Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5

#76 11-06-2014 o 22h36

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Tatuaż jak najbardziej. Marzy mi się symbol z FMA na karku i napis "Memento Mori" pod piersią, zrealizuje swój zamiar tuż po ślubie >3
Co do kolczyków, mam kilka w uszach, dwa w pępku i w miednicy.

Offline

#77 25-06-2014 o 11h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

Piercing *_*
Jak na razie mam 2 dziurki w uszach i helix'a na prawym , marzy mi się industrial, uszy też próbowałam rozpychać ,ale na 2mm się skończyło xD
Za jakieś dwa lata może w końcu przekłuje warge :3
Co do tatuaży ... podobają mi się czarne i białe x) Moim zdaniem pięknie wyglądają kolorowe rękawy ,ale nie na mnie oczywiście :c

Offline

#78 26-06-2014 o 07h03

Miss'Żółtodziób
Sabathani
...
Miejsce: Wawa
Wiadomości: 14

mam kolczyk w pepku, uszach (3 w jednym uchu, 1 w drugim) mialam w jezyku, ale musislam wyjac, jak i w nosie. Nos to jedyne widoczne miwjsce, ktore pozwolilam sobie przekuc. Uwazam, ze kobiety szpeca sie robiac sobie kolczyki w widocznych miejscach np na twarzy. Co do tatuazy- tak, ale tylko i wylacznie te, ktore dla "wladciciela"" maja jakies szczgolne znaczenie, a nie robione sa na odwal, byle by miec "dziare". Przepraszam za brak pol. znakow-aplikacja :-)


Hito wa mikake ni yoranu mono.

Offline

#79 29-06-2014 o 14h52

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Tatuaże jak najbardziej mi się podobają.
Sama w przyszłości bo teraz jestem za młoda bo mam 14 lat zamierzam sobie zrobić jeszcze nie wiem gdzie i jaki ale sobie zrobię.
Jeśli chodzi o piercing to bardzo mi się podoba na mojej koleżance.
Ona ma na brwi o na wardze.
Ale ja chyba sobie nie przekłuje bo na mnie chyba nie ładnie będzie to wyglądało.

Offline

#80 29-06-2014 o 19h04

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Co myślicie o industrialu? Czy któraś z was zdecydowała się na takie piercing?

Offline

#81 18-07-2014 o 23h36

Miss'Żółtodziób
MileyTwerks
...
Miejsce: Cieszyn
Wiadomości: 9

Kolczyki podobaja mi sie powierzchniowe, najbardziej miedzy piersiami *-* ale na twarzy to tylko koleczko w nosie  i takie kolczyki w policzkach /modules/forum/img/smilies/blebl.gif Tatuaze kocham i ubostwiam, sa najcudowniejsza rzecza jaka czlowiek mogl wymyslic. zawsze mi soe podobaly i od dziecka chcialam miec i robic tatuaze, no i spelnilo sie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Mam dwa tatuaze na biodrze roze i piorko, gwiazdki na kolanie, znak saturna na wewnetrznej kostce, nutki i gwiazki na stopie, dolarka na palcu (wszystkie robilam sama). Marzy mi sie jeszcze jakis ladny wzor na lopatce, zrobiony biaym tuszem ^^, ale na lopatce to juz sama sobie nie zrobie. nie podobaja mi sie tatuaze jedynie na lydkach, nie wiem dlaczego...

Offline

#82 01-08-2014 o 15h43

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Jak skończę 18 lat chcę sobie zrobić na nadgarstku tatuaż z gwiazdkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Co do piercingu- mi się podoba tylko septum, lobe, industrial i kolczyk  w brwi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. W pępku nigdy bym sobie nie zrobiła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


.

Offline

#83 20-09-2014 o 20h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 12

Mi się podobają kolczyki w pępku i po 3 w każdym uchu.

Offline

#84 16-10-2014 o 16h39

Miss'nieobczajona
diffi
Olga.
Miejsce: Radom
Wiadomości: 17

Jeśli chodzi o tatuaże to podobają mi się małe symbole w takich miejscach jak np. kark, nadgarstek, obojczyk.
Co do piercingu to bardzo podoba mi się gdy dziewczyna ma dużo kolczyków w uszach, sama bym tak chciała, ale jakoś irytuje mnie noszenie kolczyków. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Podobają mi się też niezbyt duże tunele, ale chyba nie odważę się zrobić ich u siebie. Boję się, że mi się nie spodobają.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png


"Gotów jestem umrzeć dla ciebie, ale nie będę dla ciebie żył."

Offline

#85 22-11-2014 o 14h39

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

Uwielbiam tatuaże ^_^ Sama mam jeden i jeszcze dwa w planach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A co do piercingu to uwielbiam dużo kolczyków w uszach, ale niestety moje uszy ich nie lubią T_T Więc jestem szczęśliwa, że mam cztery, po dwa w każdym uchu ^_^

Ostatnio zmieniony przez KuroiTenshi (22-11-2014 o 14h48)

Offline

#86 23-11-2014 o 01h03

Miss'całkiem całkiem
Hikaru8
Szpinak
Miejsce: wioskowy chłopak
Wiadomości: 92

Tatuaże - bardzo mi się podobają. Szczególnie rękawy. Sam mam już projekt swojego przyszłego tatuażu, który zrobię sobię na udzie, żebrach albo plecach.

Piercing - HOT! Dopóki nie jest to 3 kilo metalu, bardzo mi się podoba. Na razie ze względu na rodziców mogę mieć tylko "zalążki" tuneli (3 i 5 mm, planuję około 20mm /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png) i dodatkową dziurkę w lewym uchu, ale planuję już na 18tkę snakebitesy xD


heckin bamboozled again

Offline

#87 23-11-2014 o 19h53

Miss'Sensei
SpalonaArtystka
Gerardowa plama na ścianie
Miejsce: Długa Ziemia
Wiadomości: 750

Czytając was czuję się taka "czysta". xD Mam standardowe dziurki w uszach i mały tatuaż, łapki, na nadgarstku.
W planach mam industrial i jeszcze jedną dziurkę w prawym uchu.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Tatuaże to temat rzeka. Szukam salonu gdzie zrobią mi "watercolor". Mam szkice księżyca na ramię oraz sztyletu i róży na uda, osobno.
Zastanawiałam się nad snakebite, ale po dogłębnym przestudiowaniu własnej twarzy zrezygnowałam. xD


BLOG  |  RĘKODZIEŁO NA FORUM  |  FANPAGE  |
https://66.media.tumblr.com/94ea444499475d8b9eeb65f43f0350c8/tumblr_nqk67npgn01s0kuhho1_250.gif


Offline

#88 22-04-2015 o 20h27

Miss'Żółtodziób
XMarionetteX
...
Wiadomości: 6

Uwielbiam piercing i tatuaże *^* Mam jednak poważny dylemat. Raz chcę pozostać naturalna, bez ani jednego tatuażu czy kolczyka pomijając te w uszach a innym razem marzy mi się odstawić jak Meto z Mejibray. T.T

Offline

#89 25-04-2015 o 18h33

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Ja także lubię piercing i tatuaże ^^
W przyszłości (bo chyba jeszcze jestem na to za młoda XD) mam zamiar sobie zrobić 2 tatuaże. Na plecach i na ramieniu. Chciałabym, żeby jeden z nich był z dinozaurem XD Tak, tak. Ale dlaczego? Już od dawna się nimi bardzo interesuję + myślę,że tatuaż z dinozaurem byłby ciekawy. (:
Chciałabym też jeszcze sobie zrobić piercing, ale jeszcze nie zdecydowałam gdzie. Ładnie wygląda na języku, ale podobno trzeba strasznie dbać o higienę jamy ustanej, a kilka dni po zrobieniu sobie piercingu podobno jest koszmar o.O To znaczy ja nie wiem. Moja kuzynka mi o tym opowiadała przez co ona przechodziła. Podoba mi się też kolczyk w nosie lub wardze *.*


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#90 10-05-2015 o 01h46

Miss'całkiem całkiem
NNatalia
...
Wiadomości: 154

Podobają mi się kolczyki i tatuaże.
Sama poza tradycyjnymi kolczykami w uszach nie mam innych przebić, nie widzę siebie w tym. Mimo to, bardzo podobają mi się septumy i te typu lowbrets /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Co do tatuaży... Chciałabym mieć kilka, drobniejszych. Na pewno kontur półksiężyca na ręce niedaleko kciuka a palca wskazującego. Prócz tego, chciałabym jeszcze mały z yin yang, ale jeszcze nie wiem gdzie i coś związanego z wolnością.


http://i60.tinypic.com/abdp2.png

Offline

#91 11-05-2015 o 10h47

Miss'nieobczajona
Bodzini
walk this way...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 35

sama mam 5 tatuaży i planuję pociągnąć rękaw.
swego czasu bardzo siedziałam w kolczykach i miałam je już wszędzie, gdzie można sobie wyobrazić, włącznie ze skórą między palcami. jednak z czasem mi przeszło i został tylko kolczyk w języku, pępku i w wardze. no i uszy, wiadomo, tam upchnęłam 7.

Offline

#92 26-05-2015 o 17h31

Miss'nieobczajona
fluoksetyna
...
Wiadomości: 15

Tatuaż mam jeden, zrobiony niedługo po 18 urodzinach - jedna z najbardziej przemyślanych decyzji w moim życiu i do dziś spoglądam na niego z dumą. W planach mam kolejny, mam już gotowy projekt i wybrane studio, muszę jeszcze przekonać mojego chłopaka, bo sceptycznie do tego podchodzi.
Co do piercingu, dwa standardowe przekłucia płatka ucha, tunel (przez pewien czas miałam 10 mm, jednak ze względów zdrowotnych musiałam go wyjąć i teraz rozpycham od nowa - póki co mam 5 mm) i industrial. Poza tym zbieram się na zrobienie sobie tragusa i na rozciągnięcie dziurki w drugim uchu.

Offline

#93 26-05-2015 o 17h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja mam kolczyki w uszach od 8 lat, a jeśli chodzi o tatuaże to chyba sobie zrobię, ale nie w najbliższym czasie.

Ostatnio zmieniony przez julkanna7 (17-07-2015 o 01h10)

Offline

#94 28-05-2015 o 21h26

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

Lubię i mam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Kolczyki może nie sa moim konikiem, ale tatuaże już tak.
Posiadam jeden na nadgarstku, na Boku (bo żebra to zbyt mały obszar) i jeden an plecach. Prawdopodobnie zrobię jeszcze kilka, jeśli chłopak mój nie będzie protestował.
Kolczyków mam parę, ale to taka moja mała, słodka tajemnica. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#95 14-06-2015 o 21h49

Miss'nieobczajona
animalsik4
...
Wiadomości: 23

Kolczyki podobają mi się tylko w uszach, nigdzie indziej - sama mam je właśnie w uszach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png A tatuaże bardzo mi się podobają (chociaż też zależy jakie), ale sama nigdy bym się nie odważyła na zrobienie sobie tatuażu. Głównie chyba dlatego, że podobałby mi się przez jakiś czas, a później pewnie miałabym go dosyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#96 01-08-2015 o 15h17

Miss'całkiem całkiem
TheSciuwa
...
Miejsce: Westeros
Wiadomości: 117

*Piercing* Ja marzę o 7 dziurkach jednym uchu i 1 w drugim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png . Na razie mam tylko Lobe. Piercing na twarzy...cóż u kogoś w wyjątkowym przypadku mi się podoba, ale u siebie, nie.
Edit: Jak mogłabym zapomnieć o kolczyku w pępku, one wyglądają tak sexi XD
*Tatuaż* Jedyny tatuaż, który bym sobie strzeliła to ten z imieniem mojego dziecka, z dzieckiem nigdy nie zerwiemy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png . Na nadgarstkach mi się podobają *.*

Ostatnio zmieniony przez TheSciuwa (01-08-2015 o 15h19)


Games of Trones

Offline

#97 11-08-2015 o 23h45

Miss'ok
Sarangerel
...
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 63

I tatuaże i piercing jak najbardziej na tak. Choć i jedno i drugie, zależy JAK i GDZIE. Na jakim ciele też, ale to już temat do głębszej dyskusji.
Sama mam kilka kolczyków, w uszach 5, w języku, miałam w wardze ale mi się znudził. Mam też "na cyckach" Nie polecam, ból piekielny XD Niedługo chcę sobie zrobić vertical labret.
Co do tatuaży, póki co mam trzy, na nadgatstku, przedramieniu i palcu.
Marzy mi się mój własny projekt na plecy i róże oplatające uda. Tatuaże na udach w ogóle są genialne  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


最後のダンスは俺の物
お前は俺と踊るさだめ

Offline

#98 13-10-2015 o 18h41

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

ja lubię tylko tatuaże choć mam tylko jeden a jest to spory matrix na szyi
jego historia jest prosta: w zeszłym roku sporo się mówiło o matrixach " matrix to...
matrix tamto..." więc stwierdziłam że to niezły pomysł i zrobiłam sobie taki tatuaż nadal mam bzika na jego punkcie i strasznie o niego dbam /modules/forum/img/smilies/coeur.gif


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#99 13-10-2015 o 21h55

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Piercing... CHECK!
Tattoos... CHECK!
Scarification... CHECK!

Wszystko to popieram i lubię i mam/planuję.

Kolczyków mam od metra, nie noszę jednak wszystkich jednocześnie. Można powiedzieć, że mam takie 'zestawy' /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Jak jest ktoś z okolic lub z samego Olsztyna, to chętnie porobię pare kolczyków /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Na tatuaż/skaryfikację mam projekt na całe plecy, niestety nie stać mnie na niego ;(

Wszystkie rodzaje zdobienia ciała popieram, jeżeli jet to zdrowo i z umiarem. O obu jednak 95% ludzi zapomina a kolejne 4,5% jest solidnie niedoinformowana. Ale pretensje do całego świata, a nie do własnego uporu i głupoty - takich osób nie znoszę.

Dobija mnie też fakt, jak wiele osób w nieodpowiednim wieku/miejscu/czasie robi sobie tatuaże i kolczyki. No, chyba że wyjeżdżają do pracy/szkoły/uczelni do krajów gdzie wygląd nie ma znaczenia (ale czy takowe na pewno istnieje? no może poza salonem piercingu i/czy tatuażu).

Offline

#100 21-10-2015 o 17h42

Miss'całkiem całkiem
Lilkakitty
I'm your nightmare...
Miejsce: Black Sky...
Wiadomości: 94

Ja Uwielbiam tatuaże! Mam na mojej miss dużo tatuaży! /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif




                              This is your last minute...

Offline

Strony : 1 2 3 4 5