Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 10-02-2016 o 16h40

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57820.jpg

https://ak-hdl.buzzfed.com/static/2014-09/2/0/enhanced/webdr09/anigif_enhanced-16930-1409631688-7.gif\

Waszym zadaniem będzie stworzenie stylizacji przedstawiającej jeźdźca lub po prostu osobę jadącą jakimś pojazdem tudzież na jakimś zwierzęciu.

REGULAMIN

♦ Uczestników obowiązuje regulamin forum oraz miniregulamin działu konkursów.

♦ Komplety od Nine/gwiazd nie będą przyjmowane. Możecie wykorzystać tylko trzy elementy z jednego "gotowca".

♦ Opis musi zawierać co najmniej 4 rozwinięte zdania!

♦ ZAKAZ PLAGIATOWANIA! Jeżeli ktokolwiek zauważy, że ktoś używa cudzej pracy, proszę mnie natychmiast poinformować.

♦ Obrazki ze stylizacjami muszą być bez tła (render, -.png). Pomaga to w robieniu nagród dla was.

♦ Można dodać 3 stylizacje.

♦ Można użyć stylizacji będącej w innym konkursie, ale trzeba to uwzględnić w opisie!

♦ Prace można dodawać do 15 marca do godziny 20:00.


Przykłady prac, które można dodać: motocyklista, rowerzysta, kowboj (na koniu), osoba jeżdżąca samochodem, tirem, autobusem itd.

Albo jeździec na lamie, kto wie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Może być też dodany cosplay, np. Jeźdźca bez głowy.

https://49.media.tumblr.com/b19a2716ce0ffff6dfebc31c1dcf94f1/tumblr_n1mhvrNBzk1sqrd7to1_500.gif

Nagrody to dyplomy, ale postaram się, żeby były różnorodne i wyjątkowe, a wyróżnienia będą na pewno. :>

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57822.jpg

Przykładowa stylizacja, "Pędząca dama".

No to teraz pozostaje mi jedynie życzyć wam powodzenia. Brrum brrum i do przodu! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

https://49.media.tumblr.com/6d2d440c47e34999baaa9f290948c280/tumblr_n52pt8gZxq1qlyho3o1_500.gif

Ostatnio zmieniony przez Charlotte5 (18-02-2016 o 15h39)


~

Offline

#2 10-02-2016 o 17h23

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Ja chciałam przedstawić dwie stylizacje. Pierwsza to:

Jeździec Apokalipsy - Śmierć
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/b8/4b/7f/b84b7f3d454e00ab1d9a4b0821975eed.png


Stylizacja ta bierze udział w konkursie Mroczna Gromadka. Stylizacja przedstawia jednego z jeźdźców apokalipsy - śmierć. Inspiracją do zrobienia stylizacji były pierwsze sezony serialu ''Supernatural''. Jednak nie jest, to cosplay, a jedynie moje wyobrażenie.

Natomiast druga stylizacja to
Motocyklistka
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/b1/74/eb/b174eb54fadbcea2afe6fccef5234fa9.png


Wiadomo jak motocyklistka, nie może zabraknąć skórzanych ubrań oraz odpowiednich butów. Ta stylizacja brała udział w konkursie Stylizacja imprezowa. Jednak różni się od poprzedniej kolorem włosów, fryzurą oraz makijażem. Mimo wszystko mogę śmiało powiedzieć, że odgrzałam kotleta (Nie ma to jak się przyznać..)


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#3 10-02-2016 o 20h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja natomiast przychodzę tu z Jeźdźcem bez głowy.

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/gd/57828.jpg

A o to inspiracja:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Jeździec bez głowy jak to na jeźdźca bez głowy przystało, nie ma głowy (xD), lecz posiada on 'mroczną dynię'. W ręce trzyma swoją broń, którą straszy okoliczną ludność.
Pomysł na jeźdźca bez głowy powstał nie tylko ze względu na ów obrazek, lecz także ze względu na bajkę dzieciństwa, a mianowicie ze Scoobiego. Ten odcinek w którym był ów Jeździec zapadł mi w sercu, więc oto jest ta stylizacja.

Offline

#4 12-02-2016 o 10h40

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Lama driver xD

Serowakanapka jest zbiegłą indyjską niewolnicą, jak to bywa...
znudziło się jej przebywanie w złotym pałacu położonym na zboczach Himalajów.
Zdecydowanie za mało tam było sklepów, prestiżowych restauracji oraz trochę za zimno!
Co prawda ucieczka w takim stroju nie była zbyt przemyślanym pomysłem
ale czego się nie robi dla nowej pary butów!
Niestety jedynym środkiem transportu jaki był w okolicy jest lama... no cóż... w drogę!
( Boli mnie fakt jak bardzo opis tej przygody pasuje do charakteru naszej miss na tej stronie xD )


//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57877.jpg

Offline

#5 13-02-2016 o 00h19

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

I ja zarzucę dwiema stylizacjami;

Na pierwszy ogień pójdzie stara wiedźma. Mimo wieku, zmarszczek i siwych włosów, posiada szczupłą kibić i zgrabne nóżki. Jej wiernymi przyjaciółmi są sowa, robaczki świętojańskie i kolor czarny. Atrybutem tej czarownicy jest miotła, na której jeździ. Jeździ, nie lata, ponieważ miotła jest nieco posunięta w latach i nie potrafi wznieść się wyżej niż tylko kilka metrów w górę. Nie licząc tej jednej wady, jest to całkiem przyjemny środek transportu, którego staruszka nie zamieniłaby na żaden inny.
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/gd/57916.jpg



Jako druga zaprezentuje się wysoko urodzona amazonka. Młoda dama ma zarumienioną twarz, ponieważ właśnie wróciła z przejażdżki na swym ukochanym arabskim ogierze. Gdyby nie bogaty strój można by ją pomylić z jakąś wieśniaczką. Za co, jako emancypantka, z pewnością by się nie obraziła, pewnie nawet zastanowiłaby się nad zmianą stroju na jakiś prostszy. A gdyby takowego nie znalazła w swojej garderobie, przekonałaby swoją pokojówkę do tego, by odsprzedała jej którąś ze swoich sukienek i jakąś chustkę na głowę do kompletu.
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/gd/57917.jpg

Ostatnio zmieniony przez KimKas (13-02-2016 o 00h19)

Offline

#6 15-02-2016 o 15h29

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Podbijam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


~

Offline

#7 15-02-2016 o 16h06

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

Ja rzucę tu dwiema stylizacjami najpierw jedna przedstawiająca Kobietę je, jeźdźca motoru. Jesto wampirzyca , która pilnuje by dzieci nocy przestrzegały odwiecznego prawa . Karze i ściga tych , którzy złamali ten zakaz . ( sprząta również po morderstwach na ludziach , pozoruje np. samobójstwa ) Jest ona jedną z 12 strażników cienia. 

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58113.jpg


Moja druga stylizacja przedstawia Nazgula. Nazgûle byli początkowo ludźmi, którzy w Drugiej Erze zostali obdarzeni Pierścieniami Władzy . Zawarli sojusz z Sauronem, i  dzięki pierścieniom zdobyli długowieczność i olbrzymią potęgę, wkrótce jednak pierścienie, którymi rządził Jedyny Pierścień, noszony na palcu przez Saurona, ich opanowały. Utracili stopniowo ciała i stali się Upiorami Pierścienia, najpotężniejszymi sługami Saurona.

wersja 1 i 2

 

„ Dziewięć ofiarował śmiertelnym ludziom, dumnym, możnym ludziom, których w ten sposób usidlił. Dawno, dawno temu ulegli oni władcy Jedynego Pierścienia i stali się upiorami, cieniami Wielkiego Cienia, jego najokrutniejszymi sługami.”— Gandalf, rozdział „Cień przeszłości”.

Offline

#8 15-02-2016 o 18h03

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Dobra, uwierzycie, że przez prawie tydzień nie dodawałam stylizacji na konkurs, bo nie mogłam sobie przypomnieć, jak fachowo nazywa się ten cholerny żakiet?

     Stylizacja to właściwie zrobiony kiedyś przeze mnie cosplay, ale myślę, że i tu się nada.

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48481.jpg

     Oto Marianne de Morangias w stroju, w którym w filmie "Le pact des loups" wyruszyła na polowanie, a jak wiadomo, szlachta na polowanie ruszała konno. Ma ona na sobie strój do jazdy konnej/podróży, nazywany po angielsku riding-habit, a po polsku myśliczek bądź amazonka; w jego skład wchodziły: redingota (tudzież rajtorek, czyli wzorowany na męskim żakiet) oraz specjalnie wydłużana z jednej strony spódnica, którą, gdy kobieta siedziała na koniu, można tak ułożyć, by wdzięcznie spływała z siodła (damskiego, oczywiście), zasłaniając jednocześnie nogi (zwykle wyposażona była ona w przemyślnie ukryte z tyłu na wysokości talii guziczki, na których podpinano zwój materiału, gdy kobieta poruszała się pieszo, żeby się czasem o tę kieckę nie zabiła). Pod spodem, dla zdrowia i ciepła, no i bo nie było tego widać, panie bardzo często nosiły coś, co przypominało obcisłe męskie spodnie, ale ciii!, o takich częściach garderoby się nie mówi :>
     Chyba najsłynniejszym i najbardziej znanym przykładem myśliczka jest strój lady Worsley (w spoilerze poniżej).


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#9 18-02-2016 o 15h38

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

PODBIJAM I OZNAJMIAM, ŻE PRZEDŁUŻAM TERMIN DODAWANIA PRAC DO 15 MARCA!!! Co tak słabo?


~

Offline

#10 18-02-2016 o 17h59

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Ja przychodzę z kolejnym jeźdźcem. Tym razem jest to:

Jeździec Apokalipsy - Zaraza

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/74/d4/5a/74d45a48ab809550b7f2cc6ecc817a70.png


Tym razem przedstawiam kolejnego Jeźdźca Apokalipsy, czyli Zarazę. Podobnie jak w przypadku poprzedniej stylizacji inspiracja powstała na skutek serialu. To również jest moje własne wyobrażenie, a nie cosplay.
Ogólnie tą stylizacje miałam zrobić dużo później, ale pomyślałam iż skoro nada się na konkurs... to czemu by nie zrobić jej teraz  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png




Edycja za zgodą autorki: Poprawiłam jedynie kilka wyrazów w opisie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Nerra (21-02-2016 o 14h44)


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#11 20-02-2016 o 09h10

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Traktor driver

Moją pierwszą myślą, gdy zobaczyłam ten konkurs był kierowca traktora. Nie mam pojęcia dlaczego, ale moja pierwsza myśl jest zwykle najlepsza, więc przedstawiam wam traktorzystę. Jak widać jest on ubrany wygodnie i skromnie, żeby łatwiej mu pracować. Po ukończonej pracy zmordowany, brudny, ale z uśmiechem na twarzy wraca do domu.
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58415.jpg
P.S. To co trzyma w rękach to widły.

Offline

#12 21-02-2016 o 14h53

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58464.jpg
Pierwszą stylizację jaką chciałabym dodać, jest stylizacja przedstawiająca tą oto osobę jeżdżącą na motocyklu. Jest to młoda motocyklistka, żyjąca sobie swoim młodzieńczym buntem. Jak po jej stroju widać, nie przejmuje się wiatrem przenikającym przez jej skórę podczas szybkiej jazdy. Wcale nie dba o bezpieczeństwo- bo po co. Jeździ sobie bez kasku, a w dodatku z lizaczkiem, bo nie chce słuchać, że może się udławić. Phi! Przecież jej to nie dotyczy! Przecież jest młoda i po prostu chce się cieszyć życiem, po co tracić czas na bezpieczeństwo?


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#13 23-02-2016 o 05h02

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

No to i ja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na początku od razu przyznam się, że mnie poniosło -_-
Wykonałam te stylizacje specjalnie na ten konkurs ale są one w pewnym sensie naciągane więc jeżeli nie będą one w temacie wystarczająco (a właśnie zgodności z tematem się obawiam) to z góry przepraszam i tak w sumie to nie obrażę się jeżeli moje zgłoszenie będzie zignorowane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png serio :3

Pierwsza stylizacja jest chyba najbardziej na temat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jest to stylizacja z serii "Prawdziwa Historia"

"Wydaj całą kasę na słuchawki i płacz, że nie stać cię na bilety autobusowe, mówiąc inaczej . . . ROWER MNIEJSZE ZŁO!!!"

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58601.jpg

Przez bardzo długi czas przemieszczałam się głównie rowerem, a ta stylizacja to w bardzo dużej części ciuchy, które sa w moim styli i, które wybrałabym wiedząc, że będe gdzieś jechać. Tak w sumie to ubierałam się wtedy bardzo podobnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Spodenki ewentualnie przylegające spodnie aby nogawki się nie wkręciły,zaplecione/związane włosy aby wiatr mnie nie irytował i bardzo często okulary przeciwsłoneczne bo kiedyś przez błysk światła w słoneczny dzień prawie się zabiłam -_-

Druga stylizacja to już całkowicie i tylko mój wymysł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nazwałabym ją . . .

"Dzikuska na Tygrysie szablozębnym"

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58602.jpg

Robiąc tą stylizacje miałam zamysł wyjęty z fantastyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Gdzieś na na jakiejś wyspie gdzie nie sięga wzrok cywilizacji mieszka piękna dziewczyna o bardzo egzotyczne urodzie. Żyje ona między pierwotnymi zwierzętami. Jej ukochanym przyjacielem był tygrys, którym opiekowała się odkąd był malutki. Z czasem urósł naprawde duży i niesamowicie silny, że nawet wożenie swojej pani na grzbiecie nie było dla niego niczym trudnym. Dziewczyna stała się z czasem odrobine leniwa będąc wszędzie niesiona przez tygrysa, jednak mu to nie przeszkadza. Rozpieszczała go i kochała odkąd był malutki, robi to dalej mimo, że jest dorosły więc nie przeszkadza mu, że stanie się ona odrobine bardziej samolubna lub leniwa.

Ostatnia stylizacja jest już całkowicie wyjęta z fantazy

"Demonica"

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58603.jpg

Demonica posiadająca magiczne moce.
Potrafi sama unosić się w powietrzu jednak wyjada to zbyt dużo jej energii dlatego najczęściej jeżdzi na grzbiecie swojego smoka (w tej roli mini latający alien), którykiedy wypije krople krwi swojej pani to zwiększa swój rozmiar 10 krotnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Przepraszam, że brak ogarnięcia w moich opisach odnośnie stylizacji jednak zarwałam nocke i nie funkcjonuje najlepiej :3
Zapomniałabym, stylizacja nr 2 była w "Co się kryje?" (choć tam były inne dodatki, karnacja, makijaż, fryzura) są to dwie inne stylizacje ale jednak dość podobne dlatego wole napisać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#14 24-02-2016 o 16h44

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Chciałam zrobić cyklistkę z XIX wieku, ale jak na złość nie klei mi się ta stylizacja, więc wrzucę coś starszego, a mianowicie automobilistkę z lat 20., którą zrobiłam już jakiś czas temu.

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58659.jpg

Jak wiele innych kobiet w tamtych latach, nauczyła się prowadzić samochód w czasie pierwszej wojny światowej, a teraz nie ma najmniejszego zamiaru oddawać kierownicy jakiemukolwiek mężczyźnie. W końcu jeździ lepiej niż niejeden z nich, nawet mając na nogach buty na wysokim obcasie. Lubi szybką jazdę i wiatr rozwiewający jej włosy.

Offline

#15 11-03-2016 o 21h05

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

PODBIJAM! TERMIN MIJA 15 MARCA!!!


~

Offline

#16 12-03-2016 o 09h27

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

Amelia Earhard (pierwsza kobieta pilot)

Więc po przejrzeniu całej gamy zdjęć owej damy wyszła mi oto ta stylizacja:

http://i67.tinypic.com/2u41ymv.png

Starałam się trzymać zdjęć lecz trochę zmieniłam kolory.
Wiadomo jak to pilot musi mieć odpowiednie okulary. Kurtka zapobiegała panoszącemu się zimnu w przestworzach. Stylizacja utrzymana jest w brązach tak jak na zdjęciach które można znaleść w google grafika.

Offline

#17 15-03-2016 o 20h02

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

UWAGA!
Konkurs oficjalnie zakończony!

Możecie głosować na swoje faworytki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


~

Offline

#18 15-03-2016 o 21h12

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Mi najbardziej podobają się stylizacje Saeniver i Lahlae <3

Offline

#19 15-03-2016 o 22h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mi natomiast bardzo podobają się prace - hmurka444 i Nerra (Jeździec Apokalipsy - Zaraza)

Ostatnio zmieniony przez alice101 (15-03-2016 o 22h08)

Offline

#20 20-03-2016 o 13h14

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Traktorzysta Hmurki jest cudowny ♥
Oprócz tego najbardziej podobają mi się misski Saeniver, Serowej i KimKas.

Offline

#21 20-03-2016 o 15h26

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Mi najbardziej spodobały się automobilistka Lahlae, dzikuska na tygrysie szablozębym Likoris oraz lama driver Serowej ^.^

Offline

#22 20-03-2016 o 15h33

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Moim zdaniem hmurka444 pobiła wszystkich!
Traktor Driver jest the best /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#23 25-03-2016 o 12h06

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60208.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60209.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60210.jpg

1 MIEJSCA



2 MIEJSCA



3 MIEJSCA



Wyróżnienia dostały wszystkie pozostałe uczestniczki, ponieważ każda miała w sobie "to coś". /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

WYRÓŻNIENIA



Mam nadzieję, że nagrody się podobają. Każdy dyplom jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. ^^

PS. Kanapko, niczego nie zmieniałam. Miałaś być na drugim miejscu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60227.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/76/moy/60228.jpg

Jeżeli w nagrodach są jakieś błędy, to proszę do mnie pisać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


~

Offline

#24 25-03-2016 o 12h35

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Gratuluję całemu, bardzo obszernemu podium. Wszystkie miejsca naprawdę zasłużone. Dziękuję za wyróżnienie i śliczny dyplomik, który na pewno wyląduje w opisie!

Offline

#25 25-03-2016 o 12h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratulacje dla wszystkich uczestniczek <3
Pięknie wykonane dyplomy i wyróżnienia.
Dziękuję ślicznie za mrocze wyróżnienie, nie mogę się napatrzeć *-*

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2