Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5

#26 12-06-2013 o 20h37

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Czy ja wiem? Mój wujek jest cały wytatuowany. Tzn od pasa w górę. Klata, dwa rękawy, kark i plecy. Jest dziennikarzem i w robocie ni jak to nie przeszkadza. Tylko do telewizji wymagane u niego jest by zakładał koszule.
Nadgarstki zawsze można zakryć, szczególnie jak to jest coś małego.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#27 13-06-2013 o 11h01

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Mi bardzo podobają się kolczyki w górnej wardze. Czy ktoś z was może wie  od którego roku można zrobić sobie piercing ? Co do tatuażów... Bardzo podobają mi się drobne na nadgarstkach i skrzydła na plecach.

Offline

#28 13-06-2013 o 14h09

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Kolczyki w górnej wardze są strasznie urocze :3 u mnie niestety by nie przeszły.
Od 18 lat, normalka. Możesz też za zgodą rodzica, który musi być obecny w studiu w czasie robienia kolczyka. U mnie w Gdańsku te kolczyki stoją od 50-80zł, zależy jeszcze gdzie. I czy jeden, czy dwa.

Jak dla mnie skrzydła na plecach to dość oklepany motyw, ale co kto lubi. No, chyba, że jest to bardzo dobre wykonanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#29 14-06-2013 o 10h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Neczkie - Właśnie o tym mówiłam.

Dziennikarz jest swoistego rodzaju wolnym zawodem, w którym można sobie na to pozwolić, bo ludzie przymykają oko, jednakże już dla większej publiki, jak sama ujęłaś, chociażby telewizji, wujek musi wszystkie tatuaże zakrywać pod koszulą. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Niestety, nigdy nie wiadomo co przyniesie życie. Nie każdy ma możliwość pracowania 'artystycznie', dlatego też na początek najlepsze są właśnie te zakryte tatuaże.

Ohime - Wszystkie kolczyki: te na twarzy bądź w pępku i te których powikłania mogą być później uciążliwe tj. w języku czy też powierzchniowe jak i intymne, są od osiemnastu lat, ewentualnie za zgodą rodzica lub prawnego opiekuna.

Tylko standard lobe nie wymagają aprobaty osoby pełnoletniej, chociaż spotkałam się z tym, że i na nie potrzebny był papier.

Offline

#30 14-06-2013 o 23h33

Miss'nieobczajona
CattyCrystal
...
Wiadomości: 30

Ja nie mam w ogóle kolczyków i jakoś żyję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Piercing i tatuaże nie są w moim guście.

Offline

#31 15-06-2013 o 09h18

Miss'nieobczajona
Susciter
...
Miejsce: Gdzieś na ziemi :3
Wiadomości: 45

Kolczyki podobają mi się w zasadzie tylko w uszach :3 Jeżeli chodzi o tatuaże to bardzo podobają mi się takie na nadgarstku :3 Jakieś napisy, cytaty i takie tam :3


Wszyscy, mamy w sobie tyle samo dobra co zła, to od nas zależy, którą drogą pójdziemy ~ J.K. Rowling

Offline

#32 15-06-2013 o 09h25

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Neczkie napisał

Kolczyki w górnej wardze są strasznie urocze :3 u mnie niestety by nie przeszły.
Od 18 lat, normalka. Możesz też za zgodą rodzica, który musi być obecny w studiu w czasie robienia kolczyka. U mnie w Gdańsku te kolczyki stoją od 50-80zł, zależy jeszcze gdzie. I czy jeden, czy dwa.

Jak dla mnie skrzydła na plecach to dość oklepany motyw, ale co kto lubi. No, chyba, że jest to bardzo dobre wykonanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Tak motyw dość oklepany jednakże strasznie mi się podobają ^^
Ja chciała bym połączenie kilku skrzydeł np. anioła i motyla i nie, nie takie jak ma Lys z SF '-.-

Offline

#33 16-06-2013 o 08h26

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Ohime napisał

nie takie jak ma Lys z SF '-.-

JAAAAAAAAAAAA SPOILER ;________; nie mam z nim dobrych stosunków więc nie odblokowałam ilustracji :c


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#34 18-06-2013 o 16h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

JAAAAAAAAAAAA - Spoiler i SPAM.

Przestrzegam na przyszłość.

Offline

#35 26-06-2013 o 13h22

Miss'Żółtodziób
Mia7
...
Wiadomości: 7

Już długo myślę nad zrobieniem sobie drugiej dziurki w uchu, ale jakoś niema czasu. Jeśli myślisz nad tatuażem to zobacz na te, które zrobił ten chłopak mi się bardzo podobają. https://www.facebook.com/atelier.leszczynski?fref=ts  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif


.

Offline

#36 30-06-2013 o 21h06

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Osobiście nie mam nic przeciwko ani tatuażom, ani piercingowi. Sama mam więcej dziurek w uszach, a i dwa tatuaże się już na mnie pojawiły ;] Planuję więcej, bo jest wiele prawdy w powiedzeniu, że jak się zacznie, to trudno przerwać ;]

Offline

#37 02-07-2013 o 23h25

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Nie mam nigdzie kolczyka - nie kręci mnie to /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Na szczęście moja mama nie przekłuła mi uszu jak byłam mała,za co jej bardzo dziękuję/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Na tatuaż zbieram pieniądze,chcę jedną ważną dla mnie datę. Myślałam o nadgarstku ale teraz już sama nie wiem.


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#38 03-07-2013 o 00h00

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Motionell napisał

Nie mam nigdzie kolczyka - nie kręci mnie to /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Na szczęście moja mama nie przekłuła mi uszu jak byłam mała,za co jej bardzo dziękuję/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Na tatuaż zbieram pieniądze,chcę jedną ważną dla mnie datę. Myślałam o nadgarstku ale teraz już sama nie wiem.

Nie powinnaś się przejmować wypowiedziami, że pracodawcy źle patrzą, że nie wypada. Znajoma moja ma na obu nadgarstkach tatuaże i jej szefowi to w ogóle nie przeszkadza. A jest lekarzem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ja mam na karku i na klatce piersiowej. Również dość widoczne miejsca zwłaszcza, że włosy zawsze noszę wysoko upięte. Nawet jak śmigałam jako listonosz na poczcie to nikomu nie przeszkadzało ;] Denerwuje mnie stereotyp, że tatuaże to tylko margines i kryminał mają. Za granicą już nikt na to nie patrzy, tylko w Polsce wydaje się, że wiecznie żywa jest obawa przed osobami wytatuowanymi.

Offline

#39 03-07-2013 o 00h07

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Ale ja wcale nie o tym, nie poddaję się stereotypowi.
Mi chodzi bardziej o mój stan zdrowia, że przeciwwskazaniem w mojej chorobie jest właśnie robienie tatuaży. Dlatego chcę to na spokojnie z lekarzem ustalić/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#40 03-07-2013 o 00h20

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

To faktycznie nieciekawa sprawa. Lepiej takie sprawy skonsultować z lekarzem, to bardzo racjonalne podejście /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Sama się pytałam zanim zaczęłam się tatuować, bo moja skóra ma tendencję do reagowania alergicznie na sporo substancji. Ostatnie czego chciałam to ślimaczący się, rozlazły rysunek.

Offline

#41 03-07-2013 o 10h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mia7 Ja mam w sumie 4 dziurki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Jedna w jednym uchu i 3 w drugim i mi się strasznie podobają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A tak wgl to jesli się nie boisz to polecam zrobienie sobie samej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Ja robiłam koleżankom i sobię też zrobiłam 2 dziurki i wydałam na to ze 2 zł a nie 50 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Noi wszystko jest dobrze, jeszcze nie widziałam żeby komuś coś się działo później jak sam robił w domu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Foxglove napisał

Osobiście nie mam nic przeciwko ani tatuażom, ani piercingowi. Sama mam więcej dziurek w uszach, a i dwa tatuaże się już na mnie pojawiły ;] Planuję więcej, bo jest wiele prawdy w powiedzeniu, że jak się zacznie, to trudno przerwać ;]

O ja cieee masz tatuaż? O.O Ja właśnie się zastanawiam, bo wcześniej miałam dostać na prezent od przyjaciółki i szukałam gdzie mogę zrobić i po ile są....Ile ty zapłaciłaś i mogę wiedzieć jaki masz?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zawsze chciałam mieć tatuaż i tak myślałam czy na karku, czy na nadgarstku czy na biodrze.... Tylko znowu ostatnio stwierdziłam, że bym chciała oddawać krew (no a wtedy nie możesz mieć tatuażu :C) i muszę się nad tym zastanowić no ale podpytać zawsze można /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez nika2 (03-07-2013 o 10h33)

Offline

#42 03-07-2013 o 11h24

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

nika2 napisał

Mia7 Ja mam w sumie 4 dziurki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Jedna w jednym uchu i 3 w drugim i mi się strasznie podobają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A tak wgl to jesli się nie boisz to polecam zrobienie sobie samej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Ja robiłam koleżankom i sobię też zrobiłam 2 dziurki i wydałam na to ze 2 zł a nie 50 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Noi wszystko jest dobrze, jeszcze nie widziałam żeby komuś coś się działo później jak sam robił w domu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Foxglove napisał

Osobiście nie mam nic przeciwko ani tatuażom, ani piercingowi. Sama mam więcej dziurek w uszach, a i dwa tatuaże się już na mnie pojawiły ;] Planuję więcej, bo jest wiele prawdy w powiedzeniu, że jak się zacznie, to trudno przerwać ;]

O ja cieee masz tatuaż? O.O Ja właśnie się zastanawiam, bo wcześniej miałam dostać na prezent od przyjaciółki i szukałam gdzie mogę zrobić i po ile są....Ile ty zapłaciłaś i mogę wiedzieć jaki masz?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zawsze chciałam mieć tatuaż i tak myślałam czy na karku, czy na nadgarstku czy na biodrze.... Tylko znowu ostatnio stwierdziłam, że bym chciała oddawać krew (no a wtedy nie możesz mieć tatuażu :C) i muszę się nad tym zastanowić no ale podpytać zawsze można /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Zakaz oddawania krwi jak się ma tatuaże to bujda na resorach ;] Jest okres 6 miesięcy od zrobienia tatuażu, kiedy nie wolno. Potem droga wolna, w końcu to w żaden sposób nie przeszkadza. Wiem sama, bo mimo tatuaży krew oddaję i jakoś jeszcze nigdy problemu nie było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nie jestem miarodajnym źródłem informacji na temat cen, bo moja znajoma jest tatuatorką i dziara mnie za tak zwane bóg zapłać i ile tam zechcę w podzięce jej dać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Też w każdym studiu powiedzą, że to wszystko zależy od rysunku, kolorów, rozmiaru i stopnia trudności. Najlepiej po wybraniu co się chce mieć i gdzie zapytać tatuatora, a on określi cenę.
Ja mam na karku symbol biohazard, bo jest bezpośrednio związany z dziedziną jaką studiuję, a na klatce piersiowej dwa motyle - pazia królowej i rusałkę pawie oczko. Z nimi historia jest dłuższa, ale są odzwierciedleniem czegoś dla mnie bardzo ważnego ;] A wyglądają tak:
//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1482.jpg

Offline

#43 03-07-2013 o 12h25

Miss'Żółtodziób
słodka10265
...
Wiadomości: 14

Mi się strasznie podobają tatuaże na nadgarstku, kostce, plecach i karku <3
Co do kolczyków to nie podobają mi się tunele /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Strasznie niszczy ucho i się nie goi ;/. Tylko chyba do 10mm się goją. I Septum też mi się nie podoba. Ale za to strasznie jaram się kolczykami w brwi, pępku i uszach. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#44 03-07-2013 o 14h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Foxglove  ojeju musisz mnieć zdolną koleżankę - tatuaż i jego wykonanie naprawdę super *.* I serio? Bo jak czytałam w necie regulaminy czy coś to wszędzie jest, że zero tatuaży i oczywiście waga więcej niż 50 kg /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif więęc zanim będę oddawać krew minie sporo czasu bo ja nawet jak jem ile wlezie to waże 47kg max ^^ No ale nie chcę tego przekreślać teraz tatuażem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#45 03-07-2013 o 14h42

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

słodka10265 napisał

Co do kolczyków to nie podobają mi się tunele /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Strasznie niszczy ucho i się nie goi ;/. Tylko chyba do 10mm się goją.

Oj ktoś Ci bzdur naopowiadał. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jesli się dobrze pielęgnuje i przestrzega higieny to wszystko się pięknie goi. Ja mam od 7 lat tunele 20mm i mogę Ci z pierwszej ręki powiedzieć, że są totalnie zagojone i ładnie wyglądają. :>


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#46 03-07-2013 o 14h44

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Niieeeee, tylko 6 miesięcy trzeba się wstrzymać. Potem nie ma żadnych przeciwwskazań żeby krew oddawać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To samo z piercingiem czy byciem po jakiejś operacji. Z tą wagą to prawda, bo takie chudzinki mogą przytomność na fotelu stracić.
Znajoma sie dopiero szkoli, ale rękę ma do tego, więc cieszę się, że mogę służyć za jej płótno ^^

Offline

#47 03-07-2013 o 15h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Foxglove  Jak tak to dzięki wielkie teraz jestem już pewna, że sobie zrobie tatuaż ^^ No a ja już właśnie taka jestem, niska i szczupła - życie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png I jeśli się dopiero szkoli to tym bardziej podziwiam, bo wykonanie naprawdę super i myślę, że lepsze niż niektórych profesjonalistów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Musi mieć wrodzony talent poprostu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mam nadzieję, że znajdę kogoś podobnego w Warszawie jak już się zdecyduję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#48 04-07-2013 o 09h55

Miss'ujdzie
MissJuliaDorosz
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 203

Hmm... Piercing... Mam cztery kolczyki w jednym uchu, a w drugim tylko dwa... W przyszłym roku rodzice obiecali, że będę mogła sobie zrobić kolczyk w nosie. Co do tatuaży na razie nie planuję, ale może w wieku 16 lat...  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s128x128/851584_144885072352426_710267237

Offline

#49 04-07-2013 o 15h58

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Nie jestem pewna, bo wszystko zależy od studia, ale żeby robić tatuaż trzeba mieć skończone bodaj 18 lat i nawet papier od rodzica nic tu nie zmieni. Tak mi się wydaje.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#50 04-07-2013 o 23h54

Miss'ok
Mariko
...
Wiadomości: 67

Kocham kolczyki... ale na razie nie robie nic więcej <mam zwykłe i helixa na lewym>

Planuje za tatuować sobie całe plecy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Na początek tekst piosenki <końcówka  Gateways Dimmu Borgir>
"u dołu pleców" nie dużymi literkami.

Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan.

Później dość spore logo X JAPAN na lewej łopatce.

Żeby coś sobie wytatuować muszę przemyśleć jeden pomysł przez... trzy lata. Jeśli po tych trzech latach mi się nie nudzi zapisuje go sobie.
Byłam u lekarza i... muszę jeszcze trochę poczekać, ale dla mnie to tylko czas na przemyślenie innych pomysłów. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan

Offline

Strony : 1 2 3 4 5