Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 ... 11

#51 15-06-2013 o 22h01

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Angielska wersja mojego imienia.

Offline

#52 16-06-2013 o 00h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

mój nick... wziął się od niemieckiego czasownika "holen", tak mi się spodobał, że... od grudnia jest to mój nick wszędzie, gdzie się da /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#53 16-06-2013 o 11h30

Miss'ok
Verse
...
Wiadomości: 72

Moim hobby jest pisanie: opowiadań, powieści, rzadziej wierszy.
Verse to po prostu, przekładając na polski, wers lub zwrotka.
Używam tego nicku na wielu stronach, i duża liczba ludzi jest
przekonana że to nick męski. Versa jakoś tek średnio brzmi więc zostałam
przy Verse.


Keep calm and stay alive.

Offline

#54 16-06-2013 o 13h31

Miss'wow
Bombara
...
Miejsce: gdzieśland
Wiadomości: 520

Oglądałyśmy sobie ze znajomymi hobbita i tam był bombur i powiedziały że to ja i tak jakos zostały ale zmieniłam na formę żeńską


                 Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#55 23-06-2013 o 20h48

Miss'wow
Rubyy
...
Wiadomości: 622

Hallucinatie napisał

Rubyy, słyszałam ją tylko jeden, dwa razy, zespołu też nie znam, ale zapamiętałam nazwę i taki rytm, było takie "ruby, ruby, ruby! oooo!... ruby, ruby, ruby! oooo!", nie? :3

I t jest właśnie mój ulubiony fragment :  D Nie wiedziałam że ta piosenka jest taka popularna  ; p


“Destroying things is much easier than making them.”Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#56 23-06-2013 o 21h26

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Zero mi dołożyli po bonusie przy kreacji postaci, bom niezauważyła - się wzięło i zostało.
Lexa to skrót mojego imienia, który w Polsce nie funkcjonuje, a który brzmi jakbym go była w stanie tolerować. No i totalnie fangerluję Lexowi Luthorowi z Uniwersum DC, więc nie mogłam przepuścić *takiej* okazji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#57 23-06-2013 o 23h27

Miss'Żółtodziób
Viridiana
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 4

Mój nick to imię jednej z bohaterek Trylogii Anioła Nocy Brent'a Weeks'a  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Może ktoś czytał? ;p

Offline

#58 23-06-2013 o 23h34

Miss'ok
Magpie
...
Miejsce: Nigdziebądź
Wiadomości: 78

Kiedyś spodobała mi się fraza z piosenki ,,We are golden" Miki (,,Like a magpie, I live for glitter not you", czyli dla nieznających tak dobrze angielskiego: ,,Tak jak sroka, żyję dla błysku nie dla ciebie"). Wręcz zakochałam się w wymowie tego słowa, a że zawsze darzyłam sroki sympatią, to nie trzeba było długo się zastanawiać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#59 24-06-2013 o 17h39

Miss'Żółtodziób
ChocolateKiss
...
Miejsce: Mysłowice
Wiadomości: 6

Na początku chciałam mieć nick Chocolate.Ale nie wchodziło.Nie chciałam numerków.Więc pomyślałam,że dodam do tego Kiss.I wyszło z tego coś trochę dziwnego czekoladowy pocałunek.

Offline

#60 24-06-2013 o 18h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rysia to zdrobnienie od nazwiska Rysiewska. /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#61 24-06-2013 o 18h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mój nick powstał od słowa ''Calm'', co w cale nie jest przypadkowe.
Z ang. oznacza coś spokojnego, cichego - bardzo sobie te cechy cenię.
Żeby utworzyć żeńskie 'imię' dodałam samogłoskę ''a'' /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#62 24-06-2013 o 22h42

Miss'całkiem całkiem
Dibella
Per aspera ad astra!
Wiadomości: 165

Grając w Skyrim strasznie spodobało mi się imię bogini piękna Dibelli. Stąd mój nick /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Kiedyś wszędzie miałam nick Himena, ale potem często pokazywało, że zajęte i musiałam coś wykombinować. "Himena" to z "Gorzkiej zemsty" imię takiej dziewczyny, ona chyba była Jimena a ja to spolszczyłam tak jakby /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Dibella (24-06-2013 o 22h42)


       

                         

Offline

#63 24-06-2013 o 22h48

Miss'Żółtodziób
Nenka
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 5

Mój nick powstał od niemieckiej piosenkarki nowo falowej z lat 80 Nena a że każdy zrobił co do mojej osoby różniste zdrobnienie to ja wybrałam jedno z nich całe ale

Offline

#64 26-06-2013 o 00h18

Miss'ujdzie
Nimphianey
...
Miejsce: Duże.
Wiadomości: 173

A mój nick wziął się stąd iż zawsze posługiwałam się nickiem Judith, ale że stał się on dość popularny zapragnęłam mieć coś oryginalnego, takiego bym posiadała go tylko ja, a że spodobało mi się imię Nimphia to dodałam neya i tak seee, oto jest. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Faceci zawsze uważają, że to męskie "imie" ale cóż /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Może temu, że trudne do wymówienia.

/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif


" Dziś będzie ten lepszy dzień, pamiętaj" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#65 26-06-2013 o 13h49

Miss'nieobczajona
Kimmaro
...
Wiadomości: 16

Mój nik jest orginalny   dużo nad nim myslałam składałam cząstki wyrazów i przypodobało mi się Kimmaro /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A wpdałam na to bo wszystkie niki są na ogół z anime lub mang a ja chciałam mieć też coś w tym stylu :3

Offline

#66 26-06-2013 o 13h58

Miss'na całego
Nabi
...
Miejsce: Fairy Glade
Wiadomości: 458

Szukałam jakiegoś ładnego, koreańskiego lub japońskiego słowa. Po długich poszukiwaniach znalazłam "motyl" czyli właśnie "Nabi". Czasami używam też NabiKage - kage to z japońskiego cień, a więc "cień motyla". ^-^

Offline

#67 26-06-2013 o 18h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Niezbyt interesujace, ale opowiem. Kocham koty. Czytalam ksiazke, ktorej bohaterka kochajaca koty miala na imie Sunita. (wkurza mnie tylko jak ktos zrobi literowke i napisze "sunia" -.-) Mnie sie to imie podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#68 27-06-2013 o 22h26

Miss'nieobczajona
Viollette
...
Wiadomości: 30

Jak powstał mój nick? Hmm... Od serialu na disney channel Violetta. Moja miss wygląda jak główna bohaterka, ale nie mam napisu Violetta, ponieważ nie chcę tutaj nawiązywać do serialu. Ogółem mogłam wybrać login Violetti, Violetto albo Violettu, lecz mój kończy się na ,,e" gdyż to moja ulubiona literka.

Ogółem mój login nawiązuje do tego jaka jestem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


Żyję dla serialu Violetta

Offline

#69 29-06-2013 o 20h13

Miss'Żółtodziób
Realistkaa
...
Miejsce: W cichym zakątku Twojego serca
Wiadomości: 13

Wiem, że moja nazwa może się Wam wydać nudna. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Powstała w prosty sposób. Kumple próbowali mi wmówić rzecz niemożliwą,optymiści wielcy, a ja się z tym nie zgadzałam i tak już zostało...

Offline

#70 29-06-2013 o 20h16

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Foxglove to angielska nazwa naparstnicy. A też dlatego tak się nazywa naparstnice, bo kielichy kwiatów wyglądają jak rękawiczki dla lisich elegantek ^^
Poza tym z naparstnicy robi się leki na serce. W zwiększonej dawce powoduje zawał.

Offline

#71 29-06-2013 o 20h19

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 40

Kiedyś przeczytałam książkę "Cień Nocy" i bardzo polubiłam główną bohaterkę. Od tego czasu nicku "Calla" używam wszędzie, gdzie mogę.

Offline

#72 02-07-2013 o 13h11

Miss'ujdzie
MissJuliaDorosz
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 203

Jak powstał mój nick? No nie nie zgadniesz... Żart mój nick jest prosty i chyba każdy wie o co chodzi.
Miss - niektórzy myślą, że to dlatego, że nie gram w słodki flirt i cromimi tylko miss fashion. Bo jak wiadomo miss to pierwsze słowo w nazwie tej gry. Ale nie. Na moim avatarze widnieje miss polski. To od tego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Julia - tak, tak mam tak na imię, ale na początku miałam się nazywać Meose. Meose to początek me (z ang. ja) i koniec ose (r"ose" z ang. róża). Jednak zmieniłam zdanie. Początek Ju (tak czyta się ang. słowo you) i koniec lia (tak się kończy również nazwa kwiatu lilia.)
Dorosz - chciałam mieć też coś swojego czyli moje nazwisko...


https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s128x128/851584_144885072352426_710267237

Offline

#73 02-07-2013 o 14h42

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Mój nick?
Miało być powiązane z emocjami. Usunęłam jednak 'e' i pokombinowałam z końcówką/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#74 02-07-2013 o 20h30

Miss'na całego
Keine
...
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 363

Mój aktualny nick (używany tylko na tej stronie) nie ma nic wspólnego z językiem niemieckim, mimo iż mogłoby się wydawać inaczej. Otóż wziął się on od imienia mojej ukochanej postaci z gry Touhou - Keine Kamishirasawy.

Offline

#75 03-07-2013 o 10h02

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Kiedyś po oglądnięciu jakiegoś filmu widziałam w tych napisach na końcu imię, które brzmiało jakoś tak: Sherri. Użyłam tego nicku w cromimi, a tu zdecydowałam się na Shera. Ładnie brzmi. Uwielbiam imiona na Sh. Shera, Shilla, Shella. Kocham je :3

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 11