Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 24-02-2016 o 22h32

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

UWAGA!!! UWAGA!!!
Ogłaszam wszech i wobec, że Likosław (a.k.a Likoś) rozpoczyna kolejny dziwny konkurs.

Jako, że zapytałam was o temat, który chcielibyście zobaczyć i prawie, jednogłośnie wygrała subkultura to oto jestem!
Tym razem tematem jest jeden ze styli, który jest chyba najbardziej fantazyjny i bajeczny ze wszystkich mi znanych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Waszym zadaniem jest zrobić stylizacje w stylu:

SHIRONURI KEI
https://alexisfashiona.files.wordpress.com/2013/09/shironuri-3.jpg

Zaraz wyjaśnie o co kaman /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Apropo, dziewcze na foci to Minori, przedstawiam ją wam bo sporo jej tu zobaczycie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Podziwiam ją niesamowicie bo nawet jeżeli chodzenie w takich ciuchach po ulicy wydaje wam się nienormalne to sami przyznajcie wykonywanie takiego makijażu i kreacji można nazwać sztuką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

SHIRO-NURI
Shiro oznacza "biel", a Nuri pochodzi od słowa "zanurzone/skompane" więc ubierając całość miare zgrabnie to wychodzi

"SKOMPANE W BIELI"
Jest to tradycyjna japońska technika malowania twarzy na biało, stosowana przez geisze i aktorów kabuki.
Ten styl jest niesamowicie rozbudowany bo nic praktycznie go nie ogranicza, zasada jest jedna MASZ MIEĆ BIAŁĄ TWARZ, a to już każdego sprawa co dobierze do białej twarzy.
Jednak jak uda wam się to zobaczyć po zdjęciach, które dodam pod opisem jako inspiracje, stroje są często bardzo ekscentryczne, teatralne i dosłownie jak wyciągnięte z baśni, choć bywają też i takie, które ogranicają się do zwykłej kreski przy oczach i mundurka szkolnego.
Wybierając tą subkulture na konkurs daje wam niezwykle duże pole do popisu, a to w co wleziecie to już wasza broszka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Sciąga:
Kombinowałam i wykonanie białej twarzy w missfashion jest wykonalne :3
a, że dobry człowiek ze mnie to bez pomocy was nie zostawie XD

RÓŻ

od nr   927   do   933   !!!

KARNACJA

W przypadku "Satynowej" i "Realistycznej" możecie pokombinować ale wydaje mi się, że najjaśniejsze odcienie będą najlepsze   !!!

Co do "Body Art" to o ile dobrze pamiętam fajnie wygląda z (licząc od lewej) karnacja nr 1 i 3   !!!


Odnośnie inspiracji, którymi możecie sie kierować:
Połączenie wyglądu arystokratki z elementami natury!!!
To co kocha Minori:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Shironuri w stylu Tsunoshi (kolejna osoba biegła w tym stylu):

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



https://41.media.tumblr.com/tumblr_m941v6prZ81qalokao1_500.jpg

Shironuri Cyber

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Jest też Shironuri odnosząca się do horroru więc nazwijmy ją Shironuri Hor /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



I na sam koniec MIX pięknych prac, które może przydadzą wam się bardziej niż poprzednie przeze mnie wybrane:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



REGULAMIN:
1. Przy zgłoszeniach przestrzegamy regulaminu "Forum" (w tym regulaminu "Nieoficjalnych konkursów")
2. Możecie zgłosić góra 3 stylizacje. Poszczególne elementy stylizacji nie mogą się powtarzać w innych (zgłoszonych przez daną osobę), zezwalam na ewntualne 2'ie części ale w innym kolorze. Czyli zgłaszasz np 2 stylizacje to w drugiej mogą znajdować się góra 2 elementy z pierwszej (przy 3 stylizacjach zasada ta sama!
3.Możecie wykorzystać najwyżej 3 elementy z jednego kompletu UNINE lub od gwiazdy.
4. Jestem wymagająca i zgłoszenie musi zawierać przynajmniej 4-5 zdań opisu. Jeżeli gdzieś go nie będzie lub będzie za krótki, uznajemy, że się zapomniało i możecie napisać na piv. Jednak, żeby było uczcuwie wobec innych, macie na to 48 godz. od zgłoszenia więc proszę się pilnować.
5. Termin zgłaszania prac od teraz do 31.03.2016r do godz. 00:00 (wydaje mi się, że daje sporo czasu i po drodzę jest kilka weekendów dlatego raczej nie będe podbijać. Chyba, że na czyjąś prośbę).
6. Co oczywiste chyba ale lepiej napisać: PLAGIAT JEST ZABRONIONY!
7.Jeżeli stylizacja była w innym konkursie to proszę o taką informację w zgłoszeniu.



NAGRODY

I miejsce - dyplom, sygnaturka, avatar.
II miejsce - dyplom, sygnaturka.
III miejsce - dyplom

(Nie wiem czy będą specjalne wyróżnienia ale chyba możecie się ich spodziewać)

Wyniki oraz nagrody pojawią się najszybciej w tydzień, najpóźniej wciągu 3 tygodni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń. (przepraszam, że tyle będzie to trwało ale brat musi być w pracy, dziad jeden XD)

Gdyby były niedopowiedzenia, pisać na priv.

Miłej Zabawy!!!

Ostatnio zmieniony przez Likoris (27-02-2016 o 16h15)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#2 27-02-2016 o 15h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No to ja się skuszę jako pierwsza. c:

Link do zewnętrznego obrazka
Wybrałam coś pomiędzy klasą i fantasy, bo te różki i nie mogłam się powstrzymać. Mając już rogi, zaczęłam kombinować i najpierw był jeden wielki chaos, który niczego nie przypominał, ale później z każdym kolejnym elementem stylizacja zaczęła nabierać jakiegoś wyrazu i ostatecznie powstało to, co teraz prezentuję. C:
Skorzystałam z podpowiedzi dotyczącej makijażu i powstała taka śliczna buźka, że aż jestem z niej dumna. ♥
Ta biała twarz podoba mi się na tyle, że z pewnością skuszę się na jeszcze jedną lub dwie stylizacje. C:

Offline

#3 27-02-2016 o 19h34

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58795.jpg
Muszę przyznać, że nie jestem jakąś wielką entuzjastką japońskiej kultury i mody, ale ten styl mnie naprawdę zaintrygował. Spodobał mi się nawet nie sam makijaż, a sposób, w jaki łączone są ubrania - całość przypomina mi lalkę, która długo leżała na strychu (ze względu na częsty "bałagan" w stylizacji, często zmierzwione włosy), a te stylizacje bardziej fantastyczne często przypominają istoty z całkiem innego, baśniowego świata.
Jeżeli chodzi o moją stylizację, to zdecydowałam się na biel plus beżowe dodatki. Widziałam sporo takich stylizacji shironuri w tej kolorystyce, i zauroczyły mnie swoją delikatnością i eterycznością. Z tego co zauważyłam, w wielu stylizacjach shironuri włosy są potargane, lekko natapirowane, w pastelowych kolorach, tak też jest u mnie. Początkowo chciałam zrobić bardziej fantastyczną stylizację, ale ostatecznie wyszła bardziej casualowa, ale i tak jestem całkiem zadowolona ^^

Offline

#4 27-02-2016 o 20h21

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 414

No to i ja! ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/gd/58796.jpg

Może trochę zaszalałam, ale jak to powiedziwła Likoris - to fantazyjny temat, i można się trochę pobawić. Postawiłam na odcienie pastelowego fioletu i muszę przyznać, że jestem zadowolona z efektu. Co prawda stylizacja jest trochę stara, ale ją poprawiłam. Skorzystałam z solucji (chociaż myślę, że sama najjaśniejsza karanacja jest dosyć biała)- użyłam tego różu. Może lampiony są trochę..ech..nie na miejscu, ale bez nich, praca była pusta. Np i..to chyba tyle. (:


#1 soowon defender

Offline

#5 27-02-2016 o 20h31

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

SHIRO-NURI
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58797.jpg

Bardzo spodobały mi się prace Minori,więc postarałam się zrobić coś na wzór jej prac,nie jest jakimś specjalnym odwzorowaniem,ani też nie odbiega niewiadomo gdzie.Krótki opis stylizacja przedstawia laleczkę z porcelany(a raczej dziewczynkę która się wzorowała na laleczce),lekko pękniętą pod okiem,pewnie stoi gdzieś na szafie,zbiera kusz,i czeka,czeka aż ktoś sobie o niej przypomni,za rok,dwa może trzy.Pewnego dnia wnuczka zauważyła lalkę delikatnie ją ściągneła,wyprała jej sukienkę,wytarła ceramiczne kwiaty,i postawiła przy oknie,gdy wróciła z babcią,żeby pokazać jej lalkę,stanęły przy drzwiach,z uśmiechem obserwowały jak motyle siadają delikatnie na lalce.Babcia zdecydowała się oddać wnuczce lalkę,za którą w przyszłość postanowiła się przebrać.Opowieść o laleczce ,wymyśliłam tak jakoś na poczekaniu,a może na własnej historii?Szerze ,gdy zobaczyłam te zdjęcia,od razu skojarzyły mi się z porcelanowymi lalkami.To tyle mam nadzieje że się podoba!


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#6 27-02-2016 o 20h54

Miss'nieobczajona
Doll125
♡ I'm Child Of Light ♡
Miejsce: Lemuria.
Wiadomości: 29

Cześć!
Oto moja stylizacja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/gd/58812.jpg

Stylizacja jest stworzona w kolorach fioletowych. Wachlarz w jej ręku, symbolizuje Japonię (nie, nie chiny, tylko japonię). Ponieważ twarz miałabyć biała, nie ma jakichś wzorków na twarzy, lecz w zamian urozmaiciłam jej make-up cieniem. Myślę, że całość dobrze się kombonuję. Ogólnie, to jestem zadowolona z efektu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


♥ "Child Of Light" ♥Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#7 27-02-2016 o 22h19

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

http://i65.tinypic.com/14uhua0.png

Od dawna chciałam stworzyć coś w lekkich kolorach. Dzięki temu konkursowi zmobilizowałam się i zrobiłam ten komplet.
Gdyż lubię wytworne klimaty to poszłam drogą Minori. Do stworzenia stylizacji użyłam bieli i jasnego fioletu ( co według mnie pasuje do arystokracji).

Ostatnio zmieniony przez Poezja (27-02-2016 o 22h20)

Offline

#8 28-02-2016 o 03h22

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

W tym wątku zrobiło się tak uroczo, że chyba pora wrzucić jakąś stylizację w stylu Shironuri Hor dla kontrastu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/gd/58920.jpg
Początkowo miała to być zombie-pielęgniarka, ale ostatecznie wyszedł szalony naukowiec. Czy raczej "naukowczyni". Jeśli skończy jej się płyn w strzykawce, uzupełnia go tymi, które ma we włosach. Są to płyny będące silnie żrącymi substancjami. Poza tym w stylizacji jest dużo krwi - jak na styl "horrorowy" przystało. Starałam się, aby twarz była jak najbardziej biała i pasowała do koncepcji przerażającego szaleństwa. Myślę, że całość prezentuje się całkiem nieźle.
Pewnie skuszę się na jeszcze jedną stylizację w stylu Shironuri (najpewniej odlotowy Cyber), ale dopiero jak już zbiorę i wykorzystam MM na szkolenie w zawodzie jubilera (czyli tak jakoś za 3-4 dni) ;>

No i zgodnie z zapowiedzią, edytują i wrzucam kolejną stylizację, tym razem w stylu Shironuri Cyber.
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/gd/59193.jpg
Geneza tej stylizacji jest prosta - chciałam zrobić stylówkę w ulubionych kolorach Daphne z animowanej serii Scooby Doo (fiolet i zieleń). A najbardziej pasowało mi to do stylu Shironuri Cyber. Oprócz tego jest sporo czarnych i srebrnych elementów, które są typowo cyberowe. Makijaż był sporym wyzwaniem (chyba w końcu udało mi się wybrać odpowiednią karnację do podkreślenia bieli twarzy), ale najdłużej męczyłam się z dobraniem odpowiedniej fryzury - główny ich człon (zielone za szyją) są pofarbowanymi, naturalnymi włosami, reszta to peruka.

Ostatnio zmieniony przez KimKas (04-03-2016 o 00h40)

Offline

#9 28-02-2016 o 14h56

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Nie za bardzo znam się na tych całych japońskich stylach, ale nie ukrywam, że mi się podobają. Postanowiłam, więc taką stylizację stworzyć. Postawiłam na biel z beżowymi dodatkami. Ogólnie jestem zadowolona z efektu, bo właśnie tak wyobraziłam sobie tą stylizację. Miało być delikatnie i przyjemnie, a chyba się udało.
  //photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58942.jpg

Offline

#10 28-02-2016 o 17h08

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Eh, no dobra. Pewnie zginę w tłumie z tą stylizacją, no ale co tam. XD
No więc nie znam się za bardzo na stylach ubioru z tamtych rejonów świata, ale podjęłam wyzwanie. :V I zrobiłam to też dlatego, że mój "cosplay" śpioszka (czyt. ja rano) mi się totalnie znudził. xD
Nie wiem czy trafiłam w sedno tematu, no ale niedźwiedzie polarne, pawie pióra i motylki (♥) zawsze spoko.

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58951.jpg

rąbnęłam na ciemnym tle, bo to-to takie białe jest, że aż oczy bolo :V


~

Offline

#11 28-02-2016 o 18h37

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

To ja się, z góry zarzucę dwiema stylizacjami xD
Pierwsza, błyszcząca baśniowa,
inspirowana wschodnimi klimatami oraz żywiołem wody.
Z początku chciałam robić jej mocniejszy makijaż,
jednak postanowiłam zadziałać na zasadzie
przeciwieństwa do kolejnej stylizacji.
Trochę brakuje mi w niej roślinności,
bardzo cierpię z tej okazji ale
wbrew pozorom skończyły mi się warstwy xDD
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58963.jpg

⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛

Kolejna z kolei XD jest Cyberpunkowa misska.
Musiałam ją zrobić, ponieważ jestem skrytą fanką tego stylu
oraz miałam chrapkę na połączenie odcieni czerwonego i niebieskiego.
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58964.jpg


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (28-02-2016 o 18h39)

Offline

#12 29-02-2016 o 12h27

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/59004.jpg
Szczerze mówiąc, tą stylizację zdążyłam już przerobić około dziesięciu razy. Nie inspirowałam się tak naprawdę niczym, ani nikim konkretnym, bardziej wszystkim po trochu. W tej stylizacji chciałam oddać delikatność która według mnie jest bardzo widoczna tym stylu, poza tym chciałam żeby wyglądało to bajkowo, bo tak dla mnie prezentują się "blade twarze"nie mogłam się powstrzymać od napisania tego. Szczerze mówiąc, to w dużej mierze inspirowałam się jednym ze zdjęć, ale nie mogę go teraz niestety znaleźć :-/
Co do jej twarzy, to zauważyłam że Minori, poza makijażem, doczepia różne rzeczy do twarzy (dziwnie to brzmi ale chodzi mi głównie o te kwiatki, oraz inne tego typu ozdóbki u innych przykładowo pokazanych osób), więc postanowiłam, że to wykorzystam i dodałam ten oto szron, który normalne też raczej dawałby radę, ale w jego rolę wcieliłby się brokat, albo dżety- co kto lubi.
No więc w sumie, to by było na tyle :-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#13 29-02-2016 o 12h37

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Właściwie, to chyba pasuje tutaj jedna z moich starych stylizacji (no, może nie aż takich starych... xD). Wymagana biała gęba jest, więc dodaję. ^^ Sama stylizacja jest inspirowana mieszanką szeroko rozumianego dark room, stylu gotyckiego i po troszku także twórczością Burtona oraz - to już w stopniu znikomym - twórczością Marylina Mansona. Nazwałam ją Dark Show, ponieważ pasuje mi ona do konferansjera prowadzącego takie dziwaczne, mroczne przedstawienie z pogranicza burleski i the freak show. Makijaż luźno nawiązujący do trendów azjatyckich, głównie dlatego, żeby nadać stylizacji odrobinę "psychodeliczności." I to chyba tyle. Enjoy! ^^

Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#14 29-02-2016 o 13h36

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Zobaczyłam konkurs i od razu przyszła mi na myśl jedna z moich kreacji. Choć ją trochę przerobiłam. Chciałam podkreślić oczy i policzki. Pomimo tej delikatności, zwiewności, która daje biel zaakcentowałam czerwienią twarz. W tej kreacji, choć jeden raz moja miss wygląda czysto i niewinnie. A twarz porcelanowej lalki tutaj jest na plus.
http://i64.tinypic.com/4t1vh0.png


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#15 29-02-2016 o 14h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Shironuri Cyber

A co mi tak też się zgłoszę.
Lubię przebierać moja miss w różne dziwaczne i kolorowe stroje.
Nadarzyła się okazja pokazania takiego o to stroju w konkursie.
Nie zastanawiałam się długi i wstawiałam fotkę xD
Moja miss lubi styl Shironuri Cyber i muzykę więc postanowiłam połączyć te dwie wariacje w jedno xD


//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/59006.jpg

Offline

#16 29-02-2016 o 23h00

Miss'ok
Hyunn
...
Wiadomości: 52

Od razu gdy zobaczyłam ten styl, niezwykle mnie urzekł. Więc oto moja stylizacja ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/59047.jpg

Bardziej się tutaj inspirowałam Minori niż Tsunoshi, jednak możliwe, że jeszcze zrobię drugi ubiór /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chciałam na moment odejść od ciemnych barw, choć całkowicie ich tej stylizacji nie pozbawiłam. Toczyłam taką wewnętrzna bitwę jaki kolor ma mieć spódnica, jednak w końcu zdecydowałam się na ten. Lustro dodałam z tego powodu, że ten styl pozwala na wspaniałe wykorzystanie swojej wyobraźni. Na co niestety w 100% nie pozwala gra ;-;


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53729.jpg

Offline

#17 01-03-2016 o 15h33

Miss'całkiem całkiem
OlciaCool
(」゚ロ゚)」
Miejsce: Hogwart
Wiadomości: 111

Link do zewnętrznego obrazka
Kiedy zobaczylam ten konkurs najpierw nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze cokolwiek zrobie, ale kiedy zobaczylam pare stylizacji postanowilam wystartowac z moja mieszanina slodkosci i rozu *^^*.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Panie i Pany oto i moja stylizacja!

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Nie znam sie za bardzo na kulturze chin ani japonii, ale sam styl jest piekny. Kiedy przegladalam google natknelam sie na stylizacje ktore przypominaly ubrania dla dzieci w troszke wiekszej skali. Postanowilam to wykorzystac. Blada twarz jest, moze jej nie widac, ale to przez jasna karnacje.

Inspiracje :

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Pozdrawiam Cieplutko  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

EDIT : literowka

Ostatnio zmieniony przez OlciaCool (01-03-2016 o 19h04)

Offline

#18 04-03-2016 o 22h59

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Często oglądam jak dziewczyny malują się na kanale KAWAII PATEEN na yt i są tam mega wymyślne makijaże o jakich nawet mi się nie śniło. Zawsze jestem pełna podziwu dla ich kreatywności. Niestety moje skille makijażowe są bardzo ubogie, bo ograniczam sie zaledwie do kresek na oczach :v a tam to oglądając te filmiki mam mózg roz#$%^& /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Na serio czapki z głów.
A do konkursu chcę wam zaprezentować jedną słodką stylizację
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59225.jpg

i jedną cyber (starałam się żeby było jak najdziwniej, ale żeby jednocześnie miało to ręce i nogi :v )
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59226.jpg

Nie inspirowałam się właściwie niczym, także są to stylizacje zrodzone z mojej głowy, i guess


Offline

#19 05-03-2016 o 10h30

Miss'całkiem całkiem
OlciaCool
(」゚ロ゚)」
Miejsce: Hogwart
Wiadomości: 111

A oto i moja druga stylizacja. Nie dodalam jej do poprzedniego posta, poniewaz nie chcialam robic balaganu w watku.
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Jest to stylizacja robiona na podobienstwo stylu Minori, tyle, ze tutaj wystepuja barwy ciemne. Postac ta ma przedstawiac matke nature, w wersji ciemnej (?).
Nie inspirowalam sie niczym zanadto.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#20 05-03-2016 o 11h09

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

Przychodzę z drugą stylizacją.

http://i68.tinypic.com/28m36ec.png

Tak jak i pierwsza stylizacja ta również wzorowana jest na Shironuri Kei. Stylizacja utrzymana jest w bieli i niebieskim. Makijaż pozostał taki sam jak w pierwszej. Pantalony jak i laska laska kojarzą się z XIX wiekiem.

Offline

#21 05-03-2016 o 12h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

http://[u][/u]

Offline

#22 05-03-2016 o 12h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

http://saramake.png

Offline

#23 05-03-2016 o 13h55

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

@SaraMake dostajesz upomnienie za pisanie posta pod postem. Jeśli nie potrafisz wstawić fotek to poproś kogoś o pomoc. Tu jest wiele życzliwych ludzi co pomoże. Ale nie zmienia to faktu, że zamiast użyć opcji edytuj napisałaś posta pod postem. Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem forum.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#24 05-03-2016 o 16h59

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 414

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/gd/59059.jpg
Przychodzę z drugą stylizacją. ^^
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59236.jpg
Przepraszam, że tak mieszam, zamiast edytować. Jeżeli to przeszkadza - proszę do mnie napisać, a ten post usunę, edytując tamten. XD
Moja styliacja jest (chyba) odzwierciedleniem Tsunoshi, ale nie mam pewności. Starałam się zrobić ala' zjawę, ale cuś mi nie wyszło. Jednak pozostanę przy zjawie, lecz trochę urozmaicę jej nazwę:


Zjawa księżny (huh, jaki potężny tytuł xd)

Pojawia się w okolicach lasu, gdyż ma ogromne zamiłowanie do natury (szczególnie drzew - stąd kolorystyka). Nienawidzi łowów - by zapobiegać takiego typu sytuacjom, zabija owych ludzi. Wspiera dobrych leśniczych i potajemnie pomaga im w obowiązkach..Nikt nie wie, że tak NAPRAWDĘ jest człowiekiem, a jej ubiór, to tylko charakteryzacja..Nikt.


#1 soowon defender

Offline

#25 12-03-2016 o 00h29

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Widzę od groma świetnych stylizacji, jednak czekam na więcej :3

Ostatnio zmieniony przez Likoris (12-03-2016 o 00h30)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3