było takie "ruby, ruby, ruby! oooo!... ruby, ruby, ruby! oooo!", nie? :3

Offline

#42 14-06-2013 o 16h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja nie wiem skąd mój powstał po prostu jak oglądałam film na YouTube z słodkiego flirtu i tam się nazywała Rubis. Wiem że to troche dziwne ale nie chciało mi się wymyślać imiona.

/modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

/modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#43 14-06-2013 o 22h14

Miss'Sensei
JulettaFabious
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 197

Od zawsze podobało mi się imię Julia,chociaż lepiej brzmi po angielsku czyli Julietta i pomyślałam,że to fajny nick,ale żeby był oryginalny chciałam coś do niego dodać,taką nazwę związanę z elegancją,taką słodką nimfą,blondyneczką no taka rozkoszna dziewczynka i wybrałam Fabious samo mi się nasuneło i pomyślałam,że pasuje do Julietty i wyszło JuliettaFabious


                  Link do zewnętrznego obrazka
   

Offline

#44 14-06-2013 o 22h53

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Nayna
i kogo ja tu widzę !

haha ;d

a mój bo nie wiedziałam jaki sobie dać a że lubię ostre rzeczy wzięłam Peppers

Offline

#45 15-06-2013 o 14h52

Miss'nieobczajona
Rocksana
...
Wiadomości: 17

Mam na imię Roksana i słucham rocka, ot co /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Roksana

Offline

#46 15-06-2013 o 15h15

Miss'całkiem całkiem
Yukarichan
...
Miejsce: Shadouland
Wiadomości: 102

Hmmm.... pochodzenie nicku tak. Myślę, że wzieło się ono z mojego małego zamiłowania do języka japońskiego. Uwielbiam anime jak i film pod tytułem Paradise kiss. Właśnie główną bohaterką jest Yukari. Chyba właśnie z tąd wziełam pomysł na nick /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Taki dzień nigdy nie wróci… Więc, pozwól mi zachować tę chwilę…
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#47 15-06-2013 o 15h17

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Moje imię i  data urodzenia xD
LOL, jestem taka oryginalna xD


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#48 15-06-2013 o 17h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mój nick powstał od imienia mojej ulubionej postaci z anime, a mianowicie - Usagi Tsukino.  Występuje ona w Czarodziejce z Księżyca, zakochałam się w tym i właśnie z tego powodu mam taki login jaki mam :3

Offline

#49 15-06-2013 o 20h00

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

A Lynn to po prostu Lynn. Nie wzięło się z niczego, zwykle po prostu wymyślam imię dla postaci, którą będę grać. Równie dobrze mogłam wybrać jakieś inne imię, które bez względu na jego znaczenie, podoba mi się.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#50 15-06-2013 o 21h52

Miss'nieobczajona
SungEunJoon
...
Miejsce: 서울
Wiadomości: 28

Moje koreanskie imie  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Sung - nazwisko
Eun Joon - imie
Kreatywnosc xd

Offline

Strony : 1 2 3 4 ... 11