Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5

#101 27-10-2015 o 17h46

Miss'na całego
ola042
...
Wiadomości: 279

Ja chciałabym mieć tatuaż małego liska na nadgarstku, ale mam jeszcze mnóstwo czasu na przemyślesnie, bo przcież zawsze mogę się zmienić. Co do piercingu to (jak prawie każda dziewczyna) kolczyki. Nie planuje mieć nigdzie więcej kolczyków.
Na razie pozostaje tylko miss na której można robić tatuaże /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


     
             

Offline

#102 28-11-2015 o 14h19

Miss'Żółtodziób
Quinncy
...
Wiadomości: 4

Jestem za tauazami i piercingiem, sama mam ich troche. Co do tego czy oszpecaja czy dodaja urody to wszystko zalezy od czlowieka. Gdzie, co, jak, ile /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#103 16-02-2016 o 18h39

Miss'nieobczajona
Aname
...
Miejsce: Tokyo
Wiadomości: 22

Nie podobają mi się , oszpecają na całe życie , drogo kosztują , na starość osoba z tatuażami , pircingiem bedzię wyglodać jak potwór ,  młodość z wiekiem przemija i nię będzie się wcale “pięknie"  wyglądać .


Miva_Hió

Offline

#104 16-02-2016 o 19h50

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Aname

Osobiście uważam, że tatuaż robi się 'dla siebie' a nie , żeby jedynie ładnie wyglądać i/lub komuś się podobać. Od teko jest henna, markery i kredki do skóry, 'rękawy', nalepki i inne 'pseudo'-tatuaże. Prawdziwe mają mieć znaczenie dla właściciela. Jedynymi wyjątkami są tatuaże, jak ja to określam, bliźniacze, które robi się 'z kimś' oraz...

Poza wszelkim gustem i opinią są tatuaże 'informacyjne', które zawierają np. grupę krwi i/lub istotne dla zdrowia i życia choroby, jak np. cukrzyca. Nie twierdzę, że każdy powinien je mieć, jednak są one na tyle małe, że łatwo je zakryć, np. zegarkiem, a w razie wypadku nie tyle ułatwią pracę lekarzom/ratownikom/przechodniom chcącym pomóc, co właścicielowi życie.

Co do piercingu, to już kwestia kaprysu i inteligencji oraz instynktu samozachowawczego. Tanie, robione w kiblu na przerwie w gimnazjum będą na 99% źle wykonane, przez co nie goją się poprawnie i są przez nie liczne problemy. Drogie zaś, wykonane przez profesjonalistę, goją się szybko i rzadko z nimi są jakiekolwiek problemy, a nawet jeżeli się pojawią, to wykonawca przekłucia wie, co z takowym problemem zrobić (błędem jest, bardzo częstym, samodzielne wyjęcie kolczyka i (o zgrozo) zalanie rany spirytusem). Ponadto, nie każdy może mieć każde przekłucie, i kolczyk z każdego materiału o czym kolega 'z kibla', czy osoba chcąca mieć kolczyk, nie musi wiedzieć. Dodatkowo może nie posiadać niezbędnej wiedzy medycznej (m.in. grubość skóry i/lub chrząstki, unaczynienie, unerwienie) odnośnie miejsca przekłucia, a co z tym idzie nie dobierze długości kolczyka poprawnie. Sprzęt w salonie będzie sterylny, a kolczyki wykonane z właściwych materiałów (nie jakieś srebro czy złoto).

Pamiętaj, że w brew wszelkim pozorom, kolczyki/tatuaże ogólnie wygląd, nie świadczą o tym kim jesteś i jakim człowiekiem jesteś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Quinncy
Lubisz "Bleach"? Sorki, że tak poza tematem, ale ten nick... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

I tu się z Tobą w pełni zgodzę:  (...) to wszystko zależy (...)

A jakie sama posiadasz?


ola042

Piercing to właśnie są kolczyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Tobie za pewne chodziło o klasyczne wśród dziewczyn, lobe, czyli płatek ucha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Co do listka, zawsze możesz najpierw spróbować henny. Będzie wystarczająco długo, byś mogła się przekonać, czy na prawdę go chcesz, a jeżeli stwierdzisz, że nie, to po prostu czekasz, aż henna zejdzie i już nie poprawiasz wzoru niczym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Poza tym są coraz lepszej jakości tusze 'czasowe', które po pewnym czasie będą albo traciły barwę, ale się złuszczą z kolejnymi warstwami naskórka. Niestety przez ten czas często wygląda się, jakby się człek nie domył i nadal pozostaje kwestja, że nie zawsze wzór zejdzie w 100%.

Ostatnio zmieniony przez Hiruko (16-02-2016 o 19h51)

Offline

#105 18-04-2016 o 19h27

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Szczerze piercing zależy w jakich częściach ciała. W pępku moim zdaniem piękne  <3 ♡ Siostra mi kiedyś robiła chyba ze 2 razy ale niestety mój pępek go odrzucał /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png cóż albo zrobię profesjonalnie  (choć wątpię bo mam tam bliznę) albo się z tym pogodzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Tatuaże hm.. małe jeszcze moim zdaniem są okej, sama bym sobie chciała zrobić ale mój chłopak się na to nie zgadza, cóż to tylko tatuaż /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png nie podobają mi się osoby z dużą ilością tatuażu ani piercingu. Moim zdaniem ciało nie jest do ozdoby nie powinno się wyglądać jak choinka ale jak ktoś lubi to proszę bardzo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#106 04-05-2016 o 13h52

Miss'nieobczajona
Bodzini
walk this way...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 35

Bodzini napisał

sama mam 5 tatuaży i planuję pociągnąć rękaw.


no i stało się. oficjalnie stwierdzam, że tatuaże uzależniają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Offline

#107 10-05-2016 o 13h16

Miss'ok
Marcelax
On the way to Wonderland
Wiadomości: 50

Ja jestem za, jeżeli się komuś podobają, sama mam kolczyk w wardze i pępku oraz tatuaż :3 Ale jeżeli ktoś chce zrobić tatuaż to radze dobrze przemyśleć i nie robić pod wpływem chwil. Dziurka po kolczyku zawsze się zagoi, zostanie ewentualnie mały ślad  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To prawda że uzależniają już chce zrobić sobie następny tatuaż *.*

Ostatnio zmieniony przez Marcelax (10-05-2016 o 13h17)


"When loneliness is knocking on your door
Everything you loved just disappears
And when you feel that everything is lost
You need to know"
There's no life without tears "

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5